Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6763
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1501 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ezen mit kellett ennyit gondolkozni a var szobaban? :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6763
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1502 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mire vár Lamps a cserékkel? A kopasz olyan jol nyúlt bele a cserékkel, hogy csak idő kérdése és megfordítják. Barkleyt és Williant ideje volna lekapni...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#1503 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

cech19960320 írta:na ez egy agyrázkódás is lehet....
Mondom en hogy kemeny lett :lol:
Kevin laba nem gyengen elsuloget ellenunk..
Mountot nagyon le kene mar vinni, Barkley szinten.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1504 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

na ez egy agyrázkódás is lehet....

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#1505 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

cech19960320 írta:
edeskeves írta:
cech19960320 írta:ahogy vártam, szoros védekezés, gyors kontrák, okos megoldások.
Puli lendülete nagyon király, akit pedig kiemelnék, az Chris... Brutálisan magabiztos, jól lép ki, határozottan lép oda. csak így tovább
Lehet a karanten alatt leszalltak a golyoi de ma vegre tenyleg hatarozottan jatszik, igy kene mindig nem az, hogy akarki jon nyakonbassza.
Puli jo, Giroud viszont eddig ugy jatszik amikor nem szeretem, tobb labdat kene megtartania es jol megjatszani, lenne lehetoseg, mert Pulisic meg tudja verni oket.
De masodik meccshez kepest egyaltalan nem rossz, vannak jo dolgok.
Giroud is fárasztja őket rendesen, mondom, sztem kb a 60. percben jön Abraham megfutni őket
Kb annyi idot adnek meg neki en is, hatha tud egy kicsit haraposabb lenni, ha nem jojjon Tammy, mert ma nem mukodott a terv, hogy Giroud fent tartja a labdat. Nyilvan ezt most nem ugy mondom, hogy egy kalap sz.r mert tudom ki ellen jatszunk es nehez dolga van, talan Tammy tobbet hozza tud tenni, foleg hogy megjobban kijon a city.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1506 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

edeskeves írta:
cech19960320 írta:ahogy vártam, szoros védekezés, gyors kontrák, okos megoldások.
Puli lendülete nagyon király, akit pedig kiemelnék, az Chris... Brutálisan magabiztos, jól lép ki, határozottan lép oda. csak így tovább
Lehet a karanten alatt leszalltak a golyoi de ma vegre tenyleg hatarozottan jatszik, igy kene mindig nem az, hogy akarki jon nyakonbassza.
Puli jo, Giroud viszont eddig ugy jatszik amikor nem szeretem, tobb labdat kene megtartania es jol megjatszani, lenne lehetoseg, mert Pulisic meg tudja verni oket.
De masodik meccshez kepest egyaltalan nem rossz, vannak jo dolgok.
Giroud is fárasztja őket rendesen, mondom, sztem kb a 60. percben jön Abraham megfutni őket

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#1507 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

cech19960320 írta:ahogy vártam, szoros védekezés, gyors kontrák, okos megoldások.
Puli lendülete nagyon király, akit pedig kiemelnék, az Chris... Brutálisan magabiztos, jól lép ki, határozottan lép oda. csak így tovább
Lehet a karanten alatt leszalltak a golyoi de ma vegre tenyleg hatarozottan jatszik, igy kene mindig nem az, hogy akarki jon nyakonbassza.
Puli jo, Giroud viszont eddig ugy jatszik amikor nem szeretem, tobb labdat kene megtartania es jol megjatszani, lenne lehetoseg, mert Pulisic meg tudja verni oket.
De masodik meccshez kepest egyaltalan nem rossz, vannak jo dolgok.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1508 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

ahogy vártam, szoros védekezés, gyors kontrák, okos megoldások.
Puli lendülete nagyon király, akit pedig kiemelnék, az Chris... Brutálisan magabiztos, jól lép ki, határozottan lép oda. csak így tovább

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#1509 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:Ezek a kezdők nem hozzák meg a kedvem a meccsnézéshez, de tudom, hogy ez most nem kívánságműsor. Brutál nehéz meccs lesz.
Edfig azert nem lehetsz nagyon csalodott :P

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#1510 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ezek a kezdők nem hozzák meg a kedvem a meccsnézéshez, de tudom, hogy ez most nem kívánságműsor. Brutál nehéz meccs lesz.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Keret, kezdőcsapat

#1511 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

cech19960320 írta:
Amazing24 írta:Nem rossz kezdo, Abrahamnak jobban orultem volna, hiszen technikasabb es gyorsabb is. Ha Rudigerek jo napot fognak ki, akar a 3 pont is meglehet.
Sztem itt egy egész zárt védekezés lesz, kontrákkal, és azért Giroud kezd, hogy leamortizálja a Laporte, fernandinho kombót, aztán az 50-60. perc környékén jön Abraham leszopatni őket :D
Igy legyen :D

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1512 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:Nem rossz kezdo, Abrahamnak jobban orultem volna, hiszen technikasabb es gyorsabb is. Ha Rudigerek jo napot fognak ki, akar a 3 pont is meglehet.
Sztem itt egy egész zárt védekezés lesz, kontrákkal, és azért Giroud kezd, hogy leamortizálja a Laporte, fernandinho kombót, aztán az 50-60. perc környékén jön Abraham leszopatni őket :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6763
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1513 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Uuu szegény Kante ma megint nem fog unatkozni, melózhat rendesen majd...Mount és Barkley védekezésben nem sokat fog segíteni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Keret, kezdőcsapat

#1514 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nem rossz kezdo, Abrahamnak jobban orultem volna, hiszen technikasabb es gyorsabb is. Ha Rudigerek jo napot fognak ki, akar a 3 pont is meglehet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Amazing24 2020. június 25., csütörtök 20:23-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1515 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kép

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1516 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Jorginho feljebb tolva -1 ember, körülményes, lassú és a rúgótechnikája is NBI-szintű, távolról veszélytelen. Ő ebben a regista pozícióban ér valamit (bár én még mindig akkor lennék a legboldogabb, ha sikerülne valakinek elsózni és Kanté visszafoglalhatná méltó helyét, csak sajnos a Juve-n kívül a kutyának sem kell - és úgy tűnik, annyira nekik sem, mivel most perkálnak ki a szintén középszer Arthurért egy komolyabb összeget), máshol teljességgel felejtős az ember, az összes középpályásunk jobb választás CM/CAM posztokra.

Én tényleg próbálok immáron két éve megbarátkozni Jorginho-val, de amíg azt látom, hogy a kezdőbeli szerepeltetése a legjobb játékosunk teljesítményének rovására megy, addig ez nem annyira megy, hiába látom azt én is, hogy fejlődött és habitusából kiindulva kisebbfajta vezérszerepre is alkalmas lehet - bár én többetekkel ellentétben CSK-nak sosem tenném meg, mivel nálam fontos az is, hogy olyan játékos képviselje a csapatot, aki minőségileg is megüti a szintet és a csapat legjobbjai közé tartozik.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6763
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1517 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:
Pityee írta:Mai kezdővel kapcsolatban ki mit tippel?

Nálam a kövi kezdő menne: Kepa - Azpi, Rüdi, Zouma, Alonso - Kanté, Jorgi, Kova - Mount, Tammy, Pedro
Miert akarod Kantet kivenni a helyerol mikor klasszis volt a posztjan multkor is? Pulisic es Rlc vagy Barkley kell a kezdobe Jorginho helyere.
Dehogy venném ki. Jorgit feljebb nyomnám. Kanté CDM, Jorgi CM.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Keret, kezdőcsapat

#1518 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Szerintem lehetséges, hogy Lamps meghúzza a "rangadós" 3-4-3-at (Kepa-Azpi Rüdiger,Zouma-James,Jorgi,Kanté,Alonso-Mount,Pulisic,Tammy).

Ha marad a vasárnapi 4-3-3, akkor én Kepa-Azpi,Rüdiger,Zouma,Alonso-Jorgi,Kanté,Kova-Mount,Tammy,Pulisic kezdőt küldenék fel, de lehetne akár 4-2-3-1 is, ez esetben Kova helyén Barkley kezdhetne.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#1519 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta:Mai kezdővel kapcsolatban ki mit tippel?

Nálam a kövi kezdő menne: Kepa - Azpi, Rüdi, Zouma, Alonso - Kanté, Jorgi, Kova - Mount, Tammy, Pedro
Miert akarod Kantet kivenni a helyerol mikor klasszis volt a posztjan multkor is? Pulisic es Rlc vagy Barkley kell a kezdobe Jorginho helyere.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1674
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Keret, kezdőcsapat

#1520 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta:Mai kezdővel kapcsolatban ki mit tippel?

Nálam a kövi kezdő menne: Kepa - Azpi, Rüdi, Zouma, Alonso - Kanté, Jorgi, Kova - Mount, Tammy, Pedro
sztem Giroud és Pulisic kezdeni fog
de lehet egy 3 védős rendszer is

Válasz küldése