Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2821 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:United nagyon simán hozza a meccseit. Kivancsi leszek meddig tart Ogs masodik viragzasa. Szerintem nekik elegge kedvezo, hogy kozonseg nelkul kell jatszaniuk.
Meg ezzel a kerettel. Azt néztem kb minden poszton 50-100 millioert igazolt emberek. Pogba 120...

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2822 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

United nagyon simán hozza a meccseit. Kivancsi leszek meddig tart Ogs masodik viragzasa. Szerintem nekik elegge kedvezo, hogy kozonseg nelkul kell jatszaniuk.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#2823 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

A védelmük szerintem is megbontható, viszont az a baj, hogy ismerve a City támadógépezetét (szerintem ha jól működik, mint pl. legutóbb a Burnley ellen, a világ legjobbja) és ehhez hozzájön a meccsenkénti kb 2-3 orbitális védelmi hibánk, boriítékolható, hogy kapunk minimum 1, de lehet, hogy 2 gólt is, ezek után a döntetlen is szép eredmény lenne. Ha otthon tartanánk egy pontot, én elégedett lennék.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2824 Hozzászólás Szerző: James Lee »

kecske01 írta:Foden, Garcia, Aguero es Stones nem lesz. Lehet keresni valonk. Remelem fernandinho lesz a Kh.
Utóbbiban szinte biztos lehetsz. Nincs egy normális CB-jük sem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2825 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Foden, Garcia, Aguero es Stones nem lesz. Lehet keresni valonk. Remelem fernandinho lesz a Kh.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2826 Hozzászólás Szerző: Traxver »

pool már ma bajnok lehet ha city nem viszi el a 3 pontot de sztem hajtani fognak, hogy ne kelljen nekik 1 hét múlva sorfalat állni

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2827 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én abban bízom hogy a pool addigra már rég bajnok lesz, mire velünk játszanak. Motiválatlanok lehetnek és hátha bedobnak fiatalokat.

Elméletben a city se tul motivált már, de sajna baromi nehez még a döntetlent is lehozni ellenük, tul jo a keretük. Az FA kupát elengedném a faszba jövőhéten, ahogy a BL-nek sincs sok értelme idén.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#2828 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

AwayRoller írta:
broduer írta:Sajnos nyert a MU és a Wolves is, így feljöttek 2 pontra és mindkét csapat elég jól néz ki és egyben van most. So, kellene holnap legalább egy X, ami rohadt nehéz lesz.
+ a tehenek az összes nagycsapatot letudták már. Nekünk még ott van a szitin kívül a pool is. Nagy ajándék lenne, ha holna a fiúk győznének!
Még mennek a Crystal Palace-hez meg a Leicester-hez + játszanak 4 kiesés ellen menekülővel (Brighton, Aston V, West Ham, Bournemouth), akik ilyenkor teljesen kiszámíthatatlanok. Szerintem fognak még bukni, vagyis remélem :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#2829 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

broduer írta:Sajnos nyert a MU és a Wolves is, így feljöttek 2 pontra és mindkét csapat elég jól néz ki és egyben van most. So, kellene holnap legalább egy X, ami rohadt nehéz lesz.
+ a tehenek az összes nagycsapatot letudták már. Nekünk még ott van a szitin kívül a pool is. Nagy ajándék lenne, ha holna a fiúk győznének!

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2830 Hozzászólás Szerző: broduer »

Sajnos nyert a MU és a Wolves is, így feljöttek 2 pontra és mindkét csapat elég jól néz ki és egyben van most. So, kellene holnap legalább egy X, ami rohadt nehéz lesz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2831 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta:Nos mivel a Leicester X-elt, egy esetleges City elleni győzelemmel 1 pontra jöhetnénk fel a 3 helyhez... hátha :D
Nagy kár hogy pont most jön a city meccs. No de nem leszek telhetetlen, a hétvége nagyon kedvező volt.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2832 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Nos mivel a Leicester X-elt, egy esetleges City elleni győzelemmel 1 pontra jöhetnénk fel a 3 helyhez... hátha :D

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#2833 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Pityee írta:Egy esetleges holnapi győzelemmel mi lehetünk a forduló győztesei így egyből szünet után 8)
Ritkán szoktuk kihasználni az ilyen lehetőségeket, de remélem a srácok vért isznak és behúzzuk, mert a kieső jelöltek nehezen adják meg magukat...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2834 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egy esetleges holnapi győzelemmel mi lehetünk a forduló győztesei így egyből szünet után 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2835 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Botond9797 írta:Chilwell-bomba :o
Szerencsere a Watford kihozta X-re, nagyon kell a gyozelem holnap, feljohetunk a Leicester moge 3 pont es ellephetunk a UTD-tol 5-re.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#2836 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Chilwell-bomba :o
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2837 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
edeskeves írta: Igy van percekig neznek vissza leseket es huzogatjak a vonalakat, de egy ilyen megtortenhet, ami ezek nelkul a technologiak nelkul foghato biroi tevedesre, de igy.. meg csak nem is centiken mult a dolog, mert kapussal egyutt bent volt. A Villa ezzel elbukott 3 pontot, mi van ha pont ennyi kene majd a vegen, hogy bent maradjanak? Gondolom semmit nem tudnak tenni ellene, de ez teljes mertekben elfogadhatatlan.
Engem az is rettenetesen felhuz mikor van egy egyertelmu tizi pl de aki a VAR elott ul vakon van es nem iteli meg, kesobb meg 10/9 jatekvezeto meg szakerto szerint az volt (nezokrol nem is beszelve)
Minden esetben a meccs jatekvezetojenek kellene kimenni es eldonteni az ilyen helyzeteket, aztan vigye el o a balhet, de az hogy van egy jatekvezeto es o befujna buntetonek, de aki a monitor elott ul azt mindja hogy nem az, kesobb mindenki a birot szidja meg a partjelzoket, ok viszik el a balhet.
Van egy olyan dolog amivel ki lehet kuszobolni a hibak Nagy reszet, de hany esetben tevednek meg igy is? Es teljesen egyertelmu helyzetekben, vagy nem latjak vagy nem akarjak de az ilyen helyzeteket, mint pl ez a gol minek lehet nevezni ha nem csalas? Es donthet jovokrol, nem keves penzekrol, BL indulasokrol, kiesesekrol stb.
Egyetértek a véleménnyel, viszont annyiban korrigálnék, hogy nem a Villától vettek el egy jogos gólt, hanem a Sheffieldtől.
Beneztem, jogos!!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2838 Hozzászólás Szerző: Pityee »

vigh92 írta:Luiz megint összebohóckodott 2 gólt...eddig még nem sok hasznát vették a Kátyúsok :P
Kép
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#2839 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Botond9797 írta:A forduló végére nagyon kényelmes helyzetbe kerülhetünk. Az Arsenal tegnap a várakozásoknak megfelelően bukott, ezzel szerintem végleg kiszállt, pénteken a Sp*rs-MU meccsen sanszos az iksz (a lényeg, hogy a MU ne húzza be), ha a vasárnapi meccset hozzuk, elléphetünk.
Aztán ilyenkor szokott jönni a meglepetés pontvesztés :D Szerintem most teljesen bizonytalan hogy mi lesz, senki nem tudja egyelőre hogy kinél hogy sikerült az "alapozás", ki milyen formában tér majd vissza. Ráadásul a Villa a kiesés elől menekül, ilyenkor ezek a csapatok úgy fel tudnak pörögni hogy bármikor bennük van a meglepetés. Bízzunk a legjobbakban, de papírforma szerintem most nem nagyon lesz egyik meccsen sem (tippmixelni biztos nem fogok :mrgreen: )

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#2840 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

A forduló végére nagyon kényelmes helyzetbe kerülhetünk. Az Arsenal tegnap a várakozásoknak megfelelően bukott, ezzel szerintem végleg kiszállt, pénteken a Sp*rs-MU meccsen sanszos az iksz (a lényeg, hogy a MU ne húzza be), ha a vasárnapi meccset hozzuk, elléphetünk.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Válasz küldése