Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#2861 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

AwayRoller írta:
broduer írta:Sajnos nyert a MU és a Wolves is, így feljöttek 2 pontra és mindkét csapat elég jól néz ki és egyben van most. So, kellene holnap legalább egy X, ami rohadt nehéz lesz.
+ a tehenek az összes nagycsapatot letudták már. Nekünk még ott van a szitin kívül a pool is. Nagy ajándék lenne, ha holna a fiúk győznének!
Még mennek a Crystal Palace-hez meg a Leicester-hez + játszanak 4 kiesés ellen menekülővel (Brighton, Aston V, West Ham, Bournemouth), akik ilyenkor teljesen kiszámíthatatlanok. Szerintem fognak még bukni, vagyis remélem :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#2862 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

broduer írta:Sajnos nyert a MU és a Wolves is, így feljöttek 2 pontra és mindkét csapat elég jól néz ki és egyben van most. So, kellene holnap legalább egy X, ami rohadt nehéz lesz.
+ a tehenek az összes nagycsapatot letudták már. Nekünk még ott van a szitin kívül a pool is. Nagy ajándék lenne, ha holna a fiúk győznének!

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2863 Hozzászólás Szerző: broduer »

Sajnos nyert a MU és a Wolves is, így feljöttek 2 pontra és mindkét csapat elég jól néz ki és egyben van most. So, kellene holnap legalább egy X, ami rohadt nehéz lesz.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2864 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta:Nos mivel a Leicester X-elt, egy esetleges City elleni győzelemmel 1 pontra jöhetnénk fel a 3 helyhez... hátha :D
Nagy kár hogy pont most jön a city meccs. No de nem leszek telhetetlen, a hétvége nagyon kedvező volt.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2865 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Nos mivel a Leicester X-elt, egy esetleges City elleni győzelemmel 1 pontra jöhetnénk fel a 3 helyhez... hátha :D

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#2866 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Pityee írta:Egy esetleges holnapi győzelemmel mi lehetünk a forduló győztesei így egyből szünet után 8)
Ritkán szoktuk kihasználni az ilyen lehetőségeket, de remélem a srácok vért isznak és behúzzuk, mert a kieső jelöltek nehezen adják meg magukat...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2867 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egy esetleges holnapi győzelemmel mi lehetünk a forduló győztesei így egyből szünet után 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2868 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Botond9797 írta:Chilwell-bomba :o
Szerencsere a Watford kihozta X-re, nagyon kell a gyozelem holnap, feljohetunk a Leicester moge 3 pont es ellephetunk a UTD-tol 5-re.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#2869 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Chilwell-bomba :o
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2870 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
edeskeves írta: Igy van percekig neznek vissza leseket es huzogatjak a vonalakat, de egy ilyen megtortenhet, ami ezek nelkul a technologiak nelkul foghato biroi tevedesre, de igy.. meg csak nem is centiken mult a dolog, mert kapussal egyutt bent volt. A Villa ezzel elbukott 3 pontot, mi van ha pont ennyi kene majd a vegen, hogy bent maradjanak? Gondolom semmit nem tudnak tenni ellene, de ez teljes mertekben elfogadhatatlan.
Engem az is rettenetesen felhuz mikor van egy egyertelmu tizi pl de aki a VAR elott ul vakon van es nem iteli meg, kesobb meg 10/9 jatekvezeto meg szakerto szerint az volt (nezokrol nem is beszelve)
Minden esetben a meccs jatekvezetojenek kellene kimenni es eldonteni az ilyen helyzeteket, aztan vigye el o a balhet, de az hogy van egy jatekvezeto es o befujna buntetonek, de aki a monitor elott ul azt mindja hogy nem az, kesobb mindenki a birot szidja meg a partjelzoket, ok viszik el a balhet.
Van egy olyan dolog amivel ki lehet kuszobolni a hibak Nagy reszet, de hany esetben tevednek meg igy is? Es teljesen egyertelmu helyzetekben, vagy nem latjak vagy nem akarjak de az ilyen helyzeteket, mint pl ez a gol minek lehet nevezni ha nem csalas? Es donthet jovokrol, nem keves penzekrol, BL indulasokrol, kiesesekrol stb.
Egyetértek a véleménnyel, viszont annyiban korrigálnék, hogy nem a Villától vettek el egy jogos gólt, hanem a Sheffieldtől.
Beneztem, jogos!!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2871 Hozzászólás Szerző: Pityee »

vigh92 írta:Luiz megint összebohóckodott 2 gólt...eddig még nem sok hasznát vették a Kátyúsok :P
Kép
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#2872 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Botond9797 írta:A forduló végére nagyon kényelmes helyzetbe kerülhetünk. Az Arsenal tegnap a várakozásoknak megfelelően bukott, ezzel szerintem végleg kiszállt, pénteken a Sp*rs-MU meccsen sanszos az iksz (a lényeg, hogy a MU ne húzza be), ha a vasárnapi meccset hozzuk, elléphetünk.
Aztán ilyenkor szokott jönni a meglepetés pontvesztés :D Szerintem most teljesen bizonytalan hogy mi lesz, senki nem tudja egyelőre hogy kinél hogy sikerült az "alapozás", ki milyen formában tér majd vissza. Ráadásul a Villa a kiesés elől menekül, ilyenkor ezek a csapatok úgy fel tudnak pörögni hogy bármikor bennük van a meglepetés. Bízzunk a legjobbakban, de papírforma szerintem most nem nagyon lesz egyik meccsen sem (tippmixelni biztos nem fogok :mrgreen: )

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#2873 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

A forduló végére nagyon kényelmes helyzetbe kerülhetünk. Az Arsenal tegnap a várakozásoknak megfelelően bukott, ezzel szerintem végleg kiszállt, pénteken a Sp*rs-MU meccsen sanszos az iksz (a lényeg, hogy a MU ne húzza be), ha a vasárnapi meccset hozzuk, elléphetünk.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2874 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: Igy van percekig neznek vissza leseket es huzogatjak a vonalakat, de egy ilyen megtortenhet, ami ezek nelkul a technologiak nelkul foghato biroi tevedesre, de igy.. meg csak nem is centiken mult a dolog, mert kapussal egyutt bent volt. A Villa ezzel elbukott 3 pontot, mi van ha pont ennyi kene majd a vegen, hogy bent maradjanak? Gondolom semmit nem tudnak tenni ellene, de ez teljes mertekben elfogadhatatlan.
Engem az is rettenetesen felhuz mikor van egy egyertelmu tizi pl de aki a VAR elott ul vakon van es nem iteli meg, kesobb meg 10/9 jatekvezeto meg szakerto szerint az volt (nezokrol nem is beszelve)
Minden esetben a meccs jatekvezetojenek kellene kimenni es eldonteni az ilyen helyzeteket, aztan vigye el o a balhet, de az hogy van egy jatekvezeto es o befujna buntetonek, de aki a monitor elott ul azt mindja hogy nem az, kesobb mindenki a birot szidja meg a partjelzoket, ok viszik el a balhet.
Van egy olyan dolog amivel ki lehet kuszobolni a hibak Nagy reszet, de hany esetben tevednek meg igy is? Es teljesen egyertelmu helyzetekben, vagy nem latjak vagy nem akarjak de az ilyen helyzeteket, mint pl ez a gol minek lehet nevezni ha nem csalas? Es donthet jovokrol, nem keves penzekrol, BL indulasokrol, kiesesekrol stb.
Egyetértek a véleménnyel, viszont annyiban korrigálnék, hogy nem a Villától vettek el egy jogos gólt, hanem a Sheffieldtől.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#2875 Hozzászólás Szerző: kazomester »

vigh92 írta:Luiz megint összebohóckodott 2 gólt...eddig még nem sok hasznát vették a Kátyúsok :P
Csodálatos látni ahogy balfaszkodik. 8)

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2876 Hozzászólás Szerző: broduer »

vigh92 írta:Luiz megint összebohóckodott 2 gólt...eddig még nem sok hasznát vették a Kátyúsok :P
Konkrétan rajta ment el a meccsük... 8 millió is bombaüzlet volt érte :D Nekünk kellett volna fizetnünk még inkább.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#2877 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Luiz megint összebohóckodott 2 gólt...eddig még nem sok hasznát vették a Kátyúsok :P

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2878 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta:
edeskeves írta:Lattatok a meg nem adott golt a Villa-Sheffield meccsen? Golvonal technologia, VAR es ilyen megtortenhet (egyebkent ezek nelkul is siman latni kellett volna) ez igy feler egy csalassal es nem tudom az FA mit tud majd erre mondani, semmilyen elfogadhato indok nincs szerintem.
A gólvonaltech-es kamerák elvileg mind takarásban voltak, ilyen a 9000+ meccsen még nem volt. A bíró órája sem jelzett... Ez a két rész még védhető szerintem, amit nem lehet védeni, hogy ezt mi a f*szért nem nézik vissza VAR-al, amikor 1 hangyaherényi leseket képesek kikockázni. Ez nálam is nagyon egybeesik a csalás fogalmával.
Igy van percekig neznek vissza leseket es huzogatjak a vonalakat, de egy ilyen megtortenhet, ami ezek nelkul a technologiak nelkul foghato biroi tevedesre, de igy.. meg csak nem is centiken mult a dolog, mert kapussal egyutt bent volt. A Villa ezzel elbukott 3 pontot, mi van ha pont ennyi kene majd a vegen, hogy bent maradjanak? Gondolom semmit nem tudnak tenni ellene, de ez teljes mertekben elfogadhatatlan.
Engem az is rettenetesen felhuz mikor van egy egyertelmu tizi pl de aki a VAR elott ul vakon van es nem iteli meg, kesobb meg 10/9 jatekvezeto meg szakerto szerint az volt (nezokrol nem is beszelve)
Minden esetben a meccs jatekvezetojenek kellene kimenni es eldonteni az ilyen helyzeteket, aztan vigye el o a balhet, de az hogy van egy jatekvezeto es o befujna buntetonek, de aki a monitor elott ul azt mindja hogy nem az, kesobb mindenki a birot szidja meg a partjelzoket, ok viszik el a balhet.
Van egy olyan dolog amivel ki lehet kuszobolni a hibak Nagy reszet, de hany esetben tevednek meg igy is? Es teljesen egyertelmu helyzetekben, vagy nem latjak vagy nem akarjak de az ilyen helyzeteket, mint pl ez a gol minek lehet nevezni ha nem csalas? Es donthet jovokrol, nem keves penzekrol, BL indulasokrol, kiesesekrol stb.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4799
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#2879 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta:Lattatok a meg nem adott golt a Villa-Sheffield meccsen? Golvonal technologia, VAR es ilyen megtortenhet (egyebkent ezek nelkul is siman latni kellett volna) ez igy feler egy csalassal es nem tudom az FA mit tud majd erre mondani, semmilyen elfogadhato indok nincs szerintem.
A gólvonaltech-es kamerák elvileg mind takarásban voltak, ilyen a 9000+ meccsen még nem volt. A bíró órája sem jelzett... Ez a két rész még védhető szerintem, amit nem lehet védeni, hogy ezt mi a f*szért nem nézik vissza VAR-al, amikor 1 hangyaherényi leseket képesek kikockázni. Ez nálam is nagyon egybeesik a csalás fogalmával.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2880 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Lattatok a meg nem adott golt a Villa-Sheffield meccsen? Golvonal technologia, VAR es ilyen megtortenhet (egyebkent ezek nelkul is siman latni kellett volna) ez igy feler egy csalassal es nem tudom az FA mit tud majd erre mondani, semmilyen elfogadhato indok nincs szerintem.

Válasz küldése