Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2841 Hozzászólás Szerző: broduer »

vigh92 írta:Luiz megint összebohóckodott 2 gólt...eddig még nem sok hasznát vették a Kátyúsok :P
Konkrétan rajta ment el a meccsük... 8 millió is bombaüzlet volt érte :D Nekünk kellett volna fizetnünk még inkább.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Premier League

#2842 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Luiz megint összebohóckodott 2 gólt...eddig még nem sok hasznát vették a Kátyúsok :P

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2843 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta:
edeskeves írta:Lattatok a meg nem adott golt a Villa-Sheffield meccsen? Golvonal technologia, VAR es ilyen megtortenhet (egyebkent ezek nelkul is siman latni kellett volna) ez igy feler egy csalassal es nem tudom az FA mit tud majd erre mondani, semmilyen elfogadhato indok nincs szerintem.
A gólvonaltech-es kamerák elvileg mind takarásban voltak, ilyen a 9000+ meccsen még nem volt. A bíró órája sem jelzett... Ez a két rész még védhető szerintem, amit nem lehet védeni, hogy ezt mi a f*szért nem nézik vissza VAR-al, amikor 1 hangyaherényi leseket képesek kikockázni. Ez nálam is nagyon egybeesik a csalás fogalmával.
Igy van percekig neznek vissza leseket es huzogatjak a vonalakat, de egy ilyen megtortenhet, ami ezek nelkul a technologiak nelkul foghato biroi tevedesre, de igy.. meg csak nem is centiken mult a dolog, mert kapussal egyutt bent volt. A Villa ezzel elbukott 3 pontot, mi van ha pont ennyi kene majd a vegen, hogy bent maradjanak? Gondolom semmit nem tudnak tenni ellene, de ez teljes mertekben elfogadhatatlan.
Engem az is rettenetesen felhuz mikor van egy egyertelmu tizi pl de aki a VAR elott ul vakon van es nem iteli meg, kesobb meg 10/9 jatekvezeto meg szakerto szerint az volt (nezokrol nem is beszelve)
Minden esetben a meccs jatekvezetojenek kellene kimenni es eldonteni az ilyen helyzeteket, aztan vigye el o a balhet, de az hogy van egy jatekvezeto es o befujna buntetonek, de aki a monitor elott ul azt mindja hogy nem az, kesobb mindenki a birot szidja meg a partjelzoket, ok viszik el a balhet.
Van egy olyan dolog amivel ki lehet kuszobolni a hibak Nagy reszet, de hany esetben tevednek meg igy is? Es teljesen egyertelmu helyzetekben, vagy nem latjak vagy nem akarjak de az ilyen helyzeteket, mint pl ez a gol minek lehet nevezni ha nem csalas? Es donthet jovokrol, nem keves penzekrol, BL indulasokrol, kiesesekrol stb.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Premier League

#2844 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

edeskeves írta:Lattatok a meg nem adott golt a Villa-Sheffield meccsen? Golvonal technologia, VAR es ilyen megtortenhet (egyebkent ezek nelkul is siman latni kellett volna) ez igy feler egy csalassal es nem tudom az FA mit tud majd erre mondani, semmilyen elfogadhato indok nincs szerintem.
A gólvonaltech-es kamerák elvileg mind takarásban voltak, ilyen a 9000+ meccsen még nem volt. A bíró órája sem jelzett... Ez a két rész még védhető szerintem, amit nem lehet védeni, hogy ezt mi a f*szért nem nézik vissza VAR-al, amikor 1 hangyaherényi leseket képesek kikockázni. Ez nálam is nagyon egybeesik a csalás fogalmával.

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2845 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Lattatok a meg nem adott golt a Villa-Sheffield meccsen? Golvonal technologia, VAR es ilyen megtortenhet (egyebkent ezek nelkul is siman latni kellett volna) ez igy feler egy csalassal es nem tudom az FA mit tud majd erre mondani, semmilyen elfogadhato indok nincs szerintem.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#2846 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... st-2766265" onclick="window.open(this.href);return false;

Klopp elarulta, hogy iden nem igazol l'pool draga jatekosokat, hiszen nincs abban az anyagi helyzetben a klub a virus miatt. Egyebkent hirek szerint tobb nagy europai klub is sulyus anyagi gondokkal kuzd...

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2847 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta:
edeskeves írta:
kecske01 írta:Ziyech jatszhat az idei Pl-ben julius elseje utan?
Szerintem ugyanazok a jatekosok jatszhatnak akik nevezve voltak a szunet elott vagyis teljesen biztos vagyok benne, igy lenne helyes. Akiknek lejar juniusban a szerzodesuk megtoldjak a szezon vegeig es aztan mehetnek az uj csapatukhoz ha eligazolnak vagy kozben mar alairtak masik csapathoz de meg tart a bajnoksag addig annal a csapatnal marad ahol kezdte a szezont.
De a holland bajnoksagnak vege van. Ziyech ne jatszon Szeptemberig vagy hogy gondoljak ezt? Kapunk egy full meccshianyos jatekost.
Sajnos ez ellen nincs mit tenni, nem tudom, hogy elkezd e edzeni a csapattal amikor megkezdodik a szerzodese es legalabb ismerkedik a csapattal. De ez sok csapatot es jatekost erint majd.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Premier League

#2848 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta:
edeskeves írta: Szerintem ugyanazok a jatekosok jatszhatnak akik nevezve voltak a szunet elott vagyis teljesen biztos vagyok benne, igy lenne helyes. Akiknek lejar juniusban a szerzodesuk megtoldjak a szezon vegeig es aztan mehetnek az uj csapatukhoz ha eligazolnak vagy kozben mar alairtak masik csapathoz de meg tart a bajnoksag addig annal a csapatnal marad ahol kezdte a szezont.
De a holland bajnoksagnak vege van. Ziyech ne jatszon Szeptemberig vagy hogy gondoljak ezt? Kapunk egy full meccshianyos jatekost.
Ez most ilyen lesz, nagyon nehéz most az edzők dolga, gyakorlatilag volt egy nyári szünet, ami után 9-10 fordulós szezonra kell felkészíteni a játékosokat. Utána pedig valószínűleg egy rövidebb szünet után kezdődik a következő szezon. Biztos hogy sok lesz a sérülés, de ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni. Azokkal kell befejezni a bajnokságot akik regisztrálva lettek január után, szerintem ez így logikus.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2849 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta:
kecske01 írta:Ziyech jatszhat az idei Pl-ben julius elseje utan?
Szerintem ugyanazok a jatekosok jatszhatnak akik nevezve voltak a szunet elott vagyis teljesen biztos vagyok benne, igy lenne helyes. Akiknek lejar juniusban a szerzodesuk megtoldjak a szezon vegeig es aztan mehetnek az uj csapatukhoz ha eligazolnak vagy kozben mar alairtak masik csapathoz de meg tart a bajnoksag addig annal a csapatnal marad ahol kezdte a szezont.
De a holland bajnoksagnak vege van. Ziyech ne jatszon Szeptemberig vagy hogy gondoljak ezt? Kapunk egy full meccshianyos jatekost.

edeskeves
Hozzászólások: 3112
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Premier League

#2850 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kecske01 írta:Ziyech jatszhat az idei Pl-ben julius elseje utan?
Szerintem ugyanazok a jatekosok jatszhatnak akik nevezve voltak a szunet elott vagyis teljesen biztos vagyok benne, igy lenne helyes. Akiknek lejar juniusban a szerzodesuk megtoldjak a szezon vegeig es aztan mehetnek az uj csapatukhoz ha eligazolnak vagy kozben mar alairtak masik csapathoz de meg tart a bajnoksag addig annal a csapatnal marad ahol kezdte a szezont.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2851 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ziyech jatszhat az idei Pl-ben julius elseje utan?

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2852 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Fifa már nem az a játék ami 4 éve volt pl. Mostanra a streamerek meg az “e-sportolok” miatt annyi pénz van a játékban, hogy egy mezei játékosnak esélye sincs odaérnie az elithez.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#2853 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Magyarul eleged lett! :D Én imádom azokat elverni akik zsetonra költenek! :D Bár nem mindig jön össze... :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2854 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gaba írta:
Bubi írta:
kazomester írta:BBC Sport @BBCSport · 11 min

THE PREMIER LEAGUE WILL RESTART ON 17 JUNE.

Habár nem igazán értek egyet vele, ha már így alakult, akkor örülök neki, hogy újra focit nézhetek :)
VÉGRE...!!! Már komoly hiányom volt. 8 éves korom óta nézem a csapat meccseit (30 vagyok). Sose volt még ilyen, hogy a szokásos ütemezést félbeszakítsák hónapokra, teljesen felborult tőle a kis életem rendszere.
Egy kis Fifát nem csapatunk addig? Már ha játszol vele! :D
Az van, hogy minden évben megveszem, aznap amikor debütál az új fifa, reggel 6kor már verekszek érte a tescoban, aztán mindig megbánom mert minden évben ugyan azt adják el. A FUT első évében nagyon rákattantam, tóltam neki orrvérzésig minden szabadnapomon, de már azt se nyomom, unalmas minden évben előről kezdeni, főleg, hogy nem körözheted le azt aki veszi a coint.
Manager módozni szoktam néha, de már fél éve azzal se játszottam. PUBGra voltam rákattanva jó 2 évig, azt meg úgy elkúrták a fejlesztők, hogy szép lassan leépült a játék.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#2855 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:
kazomester írta:BBC Sport @BBCSport · 11 min

THE PREMIER LEAGUE WILL RESTART ON 17 JUNE.

Habár nem igazán értek egyet vele, ha már így alakult, akkor örülök neki, hogy újra focit nézhetek :)
VÉGRE...!!! Már komoly hiányom volt. 8 éves korom óta nézem a csapat meccseit (30 vagyok). Sose volt még ilyen, hogy a szokásos ütemezést félbeszakítsák hónapokra, teljesen felborult tőle a kis életem rendszere.
Egy kis Fifát nem csapatunk addig? Már ha játszol vele! :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#2856 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:
kazomester írta:BBC Sport @BBCSport · 11 min

THE PREMIER LEAGUE WILL RESTART ON 17 JUNE.

Habár nem igazán értek egyet vele, ha már így alakult, akkor örülök neki, hogy újra focit nézhetek :)
VÉGRE...!!! Már komoly hiányom volt. 8 éves korom óta nézem a csapat meccseit (30 vagyok). Sose volt még ilyen, hogy a szokásos ütemezést félbeszakítsák hónapokra, teljesen felborult tőle a kis életem rendszere.

Ismerős az érzés! Valamelyik nap azzal álmodtam hogy meccset nézek.. :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2857 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:BBC Sport @BBCSport · 11 min

THE PREMIER LEAGUE WILL RESTART ON 17 JUNE.

Habár nem igazán értek egyet vele, ha már így alakult, akkor örülök neki, hogy újra focit nézhetek :)
VÉGRE...!!! Már komoly hiányom volt. 8 éves korom óta nézem a csapat meccseit (30 vagyok). Sose volt még ilyen, hogy a szokásos ütemezést félbeszakítsák hónapokra, teljesen felborult tőle a kis életem rendszere.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2858 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:
Sheenka írta:
kazomester írta:Habár nem igazán értek egyet vele
Miért?
Nem mi fogunk jol kijonni ebbol a folytatasbol. Kantet megertem, de az uldozoinknel mindenki bevetheto lesz. Bl indulast jo lenne nem elbukni.
https://www.goal.com/en/news/kante-cobh ... yu0umgjnnd" onclick="window.open(this.href);return false;

Mondjuk itt azt írják, hogy visszatért a Cobhambe, szóló edzéseket végez, hogy a bajnokság kezdésére (jún 17.), fitt legyen. Tehát elvileg játszani fog kicsi Kanté.

Egyébként most magam ellen beszélek, mert imádom Kantét. Na de az átlag ember vajon választhat, hogy visszamegy dolgozni vagy nem? Sajnos nem, mindenkinek mennie kell... Függetlenül attól, hogy milyen az egészségügyi helyzet a családjában.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2859 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sheenka írta:
kazomester írta:Habár nem igazán értek egyet vele
Miért?
Nem mi fogunk jol kijonni ebbol a folytatasbol. Kantet megertem, de az uldozoinknel mindenki bevetheto lesz. Bl indulast jo lenne nem elbukni.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#2860 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

kazomester írta:Habár nem igazán értek egyet vele
Miért?

Válasz küldése