Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2861 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Sheenka írta:
kazomester írta:Habár nem igazán értek egyet vele
Miért?
Nem mi fogunk jol kijonni ebbol a folytatasbol. Kantet megertem, de az uldozoinknel mindenki bevetheto lesz. Bl indulast jo lenne nem elbukni.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#2862 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

kazomester írta:Habár nem igazán értek egyet vele
Miért?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#2863 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BBC Sport @BBCSport · 11 min

THE PREMIER LEAGUE WILL RESTART ON 17 JUNE.

Habár nem igazán értek egyet vele, ha már így alakult, akkor örülök neki, hogy újra focit nézhetek :)

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Premier League

#2864 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

emsanya írta:
koni0725 írta:
Gaba írta:Chelsea are in a stronger position than most clubs to get through this crisis and maybe capitalise on any opportunities created by it, due to the backing of Roman Abramovich.

- The Athletic

8)
Ennek mondjuk nem tulajdonitanek tul nagy jelentoseget, Abramovich sem ugy tolja mar a klubba a penzt, mint anno.
Igen ez egy szokásos lufi szöveg. Mint amikor "na majd most költünk 500 millio fontot..."
Azert ez nem pontosan igy van. Szerintetek az elmult idoszakban mennyi bevetele volt a Chelsea-nek? Kb egyenlo a nullaval...amugy Abrapapa most adomanyozott 30 millio fontot 1 korhaz epitesere Izraelben. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2865 Hozzászólás Szerző: emsanya »

koni0725 írta:
Gaba írta:Chelsea are in a stronger position than most clubs to get through this crisis and maybe capitalise on any opportunities created by it, due to the backing of Roman Abramovich.

- The Athletic

8)
Ennek mondjuk nem tulajdonitanek tul nagy jelentoseget, Abramovich sem ugy tolja mar a klubba a penzt, mint anno.
Igen ez egy szokásos lufi szöveg. Mint amikor "na majd most költünk 500 millio fontot..."

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#2866 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Gaba írta:Chelsea are in a stronger position than most clubs to get through this crisis and maybe capitalise on any opportunities created by it, due to the backing of Roman Abramovich.

- The Athletic

8)
Ennek mondjuk nem tulajdonitanek tul nagy jelentoseget, Abramovich sem ugy tolja mar a klubba a penzt, mint anno.
211! NEW RECORD!

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#2867 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Chelsea are in a stronger position than most clubs to get through this crisis and maybe capitalise on any opportunities created by it, due to the backing of Roman Abramovich.

- The Athletic

8)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#2868 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Gaba írta:Tudom nem ide tartozik srácok, de tolja valaki Xbox ONE Fifa 20-al? :)
Szinten pro club. Épp most nyerjük meg másodszorra a Hpcl-t.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Premier League

#2869 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:Tudom nem ide tartozik srácok, de tolja valaki Xbox ONE Fifa 20-al? :)
PS4 :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Premier League

#2870 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Gaba írta:Tudom nem ide tartozik srácok, de tolja valaki Xbox ONE Fifa 20-al? :)
én nagyon néha, de inkább csak a pro club

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Premier League

#2871 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Tudom nem ide tartozik srácok, de tolja valaki Xbox ONE Fifa 20-al? :)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#2872 Hozzászólás Szerző: emsanya »

broduer írta: Annyira nem értek a dologhoz, de úgy képzelem, hogy a kezdő 11 kompakt egység, amit ha túl sokszor bontanak meg, a pályán lévő kezdőjátékosoknak kicsit nehéz alkalmazkodni folyton az új társakhoz/szerepekhez. Persze ez lehet hülyeség.. Mindenesetre az ötlet nem rossz.
Egyáltalán nem hülyeség, kb minden ezen mulik főleg a védekezésnél.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Premier League

#2873 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta:Nem ránk és nem ide tartozik, de mit szólnátok a meccsenkénti 5 cseréhez?

http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... re-2761287" onclick="window.open(this.href);return false;

"A javaslat szerint a csapatok ugyanúgy háromszor szakíthatnák meg a játékot csere miatt, mint eddig, ám a korábbi szabályokkal ellentétben nem három, hanem öt cserelehetőség állna a rendelkezésükre."

Szerintem remek ötlet. Több lehetőséghez juthatnának a fiatalok és azok akik a 3 cserelehetőség miatt a padot koptatják, ill. többet pihenhetnének a kezdőjátékosok.
Arra tényleg jó, hogy megnyert meccseken a keveset játszók/fiatalok beálhassanak. Meg az olyan faramuci helyzetet is el lehetne kerülni, hogy egy csapat sérülés miatt játsszon 10 emberrel.
Annyira nem értek a dologhoz, de úgy képzelem, hogy a kezdő 11 kompakt egység, amit ha túl sokszor bontanak meg, a pályán lévő kezdőjátékosoknak kicsit nehéz alkalmazkodni folyton az új társakhoz/szerepekhez. Persze ez lehet hülyeség.. Mindenesetre az ötlet nem rossz.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Premier League

#2874 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Nem ránk és nem ide tartozik, de mit szólnátok a meccsenkénti 5 cseréhez?

http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... re-2761287" onclick="window.open(this.href);return false;

"A javaslat szerint a csapatok ugyanúgy háromszor szakíthatnák meg a játékot csere miatt, mint eddig, ám a korábbi szabályokkal ellentétben nem három, hanem öt cserelehetőség állna a rendelkezésükre."

Szerintem remek ötlet. Több lehetőséghez juthatnának a fiatalok és azok akik a 3 cserelehetőség miatt a padot koptatják, ill. többet pihenhetnének a kezdőjátékosok.
A céljának megfelel. Azért találták ezt ki, hogy a újraindítás utáni, illetve a korábbi rendszer helyreállításáig jövő meccsdömpingben ne legyen teljesen túlterhelve a játékosok.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#2875 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem ránk és nem ide tartozik, de mit szólnátok a meccsenkénti 5 cseréhez?

http://m.nemzetisport.hu/spanyol_labdar ... re-2761287" onclick="window.open(this.href);return false;

"A javaslat szerint a csapatok ugyanúgy háromszor szakíthatnák meg a játékot csere miatt, mint eddig, ám a korábbi szabályokkal ellentétben nem három, hanem öt cserelehetőség állna a rendelkezésükre."

Szerintem remek ötlet. Több lehetőséghez juthatnának a fiatalok és azok akik a 3 cserelehetőség miatt a padot koptatják, ill. többet pihenhetnének a kezdőjátékosok.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Premier League

#2876 Hozzászólás Szerző: Crap »

kecske01 írta:Több helyen olvasni, ha nem fejeződik be a bajnokság akkor az uefa koefficiens pontok alapján fog kiosztódni a Bl induló helyek. Azon a listán mi 6. vagyunk angol klubbokat nézve (Sp*rs is előttünk van). City, Utd, Arsenal és Pool menne Bl-be.

Világ igazságtalansága lenne. Arsenal aki 3-4 éve Bl-ben nincs, hogy tud előttünk lenni, de még a City is kérdéses számomra.
Kicsit kitekintve, még jobban megszívná a Leicester. Nyáron, így is úgy is lerabolják megint őket, aztán még a BL-t is elvennék tőlük.. Elég erős lenne. Sheffield szintén EL nélkül maradna, miközben még egyel kevesebb lejátszott meccse van és simán lehetnének ők az 5. helyen az United helyett. Ők igazából mindenképp megszívják, ha nem játsszuk végig ezt a szezont.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Premier League

#2877 Hozzászólás Szerző: almos »

Nekem 65 lett, de ha van még 5 perc akkor párat kitaláltam volna. Giroud, Fabregas (nem is értem), Bosingwa és hasonlóak maradtak ki. Viszont az utolsó oldalról viszonylag sok meglett :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Premier League

#2878 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egy 5 perc még valóban jól jött volna, hiába lehet darálni, a mellékszereplők átgondolására kell azért plusz idő. Én 81-ig jutottam, a legnagyobb kimaradóm Pedro volt, de Bertrand vagy Sturridge se nagyon akart eszembe jutni. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Premier League

#2879 Hozzászólás Szerző: Dante »

90-ig jutottam, de kihagytam Kepa-t és Sturridge-et. Valóban kevés az idő 114 névre. Amúgy jó kis quiz, a hivatalos twitter account is szokott linkelni ehhez hasonlókat. :)

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Premier League

#2880 Hozzászólás Szerző: Gamling »

Szabi írta:Találtam egy jó kis kvíz, ha van 10 percetek, szerintem megéri kitölteni. Agytornának és nosztalgiának sem rossz.

Azokat a Chelsea-játékosait kell megnevezni, akik bármilyen hivatalos tétmeccsen pályára léptek a felnőtt csapatban az elmúlt évtized során, és ebbe az idei szezon is beletartozik természetesen a fiataljainkkal. Összesen 114-en voltak, és elég a vezetékneveket beírni.

https://www.sporcle.com/games/Playgu/ch ... -2010-2019" onclick="window.open(this.href);return false;

Kíváncsi vagyok, hány pontot tudtok összeszedni. :D
Kicsit talán kevés a 10 perc, a mellékszereplőket nem igazán volt időm végiggondolni. Látszik is, az utolsó oldal szinte teljesen üresen maradt, így 70/114. :D

Válasz küldése