Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15241 Hozzászólás Szerző: Bubi »

http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#15242 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

https://livesport365.ws/en/96950-aston_ ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15243 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Elfelejtettem a streamgyűjtő címét ahonnan szedtem az acestreames linkeket :( Ráadásul a gépen sem találom!

HELP ME!!!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#15244 Hozzászólás Szerző: broduer »

AwayRoller írta:
Gaba írta:Mondjuk a legjobb megoldás tényleg az lenne ha Kanté visszakerülne a régi pozíciójában, de akkor Jorginhonak nincs jövője nálunk.. Ő egyáltalán nem tud egy sorral előrébb játszani.. Ahhoz túl körülményes, és lassú.. Bár ha marad a mostani rendszer a jövőben, és látva azt hogy milyen jól tud játszani Gilmour, vagy esetleg más registaként, nem nagyon erőltetném Jorgit! Nyáron jó pénzért el lehetne adni, és egy sokkal univerzálisabb játékost kellene hozni a helyére.
Oké, erre a Gilmour vonatra sem kell egyből felugrani, elég sok tényezős a dolog. Egyrészt most nőttek vele szemben az elvárások, kérdés, hogy a nagyobb nyomás alatt hogyan fog teljesíteni valamint, hogy a jó formáját mennyire tudja állandósítani. Az azonban tény, amiket leírtál Jorginho-ról, valamint hiába az idén hozott extra védekezése, ha meccsenkénti rendszerességgel gyűjtögeti a sárgákat.
Éppen a sárgákból látszik, hogy nem ilyen iramba való a srác. Lassú, ezért szabálytalankodik gyakran, ami egyrészt tiszteletre méltó, mert a mentalitása 10 pontos, másrészt meg neki is jobban feküdne egy lassabb liga. Win-win szitu lenne az eladása.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#15245 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Gaba írta:Mondjuk a legjobb megoldás tényleg az lenne ha Kanté visszakerülne a régi pozíciójában, de akkor Jorginhonak nincs jövője nálunk.. Ő egyáltalán nem tud egy sorral előrébb játszani.. Ahhoz túl körülményes, és lassú.. Bár ha marad a mostani rendszer a jövőben, és látva azt hogy milyen jól tud játszani Gilmour, vagy esetleg más registaként, nem nagyon erőltetném Jorgit! Nyáron jó pénzért el lehetne adni, és egy sokkal univerzálisabb játékost kellene hozni a helyére.
Oké, erre a Gilmour vonatra sem kell egyből felugrani, elég sok tényezős a dolog. Egyrészt most nőttek vele szemben az elvárások, kérdés, hogy a nagyobb nyomás alatt hogyan fog teljesíteni valamint, hogy a jó formáját mennyire tudja állandósítani. Az azonban tény, amiket leírtál Jorginho-ról, valamint hiába az idén hozott extra védekezése, ha meccsenkénti rendszerességgel gyűjtögeti a sárgákat.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1443
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15246 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Mondjuk a legjobb megoldás tényleg az lenne ha Kanté visszakerülne a régi pozíciójában, de akkor Jorginhonak nincs jövője nálunk.. Ő egyáltalán nem tud egy sorral előrébb játszani.. Ahhoz túl körülményes, és lassú.. Bár ha marad a mostani rendszer a jövőben, és látva azt hogy milyen jól tud játszani Gilmour, vagy esetleg más registaként, nem nagyon erőltetném Jorgit! Nyáron jó pénzért el lehetne adni, és egy sokkal univerzálisabb játékost kellene hozni a helyére.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15247 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:Bubi, szerintem a végén amikor James-el 4-1-4-1 et toltunk az már nem registázás volt, hanem simán vkp. Annál jobban nem értek hozza, de a Wiganben is ezt a posztot tolta és senki nem fogta rá, hogy regista, ezért gondolok erre.

Lehet ez csak egy vágyódás volt a régi felfogás mellett és emiatt látom így... De nem bánnám, ha Lamps most vette volna fontolóra ezt a dolgot és egy egészséges Kanté vkp lenne, előtte meg Mount/Kova és Gilmour/Jorg rohamoznák a kaput, főleg hogy a mini skótunk ebben is elég jónak mutatkozott.
A próféta szóljon belőled. Már nem is emlékszem rá, hogy mikor játszott utoljára Kanté a saját posztján...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#15248 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi, szerintem a végén amikor James-el 4-1-4-1 et toltunk az már nem registázás volt, hanem simán vkp. Annál jobban nem értek hozza, de a Wiganben is ezt a posztot tolta és senki nem fogta rá, hogy regista, ezért gondolok erre.

Lehet ez csak egy vágyódás volt a régi felfogás mellett és emiatt látom így... De nem bánnám, ha Lamps most vette volna fontolóra ezt a dolgot és egy egészséges Kanté vkp lenne, előtte meg Mount/Kova és Gilmour/Jorg rohamoznák a kaput, főleg hogy a mini skótunk ebben is elég jónak mutatkozott.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15249 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Labdakihozatalban gyorsabb Gilmour és egy sorral előrébb is tud játszani. Én nem kedveltem Jorginhot de most már nem adnám el, Lampsnál oriásit változott a habitusa és kapitány is lehet belőle egyszer. No meg a büntetők, oriási előny ha van egy embered aki kb 100 százalák h berúgja. Valahol 4-5 büntetöket is kihagynak.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1443
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15250 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:Na megnéztem a meccset. Jót tett a Pool elleni siker, nagy volt az önbizalom. Gilmour nagyon ügyes volt, de egy vicc hogy mennyire haszontalannak látszik bárki játéka akit beskatulyáz ez a regista szerepkör. Meccs végére James kapta meg Gilmour posztját, onnantól ő osztogatta a 2-3 méteres passzokat, sokszor az emberével oda vissza passzolgattak egymásnak. Sajnálom, hogy ezt átvette Lampard Sarritól, szerintem nincs létjogosúltsága.
Szerintem egyáltalán nem haszontalan, csak nem mindegy hogy ki játszik azon a poszton! Egy 18 éves Gilmour sokkal hasznosabban játszott... Sokkal dinamikusabban ment a gépezet, hogy egy gyors technikás játékos játszott Jorginho helyén.. Ez már látszott a Pool ellen is... Ha kell akkor a védekezésben is be tud segíteni, és a támadás felépítésekben is sokkal gyorsabban játszik... A Juvenál is akadozik a gépezet, mert Pjanic nem alkalmas erre a szerepkörre..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15251 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na megnéztem a meccset. Jót tett a Pool elleni siker, nagy volt az önbizalom. Gilmour nagyon ügyes volt, de egy vicc hogy mennyire haszontalannak látszik bárki játéka akit beskatulyáz ez a regista szerepkör. Meccs végére James kapta meg Gilmour posztját, onnantól ő osztogatta a 2-3 méteres passzokat, sokszor az emberével oda vissza passzolgattak egymásnak. Sajnálom, hogy ezt átvette Lampard Sarritól, szerintem nincs létjogosúltsága.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15252 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nagyon büszke vagyok a csapatra még az öregekekre is. Nagyon nagyot játszottunk. James-Gilmour-Anjorin tengely játszott egy ideig. Te jo isten erre ki gondolt valaha hogy ezt megcsináljuk! Kisgyerekek oriásiak!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15253 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Haragszok azért Lampsra, amiért Zsirut ennyi ideig jegelte és ennyi esélyt adott a féleszű Batshuayinak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#15254 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Hű miről maradtam le, honnan tudnám leszedni a meccset?
ncore...

am meg fullmatchesandshows.com :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15255 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hű miről maradtam le, honnan tudnám leszedni a meccset?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3853
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#15256 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Botond9797 írta:Gilmour-ra tényleg nincsenek szavak. Egytől egyig ígéretesek a fiataljaink, de Gilmour szvsz number one, 18 (!!!) évesen alázza Jorginho-t és idézi Fabregast, nagyon sokra viheti. Résen kell lennünk, mert aloghanem minden topcsalat, a Barcaval az élen meg fogja próbálni szerződtetni őt.
még jó hogy a klub okos volt és szeptemberben kapott új szerződést :D

le a kalappal Barkley előtt, két assziszt, 6 kulcspassz, ráadásul az 58 passzából 1! ment rossz helyre!!

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#15257 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Gilmour-ra tényleg nincsenek szavak. Egytől egyig ígéretesek a fiataljaink, de Gilmour szvsz number one, 18 (!!!) évesen alázza Jorginho-t és idézi Fabregast, nagyon sokra viheti. Résen kell lennünk, mert aloghanem minden topcsalat, a Barcaval az élen meg fogja próbálni szerződtetni őt.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15258 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nemtudom láttam e idén a csapatot ilyen jól játszani :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1144
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15259 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Azt kell mondjam Barkley remekül összeszedte magát, kifejezetten hasznosan játszik. Pedig nekem se volt a szívem csücske.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#15260 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Végre eszméletlen szép játék és kiváló csapat játék!

Válasz küldése