Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#14521 Hozzászólás Szerző: Traxver »

pont az ilyen egy gólos győzelmeke nem hiányoztak nekem, de fontos 3 pontot gyűjtöttünk!! :lol:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14522 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amazing24 írta:RLC sajnos nagyon gyenge, egy jo mozdulata nem volt, sajnos nagyon latszik rajta a tobb mint 1 eves kihagyas.
Ugyanezt akartam írni, mindenki gyenge. De amúgy sem kéne senkitől csodát várni, remélhetőleg hosszútávon jót tesz a játékosoknak ez a kis pihenő, nem sok profinak adatik meg ilyen. (Gondolom itt főképp Kantéra, aki 2014 óta megállás nélkül focizott, de rajta kívül is biztosan vannak még)
A keret nem lett erősebb, mint a bajnokság szüneteltetése előtt, az utolsó pár meccsen Kovacic és Alonso voltak a legjobbjaink, szóval semmi kiábrándító nincs a mai meccsben.

Giroud megérdemelte a gólját, nagyot melózott, bár lehet inkább csak az akarása tűnt fel, mindenesetre ideális a gyors fordítás, nem szabad kiengedni a kontrollt a kezünkből.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14523 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Na végre, mindig az első a legnehezebb. Grat Puli!

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#14524 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Amazing24 írta:RLC sajnos nagyon gyenge, egy jo mozdulata nem volt, sajnos nagyon latszik rajta a tobb mint 1 eves kihagyas.
Na nem mintha Mounton kívül másnak lett volna értékelhető megmozdulása.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#14525 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

RLC sajnos nagyon gyenge, egy jo mozdulata nem volt, sajnos nagyon latszik rajta a tobb mint 1 eves kihagyas.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14526 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem dolgozunk ki tiszta helyzeteket továbbra sem. Nem változott a helyzet, ha egy kiscsapat betolja a buszt és kontrázik, még mindig nagy bajban vagyunk, dehát mitől is változott volna bármi.

Ez a Grealish gyerek amúgy mit tud? Azon kívül hogy dobálja magát mint egy fürdős utcalány.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#14527 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Miért nem lepődöm meg, semmiből kapunk egy gólt megint, lehet futni az eredmény után. Persze most mindenki dönteltent játszott körülöttünk, szóval nem nyerhetünk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6461
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14528 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kante ki tudja mikor játszott utoljára cdm-et, még mindig két ember munkáját hajtja végre ebben a szerepkörben. Lamps kevés hibái közé sorolnám, hogy megette Sarri baromságát, hogy ott Jorginho-nak kell játszania, Kante pedig legyen btb.

Olyan amúgy mintha 2019 augusztusa lenne. Dominálunk majd a félidő végén szabadrúgásból gólt kapunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14529 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kanté CDM posztban még mindig zsírkirály 8) Egyébként sztem nem rossz ez a mű szurkolói hang, legalább nincs olyan síri csend...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#14530 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Úristen de szar ez a mű szurkoló tábor... :lol:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14531 Hozzászólás Szerző: Bubi »

James Lee írta: Persze arra gondolok, amit adtam, nem arra, amit kaptam :(
Ezt nem értem és lehet hogy nem is akarom. DE én is bezsongtam de durván. :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14532 Hozzászólás Szerző: James Lee »

https://soccerstreams-100.com/

Én itt szoktam nézni, mindig van valami normális minőségű stream.

Tudom, hogy mindenki így van vele és nem árulok el semmilyen meglepő dolgot, de úgy be vagyok zsongva, mint az első szex után :mrgreen:
Persze arra gondolok, amit adtam, nem arra, amit kaptam :(

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14533 Hozzászólás Szerző: Bubi »

http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14534 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

https://livesport365.ws/en/96950-aston_ ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14535 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Elfelejtettem a streamgyűjtő címét ahonnan szedtem az acestreames linkeket :( Ráadásul a gépen sem találom!

HELP ME!!!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14536 Hozzászólás Szerző: broduer »

AwayRoller írta:
Gaba írta:Mondjuk a legjobb megoldás tényleg az lenne ha Kanté visszakerülne a régi pozíciójában, de akkor Jorginhonak nincs jövője nálunk.. Ő egyáltalán nem tud egy sorral előrébb játszani.. Ahhoz túl körülményes, és lassú.. Bár ha marad a mostani rendszer a jövőben, és látva azt hogy milyen jól tud játszani Gilmour, vagy esetleg más registaként, nem nagyon erőltetném Jorgit! Nyáron jó pénzért el lehetne adni, és egy sokkal univerzálisabb játékost kellene hozni a helyére.
Oké, erre a Gilmour vonatra sem kell egyből felugrani, elég sok tényezős a dolog. Egyrészt most nőttek vele szemben az elvárások, kérdés, hogy a nagyobb nyomás alatt hogyan fog teljesíteni valamint, hogy a jó formáját mennyire tudja állandósítani. Az azonban tény, amiket leírtál Jorginho-ról, valamint hiába az idén hozott extra védekezése, ha meccsenkénti rendszerességgel gyűjtögeti a sárgákat.
Éppen a sárgákból látszik, hogy nem ilyen iramba való a srác. Lassú, ezért szabálytalankodik gyakran, ami egyrészt tiszteletre méltó, mert a mentalitása 10 pontos, másrészt meg neki is jobban feküdne egy lassabb liga. Win-win szitu lenne az eladása.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14537 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Gaba írta:Mondjuk a legjobb megoldás tényleg az lenne ha Kanté visszakerülne a régi pozíciójában, de akkor Jorginhonak nincs jövője nálunk.. Ő egyáltalán nem tud egy sorral előrébb játszani.. Ahhoz túl körülményes, és lassú.. Bár ha marad a mostani rendszer a jövőben, és látva azt hogy milyen jól tud játszani Gilmour, vagy esetleg más registaként, nem nagyon erőltetném Jorgit! Nyáron jó pénzért el lehetne adni, és egy sokkal univerzálisabb játékost kellene hozni a helyére.
Oké, erre a Gilmour vonatra sem kell egyből felugrani, elég sok tényezős a dolog. Egyrészt most nőttek vele szemben az elvárások, kérdés, hogy a nagyobb nyomás alatt hogyan fog teljesíteni valamint, hogy a jó formáját mennyire tudja állandósítani. Az azonban tény, amiket leírtál Jorginho-ról, valamint hiába az idén hozott extra védekezése, ha meccsenkénti rendszerességgel gyűjtögeti a sárgákat.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14538 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Mondjuk a legjobb megoldás tényleg az lenne ha Kanté visszakerülne a régi pozíciójában, de akkor Jorginhonak nincs jövője nálunk.. Ő egyáltalán nem tud egy sorral előrébb játszani.. Ahhoz túl körülményes, és lassú.. Bár ha marad a mostani rendszer a jövőben, és látva azt hogy milyen jól tud játszani Gilmour, vagy esetleg más registaként, nem nagyon erőltetném Jorgit! Nyáron jó pénzért el lehetne adni, és egy sokkal univerzálisabb játékost kellene hozni a helyére.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14539 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta:Bubi, szerintem a végén amikor James-el 4-1-4-1 et toltunk az már nem registázás volt, hanem simán vkp. Annál jobban nem értek hozza, de a Wiganben is ezt a posztot tolta és senki nem fogta rá, hogy regista, ezért gondolok erre.

Lehet ez csak egy vágyódás volt a régi felfogás mellett és emiatt látom így... De nem bánnám, ha Lamps most vette volna fontolóra ezt a dolgot és egy egészséges Kanté vkp lenne, előtte meg Mount/Kova és Gilmour/Jorg rohamoznák a kaput, főleg hogy a mini skótunk ebben is elég jónak mutatkozott.
A próféta szóljon belőled. Már nem is emlékszem rá, hogy mikor játszott utoljára Kanté a saját posztján...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14540 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi, szerintem a végén amikor James-el 4-1-4-1 et toltunk az már nem registázás volt, hanem simán vkp. Annál jobban nem értek hozza, de a Wiganben is ezt a posztot tolta és senki nem fogta rá, hogy regista, ezért gondolok erre.

Lehet ez csak egy vágyódás volt a régi felfogás mellett és emiatt látom így... De nem bánnám, ha Lamps most vette volna fontolóra ezt a dolgot és egy egészséges Kanté vkp lenne, előtte meg Mount/Kova és Gilmour/Jorg rohamoznák a kaput, főleg hogy a mini skótunk ebben is elég jónak mutatkozott.

Válasz küldése