Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15021 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Jézus ...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15022 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Na, Tomori se játszik idén többet...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15023 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Ismét gépváltás volt a munkahelyemen és ismét nincs meg egyik streamgyűjtő sem...:(

Szánjon meg valaki egy linkkel, pls!
https://live.soccerstreams.net/event/af ... eam/187403" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15024 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ismét gépváltás volt a munkahelyemen és ismét nincs meg egyik streamgyűjtő sem...:(

Szánjon meg valaki egy linkkel, pls!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15025 Hozzászólás Szerző: Bubi »

De nem is arról beszélek, hogy klasszis teljesítményt hozott, hanem hogy jobb volt a csapat nagy részénél.

Sajnos nem elég gyors és egyelőre ezt labdaügyességgel nem tudja mindig kompenzálni, kulcsfontosságú hogy fejlődjön ezen a téren mert gyorsabb nem lesz.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#15026 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
cech19960320 írta:csípem Mountot, de azért most ez elég elfogultsággyanús Bubi...
5 lövés, egy talált kaput. az egyik legrosszabb passzpontosság, rengeteeg labdavesztés... azért ez messze nem MOTM..

Kova pl biztos sokkal jobb volt a meccssen.. De még Chris is sztem...


Nem ő volt a legrosszabb (khm... Azpi, Alonso) , de semmivel nem volt jobb a csapat nagy részénél...
Az a baj a statokkal, hogy sok olyan dolgot nem értékel amik meghatározzák a teljesítményedet, ellenben sokmindent elferdít. Nem voltam elfogult, simán csak néztem a meccset és Mount volt az egyetlen támadónk aki képes volt váratlant húzni, egyedül ő jelentett veszélyt.

én is néztem a meccset...
jól helyezkedett, igen. de akárhányszor megkapta a labdát, lefutották/elnyomták.
ha lőtt, az borítékolható volt, hogy fölé/mellé/emberhez megy...
Igen, a meccshiányos Giroudnál és az egysejtű Barkleynál veszélyesebb volt... de egyáltalán nem jó

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15027 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:csípem Mountot, de azért most ez elég elfogultsággyanús Bubi...
5 lövés, egy talált kaput. az egyik legrosszabb passzpontosság, rengeteeg labdavesztés... azért ez messze nem MOTM..

Kova pl biztos sokkal jobb volt a meccssen.. De még Chris is sztem...


Nem ő volt a legrosszabb (khm... Azpi, Alonso) , de semmivel nem volt jobb a csapat nagy részénél...
Az a baj a statokkal, hogy sok olyan dolgot nem értékel amik meghatározzák a teljesítményedet, ellenben sokmindent elferdít. Nem voltam elfogult, simán csak néztem a meccset és Mount volt az egyetlen támadónk aki képes volt váratlant húzni, egyedül ő jelentett veszélyt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#15028 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

csípem Mountot, de azért most ez elég elfogultsággyanús Bubi...
5 lövés, egy talált kaput. az egyik legrosszabb passzpontosság, rengeteeg labdavesztés... azért ez messze nem MOTM..

Kova pl biztos sokkal jobb volt a meccssen.. De még Chris is sztem...


Nem ő volt a legrosszabb (khm... Azpi, Alonso) , de semmivel nem volt jobb a csapat nagy részénél...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9328
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15029 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta:Mount amugy ismet borzaszto volt tegnap. Kapkodott egyfolytában.
Szerintem meg MOTM a mezőnyjátékosok közül. Őt lehetett a legtöbbször megjátszani, mindig jól helyezkedett és mutatta magát, volt pár veszélyes akciója. Sajnos nem elég gyors, nem nagyon tud cselezni és egy ideje nem megy neki a befejezés. Viszont okos, jól helyezkedik, jól lát és mindig, minden labdát gólra játszik.

Szerintem egyelőre ő a legnagyobb tehetségünk. Tavaly még a champoba játszott, idén meg semmennyire se lóg ki, ha igen akkor felfelé. Volt pár rossz meccse, de nem volt sok amelyiken fék lett volna, többnyire szürke volt a gyengébb meccsein.

Egy jobb csapattal maga körül ő is sokkal jobb lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15030 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A támadok közül még mindig benne volt a legtöbb sebesség, de még így is volt hogy a bayernes feka gyerek simán beérte.

Kedvencem akkor is az volt mikor felíveltük Giroudnak aki lecsúsztatta Barkleynak hogy fusson :D. Komolyan Barkley mindenidők egyik leglassabb támadója, a csávó hátrafele fut.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15031 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

kecske01 írta:Mount amugy ismet borzaszto volt tegnap. Kapkodott egyfolytában.
O tipikus fiatal, akiben oriasi potencial van, de rengetegszer rossz dontest hoz. Az alap megvan hozza, hogy megragadjon nalunk sok sok evre, de fejlodnie kell. Tottenham ellen szerintem a meccs legjobbja volt, de elotte meg csunyan forman kivul teljesitett. Mintha jobban fekudne neki a szelso poszt, kozepen elnyomjak, de errol o is beszelt, hogy izmot kell magara pakolni. En nagyon drukkolok neki, szimpatikus jatekos, a letamadasait azert jo nezni, tobbszor okozott mar kellemetlenseget ezzel az ellenfeleknek.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6896
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15032 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mount amugy ismet borzaszto volt tegnap. Kapkodott egyfolytában.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15033 Hozzászólás Szerző: Dante »

Tegnap három "tinédzserünk" került a kezdőbe. Caballero, Azpi, Jorginho, Alonso, Giroud, Willian és Pedro is játszott. Mellettük pedig Rüdiger, Barkley és Kovacic sem nevezhető tapasztalatlan ifinek. Amíg a fiatalok játszottak, leginkább ősszel sokkal jobban ment a szekér.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15034 Hozzászólás Szerző: kazomester »

A szenioroknak meg jópár év sem volt elég, hogy kifejlesszék ezt a képességet.

Avatar
adee93
Hozzászólások: 997
Csatlakozott: 2009. január 2., péntek 16:03
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccsek

#15035 Hozzászólás Szerző: adee93 »

A tinédzsereinknek még jó pár évnek el kell telnie hogy egy ilyen nemzetközi meccsen a maguk oldala felé tudják átbillenteni a mérleget.
Blue is the Colour

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15036 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
kecske01 írta:Jorginho meg az ilyen jatekosokat nyaron selejtezni kell. Oke, hogy van esze, de borzasztoan lassu es ez hatalmas hatrany a mai modern fociban. Nem ertem, hogy lehet valaki ennyire lassu ilyen alkattal.
Szerintem nem Jorgi a fő probléma ebben a keretben. Ha mellette két gyors középpályás futkos (Kanté és Kova), akkor elfér a csapatban. Sőt továbbmegyek, a középpályánkkal semmi gond nincs (természetesen ilyen hányadék Barkleykat el kell felejteni), inkább a védelemmel és a támadószekcióval.
A vedelem a legkisebb nyomastol is kepes osszeroppanni sajnos ezert kellene egy tapasztalt es klasszis KH. A balhatved pozicio is erositesre szorul, Marcos jo abban az esetben, ha mehet tamadni, de ha 4 vedovel allunk fel, mint altalaban oda hasznalhatatlan. Azt gondolom, hogy 4 vedos felallasnal Azpi is pad, meg ha szomoru is kimondani, de nem akarom nezni a bal oldali szenvedeset es Jamest kene nyomatni a jobb oldalon.
Elore mar igazoltunk egyet, remelem bevalik es Pulisic is felepul lassan, kerdes milyen formaban ter vissza, de egy Isco jo lenne, aki meg tudja bontani a kreativitasaval a vedelmet es Tammy melle egy jo csatar. CHO mihelyst kezdett jobb formaba kerulni leserult megint, Ruben 2? Jo lenne pedig ha oket tudnank hasznalni a kesobbiekben, mert mindketto jo jatekos lehetne.
Ha nyaron nem erositenek erdemben, akkor kb marad a jelenlegi helyzet es bizhatunk abban, hogy a fiataljaink majd beernek egyszer..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15037 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Jorginho meg az ilyen jatekosokat nyaron selejtezni kell. Oke, hogy van esze, de borzasztoan lassu es ez hatalmas hatrany a mai modern fociban. Nem ertem, hogy lehet valaki ennyire lassu ilyen alkattal.
Szerintem nem Jorgi a fő probléma ebben a keretben. Ha mellette két gyors középpályás futkos (Kanté és Kova), akkor elfér a csapatban. Sőt továbbmegyek, a középpályánkkal semmi gond nincs (természetesen ilyen hányadék Barkleykat el kell felejteni), inkább a védelemmel és a támadószekcióval.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6896
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15038 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jorginho meg az ilyen jatekosokat nyaron selejtezni kell. Oke, hogy van esze, de borzasztoan lassu es ez hatalmas hatrany a mai modern fociban. Nem ertem, hogy lehet valaki ennyire lassu ilyen alkattal.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15039 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:Ezekszerint a bundesligában tök utolsó Paderborn jobban összeszedett csapat mint mi :lol: Mert, hogy sokkal jobban megszorongatták a hétvégén a bayernt az tuti. Néztem azt a meccset és egyáltalán nem volt ilyen alárendelt szerepben a német kis csapat. Ráadásul az Allianz Arénában.
Nyilvan a Bayern nagyobb elannal veti bele magat egy BL meccsbe a Chelsea ellen, mint a Koln, Paderborn stb csapatok ellen ahol tudjak, hogy fel gozzel is nyernek. Hulyeseg az ilyen osszehasonlitas szerintem.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15040 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ezekszerint a bundesligában tök utolsó Paderborn jobban összeszedett csapat mint mi :lol: Mert, hogy sokkal jobban megszorongatták a hétvégén a bayernt az tuti. Néztem azt a meccset és egyáltalán nem volt ilyen alárendelt szerepben a német kis csapat. Ráadásul az Allianz Arénában.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése