Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dacultras
Hozzászólások: 781
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10021 Hozzászólás Szerző: dacultras »

emsanya írta:
Pityee írta:
emsanya írta:Én a 80-at se sajnálnám érte. Vannak 200 millios emberek is egy honap eltelik már senkit se érdekel. Pogba 100 millios és 1 éve nyaral az ember. Kepa a világ legdrágább kapusa és? Zaha képes megbontani a védelmet, ennyi az ára. 60 vagy 80 van mindegy.
Ez igaz, csak hogy mi szeretünk spúroskodni, úgy h nefogadjunk rá nagy pénzben, hogy kifizetjük érte a 80 misit.
Hát tudom sajnos nehezen adunk ki nagy összeget. Pedig most tényleg ugy állunk hogy megengedhetnénk. Fullon a kassza és lesz még távozo.És azzal már nem is számolok hogy Abra über milliárdos mert nem ezen mulik sajna.
a fullon a kassza egy kicsit túlzás. pár napja olvastam hogy mínusz 100 millio fontal zárták a 2019es évet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10022 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
emsanya írta:Én a 80-at se sajnálnám érte. Vannak 200 millios emberek is egy honap eltelik már senkit se érdekel. Pogba 100 millios és 1 éve nyaral az ember. Kepa a világ legdrágább kapusa és? Zaha képes megbontani a védelmet, ennyi az ára. 60 vagy 80 van mindegy.
Ez igaz, csak hogy mi szeretünk spúroskodni, úgy h nefogadjunk rá nagy pénzben, hogy kifizetjük érte a 80 misit.
Hát tudom sajnos nehezen adunk ki nagy összeget. Pedig most tényleg ugy állunk hogy megengedhetnénk. Fullon a kassza és lesz még távozo.És azzal már nem is számolok hogy Abra über milliárdos mert nem ezen mulik sajna.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10023 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Én a 80-at se sajnálnám érte. Vannak 200 millios emberek is egy honap eltelik már senkit se érdekel. Pogba 100 millios és 1 éve nyaral az ember. Kepa a világ legdrágább kapusa és? Zaha képes megbontani a védelmet, ennyi az ára. 60 vagy 80 van mindegy.
Ez igaz, csak hogy mi szeretünk spúroskodni, úgy h nefogadjunk rá nagy pénzben, hogy kifizetjük érte a 80 misit.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10024 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én a 80-at se sajnálnám érte. Vannak 200 millios emberek is egy honap eltelik már senkit se érdekel. Pogba 100 millios és 1 éve nyaral az ember. Kepa a világ legdrágább kapusa és? Zaha képes megbontani a védelmet, ennyi az ára. 60 vagy 80 van mindegy.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#10025 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pityee írta:
adrian1989 írta:http://www.fociclub.hu/2020/01/08/tavoz ... ea-vedoje/
Alonso-ból bejönne 25m font ami kb.30m euró már csak 10-et kéne hozzátenni és jöhetne Telles. :)

Zaha nem ér 80m fonto és ezzel el is baszták szegény gyerek karrierjét és elhiszem, hogy a Palace foggal körömmel ragaszkodik hozzá, de azért ez már nevetséges.
sajnálom mert lehet nagy lett volna nálunk mondjuk 40-50m-ot jelenlegi árak mellett még meg is érne.
Ugyanmár, Zaha simán megtehetné hogy kisírja magának a távozást, mint azt tette pár játékos a közelmúltban. Pl. Ousmane Dembele, Kürtös, Lukaku és még sorolhatnám. Elég lenne csak ha elkezdené kihagyogatni az edzéseket vagy drasztikusabb lépésként megtagadni a játékot a Palacenal és mindjárt hajlanának az eladására. Egyébként hamarosan érvénybe is fog lépni ez a forgatókönyv. Egyszerűen nem lehet egy játékost sem hosszútávon magukhoz láncolni az akarata ellenére.
Zaha már évekkel ezelőtt kinőtte a Palace-t, rég egy minimum felsőközép csapatban lenne a helye. A Palace is jobban járna, ha 50 misi körüli összegért értékesítenék még mielőtt hisztizne, a befolyt összegből pedig 2-3 emberrel is erősíthetnének.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6807
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10026 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:http://www.fociclub.hu/2020/01/08/tavoz ... ea-vedoje/
Alonso-ból bejönne 25m font ami kb.30m euró már csak 10-et kéne hozzátenni és jöhetne Telles. :)

Zaha nem ér 80m fonto és ezzel el is baszták szegény gyerek karrierjét és elhiszem, hogy a Palace foggal körömmel ragaszkodik hozzá, de azért ez már nevetséges.
sajnálom mert lehet nagy lett volna nálunk mondjuk 40-50m-ot jelenlegi árak mellett még meg is érne.
Ugyanmár, Zaha simán megtehetné hogy kisírja magának a távozást, mint azt tette pár játékos a közelmúltban. Pl. Ousmane Dembele, Kürtös, Lukaku és még sorolhatnám. Elég lenne csak ha elkezdené kihagyogatni az edzéseket vagy drasztikusabb lépésként megtagadni a játékot a Palacenal és mindjárt hajlanának az eladására. Egyébként hamarosan érvénybe is fog lépni ez a forgatókönyv. Egyszerűen nem lehet egy játékost sem hosszútávon magukhoz láncolni az akarata ellenére.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#10027 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta:Akkor ott fog megrohadni a csoves crystal palaceba. Oruljon neki, sikerekben gazdag karriert kivanok.
Nem mintha tehetne arról hogy nem engedik el... ügynököt is váltott szóval még azt se lehet mondani hogy nem próbálkozik.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10028 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.fociclub.hu/2020/01/08/tavoz ... ea-vedoje/" onclick="window.open(this.href);return false;
Alonso-ból bejönne 25m font ami kb.30m euró már csak 10-et kéne hozzátenni és jöhetne Telles. :)

Zaha nem ér 80m fonto és ezzel el is baszták szegény gyerek karrierjét és elhiszem, hogy a Palace foggal körömmel ragaszkodik hozzá, de azért ez már nevetséges.
sajnálom mert lehet nagy lett volna nálunk mondjuk 40-50m-ot jelenlegi árak mellett még meg is érne.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3470
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Átigazolási pletykák

#10029 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Akkor ott fog megrohadni a csoves crystal palaceba. Oruljon neki, sikerekben gazdag karriert kivanok.

Crap
Hozzászólások: 1025
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Átigazolási pletykák

#10030 Hozzászólás Szerző: Crap »

Egy kis Zaha.: https://www.standard.co.uk/sport/footba ... 1578487672" onclick="window.open(this.href);return false;
Palace nagyon erősen tartja a 80 milkát. Így valszeg mi is kiszállunk a buliból.

https://www.express.co.uk/sport/footbal ... ier-League" onclick="window.open(this.href);return false;
Fórumokon olvastam, hogy máshol is lehozták mostanában, hogy nem fogjuk kifizetni a 80 milkát, de azokhoz sajnos forrás nem tartozott.

Szennylap persze mind a kettő, de ez a 80 milka tényleg irreál és ennyit hülyeség is lenne kifizetni Zahaért.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10031 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea have made a €20m offer for Metz striker Habib Diallo, Republicain Lorraine reports.

Habib Diallo érkezhet 20 millio euroért.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10032 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

amúgy egyszerű a képlet minél tovább húzzák az átigazolásokat annál szarabb játékosokra lesz lehetőség, mert mondjuk most még el lehetne happolni 1-2 jobb játékost, mert 3 hétig még nyitva a piac, de 2 hét múlva már tényleg senki nem fog érkezni vagy csak az alja dupla vagy tripla áron.
na majd kiderül mi lesz.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10033 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bandi írta:
adrian1989 írta:amúgy szerintem sokan azért reménykedtünk abban, hogy jön érdemi igazolás, mert különben mi értelme volt ennek az egész fellebbezési cirkusznak?
szerintem lenne lehetőség olyan játékosokat igazolni akikkel előrébb lennénk csak egy példa Alex Telles akinek 40m euró a kivásárlási ára és nem is lenne nagy lutri, tény nem egy Chilwell, de mi a garancia, hogy nyáron sikerülne megszerezni az angolt, lehet, hogy majd jön a MC azt letesznek érte 80m fontot meg olyan fizetést amit majd a Chelsea nem akar megadni és akkor el is buktuk, vagy csak a Leicester eladja Maddisont meg Söyüncü-t és azt mondják, hogy ennyi volt bezár a bazár nem adnak el több játékost.
ez az utolsó pletyka, hogy riválistól jön 50m fontért CB de nem nevezik meg ez meg elég vicc, mindenki találgat jönnek a "jobbnál jobb" nevek persze egyik sem tűnik elsőre nagy erősítésnek, de cserébe jó drága lesz.
Januárban nem is fogunk jó áron minőségi játékost venni, ez szinte biztos. Telles-t minden évben szóba hozzák fél Európával, de aztán mindig marad a Porto-ban, lehet hogy nem akkora ász azért a csávó (nem nagyon láttam játszani, de gondolom ha a megfigyelők komoly tehetségnek látták volna, akkor elhozta volna már valaki).
Idén 4g 6a eddig, egész baráti stat, és pont azokon a területeken jeleskedik amikre szükségünk lenne bal oldalon. Beadás, passzolás, mindenféle pontrúgások, még elvileg a levegőben is jó. Szóval ha mindenáron venni akarunk balhátvédet (de Chilwell offos), akkor ő tökéletes lehet. 27 éves,még jópár év benne lehet.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10034 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Bandi írta:
adrian1989 írta:amúgy szerintem sokan azért reménykedtünk abban, hogy jön érdemi igazolás, mert különben mi értelme volt ennek az egész fellebbezési cirkusznak?
szerintem lenne lehetőség olyan játékosokat igazolni akikkel előrébb lennénk csak egy példa Alex Telles akinek 40m euró a kivásárlási ára és nem is lenne nagy lutri, tény nem egy Chilwell, de mi a garancia, hogy nyáron sikerülne megszerezni az angolt, lehet, hogy majd jön a MC azt letesznek érte 80m fontot meg olyan fizetést amit majd a Chelsea nem akar megadni és akkor el is buktuk, vagy csak a Leicester eladja Maddisont meg Söyüncü-t és azt mondják, hogy ennyi volt bezár a bazár nem adnak el több játékost.
ez az utolsó pletyka, hogy riválistól jön 50m fontért CB de nem nevezik meg ez meg elég vicc, mindenki találgat jönnek a "jobbnál jobb" nevek persze egyik sem tűnik elsőre nagy erősítésnek, de cserébe jó drága lesz.
Januárban nem is fogunk jó áron minőségi játékost venni, ez szinte biztos. Telles-t minden évben szóba hozzák fél Európával, de aztán mindig marad a Porto-ban, lehet hogy nem akkora ász azért a csávó (nem nagyon láttam játszani, de gondolom ha a megfigyelők komoly tehetségnek látták volna, akkor elhozta volna már valaki).
szerintem Telles jó játékos, gyors jól támogatja a támadásokat ha felmegy vissza is ér tud védekezni is és ha kapu elé kerül nem okoz neki gondot a hálóba találni, de ez csak az én véleményem.

Bandi
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#10035 Hozzászólás Szerző: Bandi »

adrian1989 írta:amúgy szerintem sokan azért reménykedtünk abban, hogy jön érdemi igazolás, mert különben mi értelme volt ennek az egész fellebbezési cirkusznak?
szerintem lenne lehetőség olyan játékosokat igazolni akikkel előrébb lennénk csak egy példa Alex Telles akinek 40m euró a kivásárlási ára és nem is lenne nagy lutri, tény nem egy Chilwell, de mi a garancia, hogy nyáron sikerülne megszerezni az angolt, lehet, hogy majd jön a MC azt letesznek érte 80m fontot meg olyan fizetést amit majd a Chelsea nem akar megadni és akkor el is buktuk, vagy csak a Leicester eladja Maddisont meg Söyüncü-t és azt mondják, hogy ennyi volt bezár a bazár nem adnak el több játékost.
ez az utolsó pletyka, hogy riválistól jön 50m fontért CB de nem nevezik meg ez meg elég vicc, mindenki találgat jönnek a "jobbnál jobb" nevek persze egyik sem tűnik elsőre nagy erősítésnek, de cserébe jó drága lesz.
Januárban nem is fogunk jó áron minőségi játékost venni, ez szinte biztos. Telles-t minden évben szóba hozzák fél Európával, de aztán mindig marad a Porto-ban, lehet hogy nem akkora ász azért a csávó (nem nagyon láttam játszani, de gondolom ha a megfigyelők komoly tehetségnek látták volna, akkor elhozta volna már valaki).

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10036 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

amúgy szerintem sokan azért reménykedtünk abban, hogy jön érdemi igazolás, mert különben mi értelme volt ennek az egész fellebbezési cirkusznak?
szerintem lenne lehetőség olyan játékosokat igazolni akikkel előrébb lennénk csak egy példa Alex Telles akinek 40m euró a kivásárlási ára és nem is lenne nagy lutri, tény nem egy Chilwell, de mi a garancia, hogy nyáron sikerülne megszerezni az angolt, lehet, hogy majd jön a MC azt letesznek érte 80m fontot meg olyan fizetést amit majd a Chelsea nem akar megadni és akkor el is buktuk, vagy csak a Leicester eladja Maddisont meg Söyüncü-t és azt mondják, hogy ennyi volt bezár a bazár nem adnak el több játékost.
ez az utolsó pletyka, hogy riválistól jön 50m fontért CB de nem nevezik meg ez meg elég vicc, mindenki találgat jönnek a "jobbnál jobb" nevek persze egyik sem tűnik elsőre nagy erősítésnek, de cserébe jó drága lesz.

Bandi
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Átigazolási pletykák

#10037 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Gaba írta:Pont egy fickó írta twitteren, hogy sokan tűnik Conte menesztése, de még mindig olcsóbb mint a keretet felrissíteni!
Szerintem itt a jogi dolgok meg a pereskedés miatt lett ilyen sok, jobban jártunk volna ha csak simán kirúgjuk. Ettől függetlenül tényleg olcsóbb mint játékosokat venni :mrgreen: Sőt az ificsapatból még olcsóbb feltölteni a keretet :wink:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4619
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10038 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem arról volt szó, hogy egy riválistól néztünk ki vkit? Csak mert a Soton nem igazán illik ebbe a kategóriába.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10039 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Pont egy fickó írta twitteren, hogy sokan tűnik Conte menesztése, de még mindig olcsóbb mint a keretet felrissíteni!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6483
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10040 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amúgy a pénzügyi kimutatásból kiderült, hogy 26.5 millió fontot kapott Conte és a stábja végkielégítés gyanánt. :D
Egy tehetséges fiatal játékos teljes ára.

Válasz küldése