Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6286
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15801 Hozzászólás Szerző: Szabi »

broduer írta:Aki egyetért ezzel a cirkusszal... :lol: Szerintem ezek a döntések nagyon nehezen védhetőek.
Inkább nézné be a vak partjelző vagy a bíró. Az legalább emberi hiba, pont olyan, mint mikor Barkley-tól 5 méterre elpattan a labda.

De ez valami egészen nevetséges, ami Angliában zajlik videózás gyanánt. Vonalaznak, zoomolnak, merőlegest állítanak, a totál egyvonalas szituáción rugóznak perceket, ahol meg ténylegesen rossz ítélet született (Tomori tisztán labdát talált először), arra pillantást se vetnek. Ha ennél a szitunál 5 centivel hátrébb áll a védőnk, akkor befújják úgy a büntetőt, miközbe vissza se nézik, hogy az volt-e. Meg merem kockáztatni, hogy több ilyen meccset befolyásoló/eldöntő hibát generálnak ezzel az érthetetlen metódussal, mintha nem lenne semmilyen technológia és menne ugyanúgy a játék, mint eddig.

A többi topligában is éri kritika a rendszert, de máshol ezerszer jobban alkalmazzák, csak a világ legerősebb, legjobb bajnokságában röhögtetik ki magukat.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#15802 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

adrian1989 írta:
cech19960320 írta:
adrian1989 írta:amúgy lehet őt, Giroud meg pénzt kéne ajánlani a Lyon-nak Dembele-ért azt akkor belemenne a Lyon.
Dehogy menne.... nem hülyék, tudják hogy rosszul járnának... a 2 fele annyi gólt nem lőne, 4x akkora fizuért..
azért szerintem Batshuayi abba a bitang francia bajnokságba megtermelné azt a 10 gólt amit Dembele.
az lehet, de még mindig áll az, hogy nem érné meg nekik mind2 fizuja miatt...

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15803 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

cech19960320 írta:
adrian1989 írta:amúgy lehet őt, Giroud meg pénzt kéne ajánlani a Lyon-nak Dembele-ért azt akkor belemenne a Lyon.
Dehogy menne.... nem hülyék, tudják hogy rosszul járnának... a 2 fele annyi gólt nem lőne, 4x akkora fizuért..
azért szerintem Batshuayi abba a bitang francia bajnokságba megtermelné azt a 10 gólt amit Dembele.

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#15804 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

adrian1989 írta:amúgy lehet őt, Giroud meg pénzt kéne ajánlani a Lyon-nak Dembele-ért azt akkor belemenne a Lyon.
Dehogy menne.... nem hülyék, tudják hogy rosszul járnának... a 2 fele annyi gólt nem lőne, 4x akkora fizuért..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15805 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

edeskeves írta:Emlekszem kaptam savat a nyakamba mikor rugdosta a golokat Bats a Dortmundban es mondtam, hogy kb az a szintje Bundesliga csapatok ellen. Nalunk elotte utana nem ert semmt, volt par jobb meccse, de annyi. Giroud mellett eladnam a pics.ba es meg sirnak paran, hogy minek egy Gabigol hat itt a valasz, mondjuk ezt a szintet nem nehez megugrani, konkretan az ellenfel csapatabol is le lett volna cserelve meg onnan is kilogott volna ezzel a teljesitmennyel. Mi lenne velunk ha veletlen Tammy leserulne bele se merek gondolni.
Odoi remelem szedett egy kis onbizalmat, pl az elobb emlitett urhoz kepest 2-3 osztallyal magasabb szintet hozott. A vegen majdnem meglett a dupla is, mikor szidom, hogy ha lehetoseget kap elnie kell vele, hogy tobbet jatsszon akkor valami ilyesmire gondolok.
azért a szezon elején mikor beszállt akkor lőtt pár gólt és nem volt rossz, de akkor még látszott rajta valami lelkesedés, szerintem ő tipikusan az a játékos aki ha bíznak benne akkor összejönnek neki a dolgok, de ha már kicsit háttérbe szorul akkor simán hozza ezt a balfasz szintet, amúgy lehet őt, Giroud meg pénzt kéne ajánlani a Lyon-nak Dembele-ért azt akkor belemenne a Lyon.
nem tudom, hogy Gabriel Barbosa mennyivel lenne jobb, de most vagyok vele úgy ha ő jön akkor majd meglátjuk, hogy mennyivel lesz nagyobb előrelépés és nem fogom sajnálni a belgát.

edeskeves
Hozzászólások: 3131
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15806 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Emlekszem kaptam savat a nyakamba mikor rugdosta a golokat Bats a Dortmundban es mondtam, hogy kb az a szintje Bundesliga csapatok ellen. Nalunk elotte utana nem ert semmt, volt par jobb meccse, de annyi. Giroud mellett eladnam a pics.ba es meg sirnak paran, hogy minek egy Gabigol hat itt a valasz, mondjuk ezt a szintet nem nehez megugrani, konkretan az ellenfel csapatabol is le lett volna cserelve meg onnan is kilogott volna ezzel a teljesitmennyel. Mi lenne velunk ha veletlen Tammy leserulne bele se merek gondolni.
Odoi remelem szedett egy kis onbizalmat, pl az elobb emlitett urhoz kepest 2-3 osztallyal magasabb szintet hozott. A vegen majdnem meglett a dupla is, mikor szidom, hogy ha lehetoseget kap elnie kell vele, hogy tobbet jatsszon akkor valami ilyesmire gondolok.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15807 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

CHO ma jó volt, remélem elkapja a fonalat és húzóember lesz.
ami világossá vált, hogy ebben a keretben Barkley-nak Christensen-nek és Batshuayi-nak nincs helye itt lenne a lehetőség 1-1 ilyen meccsen valamit villantani, de 0 az egész amit csináltak.
de Emerson is elég gyengének tűnt úgy, hogy a másik oldalon R.James-től jöttek a jó felfutások és beadások, de ő még padra ilyen meccseken jó lehet.
esetleg valaki nem tudja ezek a mezek limitáltak, csak mert a hivatalos oldalon már csak S-es méret van és szeretnék belőle rendelni, mert szerintem rohadt jól néz ki. :D

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#15808 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Bubi írta:Na jó már nem sajnálom, egy hurkapálcikával verném addig a fejét ennek a Batshuayinak míg össze nem esik.
Szegény nagyon ostoba, de nincs baj instára majd fellök valami menő képet aztán jóság van. :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9394
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15809 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na jó már nem sajnálom, egy hurkapálcikával verném addig a fejét ennek a Batshuayinak míg össze nem esik.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15810 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

eddig kiálltam Batshuayi mellett, de azt hiszem ennyi volt.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15811 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ez már nagyon fájdalmas Misi :evil: :?

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1710
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#15812 Hozzászólás Szerző: broduer »

Aki egyetért ezzel a cirkusszal... :lol: Szerintem ezek a döntések nagyon nehezen védhetőek.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15813 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Apinho írta:A szempillája belógott :D :D :D :D :D
az lehet, de James a labdát rúgta el nem tudom, hogy lett abból szabadrúgás meg sárga lap.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15814 Hozzászólás Szerző: Apinho »

A szempillája belógott :D :D :D :D :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6802
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15815 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
Dante írta:
Botond9797 írta:Barkley ... az eloszezonban Lamps szinten tolta.
:D
Ez erőteljes túlzás :D
Majdnem kiköptem a kaját... :lol: Barkley egy csöves szar játékos.
Nem tudom, hogy volt-e már nálunk nála haszontalanabb, senkiházibb játékos. Még angolként sem viselhető el.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#15816 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

megnéznék egy barkley lamptey cserét. Ő ki a szélre, James meg be középre

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15817 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Apinho írta:Barkley élete meccsét játsza :D :D :D Aki idehozta őt, meg Drinkwater-t, 40 millióért! elküldeném kőbányába.
Remélem senki nem nézi a meccset rajtunk kívül, így 10ért is nehéz lesz rásózni vkire :D

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1156
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15818 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Barkley élete meccsét játsza :D :D :D Aki idehozta őt, meg Drinkwater-t, 40 millióért! elküldeném kőbányába.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4617
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15819 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:
Botond9797 írta:Barkley ... az eloszezonban Lamps szinten tolta.
:D
Ez erőteljes túlzás :D
Majdnem kiköptem a kaját... :lol: Barkley egy csöves szar játékos.

Bandi
Hozzászólások: 2736
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15820 Hozzászólás Szerző: Bandi »

broduer írta:
A baj az, hogy valószínűleg ők maguk sem biztosak abban az 1 cm-ben, mert egyszerűen nem látható szabad szemmel. Nem centire kell ezt kitolni, hanem józan paraszti észre (szemre). Olyan szituációkra, amelyekről ha megkérdeznének 100 embert 99 (Zombori nem) azt mondaná, hogy ez les. Ennek így értelme nincs, főleg annak tudatában, hogy ordító tizenegyes szituációkat meg nem néznek vissza, vagy pl. lásd Jorginho elmaradt 2. sárgáját.
Igenis azonnal változtatni kell ezen. Igazságos? Nem, a foci sosem volt az, de ne pofozgassuk tovább a szart, csak azért, mert eddig is azt tettük.
Jól hangzik így elméletben, de valaki így látja, valaki meg úgy, ugyanúgy viták lennének akkor is, mert akkor is csak az az egy ember dönt aki a VAR szobában ül, nem fognak szavazásokat csinálni.

Válasz küldése