Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16021 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Na ezt csak félig láttam. jól vettem ki, hogy azért kaptak tizit, mert a valencia játékos akasztotta a visszafutó Jorginhot?

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#16022 Hozzászólás Szerző: Crap »

cech19960320 írta:
Crap írta:Ez a lehúzás hogy a faszba nem 11es? Még a piros is simán játszik.
Bullshit ez a meccs
Dehogy volt ez tizi meg piros... egy szerencsétlen esés volt egy olyan párharcnál ami minden szöginél előfordul. Még spanyolban sem fújnak ilyet, nem hogy angolban meg BLben.. Azért ennyire ne legyünk már elvakultak...

(a meccs többi részén viszont volt jópár vitatható ítélet.)

Tammy részéről ez nagyobb eséllyel egy elég csúnya zúzódás, kisebb valószínűséggel pedig valami medence sérülés ami azért hosszabb lenne.
Én úgy láttam hogy Garay két kézzel fogja Tammy kezét és rántja lefelé,ami borzasztó sérülés veszélyes. A karja is simán kirándulhatott vagy törhetett volna az esésről nem is beszélve és full szándékos volt az egész mozdulat. Senki nem reklamált vagy látta hogy mi történt és mielőtt mi nem vagyunk a real így vissza nézni se kellett.

De lehet neked van igazad majd még vissza nézem és akkor bocsi a vitaert.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16023 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
cech19960320 írta:
Bubi írta:Na ez vajon csípő, vese vagy borda törés? Szerintem egy ideig Batsot fogjuk nézni.
mindenképp medencetájék... én zúzódásra tippelek, de 2-3 hét kihagyással
Zúzódás nem fáj ennyire, a csávó konkrétan sírt. Szerintem valamilyen repedés de még a törés sem kizárt. Esetleg valamilyen sérv...
Ó dehogynem fájhat ennyire... Ha a csonthártya zúzódik nagy felületen, az kb egy nagyobb törés fájdalmával járhat... elég hosszú ideig. viszont ezesetben lényegesen hamarabb gyógyul..
Ha repedés vagy törés gyanúja felmerül, valszeg nem hagyják lábon lejönni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6781
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16024 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta:
Bubi írta:Na ez vajon csípő, vese vagy borda törés? Szerintem egy ideig Batsot fogjuk nézni.
mindenképp medencetájék... én zúzódásra tippelek, de 2-3 hét kihagyással
Zúzódás nem fáj ennyire, a csávó konkrétan sírt. Szerintem valamilyen repedés de még a törés sem kizárt. Esetleg valamilyen sérv...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9364
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16025 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:
Bubi írta:Na ez vajon csípő, vese vagy borda törés? Szerintem egy ideig Batsot fogjuk nézni.
mindenképp medencetájék... én zúzódásra tippelek, de 2-3 hét kihagyással
Úgy láttam a csípőcsontja fölött nyomkodja magát :/
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16026 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Na ez vajon csípő, vese vagy borda törés? Szerintem egy ideig Batsot fogjuk nézni.
mindenképp medencetájék... én zúzódásra tippelek, de 2-3 hét kihagyással

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9364
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16027 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Na ez vajon csípő, vese vagy borda törés? Szerintem egy ideig Batsot fogjuk nézni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16028 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Crap írta:Ez a lehúzás hogy a faszba nem 11es? Még a piros is simán játszik.
Bullshit ez a meccs
Dehogy volt ez tizi meg piros... egy szerencsétlen esés volt egy olyan párharcnál ami minden szöginél előfordul. Még spanyolban sem fújnak ilyet, nem hogy angolban meg BLben.. Azért ennyire ne legyünk már elvakultak...

(a meccs többi részén viszont volt jópár vitatható ítélet.)

Tammy részéről ez nagyobb eséllyel egy elég csúnya zúzódás, kisebb valószínűséggel pedig valami medence sérülés ami azért hosszabb lenne.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16029 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Istenem, mostmár igazán mellénkállhatna a szerencse ezekkel a sérülésekkel, fasz ki van már :evil: :(

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6781
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16030 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kova de jól játszik. Megérdemelte a gólt egyértelműen! Tammynek mi történt? Nagyon durván néz ki...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#16031 Hozzászólás Szerző: Crap »

Ez a lehúzás hogy a faszba nem 11es? Még a piros is simán játszik.
Bullshit ez a meccs

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#16032 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Cilessen bravúr az egyik oldalon, Kepa meg bevédi a túloldalon...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9364
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16033 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én nem szoktam utálkozni, de ezeket a spanyol focistákat rühellem. Minden támadásunknál eldobja magát valamelyik azt a bíró be is fújja. Nevetségesek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6781
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16034 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jóég mekkora színészek ezek a valencia játékosok. És a legrosszabb, hogy a bíró meg is kajálja nekik.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#16035 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Fetrengenek, dobálják magukat. Remélhetőleg nem érnek el semmit ezekkel a színjátékokkal a bírónál.

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#16036 Hozzászólás Szerző: Crap »

Még csak 8 perce megy a meccs de a bírónak már most főszerepet kell játszania minden kis érintkezésnél. Nem lesz ez így jó

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16037 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A második goljuk is egy blokkolni akaro védő (talán Zouma vagy Tomori) lába alatt ment el, így pont Kepát is becsapva.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16038 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:
Pityee írta:
emsanya írta: Végig hallgatva a meccs utáni nyilatkozatokat, Guardiolat főleg, nagyon elismerte Lampardot és a csapatot, azt mondta nem nagyon járnak az etihadba ilyen bátor csapatok. Szerintem ettől nagyobb elismerés nem kell. Arrol nem beszélve (amit szintén szoba hozott), hogy lenyomtuk őket labdatartásban. Na ez a kemény...
Wolves nem is olyan rég csapta meg őket az etihadban, úgy h még gólt sem kaptak. Kiváncsi lennék az akkori nyilatkozatára.
Ott uralták végig a játékot, csak Adama Traoré átfutott mindenen kontrábol és bebaszta :D. Őket nem ismerte el mert bunkereztek és kontra, az nála nem játszik.

Szerintem ha nem nyernek most nem tudta volna másra fogni, tényleg jo volt a játékunk meg a bírón se múlt,ők meg két mázlis gólt rúgtak.
A 2-1-nél elvett góljukra simán ráfogta volna. Visszatérve amúgy, anno a Sarri-féle Napoli-t is Európa akkor legjobban támadó csapatának nevezte, nyilván úgy, hogy egyszer se nyertek ellene az olaszok.

Amúgy a második góljuk az miért is volt mázlis?
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16039 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
emsanya írta: Végig hallgatva a meccs utáni nyilatkozatokat, Guardiolat főleg, nagyon elismerte Lampardot és a csapatot, azt mondta nem nagyon járnak az etihadba ilyen bátor csapatok. Szerintem ettől nagyobb elismerés nem kell. Arrol nem beszélve (amit szintén szoba hozott), hogy lenyomtuk őket labdatartásban. Na ez a kemény...
Wolves nem is olyan rég csapta meg őket az etihadban, úgy h még gólt sem kaptak. Kiváncsi lennék az akkori nyilatkozatára.
Ott uralták végig a játékot, csak Adama Traoré átfutott mindenen kontrábol és bebaszta :D. Őket nem ismerte el mert bunkereztek és kontra, az nála nem játszik.

Szerintem ha nem nyernek most nem tudta volna másra fogni, tényleg jo volt a játékunk meg a bírón se múlt,ők meg két mázlis gólt rúgtak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6781
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16040 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: Végig hallgatva a meccs utáni nyilatkozatokat, Guardiolat főleg, nagyon elismerte Lampardot és a csapatot, azt mondta nem nagyon járnak az etihadba ilyen bátor csapatok. Szerintem ettől nagyobb elismerés nem kell. Arrol nem beszélve (amit szintén szoba hozott), hogy lenyomtuk őket labdatartásban. Na ez a kemény...
Wolves nem is olyan rég csapta meg őket az etihadban, úgy h még gólt sem kaptak. Kiváncsi lennék az akkori nyilatkozatára.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése