Premier League

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4628
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#3381 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:The Glazers have finally agreed on a selling price for Manchester United with the Saudis. Final selling price is 5.5 billion dollars. Talks concluded last night.
As previously reported, the new owners will be flying into Carrington on Monday.

Sok forrás lehozta.
Hát ez bizony nem jó hír. Az mondjuk igen, hogy újfent kikaptak 8)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7091
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3382 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

The Glazers have finally agreed on a selling price for Manchester United with the Saudis. Final selling price is 5.5 billion dollars. Talks concluded last night.
As previously reported, the new owners will be flying into Carrington on Monday.

Sok forrás lehozta.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4628
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#3383 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Angol bírók... :)

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Premier League

#3384 Hozzászólás Szerző: béla »

kazomester írta:
Bubi írta:A Mu 0-2 vezet úgy hogy kihagyott 2 büntetőt:D Az első videót 5x visszanéztem mert nem értettem hogy lehet a Norwich piros szerelésben a manu meg sárgában, hiszen a James gyerek volt szabálytalan azt a manu kapott büntetőt. Teljes paradoxon volt az az ítélet.

https://www.eredmenyek.com/merkozes/hxYuYDFM/#video" onclick="window.open(this.href);return false;
Legalább meg is nézték VAR-ral? Mert szégyen ilyet befújni.
Tiziket alapból megnézik, minden esetben

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3385 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
Bubi írta:A Mu 0-2 vezet úgy hogy kihagyott 2 büntetőt:D Az első videót 5x visszanéztem mert nem értettem hogy lehet a Norwich piros szerelésben a manu meg sárgában, hiszen a James gyerek volt szabálytalan azt a manu kapott büntetőt. Teljes paradoxon volt az az ítélet.

https://www.eredmenyek.com/merkozes/hxYuYDFM/#video" onclick="window.open(this.href);return false;
Legalább meg is nézték VAR-ral? Mert szégyen ilyet befújni.
Nem tudom, nem láttam a meccset csak a videót, de ilyet még nem bsztam:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4628
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#3386 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:A Mu 0-2 vezet úgy hogy kihagyott 2 büntetőt:D Az első videót 5x visszanéztem mert nem értettem hogy lehet a Norwich piros szerelésben a manu meg sárgában, hiszen a James gyerek volt szabálytalan azt a manu kapott büntetőt. Teljes paradoxon volt az az ítélet.

https://www.eredmenyek.com/merkozes/hxYuYDFM/#video" onclick="window.open(this.href);return false;
Legalább meg is nézték VAR-ral? Mert szégyen ilyet befújni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3387 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A Mu 0-2 vezet úgy hogy kihagyott 2 büntetőt:D Az első videót 5x visszanéztem mert nem értettem hogy lehet a Norwich piros szerelésben a manu meg sárgában, hiszen a James gyerek volt szabálytalan azt a manu kapott büntetőt. Teljes paradoxon volt az az ítélet.

https://www.eredmenyek.com/merkozes/hxYuYDFM/#video" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7091
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

#3388 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

2. Percbe vezet a spuri a pool ellen. 5 pontra jönnénk fel, ha így maradna.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3389 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:
Bubi írta:Nagyon fiatal, azt is meg kell még tanúlnia, hogy miképp tudja állandósítani a teljesítményét. Fejlődnie kell még fejben és fizikálisan is. Nem fog neki ártani, ha Ruben jó formában tér vissza.

De hát ez mindenki másra is érvényes, aki új most. Tammy nem lő gólt minden meccsen, CHO nagyon szeleburdi még, Tomori összevissza hibázgat pedig az év játékosa volt tavaly a Derby-nél... Ez a folyamat része és minden fiatalra vonatkozik, ezért furcsálom, hogy csak őt emelted ki.
Mert a másik kettő akit említettél szerintem nem azonos okból kevésbé "eredményes". Nem túl "csatár-barát" a játékunk nagyjából azóta, hogy Hazard és Willian csatlakozott hozzánk. Nincsenek rendesen kiszolgálva, a gólerős, támadó szélsőink inkább magukra hegyezik ki az akciókat mintsem hogy a csatárt tömjék labdákkal, ezért is tett nagyon jót a csapatnak Mount játéka, ő elnyomó százalékban inkább azt keresi miképp tudná gólhelyzetbe hozni a társait, szóval végtére is én Mount nyakába varrnám ezt is. Nem látom, hogy Abraham játéka rosszabb lenne mint előtte, annyi hogy még nem helyezkedik úgy mint egy klasszis csatár, pl Costa aki minden labdaszerzésnél már a leshatáron egy üres területre mozogva várta a labdát rajtpozícióban. Ha mindig tudna így helyezkedni akkor beleégne a társakba is, hogy hopp nálam a labda keressük meg Abrahamot.

Tomori meg szerintem szimplán rutintalan egyelőre. Az, hogy a másodosztályban mit rakott az egy dolog, más szint a premierlig. Amúgy is baromi ritka, hogy egy védő hibátlan játékot produkáljon ilyen fiatalon, ahhoz képest pazarul játszik. Lehet kipróbálnám balbekként ha Rüdiger felépül, bőven meg van hozzá mindene és azthiszem játszott is ott. Majd 23-25 éves kora körül szvsz be fog érni.

Egyébként amióta Willian beverekedte magát a csapatba ugyan eredményesebbek vagyunk, de feltünt, hogy amíg előtte szinte minden labda keresztülment Mounton addig most ez fordítva van, Williant tömik, ő pedig fele annyira se kreatív. Jobb lenne ha nem Willian szervezné a játékot, inkább csak helyezkedjen jól. Ez nagyban közrejátszhat abban, hogy Mount kevesebbet villog.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4628
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#3390 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Nagyon fiatal, azt is meg kell még tanúlnia, hogy miképp tudja állandósítani a teljesítményét. Fejlődnie kell még fejben és fizikálisan is. Nem fog neki ártani, ha Ruben jó formában tér vissza.

De hát ez mindenki másra is érvényes, aki új most. Tammy nem lő gólt minden meccsen, CHO nagyon szeleburdi még, Tomori összevissza hibázgat pedig az év játékosa volt tavaly a Derby-nél... Ez a folyamat része és minden fiatalra vonatkozik, ezért furcsálom, hogy csak őt emelted ki.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3391 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:Úgy látom Bubi te kipécézted magadnak Mount-ot :) Sztem alulértékeled az ő játékát. Miből gondolod, hogy csak negyedgőzzel játszik?

Jaja, szeretek puszta rosszindulatból kiszúrni magamnak embereket és bántani őket, csak simán a saját örömömért...

Az "új seprű jól seper" érzésem van vele kapcsolatban. Tavaly is nagyon erősen kezdte a szezont, aztán érték kritikák miszerint előfordul, hogy teljes meccsekre beszürkül. Leírtam, hogy most se játszik rosszul, csak magasra tette a lécet a szezon eleji teljesítményével. Nem vállal annyit mint ezelött. Tetszett benne, hogy minden labdával gólra tört, erőltette a kényszerítőket, már amikor megkapta a labdát régen tudta, hogy kit akar megjátszani vagy hogy tudja megjátszani saját magát. Ahhoz képest most be van lassúlva, sokszor alibi passzokkal operál vagy ötlettelenséget látok rajta. Túl óvatos. Nem döglik bele minden labdába mint előtte.

Nagyon fiatal, azt is meg kell még tanúlnia, hogy miképp tudja állandósítani a teljesítményét. Fejlődnie kell még fejben és fizikálisan is. Nem fog neki ártani, ha Ruben jó formában tér vissza.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4628
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#3392 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Úgy látom Bubi te kipécézted magadnak Mount-ot :) Sztem alulértékeled az ő játékát. Miből gondolod, hogy csak negyedgőzzel játszik?

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3393 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Gyönyörű ami megy a klubnál perpillanat. Mennyit sírtunk ezért... Sahar, Stoch, Sinclair, Woods, Kakuta stbstb, sorolhatnám a csodagyerekeinket akiket kezdőbe követeltünk. Stoch azthiszem az év játékosa szavazáson Hollandiában 2. vagy 3. lett, klubon belül pedig az első. Kakuta az u19 (asszem) EBn hülyét csinált a nála 3 évvel idősebbekből.. Tehát volt miért sírni, mert ezek közül senki nem kapott lehetőséget, aztán az idő a klubot igazolta, nem lett belőlük jó játékos, még a padunk szintjét sem érik el.

Amint jött egy olyan garnitúra aki megérett a nagy kalandra az meg is kapta a lehetőséget és meccsről-meccsre bizonyítják hogy helyük van a csapatban.

Viszont perpillanat nem játszunk a legmagasabb szinten. Kelleni fognak igazolások ahhoz, hogy visszanyerjük a régi csillogásunkat. Egyrészt nekik is szükségük van egy megfelelő konkurenciára ahhoz, hogy mindig a legjobbra törekedjenek (lásd Mount, negyedgőzzel játszik), másfelől nem fogjuk tudni megtartani a legjobbjainkat ha nem törekszünk a legjobbra.

Nálam Giroud, Batsu, Pedro, Willian (?), Alonso, Barkley, Bakayoko offos, tőlük megválnék. Ezekért vagy 150-200 millát besöpörhetnénk.
3 db minőségi (!!!!) érkező a minimum, mellé eltudnék képzelni pár kisebb, de annál tehetségesebb nevet, mint Sander Berge, Sandro Tonali vagy Jonathan David (őt érdemes figyelni). Nem elég betömnünk a lyukakat, mélyíteni is kell a kereten ha stabil teljesítményt akarunk elérni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3394 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:2 - @ChelseaFCare the first team in @premierleague history to have two different hat-trick scorers in a single campaign aged 21 or under (Tammy Abraham and Christian Pulisic).
Mikor fogok felébredni??? Ez csak egy álom lehet, ez csak egy álom...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4628
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Premier League

#3395 Hozzászólás Szerző: kazomester »

2 - @ChelseaFCare the first team in @premierleague history to have two different hat-trick scorers in a single campaign aged 21 or under (Tammy Abraham and Christian Pulisic).

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Premier League

#3396 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Nagyon jó napja volt a leszternek, minden bement nekik. Nade Chilwell... Kicsit visszafoghatná magát mert elviszi előlünk a barca vagy a reál.
Cityre reális esélye van, kell is nekik.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Premier League

#3397 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

koni0725 írta:Akkor most halal komolyan itthagyom ezt:

Elkepzelheto, hogy a Leicester-rel is szamolnunk kell a top 4-ert vivott csataban?
Számolni kell velük, de szerintem nem a top4-ben. Szezon elején én őket egy EL-t érő helyre vártam, és ezt most sem gondolom másképp, habár a MU-Tottenham-Arsenal trió igyekszik mindent megtenni, hogy borítsa a jóslatom. :D
Tegnap minden összejött a Leicesternek, de itt megjegyezném, hogy óriási edzői hibának tartom Hasenhuttl részéről, hogy Bertrand 12. perces kiállítását nem reagálta le megfelelően. 10-ből 9 edző egyből behozott volna egy védőt vmelyik támadó helyett. Persze érthető, hogy a győzelemre akart játszani még emberhátrányban is, azonban ha nem ilyen makacs, akkor valószínűleg megúszhatta volna ezt a meccset 2-3 kapott góllal is...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Premier League

#3398 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon jó napja volt a leszternek, minden bement nekik. Nade Chilwell... Kicsit visszafoghatná magát mert elviszi előlünk a barca vagy a reál.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Premier League

#3399 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

koni0725 írta:Akkor most halal komolyan itthagyom ezt:

Elkepzelheto, hogy a Leicester-rel is szamolnunk kell a top 4-ert vivott csataban?
Szerintem abszolút. Írnám, hogy hétre bővül a topcsapatok száma, de valójában csak egy MU-Leicester helycsere szemtanui vagyunk. :lol:

Ami a mi szempontunkbol még fontos lehet: Chillwell gól, 2 golpassz, klasszis teljesítmény, az az assziszt Ayoze-nak a legnagyobbakat idezte. Elferne nálunk.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3215
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Premier League

#3400 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Akkor most halal komolyan itthagyom ezt:

Elkepzelheto, hogy a Leicester-rel is szamolnunk kell a top 4-ert vivott csataban?
211! NEW RECORD!

Válasz küldése