Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2759
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Bajnokok Ligája

#1581 Hozzászólás Szerző: Bandi »

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... na-2728723" onclick="window.open(this.href);return false;

Ide írom, mert nem illik sehova ez a baromság... A jelenlegi elképzelések alapján mi is érintettek lennénk ebben, remélem lesz még 1-2 szava ehhez az érintett kluboknak, mert szerintem senkinek nem hiányozna egy ilyen sorozat. Egy hosszú szezon után még el kéne menni pár hétre bohóckodni Kínába, amikor lenne egy szabad nyaruk a játékosoknak. Vagy ha megvalósul akkor remélem elküldi mindenki az U18-as csapatát aztán majd ők lemeccselik hogy ki a legjobb :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1582 Hozzászólás Szerző: Dante »

http://nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/ ... ol-2727757" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1583 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:Visszanéztem és egészen a Sheffield elleni hazai meccsig majdnem hogy stabil kezdő volt Pulisic. Igaz gólja nem volt, de gólpasszai voltak. Utána jött a Wolves elleni meccs, ahol taktikát váltott Lamps és visszatért Willian is, Pulisic pedig kiszorult. Azóta pedig nem tudja visszaverekedni magát. Pedig a Brighton ellen is bőven kezdhetett volna Pedro helyett, vagy akár tegnap is belehetett volna cserélni Pedro helyett. Nem igazán értem egyébként, hogy Pedro hogy került Pulisic elé a rangsorban, mostanában katasztrófa amit nyújt a spanyolunk. CHO-t megértem, Willian formában tolja, na de Pedro helyett inkább nézném Pulisicet.
Lampard egyelőre előnyben részesíti a rutint, nem nagyon akar felállni 3-4 db húszévessel elöl.

Pulisic-kel az is a gond, hogy már eleve leépítve került hozzánk, megvan benne a potenciál, de azért amellett se menjünk el szó nélkül, hogy az elmúlt másfél évben klubszinten nem sokat mutatott. Lehet fogni a kisebb sérülésekre, Sancho-ra, a téli eladás miatti jegelésre, de a végsőkig a bajnoki címért mentek, ha annyira fontos láncszem lett volna, akkor játszatják. A 17/18-as idényt még végignyomta alapemberként, de az ottani 4 gól, 6 gólpassz mutatója sem az, amire úgy felkapja az ember a fejét.

Ha az őszi nagyüzemben is csak ötmeccsenként fog lehetőséget kapni, lehet el kell majd gondolkozni egy kölcsönön.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1584 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Visszanéztem és egészen a Sheffield elleni hazai meccsig majdnem hogy stabil kezdő volt Pulisic. Igaz gólja nem volt, de gólpasszai voltak. Utána jött a Wolves elleni meccs, ahol taktikát váltott Lamps és visszatért Willian is, Pulisic pedig kiszorult. Azóta pedig nem tudja visszaverekedni magát. Pedig a Brighton ellen is bőven kezdhetett volna Pedro helyett, vagy akár tegnap is belehetett volna cserélni Pedro helyett. Nem igazán értem egyébként, hogy Pedro hogy került Pulisic elé a rangsorban, mostanában katasztrófa amit nyújt a spanyolunk. CHO-t megértem, Willian formában tolja, na de Pedro helyett inkább nézném Pulisicet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3911
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Bajnokok Ligája

#1585 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bubi írta:Ha mindenki felépült és mindenki játékba lendült, és esetlegesen stabilabb teljesítményre lesz képes a csapat, akkor gondolom Pulisic több lehetőséghez fog jutni.

Egyébként oké, nem fektet el 2-3 védőt, nem helyezkedik valami parádésan és pontatlanok a befejezései, de összességében rossznak se mondanám. Nem önző, gyors, ért a kiszolgáláshoz, sokat tud futni és nagyon motivált.. Nem érdemelné azt meg, hogy ne kapjon több lehetőséget.
Biztos, hogy fog még kapni lehetőséget. :)
20 éves játékosról beszélünk, aki egy fizikálisan gyengébb bajnokságból igazolt át hozzánk, és csatlakozott a kerethez alig pár hónapja. Valószínűleg időre lesz szüksége, hogy felépítse magát fizikálisan a PL/BL szinthez (ugyanúgy ahogy anno Azpinak vagy épp Jorginhonak). Addig is valószínűleg minden Ligakupa meccsen szóhoz fog jutni, plusz néhány bajnokin is láthatjuk majd csereként. Az számomra teljesen egyértelmű, hogy a potenciál megvan benne, ez a mozgásán és a játékintelligenciáján is látszik, és azt gondolom, hogy ezzel Lampard is tisztában van. A 60 milliós árcédulával meg szerintem egyelőre felesleges foglalkozni, erre majd térjünk vissza pár év múlva.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1586 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha mindenki felépült és mindenki játékba lendült, és esetlegesen stabilabb teljesítményre lesz képes a csapat, akkor gondolom Pulisic több lehetőséghez fog jutni.

Egyébként oké, nem fektet el 2-3 védőt, nem helyezkedik valami parádésan és pontatlanok a befejezései, de összességében rossznak se mondanám. Nem önző, gyors, ért a kiszolgáláshoz, sokat tud futni és nagyon motivált.. Nem érdemelné azt meg, hogy ne kapjon több lehetőséget.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1587 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Mondjuk azon kevés alkalommal, amikor Pulisic játszott nem igazán mutatott semmi olyat, ami miatt bizakodhatnánk. Persze meccshiányosan, talán még önbizalomhiányosan elég nehéz felvenni a tempót. Nekem kicsinek, gyengének és lassúnak is tűnt - pedig az alacsony súlypont, nagy kezdősebesség - végsebesség és a jó labdakezelés tartozik az erősségei közé. Utóbbit nehéz labda nélkül csillogtatni, de személy szerint nem bánom a távolmaradását, azok a fiatalok akik esélyt kaptak mind azonnal meghálálták.
Voltak azért jobb periódusai (Salzburg elleni első félidő, ESC döntő), de többnyire valóban nem operált pulzusnövelő megmozdulásokkal. Fizikálisan nekem is nagyon kevéske, de ettől még ez nem zárja ki, hogy az általad is említett erősségeit ennyire ne tudja megcsillogtatni. Sokszor írtam már, de az a gond, hogy ha eddig - CHO, Ruben, de még korábbról Willian-t is írhatnám -, a posztriválisok sérülések miatti távolmaradásáig sem sikerült legalább kicsikét stabilizálnia a helyét, ezek után csak még nehezebb lesz, ha mindenki egészséges. Hétvégén vszleg CHO megkapja a kezdőben a helyet, a másik szélen valamelyik öreg fog futkosni (ha Willian húzódása nem komoly, akkor a formája miatt ő), legfeljebb a padra férhet oda, ha egyáltalán.

Jövő héten utazik hatszázezer kilométert az USA-ba, majd vissza, az sem a csapatba építését fogja szolgálni. Talán nem válna hátrányára, ha most ezt a lehetőséget skippelve inkább a Cobhamben készülne, a Kuba meg Kanada elleni értelmetlen bohóchaknik helyett.

Egyébként nekem sem hiányzik túlzottan, tökéletesen megvagyok a jelenleg használt állománnyal, viszont azért mégis pozitív lenne, ha egy 60 milliós igazolás végre nem a kukában végezné. Eddig Pulisic, Barkley és Giroud azok, akik a szezon előtt elképzelt elvárásaikkal szemben a legnagyobbat koppannak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1588 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mondjuk azon kevés alkalommal, amikor Pulisic játszott nem igazán mutatott semmi olyat, ami miatt bizakodhatnánk. Persze meccshiányosan, talán még önbizalomhiányosan elég nehéz felvenni a tempót. Nekem kicsinek, gyengének és lassúnak is tűnt - pedig az alacsony súlypont, nagy kezdősebesség - végsebesség és a jó labdakezelés tartozik az erősségei közé. Utóbbit nehéz labda nélkül csillogtatni, de személy szerint nem bánom a távolmaradását, azok a fiatalok akik esélyt kaptak mind azonnal meghálálták.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1589 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Pulisic maga nyilatkozta, hogy nem igazán tudja felvenni a tempót edzésen sem. Lampard pedig igyekszik védeni mikor róla kérdeznek, általában azt mondja, hogy az ő felelőssége a keret összeállítása, igyekszik a lehető legalkalmasabb 11-et játszatni és nem a neveket, hanem a tulajdonságokat szem előtt tartani.
Egyébként azt nyilatkozta pontosan Puli a kevés játéklehetőséget illetően, hogy túl sok visszajelzést nem kapott Lamps-tól, csupán annyit, hogy még keményebben kell dolgoznia és javítani az edzésmunkáján. Lehet írtam már, de nekem kicsit olyan érzésem van, hogy ez a kapcsolat azért nem felhőtlen és Puli szavai alapján a kommunikáció sincs meg igazán.

Olvastam a nyilatkozatait, valamennyire védi Lampard, de én nem érzem azt eddig a szavaiból, hogy 100%-osan, töretlen bizalommal kiállna az amerikai mellett. Kicsit olyan a történet, hogy játszatni kéne, mert rohadt drága volt, viszont Frankie szíve szerint eltekintene attól, hogy a játékosunk. Ha ez így megy tovább, egy kellemetlen problémája biztosan lesz Lampardnak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6499
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1590 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pulisic maga nyilatkozta, hogy nem igazán tudja felvenni a tempót edzésen sem. Lampard pedig igyekszik védeni mikor róla kérdeznek, általában azt mondja, hogy az ő felelőssége a keret összeállítása, igyekszik a lehető legalkalmasabb 11-et játszatni és nem a neveket, hanem a tulajdonságokat szem előtt tartani.

cech19960320
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Bajnokok Ligája

#1591 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

https://livesport.ws/en/86267-lille-chelsea-live.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1592 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Adja valami a meccset?
Innen tudsz válogatni:

https://www.soccerstreams100.com/lille- ... h-preview/" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Bajnokok Ligája

#1593 Hozzászólás Szerző: kazomester »

[quote="Dízel]

Pulisic valószínű olyan nálunk mint hazard madridba.[/quote]

Azzal a nem elhanyagolhato különbseggel hogy Hazard rendszeresen játszik. Nem mintha nem lettek volna eleve kétségeim pulisic leigazolasat illetoen, el tudom képzelni hogy nagyon gyenge edzesmunkat végezhet. Viszont így kinyirjuk az önbizalmát.

Bubi nem adja semmi.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9448
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1594 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Adja valami a meccset?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3486
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Bajnokok Ligája

#1595 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Baromi jó kezdő, willian kivételével.
Ebben a felállásban alonso klasszis volt conte alatt, kiváncsi vagyok rá ma milyen lesz.

Pulisic valószínű olyan nálunk mint hazard madridba.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Bajnokok Ligája

#1596 Hozzászólás Szerző: focimark »

Pityee írta:
focimark írta:Pulisic padon sincs.
Közbe jöhetett valami kisebb sérülés mert nem hinném hogy Zsirut vagy Batmant hamarabb leültetné a cserepadra mint a 60 millás játékosunkat.
Nincs szukseg igazabol 3 szelsore a padon(mondjuk 2 csatarra sem), ugyhogy azt is jelentheti, hogy utolso a rangsorban.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4625
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Bajnokok Ligája

#1597 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:
kazomester írta:
AwayRoller írta:A hétvégi kezdő alapján én sem döbbennék meg, ha ma CHO-Pulisic duót látnánk, de az eddigi minta alapján az egyik vénünk kezdeni fog(a hot streakes Vilmos a tipp) :cry:
3 dolog biztos az életben: halál, adó, és hogy ha Willian gólt szerez, akkor hosszú hetekre bebetonozza magát a kezdőbe. Ettől még éppen lehet padon ma, de hogy fixen kezdőszélső lesz innentől, abban holt biztos vagyok :cry:
Szerintem csak átmeneti az ő játéka. Odoi mellett még tud játszani, de ha felépül RLC már jóval nehezebb dolga lesz bent tartania magát.
A próféta szóljon belőled. Undorodom tőle is és Alonso-tól is :|

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6839
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1598 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta:Pulisic padon sincs.
Közbe jöhetett valami kisebb sérülés mert nem hinném hogy Zsirut vagy Batmant hamarabb leültetné a cserepadra mint a 60 millás játékosunkat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Bajnokok Ligája

#1599 Hozzászólás Szerző: focimark »

Pulisic padon sincs.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1040
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Bajnokok Ligája

#1600 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

3-4-3
Azpi középen, James!!! :o 8)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Válasz küldése