Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1181 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Fura ezt olvasni hogy Zidane hátra vonja és többet kell védekeznie :D. Ha valamit ezt nem gondoltam volna, ha oda megy. De elhiszem, biztos így van, nem igazán követem a spanyol bajnokságot.

Itt nagyon sokszor megkapta, hogy a deffenziv edzők miatt nem tud ugy érvényesülni és sokat kell védekeznie.

Avatar
holden
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012. április 21., szombat 21:59

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1182 Hozzászólás Szerző: holden »

tutaj írta:
holden írta:túl sok a gyűlölet, a tudatlanság, az általánosítás és a részletek nem ismerete. NSO szintű karakter pocsékolás, és az is az lenne ha bővebben elkezdenék Veled vitatkozni. :)
Akkor minek írtál nekem? :)
Semmi tudatlanság nincs, az legfeljebb a Te részedről lehet, gondolom az érveknek is teljesen híján vagy, de azért köszi a reakciót :)
sajnos olyan vagyok, h ha látom vkitől szeretett csapatomat ócsárolni teljesen indokolatlanul és false érvekkel, akkor nem bírom ki, h legalább egy kis szösszenetet ne írjak :D (tudom az lenne a bölcsebb és okosabb, ha elengedném)
kazomester írta:
holden írta:túl sok a gyűlölet, a tudatlanság, az általánosítás és a részletek nem ismerete. NSO szintű karakter pocsékolás, és az is az lenne ha bővebben elkezdenék Veled vitatkozni. :)
Tudom, hogy ez nem nekem szól, de egyébként kíváncsi lennék egy Real szurkoló véleményére Hazard kapcsán.
hazard kapcsán, én türelmes vagyok.
kell neki idő, h belejöjjön és szokja az új környezetet, társakat. szezon elején sajnos lesérült és ki kellett hagynia pár meccset és amikor visszatért akkor pont a psg-sevilla-atletico jött. ellenük ZZ pedig nagyon hátravonta és sokat is kellett védekeznie, ami nem is volt büdös neki.
a marca amúgy már kikezdte, és tudjuk milyen a bernabeu népe. szóval én szorítok, h bírja majd a nyomást.
Pityee írta:
holden írta:túl sok a gyűlölet, a tudatlanság, az általánosítás és a részletek nem ismerete. NSO szintű karakter pocsékolás, és az is az lenne ha bővebben elkezdenék Veled vitatkozni. :)
Szerintem ezen nincs mit csodálkozni. A halamaki szurkolókon kívül nem sokan szeretik a csapatodat :D
barca szurkolóktól ez hagyján, de a többitől nem is értem miért van ez :D
REAL MADRID

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1183 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem szeretnék belefolyni, okoskodni a témába, de aki személyeskedéssel intézi el az adott témát, (nem kell feltétlen anyázasnak lennie) az az egész fórumot képviseli és járatja le más látogatók előtt.

Mindig is volt, olyan, hogy más csapat szurkolója látogatott az oldalra és legtöbb esetben nem provokáltak senkit. Az a legegyszerűbb, hogy akinek nem tetszik, ha ilyen történik, az magában tartja, meg akkor is, ha a fórum "arra van, hogy azt írjak, amit akarok".

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1184 Hozzászólás Szerző: Pityee »

holden írta:túl sok a gyűlölet, a tudatlanság, az általánosítás és a részletek nem ismerete. NSO szintű karakter pocsékolás, és az is az lenne ha bővebben elkezdenék Veled vitatkozni. :)
Szerintem ezen nincs mit csodálkozni. A halamaki szurkolókon kívül nem sokan szeretik a csapatodat :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1185 Hozzászólás Szerző: tutaj »

holden írta:túl sok a gyűlölet, a tudatlanság, az általánosítás és a részletek nem ismerete. NSO szintű karakter pocsékolás, és az is az lenne ha bővebben elkezdenék Veled vitatkozni. :)
Akkor minek írtál nekem? :)
Semmi tudatlanság nincs, az legfeljebb a Te részedről lehet, gondolom az érveknek is teljesen híján vagy, de azért köszi a reakciót :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1186 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Full megosztoak. Vannak nornalisak ott is. De ok is inkabb azt mondjak nem Hazard kellett volna nekik.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1187 Hozzászólás Szerző: kazomester »

holden írta:túl sok a gyűlölet, a tudatlanság, az általánosítás és a részletek nem ismerete. NSO szintű karakter pocsékolás, és az is az lenne ha bővebben elkezdenék Veled vitatkozni. :)
Tudom, hogy ez nem nekem szól, de egyébként kíváncsi lennék egy Real szurkoló véleményére Hazard kapcsán.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1188 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tutaj írta:
Bubi írta:
tutaj írta:
Tehát Hazard igazából adott a sz*rnak rgy pofont ezzel az igazolással szerintem.
Minden csapatnak vannak jobb és rosszabb időszakai. Minden topcsapatnak eljön elöbb-utóbb az az időszak amikor összeérik egy team és behúznak mindent, vagy csak hengerelnek a játékukkal. Volt ilyen a Manuval kb 10 éve, az Arsenallal 20 éve, a Barcával nem olyan régen, A Poollal és Xabi Alonsoval kb 10 éve, és most a Cityvel. Amikor lecseng a nagy generáció, jellemzően a sikerek is elmaradnak, időbe kerül egy új csapatot összerakni. Játékost venni könnyű ha van pénzed, egy kollektív szemléletet és beleillő 20 embert már jóval nehezebb összekaparni.

Tehát, arra akarok kilyukadni, hogy azoknak a teameknek akik rendszeresen költenek, frissítik a csapatot elöbb utóbb beérik a gyümölcs, de egyik se húz be zsinórban 3 BLt és egyiknek sincs olyan történelme mint a Real Madridnak. Nem csak évek óta kimagasló hanem a történelmének elnyomó részében a legjobbak közt van. Nem véletlenül álma minden játékosnak a Real Madrid.

Náluk most az a gond, hogy a csapat nagy része már mindent megnyert, nincs kihívás előttük és ezt a leszarom mentalitást átveszik tőlük az újak, mint ahogy ez nálunk is történt sokáig. Ők nem fognak annyit várni mint mi, ki fogják takarítani a csapatot gyorsan.
Alapjában nem hülyeség amit írsz. DE. Ezt a nagy Real szurkolók mondják, hogy minden játékos álma a real. Egy olyan csapatról vagyis inkább cégről beszélünk ahol a koncepció a következő: vegyük meg az aktuális játékost, aki épp fel van hype-olva és jól cseng a neve, ha beleillik a csapatba, a csapat játékába, az edző taktikájába, ha nem.

Owen, Woodgate, Beckham, GRAVESEN, Kaka. Most hirtelen csak ők jutottak eszembe.

Nézzük a szurkolókat. Olyan nincs, hogy fanatikus Real Madrid szurkoló, kiveve persze az a néhány ezer madridi lakos. Ez egy divat csapat akinek a kisfiúk és kislányok épp szurkolnak ha jól megy a csapatnak és ez jellemző a Bernabeu közönségére is. Fütyültek ott már ki Ronaldot is ha éppen volt 3 rossz meccsük, Bale-t is megtalálták miután nem passzolt 4-0nal Ronaldonak, Hazard bemutatásán MBappet éltették, mert azt olvasták a facebookon, hogy milyen jó játékos.

Ilyen alapon, inkább egy Juve, Barca, Bayern az álma minden játékosnak. Inkább van ez fordítva. A Real szurkolóknak volt Hazard az álma, mert aki ennek a csapatnak szurkol nem néz focit, nem fog egy nem "top" csapatot megnézni hanem olyan, mint egy átlag magyar az nba-vel, ismeri a legnagyobb sztárokat és annyi. Ezzel pedig Ronaldo után nézhetnek egy világklasszis játékost megint.
Csak egy népszerű közhellyel reagálnék: Ha a Real Madrid megkeres, nem fogsz nemet mondani.

Más szemszögből nézzük a dolgokat. Én szeretem, tisztelem és becsülöm azokat az embereket vagy klubokat akik sokat hozzátesznek a futball népszerűsítéséhez. Ha megkérdezel egy 10 éves, teljesen laikus kislányt arról, hogy mi jut eszébe először a labdarúgásról, az az 4-5 dolgot fug tudni mondani, köztük lesz az hogy Real Madrid, Cristiano Ronaldo, Manchester UTD és David Backham. Ez egy olyan brand, ami sose lesz divatjavúlt. Mindig a csúcson lesznek és mindig meg fogják tudni szerezni a legjobbakat.

Én egyáltalán nem követem őket, sose drukkoltam nekik, még egy meccs erejéig sem, de nincs velük bajom. Elismerem őket. Nekem valahogy sose tetszett az a koncepció, miszerint igazoljuk le a legjobbakat. Sokkal inkább tetszenek azok a csapatok akik felfedezik a legjobbakat.

Sok a divatdrukker köztük, az Abra-éra elején köztünk is rengeteg volt, ez egy természetes dolog a felhypeolt kluboknál. Vannak minden országban normális, hozzáértő drukkereik is, valószínűleg sokkal több mint bárki másnak. Az hogy a meccsekre kik járnak ki az egy dolog. Sokan nem tehetik meg, hogy kimenjenek, sokan pedig azt sem értik mi történik ott, csak énekelni akarnak egy Real Madrid meccsen. Teljesen rendben van ez így.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
holden
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012. április 21., szombat 21:59

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1189 Hozzászólás Szerző: holden »

túl sok a gyűlölet, a tudatlanság, az általánosítás és a részletek nem ismerete. NSO szintű karakter pocsékolás, és az is az lenne ha bővebben elkezdenék Veled vitatkozni. :)
REAL MADRID

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1190 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Bubi írta:
tutaj írta:
Tehát Hazard igazából adott a sz*rnak rgy pofont ezzel az igazolással szerintem.
Minden csapatnak vannak jobb és rosszabb időszakai. Minden topcsapatnak eljön elöbb-utóbb az az időszak amikor összeérik egy team és behúznak mindent, vagy csak hengerelnek a játékukkal. Volt ilyen a Manuval kb 10 éve, az Arsenallal 20 éve, a Barcával nem olyan régen, A Poollal és Xabi Alonsoval kb 10 éve, és most a Cityvel. Amikor lecseng a nagy generáció, jellemzően a sikerek is elmaradnak, időbe kerül egy új csapatot összerakni. Játékost venni könnyű ha van pénzed, egy kollektív szemléletet és beleillő 20 embert már jóval nehezebb összekaparni.

Tehát, arra akarok kilyukadni, hogy azoknak a teameknek akik rendszeresen költenek, frissítik a csapatot elöbb utóbb beérik a gyümölcs, de egyik se húz be zsinórban 3 BLt és egyiknek sincs olyan történelme mint a Real Madridnak. Nem csak évek óta kimagasló hanem a történelmének elnyomó részében a legjobbak közt van. Nem véletlenül álma minden játékosnak a Real Madrid.

Náluk most az a gond, hogy a csapat nagy része már mindent megnyert, nincs kihívás előttük és ezt a leszarom mentalitást átveszik tőlük az újak, mint ahogy ez nálunk is történt sokáig. Ők nem fognak annyit várni mint mi, ki fogják takarítani a csapatot gyorsan.
Alapjában nem hülyeség amit írsz. DE. Ezt a nagy Real szurkolók mondják, hogy minden játékos álma a real. Egy olyan csapatról vagyis inkább cégről beszélünk ahol a koncepció a következő: vegyük meg az aktuális játékost, aki épp fel van hype-olva és jól cseng a neve, ha beleillik a csapatba, a csapat játékába, az edző taktikájába, ha nem.

Owen, Woodgate, Beckham, GRAVESEN, Kaka. Most hirtelen csak ők jutottak eszembe.

Nézzük a szurkolókat. Olyan nincs, hogy fanatikus Real Madrid szurkoló, kiveve persze az a néhány ezer madridi lakos. Ez egy divat csapat akinek a kisfiúk és kislányok épp szurkolnak ha jól megy a csapatnak és ez jellemző a Bernabeu közönségére is. Fütyültek ott már ki Ronaldot is ha éppen volt 3 rossz meccsük, Bale-t is megtalálták miután nem passzolt 4-0nal Ronaldonak, Hazard bemutatásán MBappet éltették, mert azt olvasták a facebookon, hogy milyen jó játékos.

Ilyen alapon, inkább egy Juve, Barca, Bayern az álma minden játékosnak. Inkább van ez fordítva. A Real szurkolóknak volt Hazard az álma, mert aki ennek a csapatnak szurkol nem néz focit, nem fog egy nem "top" csapatot megnézni hanem olyan, mint egy átlag magyar az nba-vel, ismeri a legnagyobb sztárokat és annyi. Ezzel pedig Ronaldo után nézhetnek egy világklasszis játékost megint.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1191 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tutaj írta:Az Atletico ellen egy lesgollal vezettek az elején, onnantól úgy bekkeltek mint egy Burnley a City ellen majd tizikkel behúzták valahogy.
Majd jött Kassai barátunk és elengedte Ronaldot lesen. Nem emlékszem pontosan melyik évben.
Összességben egy átlagos hentes brigád (európai szinten) sok pénzzel és sok buta kiscsaj meg ázsiai szurkolóval.

De itt már úgy beszéltek róluk sokan, hogy Hazard elment egy olyan csapatba amelyik évek óta Európa kimagasló, egyetlen valamire való egyesülete. Közbe meg a valóság az amit az előbb tökéletesen leírt valaki.

Tehát Hazard igazából adott a sz*rnak rgy pofont ezzel az igazolással szerintem.
Minden csapatnak vannak jobb és rosszabb időszakai. Minden topcsapatnak eljön elöbb-utóbb az az időszak amikor összeérik egy team és behúznak mindent, vagy csak hengerelnek a játékukkal. Volt ilyen a Manuval kb 10 éve, az Arsenallal 20 éve, a Barcával nem olyan régen, A Poollal és Xabi Alonsoval kb 10 éve, és most a Cityvel. Amikor lecseng a nagy generáció, jellemzően a sikerek is elmaradnak, időbe kerül egy új csapatot összerakni. Játékost venni könnyű ha van pénzed, egy kollektív szemléletet és beleillő 20 embert már jóval nehezebb összekaparni.

Tehát, arra akarok kilyukadni, hogy azoknak a teameknek akik rendszeresen költenek, frissítik a csapatot elöbb utóbb beérik a gyümölcs, de egyik se húz be zsinórban 3 BLt és egyiknek sincs olyan történelme mint a Real Madridnak. Nem csak évek óta kimagasló hanem a történelmének elnyomó részében a legjobbak közt van. Nem véletlenül álma minden játékosnak a Real Madrid.

Náluk most az a gond, hogy a csapat nagy része már mindent megnyert, nincs kihívás előttük és ezt a leszarom mentalitást átveszik tőlük az újak, mint ahogy ez nálunk is történt sokáig. Ők nem fognak annyit várni mint mi, ki fogják takarítani a csapatot gyorsan.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1192 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Az Atletico ellen egy lesgollal vezettek az elején, onnantól úgy bekkeltek mint egy Burnley a City ellen majd tizikkel behúzták valahogy.
Majd jött Kassai barátunk és elengedte Ronaldot lesen. Nem emlékszem pontosan melyik évben.
Összességben egy átlagos hentes brigád (európai szinten) sok pénzzel és sok buta kiscsaj meg ázsiai szurkolóval.

De itt már úgy beszéltek róluk sokan, hogy Hazard elment egy olyan csapatba amelyik évek óta Európa kimagasló, egyetlen valamire való egyesülete. Közbe meg a valóság az amit az előbb tökéletesen leírt valaki.

Tehát Hazard igazából adott a sz*rnak rgy pofont ezzel az igazolással szerintem.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1193 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Botond9797 írta:Elfogultnak tűnhet, amit írok, de Hazard szvsz a mienknél gyengébb csapatba igazolt. A Realnak manapság csak a neve nagy, a keretük borzalmasan középszerű, kiégett, mindent megnyert "sztárok" és színtelen-szagtalan fiatalok. Zidane a visszatérése óta láthatóan nem találja csapatát. Mi sem vagyunk jelenleg egy Pool, City, Barca, de nálunk van egy kijelölt út, szvsz sokkal szimpatikusabb, szebb jövőkép áll előttünk, mint a Real előtt.
Keves ido telt el, de tenyleg nagyon nehezen akar beindulni. Aki azt gondolta, hogy vele sikerul potolniuk CR-t, az netto hulye es nem ismerte/ismeri a belgat. Szerintem eleve rosszkor igazolt oda, mert lefeleszallo agban ez a Real, es o nem az a vezeralkat. Majd az ido eldonti, de a szurkolok mar most fikazzak..
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1194 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Elfogultnak tűnhet, amit írok, de Hazard szvsz a mienknél gyengébb csapatba igazolt. A Realnak manapság csak a neve nagy, a keretük borzalmasan középszerű, kiégett, mindent megnyert "sztárok" és színtelen-szagtalan fiatalok. Zidane a visszatérése óta láthatóan nem találja csapatát. Mi sem vagyunk jelenleg egy Pool, City, Barca, de nálunk van egy kijelölt út, szvsz sokkal szimpatikusabb, szebb jövőkép áll előttünk, mint a Real előtt.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1195 Hozzászólás Szerző: Bubi »

tutaj írta:Azért az vicces, hogy erről a gyakorlatilag örök vesztes realrol úgy beszél mindenki mintha egy 20 éve egyeduralkodó csapat lenne.
2004 és 2012 között kizugtak a 16 között a bl-ben, 2014-ben olyan volt oket döntőben látni, mintha egy Nottingham játszana most döntőt.
A bírok segítségével szó szerint összekukáztak 3-at egymás után, de tavaly Sevilla módra dobta ki őket az Ajax.
A bajnokságban az elmúlt 10 évben 2-szer tudtak nyerni, beszélünk egy olyan bajnokságról ahol másfél ellenfelük van. Úgyhogy nem tudom mire ez a természetfeletti Real ámulás mindenkitől.
Inkább természetfeletti az uszimápátia amit érzel feléjük. Nem akarlak megbántani, de a kiemelt rész nevetséges... Összekukáztak három BLt egymás után. Jóóó nagy mákjuk volt...:)

Nem kell őket leszopni, de amit elértek, amit megnyertek azt el kell ismerni. Azt meg hagyjuk, hogy annyi pénzzel könnyű jó csapatot építeni, mert pont ők maguk cáfolják ezt meg évről-évre. Vagy a PSG, pl, meg a City guardiola előtt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1196 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Azért az vicces, hogy erről a gyakorlatilag örök vesztes realrol úgy beszél mindenki mintha egy 20 éve egyeduralkodó csapat lenne.
2004 és 2012 között kizugtak a 16 között a bl-ben, 2014-ben olyan volt oket döntőben látni, mintha egy Nottingham játszana most döntőt.
A bírok segítségével szó szerint összekukáztak 3-at egymás után, de tavaly Sevilla módra dobta ki őket az Ajax.
A bajnokságban az elmúlt 10 évben 2-szer tudtak nyerni, beszélünk egy olyan bajnokságról ahol másfél ellenfelük van. Úgyhogy nem tudom mire ez a természetfeletti Real ámulás mindenkitől.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1197 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nálunk minden labda őt kereste, így nyilván könnyebb gólokat rúgni és szép dolgokat mutatni - bár hozzáteszem, ennek ellenére sem produkált nálunk olyan világrengető statokat. Igazság szerint jó ha a felét lerakja a pályán annak amit tud, és akkor már rúg két gólt meg ad gólpasszokat. Nehéz egy Reálban jól játszania egy Chelsea után ahol ő volt az atya úr isten. Ott minden labdával amit kapsz meg kell mutatnod, hogy miért fizettek érted annyit amennyit. Nálunk elég volt a sok labdából egyet villantania.

Szerintem ha nem is idén, jövőre bele fog rázódni. Kérdés, hogy mennyi ideje van még, mert már ő se lesz fiatalabb és gyorsabb/fürgébb se.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1198 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Egy-két hónap és ki is fog szorulni a kezdőből lehet. Vinicius Junior a posztján kezdett a multkor és bomba gólt rúgott. Egy teljesen átlagos játékos benyomását kelti eddig és ha nem nyerik meg a BL-t, ócsárolni fogják rendesen.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1199 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:Nem tudom valaki követi e komolyabban Hazardot a madridban, de nagyon durván nem megy neki ott egyenlőre. Ma megnéztem az atleti elleni meccsüket, mintha nem is az a Hazard lenne aki még pár hónapja itt volt. Lehet csak idő kell neki, viszont eddig semmit nem mutat abból amit itt láttunk tőle. Könnyű labdákat nem tud lekezelni, elpattognak tőle a labdák és ami a legmeglepőbb, hogy egyáltalán nem vállal 1v1eket, egyszerűen ha olyan szituba kerül, megáll a tudomány, visszafordul és hátrapasszol. Az eddigi statisztikái magáért beszélnek, ha jól tudom tétmeccsen eddig 0 gól 0 gólpassz és legtöbbször végig sem játszotta a meccseket.
Egyrészt olyan, mintha meg lenne illetődve, másrészt szarul is játszik a Real. Mármint olyan értelemben, hogy nem vonják be eléggé az összjátékokba. Kint áll szélen és várja a labdát, amikor nem, akkor meg megy hátra védekezni. A klasszikus labdafelhozatoknak nyoma sincs. De nem csak magára a csaapatra akarom kenni, tényleg rá se lehet ismerni egyelőre... Rossz így látni, lehet nem is nagyon fogom erőltetni a Real meccsek nézését :(

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Nosztalgia topic (egykori játékosaink, edzőink, stb.)

#1200 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem tudom valaki követi e komolyabban Hazardot a madridban, de nagyon durván nem megy neki ott egyenlőre. Ma megnéztem az atleti elleni meccsüket, mintha nem is az a Hazard lenne aki még pár hónapja itt volt. Lehet csak idő kell neki, viszont eddig semmit nem mutat abból amit itt láttunk tőle. Könnyű labdákat nem tud lekezelni, elpattognak tőle a labdák és ami a legmeglepőbb, hogy egyáltalán nem vállal 1v1eket, egyszerűen ha olyan szituba kerül, megáll a tudomány, visszafordul és hátrapasszol. Az eddigi statisztikái magáért beszélnek, ha jól tudom tétmeccsen eddig 0 gól 0 gólpassz és legtöbbször végig sem játszotta a meccseket.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése