Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#1641 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

4231 végre.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#1642 Hozzászólás Szerző: béla »

Kevesek leszünk középen megint

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1643 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kép

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1644 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kép

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#1645 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Pedro és Willian egyszerre a pályán, csodás... szenvedős 90 perc lesz ez.
Plusz Barkley és Alonso.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1646 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pedro és Willian egyszerre a pályán, csodás... szenvedős 90 perc lesz ez.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Keret, kezdőcsapat

#1647 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Hawaii írta:Kép

Frank Lampard reports that @nglkante felt a niggle in his hamstring yesterday, and @KurtZouma fell ill this morning, so both miss out.
hát számomra felfoghatatlan, hogy Willian és Pedro együtt lesznek ma pályán, ahogy Alonso is ücsöröghetne a padon.
Azpi évekig volt balhátvéd simán mehetne oda James meg jobbra.
elől meg egy ilyen meccsen simán kezdhetne Pulisic ha már ennyi pénz el lett költve rá nehogy már csak 4. ligás ellenfelek ellen kapjon lehetőséget kupa meccseken.
jó lenne ha meglenne az első hazai győzelem a bajnokságban.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1648 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kép

Frank Lampard reports that @nglkante felt a niggle in his hamstring yesterday, and @KurtZouma fell ill this morning, so both miss out.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Keret, kezdőcsapat

#1649 Hozzászólás Szerző: Dízel »

James, Pulisic, Odoi!! 8) 8) 8)

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1650 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kép

Tetszik, remélem a második félidőre Maatsent és Anjorint is kipróbáljuk :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1651 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:Ja igen, viszont Jorgit és Kovát is -bírja Lamps, na meg Ruben jelenleg nem igazán alkalmas pivotba. Csatár mögött, vagy 3 fős kp-n van igazan helye, szerintem túl szertelen jelenleg egy sorral hátrébb
Persze, csak mint lehetőség írtam, hogyha akár egy féket a támadósorba, akkor van az a felállás. Nyilván nem akarom egyiket sem sokat látni, de már így is örülhetünk, hogy ahol nem telített az adott poszt, ott játszik saját ember - engem Giroud jegelese lep meg a legjobban, de nagyon örülök, hogy Tammy negkapta az esélyt, ha nem lenne ennyire penge, már akkor is szívesebben nézném. Ahogy korábban beszéltük már, mindenki lehetőséget fog kapni, de kicsi rá az esély, hogy ebben a szezonban több korábbi kulcsjátékos is kikerülne.

Ahogy írod, Ruben work rate-je nem igazán teszi alkalmassá arra, hogy pivotban játszom, valószínűleg a 433-ban a leghasznosabb, mert amúgy jól füleli le a középső harmadban a passzokat, meg könnyen elnyom bárkit. Szerencsére tavaly sokat fejlődött ilyen szempontból, év elején még össze vissza kolbászolt, mintha nem értené a focit.

Ilyen szempontból szerencsére jól állunk, remélhetőleg sokáig megyünk majd a kupákban és senki nem marad játékidő és sikerélmény nélkül.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#1652 Hozzászólás Szerző: Bubi »

béla írta:
Dante írta:
béla írta:[Akkor viszont ott vagyunk, hogy se Pödrő, se Willian,És a Jorgi Kova páros egyik tagja is kiszorul

Az eddigiek alapján mindkettőjükre számít az edző
De, pont, hogy így az egyik fék befér a jobb oldali kp/jobbszélső posztra. Viszont Jorgi ÉS Kova is padozna, amennyiben Kanté egészséges. (Kante-Ruben; nyugger-Mount-CHO; Tammy)

Nem az én dolgom focimenedzsert játszani, nyilván az íróasztal mellől inkább csak okoskodás, de én Ruben fizikumát elengedhetetlennek tartom, hónapok óta sipákolok, hogy se erős játékos nincs a középpályán, se ball recovering típus. Jorginho-nak kellene, de ezt nem tudja. Kanté igen, de pazarlásnak tartják erre a feladatra - szerintem ez a legnagyobb bajunk, mindent megérne az orvosolása.
Ja igen, viszont Jorgit és Kovát is -bírja Lamps, na meg Ruben jelenleg nem igazán alkalmas pivotba. Csatár mögött, vagy 3 fős kp-n van igazan helye, szerintem túl szertelen jelenleg egy sorral hátrébb

Akkor tudjuk majd meg kit bír igazán, ha a sok sérültünk felépül és belelendültek a játékba. Szerintem minimális az esély arra, hogy RLC ne játszon. Jorginho kezd vezére lenni a csapatnak, ő megbolygathatja a dolgokat, viszont Kovától nem félek, annak ellenére sem, hogy javult a játéka. Ő hátul hasznosnak nevezhető, de nincsenek kiemelkedő kvalitásai a védekezéshez, ahogy a támadójátékhoz sem. Van néhány váratlan ütemváltása amivel ott tud hagyni egy embert, de szeme már nincs a játékhoz, nem tudja jól megjátszani a támadókat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#1653 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:
béla írta:[Akkor viszont ott vagyunk, hogy se Pödrő, se Willian,És a Jorgi Kova páros egyik tagja is kiszorul

Az eddigiek alapján mindkettőjükre számít az edző
De, pont, hogy így az egyik fék befér a jobb oldali kp/jobbszélső posztra. Viszont Jorgi ÉS Kova is padozna, amennyiben Kanté egészséges. (Kante-Ruben; nyugger-Mount-CHO; Tammy)

Nem az én dolgom focimenedzsert játszani, nyilván az íróasztal mellől inkább csak okoskodás, de én Ruben fizikumát elengedhetetlennek tartom, hónapok óta sipákolok, hogy se erős játékos nincs a középpályán, se ball recovering típus. Jorginho-nak kellene, de ezt nem tudja. Kanté igen, de pazarlásnak tartják erre a feladatra - szerintem ez a legnagyobb bajunk, mindent megérne az orvosolása.
Ja igen, viszont Jorgit és Kovát is -bírja Lamps, na meg Ruben jelenleg nem igazán alkalmas pivotba. Csatár mögött, vagy 3 fős kp-n van igazan helye, szerintem túl szertelen jelenleg egy sorral hátrébb

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#1654 Hozzászólás Szerző: James Lee »

béla írta:Akkor viszont ott vagyunk, hogy se Pödrő, se Willian,És a Jorgi Kova páros egyik tagja is kiszorul
Pödrő... :lol: :lol:
Bennem az a kérdés merült fel végigolvasva a hsz-eket, hogy mégis mit várunk attól a bizonyos rutintól? Mivel mutatnak többet jelenleg a nyuggereink, amit egy zöldfülű rutintalanságával tudna képviselni? Jelenleg ezt a rutint feldughatjuk oda, ahol nem süt a nap, legalábbis ameddig ilyen trehány játékot láthatunk a Willian-Pedro duótól. Azt pedig nem tartom reálisnak, hogy ez egyik pillanatról a másikra hirtelen megváltozik.
Tammy is stabil kezdő Zsiru kárára, aki nálam egy lapon említhető a másik kettővel. Őszintén remélem, hogy legalább kísérletezgetés szintjén láthatunk majd zöldfülű kezdőcsapatot.
Btw Azpiban még reménykedek, hosszútávú kipurgálásával én sem értek egyet. Neki szerintem egy kis pihenőre lenne szüksége.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1655 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:[Akkor viszont ott vagyunk, hogy se Pödrő, se Willian,És a Jorgi Kova páros egyik tagja is kiszorul

Az eddigiek alapján mindkettőjükre számít az edző
De, pont, hogy így az egyik fék befér a jobb oldali kp/jobbszélső posztra. Viszont Jorgi ÉS Kova is padozna, amennyiben Kanté egészséges. (Kante-Ruben; nyugger-Mount-CHO; Tammy)

Nem az én dolgom focimenedzsert játszani, nyilván az íróasztal mellől inkább csak okoskodás, de én Ruben fizikumát elengedhetetlennek tartom, hónapok óta sipákolok, hogy se erős játékos nincs a középpályán, se ball recovering típus. Jorginho-nak kellene, de ezt nem tudja. Kanté igen, de pazarlásnak tartják erre a feladatra - szerintem ez a legnagyobb bajunk, mindent megérne az orvosolása.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#1656 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:Még a 4231 lehet megoldás Mount, CHO, Ruben és egy nyugger.
Akkor viszont ott vagyunk, hogy se Pödrő, se Willian,És a Jorgi Kova páros egyik tagja is kiszorul

Az eddigiek alapján mindkettőjükre számít az edző

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1657 Hozzászólás Szerző: Dante »

Még a 4231 lehet megoldás Mount, CHO, Ruben és egy nyugger.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1658 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta:Odi-val nem lehet megcsinalni, hogy nem jatszik. Tuti eligazolna.
Mondanam, hogy ha a teljesitmenye indokolja akkor padozzon, de valszeg jobbat fog nyujtani, mint Willi es Pedro.
Lampard viszont úgy tűnik úgy van vele, hogy elöl nem nagyon szeretne három 22 éven alattival kiállni, és Willian vagy Pedro személyében egy rutinos játékost is szerepeltet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#1659 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Odi-val nem lehet megcsinalni, hogy nem jatszik. Tuti eligazolna.
Mondanam, hogy ha a teljesitmenye indokolja akkor padozzon, de valszeg jobbat fog nyujtani, mint Willi es Pedro.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#1660 Hozzászólás Szerző: béla »

Pityee írta:
Dante írta:Miért ennyire tuti, hogy James kezdeni fog? Látjuk, hogy Lamps Willian-t sem rakja ki, szerintem ez idén nem nagyon fog változni. Biztos, hogy sok lehetőséget fog mindenki kapni, de szerintem a kezdő nem nagyon fog változni, azt tudom elképzelni leginkább, hogy Ruben visszatérésével Kovacic játékidejéből lesz faragva, ha 433-ban kicsit fizikálisabb csapatot akar Lamps.
Szerintem sem szorítja még ki idén Azpit. A spanyol egyben a kapitányunk is, ráadásul tegnap is nagyon kellet a védelembe a tapasztalata. Nem lehet mindjárt felküldeni egy komplett zöldfülű 11-et. A hiányzó fiatalok közül akiknek reális esélye van a kezdőbe kerülni, az RLC és CHO, ők már azért bizonyítottak.
Nem fognak ők sem valószínűleg, mindkettő csak kb. Mount kárára tudna bekerülni (azt valahogy nem látom jönni, hogy Williant és Pedrot is kirakja). Hosszú távon pedig nem nagyon fogja padra tenni Masont

Válasz küldése