Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#21 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
emsanya írta:Meg fogja venni mindenki mindig akarmekkora fos. Én is ez van.
Csatlakozom. Köpködnek rá mindig, de mégis minden évben rekord eladásaik vannak. Néha jó kikapcsolódás, ez van. De én csak is konzolon tolom, gépen nem tudnék leülni elé.
Én kiprobáltam a pes-t es tenyleg jobb a jatekmenet meg minden, de az online reszleg egy rakás fos. Fél órat kell várni hogy jojjon egy ellenfél. Offline meg egx idő után unalmas.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#22 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:Meg fogja venni mindenki mindig akarmekkora fos. Én is ez van.
Csatlakozom. Köpködnek rá mindig, de mégis minden évben rekord eladásaik vannak. Néha jó kikapcsolódás, ez van. De én csak is konzolon tolom, gépen nem tudnék leülni elé.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#23 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Meg fogja venni mindenki mindig akarmekkora fos. Én is ez van.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#24 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sőt Eto'o is, ha már Chelsea-s kötődésről beszélünk. Minden porcikámmal ellene vagyok, hogy újra megvegyem PC-re és meg is fogadtam, hogy csak konzolra fogom (ha sikerül szereznem) de most kicsit megremegtem kicsit :roll: :|

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#25 Hozzászólás Szerző: almos »

Hivatalos, Puskás és Cech is bekerül a Fifa21-be! Nagyon örülök mindkettőnek, Puskást már évek óta várom. Chelsea szempontból pedig jól el vagyunk kényeztetve tavalyelőtt Lampard, tavaly Drogba idén Cech és Cole (valamit Torres). Sajnos meg kell venni idén is a játékot. :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#26 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
laczze írta:Amúgy az nem tűnt fel valakinek még rajtam kívül, hogy magától erősödik a játék? :D
Lehet hülyén hangzik a 18 ban is volt hasonló, ugyan azon beállítások mellett ugyan az a csapat minden amíg tegnap 2-3 gólós győzelmek voltak a csoportban (BL) ma ugyanazok az ellenfelek ellen gólt nem lehet lőni, mintha szintet ugrott volna pedig nem.
És nem nekem van rossz napom, haver ugyan ez.
Leginkább ahhoz tudnám hasonlítani nint ha 2 csillagos csapattal lennék, lassúak nem futnak fel.
Tippek?
UT-be ugyanez. Ugyanazzal a csapattal egyszer lehengerlő játékkal leversz bárkit, egyszer pedig ugyanaz a csapat ugyanabban a felállásban két passzot nem tud pontosan végrehajtani. Csomószor előfordul az is, hogy az egyik meccsen minden lövésből gólt kap a kapusom, a másik meccsen pedig ugyanaz a kapus mindent megfog és gólt nem lehet neki lőni.

Szerintem magunkban kell keresni a hibát. Minden azon múlik, hogy hány lépésben tudsz előre gondolkodni. Én van hogy csak egyben, van hogy amikor a kapussal kidobom a labdát már 4-5 lépéssel előre tudom ki fogja berúgni a gólt, előre látom a mozgásukat. Függ attól, hogy mennyire vagy kipihent, mennyire koncentrálsz vagy tudsz koncentrálni. Mennyi probléma osztja meg a figyelmed tudat alatt. Végtére is csak annyit lát az ember, hogy egyik nap azzal a csapattal 10et rúgtam, a másik nap meg a kapuig nem jutok el.

Amit viszont észrevettem, hogy ha gyengébb játékosokkal játszol egy csapat ellen akkor az a csapat sokkal jobban játszik ellened mintha egy erős teammel mennél nekik. Fullos csapat ellen teljesen normálisan játszanak, viszont ha egy jóval gyengébb csapattal mész akkor már minden játékosuk elkezd cselezni, jönnek az egyérintős gólok meg a 20 méteres bombák.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#27 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:Amúgy az nem tűnt fel valakinek még rajtam kívül, hogy magától erősödik a játék? :D
Lehet hülyén hangzik a 18 ban is volt hasonló, ugyan azon beállítások mellett ugyan az a csapat minden amíg tegnap 2-3 gólós győzelmek voltak a csoportban (BL) ma ugyanazok az ellenfelek ellen gólt nem lehet lőni, mintha szintet ugrott volna pedig nem.
És nem nekem van rossz napom, haver ugyan ez.
Leginkább ahhoz tudnám hasonlítani nint ha 2 csillagos csapattal lennék, lassúak nem futnak fel.
Tippek?
UT-be ugyanez. Ugyanazzal a csapattal egyszer lehengerlő játékkal leversz bárkit, egyszer pedig ugyanaz a csapat ugyanabban a felállásban két passzot nem tud pontosan végrehajtani. Csomószor előfordul az is, hogy az egyik meccsen minden lövésből gólt kap a kapusom, a másik meccsen pedig ugyanaz a kapus mindent megfog és gólt nem lehet neki lőni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#28 Hozzászólás Szerző: kazomester »

laczze írta:Amúgy az nem tűnt fel valakinek még rajtam kívül, hogy magától erősödik a játék? :D
Lehet hülyén hangzik a 18 ban is volt hasonló, ugyan azon beállítások mellett ugyan az a csapat minden amíg tegnap 2-3 gólós győzelmek voltak a csoportban (BL) ma ugyanazok az ellenfelek ellen gólt nem lehet lőni, mintha szintet ugrott volna pedig nem.
És nem nekem van rossz napom, haver ugyan ez.
Leginkább ahhoz tudnám hasonlítani nint ha 2 csillagos csapattal lennék, lassúak nem futnak fel.
Tippek?
Dynamic difficulty, nem olyan rég mondták, hogy nem használják egyik játékukban sem, ergo 100% benne van a Fifa-ban :)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#29 Hozzászólás Szerző: laczze »

Amúgy az nem tűnt fel valakinek még rajtam kívül, hogy magától erősödik a játék? :D
Lehet hülyén hangzik a 18 ban is volt hasonló, ugyan azon beállítások mellett ugyan az a csapat minden amíg tegnap 2-3 gólós győzelmek voltak a csoportban (BL) ma ugyanazok az ellenfelek ellen gólt nem lehet lőni, mintha szintet ugrott volna pedig nem.
És nem nekem van rossz napom, haver ugyan ez.
Leginkább ahhoz tudnám hasonlítani nint ha 2 csillagos csapattal lennék, lassúak nem futnak fel.
Tippek?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#30 Hozzászólás Szerző: emsanya »

laczze írta:Azért srácok aki parázott, hogy lehúzták a játékosainkat azok játszottak vele?
Én is aggódtam nehogy beégjek a haveroknál de az BL ben 5 meccsen 11 et basztam Abraham al :D
Szerintem jó benn, a védekezés furi de ez sztem a fifa miatt is van.
Lampardot pedig a játékban ís szívdobogtató a padnál látni :)
Tudni kell játszani a játékkal nem csak az értékekkel. Én Indiával szoktam lenni és gyakran nyerek, az az igazi győzelem.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#31 Hozzászólás Szerző: laczze »

Azért srácok aki parázott, hogy lehúzták a játékosainkat azok játszottak vele?
Én is aggódtam nehogy beégjek a haveroknál de az BL ben 5 meccsen 11 et basztam Abraham al :D
Szerintem jó benn, a védekezés furi de ez sztem a fifa miatt is van.
Lampardot pedig a játékban ís szívdobogtató a padnál látni :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#32 Hozzászólás Szerző: Dante »

A ToTW sosem próbál realisztikus lenni, az amiatt a meccs miatt van, amin a mesterhármast szerezte. De egyébként inkább áll közelebb 80-hoz, mint 75-höz.

Aki career mode-ozik: óvatosan, van pár game breaking bug, pl.: Ha career mode-on belül szerkesztünk játékost (én rájuk szoktam rakni a legfrissebb cipőket pl) akkor a wingback-ekből fullback (LWB/RWB - LB/RB), a CM-ekből CAM, a szélső támadókból pedig szélső középpályások (LW/RW - LM/RM) lesznek. Ez az én esetemben abban nyilvánult meg, hogy a 75-ös RW CHO-mból lett egy 72-es RM, ami nem igazán pozitív.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#33 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta: Ez így van, csak ebbe az a szégyen,hogy hivatalos fifa partnernek számít a klub.
Amúgy nektek,hogy tetszik az idei Fifa?
Nekem a védekezés rohadt nehezen megy,de valahogy a tavalyi időzített lövéses dolog óta nem bejövős a játék és tudom ki lehet kapcsolni de valahogy akkor sem jó.
Számomra az tűnt fel a legjobban, hogy eléggé lelassult a játék. Valamint a lövések, tizenegyesrúgások és a szabadrúgások még nehezebbek lettek. De azonkívül nem rossz, megszokható.

Dante: Az UT-ben Tammy már most kapott egy TOTW kártyát, 81-es értékeléssel. Az már eléggé korrekt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#34 Hozzászólás Szerző: Dante »

Már régóta van rendszeres update a FIFA-ban, a szezon alatt nyújtott teljesítmény alapján. Ma jelent meg a játék, kb béta fázisban van, rengeteg buggal és idejét múlt játékos értékelésekkel. Korántsem olyan fontos ez a szám, mint amennyire páran gondolják. Ha jól nyomja, akkor hamar a 80-as rating közelében lesz, ahogy a többiek is. Egyelőre bukdácsolunk, most tért vissza, de a góllövőlista 2. Tammy sem kapott még reális értékelést (a 76 egy vicc, gyorsabb, erősebb, jobban passzol és remekül helyezkedik), pedig október lesz. Jönni fog az update, ilyenkor még nem érdemes career mode-ot sem kezdeni, karácsony környékén szokott nagyjából játszható állapotba kerülni a FIFA.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#35 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
Bubi írta:Hogy lehet egy Odoi 74-es értékelésű, amikor egy Rodrygo 76os úgy, hogy egy teljes szezon alatt 8 gólt hozott össze brazíliában, azokat is kiscsapatok ellen.
Csupán annyi a probléma CHO-val, hogy a Chelseaben játszik. A mi csapatunkat minden évben lehúzza a fifa. Hisz nézd meg Kepa 84, Rüdi 82... én ezen már fel sem húzom magam :D Ha CHO madrid vagy barszelona játékos lenne akkor 80-as ratinget kapna.
Ez így van, csak ebbe az a szégyen,hogy hivatalos fifa partnernek számít a klub.
Amúgy nektek,hogy tetszik az idei Fifa?
Nekem a védekezés rohadt nehezen megy,de valahogy a tavalyi időzített lövéses dolog óta nem bejövős a játék és tudom ki lehet kapcsolni de valahogy akkor sem jó.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#36 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Hogy lehet egy Odoi 74-es értékelésű, amikor egy Rodrygo 76os úgy, hogy egy teljes szezon alatt 8 gólt hozott össze brazíliában, azokat is kiscsapatok ellen.
Csupán annyi a probléma CHO-val, hogy a Chelseaben játszik. A mi csapatunkat minden évben lehúzza a fifa. Hisz nézd meg Kepa 84, Rüdi 82... én ezen már fel sem húzom magam :D Ha CHO madrid vagy barszelona játékos lenne akkor 80-as ratinget kapna.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#37 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hogy lehet egy Odoi 74-es értékelésű, amikor egy Rodrygo 76os úgy, hogy egy teljes szezon alatt 8 gólt hozott össze brazíliában, azokat is kiscsapatok ellen.

Vinicius 79es (rendjén is van, ő 9 góllal / előkészítéssel volt jobb mint Odoi, de többet is játszott és nem sérült meg komolyabban).

Phil Foden 76os úgy, hogy kevesebb meccsen játszott mint Odoi és kevésbé volt eredményes.

Moise Kean 76os. Odoi eredményesebb volt és többet is játszott...

De Mount is jobb nála (azzal együtt, hogy szerintem ő is alulértékelt), pedig a 2. vonalban játszott tavaly, viszont ha Mounttól elég a 2. ligás jó teljesítmény, akkor Reece Jamestől miért nem?

Szvsz így nézne ki reálisan, elfogultság nélkül az értékelésük:

Odoi: 76
Mount: 77
Reece James: 77
RLC: 81
Abraham: 76 (szerintem őt jól lőtték be)

Ennek ellenére career módban Odoi nálam 24 éves korára 90es szintre fejlődött. James 92es szintű, Mount 87es, RLC 85ös, Abrahamot nem tudom, eladtam:D Félix és Sancho 98as szintig emelkedtek, pedig azt írták hogy 93as szintig fejlődnek:)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#38 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Katasztrófa ez az alulértékelés...
Mivel számomra jó pár év után ez a legszerethetőbb csapat, öröm lesz elpitsázni velük az agyonnyalt ellenfeleket.
Persze miután felkerül ncore kölcsönzőbe, egy fillért nem adnék ezért a minden évben ugyanazt felmutató marketingfogásért.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#39 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

hát az ea beveheti azt a bizonyost.
az EL győztes PL 3. helyezettet így lehúzni azért ehhez kell arc, tény nem valami ütős ez a csapat, de azért lehetett volna jobb ratingeket osztani, Batshuayi 86-al fejezte be a fifa 19-et hogy lehet az, akkor hogy a tavalyi kezdő lapjánál is szarabbat kapott.
Kepa 84 mi???
csak, hogy hozzak egy jó példát Hazard a tavalyi szezonja után úgy hogy a nagy Real-ba igazolt 91-es míg Neymar aki otthon nyomta a szezon felét megmaradt 92-es ez hogy is van?
Pogba 88 mert volt 2-3 jó meccse tavaly?
Abraham R.James tots kártyát kapott erre ilyen nevetséges ratinget kapnak.
rolandcfcfan írta: Es a mi Gulacsink is megelozi a maga 85 ratingjevel :lol:
:shock: :shock: :shock:

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#40 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

Pityee írta:Kedvencem az volt, mikor a youtuber srác azt mondta, hogy ezeket az értékeléseket egész biztosan egy spuri vagy arzenál szurkoló határozza meg, mert ennyire nem létezik, hogy lehúzzák a csapatunkat :lol: Egyébként elfogultság nélkül de Kanté mellett Kepának is helye lenne a top 100 között, hiszen már most top 10-es kapus. Ha meg azt nézem, hogy milyen értékelést kaptak a hozzá hasonló kapusok, akik helyet kaptak a top 100-ban, akkor egyenesen kabaré Kepa 84-es!!! értékelése. Oblak 91, Ter Stegen 90 :lol:, Alisson 89, De Gea 89, Neuer 88, Kürtös 88, Handanovic 88, Lloris 88, Navas 87, Szczesny 86, Donnarumma 85
Es a mi Gulacsink is megelozi a maga 85 ratingjevel :lol:

Válasz küldése