Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#49641 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

grimrieper írta:
Ricko írta:
s-h-i-n-e.com írta:...Istenem...már látom, hogy keleten, a "jól bevált" Sheva/Ballack/Terry/Lampard/J.Cole feliratú mezek mellé felzárkózik Chun-Soo is... :evil:
Csak nehogy azt csinálják, mint tavaly év elején :? (nem lehetett Bridge feliratú mezt kapni a megastoreba. Nemtom ez azóta változott :?: )
De az vicces lenne, hogy van Chun-Soo és nincs mondjuk Bridge a megastore-ban...
hat en nem tudom hogy melyik megastoreban nezted de mindig van minden fajta mez .ha nincs kiteve akkor felteszik neked csak kerni kell.
Tudom, hogy sokkal többet játsz oda, mint én... :wink: ...de azért azt elismerhetnéd, hogy egy-két játékost előtérbe "nyomnak" ezen a vonalon is, míg egyeseket hátra...asszem még Tore is sérelmezte a Bridge mez hiányt... :) kérni persze bármit lehet ott, szerintem bármit rányomnak a mezre...azt mondjuk nem tudom, hogy régebbi mezekre vállalják -e a feliratozást...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#49642 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

grimrieper írta:
Ricko írta:
s-h-i-n-e.com írta:...Istenem...már látom, hogy keleten, a "jól bevált" Sheva/Ballack/Terry/Lampard/J.Cole feliratú mezek mellé felzárkózik Chun-Soo is... :evil:
Csak nehogy azt csinálják, mint tavaly év elején :? (nem lehetett Bridge feliratú mezt kapni a megastoreba. Nemtom ez azóta változott :?: )
De az vicces lenne, hogy van Chun-Soo és nincs mondjuk Bridge a megastore-ban...
hat en nem tudom hogy melyik megastoreban nezted de mindig van minden fajta mez .ha nincs kiteve akkor felteszik neked csak kerni kell.
Képzeld, még Shine mezt is lehetett kapni tavaly a GigaStore-ban... :lol:
de szerényebb vagyok annál, hogy belinkeljem... 8) :lol:

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#49643 Hozzászólás Szerző: Ricko »

grimrieper írta:
Ricko írta:
s-h-i-n-e.com írta:...Istenem...már látom, hogy keleten, a "jól bevált" Sheva/Ballack/Terry/Lampard/J.Cole feliratú mezek mellé felzárkózik Chun-Soo is... :evil:
Csak nehogy azt csinálják, mint tavaly év elején :? (nem lehetett Bridge feliratú mezt kapni a megastoreba. Nemtom ez azóta változott :?: )
De az vicces lenne, hogy van Chun-Soo és nincs mondjuk Bridge a megastore-ban...
hat en nem tudom hogy melyik megastoreban nezted de mindig van minden fajta mez .ha nincs kiteve akkor felteszik neked csak kerni kell.
http://www.chelseamegastore.com -on nem volt tavaly év elején kitéve
Yes, We BLUE!!!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

#49644 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Ricko írta:
s-h-i-n-e.com írta:...Istenem...már látom, hogy keleten, a "jól bevált" Sheva/Ballack/Terry/Lampard/J.Cole feliratú mezek mellé felzárkózik Chun-Soo is... :evil:
Csak nehogy azt csinálják, mint tavaly év elején :? (nem lehetett Bridge feliratú mezt kapni a megastoreba. Nemtom ez azóta változott :?: )
De az vicces lenne, hogy van Chun-Soo és nincs mondjuk Bridge a megastore-ban...
hat en nem tudom hogy melyik megastoreban nezted de mindig van minden fajta mez .ha nincs kiteve akkor felteszik neked csak kerni kell.

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#49645 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Reggeli friss:
A Man City 10m fontot ajánl SWP-ért - The Sun
A West Ham 7m fontot ajánl Bridge-ért - The Sun
Yes, We BLUE!!!

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#49646 Hozzászólás Szerző: Ricko »

s-h-i-n-e.com írta:...Istenem...már látom, hogy keleten, a "jól bevált" Sheva/Ballack/Terry/Lampard/J.Cole feliratú mezek mellé felzárkózik Chun-Soo is... :evil:
Csak nehogy azt csinálják, mint tavaly év elején :? (nem lehetett Bridge feliratú mezt kapni a megastoreba. Nemtom ez azóta változott :?: )
De az vicces lenne, hogy van Chun-Soo és nincs mondjuk Bridge a megastore-ban...
Yes, We BLUE!!!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#49647 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

...Istenem...már látom, hogy keleten, a "jól bevált" Sheva/Ballack/Terry/Lampard/J.Cole feliratú mezek mellé felzárkózik Chun-Soo is... :evil:

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#49648 Hozzászólás Szerző: Ricko »

Lehetséges érkező: Chun-soo (nagyon úgy néz ki, hogy jön :? :( ) -The Star,Foxsports,Teamtalk,Clubcall,EatSleepSport
Lehetséges távozó: Sinclair (Legvalószínűbb: Plymouth kölcsön félévig,de nagyon érdeklődik iránta több championship-es csapat is) Vital Football
Yes, We BLUE!!!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#49649 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Nem túl reprezentatív... SZVSZ :roll:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49650 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

szpecnaz írta:Az azért ne felejtsük el hogy iparosok kellenek a Chelsea-be..az csak emrő álom hogy 25 világsztár focizik a Chelsea-ben és némán tűrik a padozást...Ben haim cserének tökéletes....
Nekem soha nem volt álmom hogy 25 világsztár legyen a csapatban. Ben Haim meg jó lesz, ez 1000%. A Bolton már lehúzott néhány évet, tehát a PL tapasztalat megvan és amúgy is egy jó védő!

Kis statisztika Ben Haimról! Érdemes megnézni(sky)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#49651 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Az azért ne felejtsük el hogy iparosok kellenek a Chelsea-be..az csak emrő álom hogy 25 világsztár focizik a Chelsea-ben és némán tűrik a padozást...Ben haim cserének tökéletes....

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#49652 Hozzászólás Szerző: Festa »

Azért az NSO-színvonala is sokat csökkent az elmúlt években.
Persz ezzel sokan vitatkozhatnának.Mármint,hogy egyáltalán volt-e valahonan esnie. :?

Amúgy ez a Cikk nem volt teljesen alaptalan.
Ben Haim hát.....Ne legyen igazam vele kapcsolatban.
Még cserekén se felel meg az igényeimnek.A szempont a kválasztásában gondolom az ára volt :roll:
Mi az élet értelme??? 42!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#49653 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Chelseafan írta:
szpecnaz írta:bár néha még a sky is mellé lő...:)
Igen, sokszor a Sunból és a News of the Worldből veszik a cikkeket. :)
hát ja....de még mindigg jobb mint ha csak a sunt olvasgatnám..:)..és az nso-n ezen csámcsognak az arcok...hihetetlen...és mindent tényként kezelnek...és mikor rákérdezel hogy honnan vezsed az infot?..ennyit mondanak...olvastam az nso-n..szánalams..:D

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#49654 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

szpecnaz írta:bár néha még a sky is mellé lő...:)
Igen, sokszor a Sunból és a News of the Worldből veszik a cikkeket. :)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#49655 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Festa írta:Hát innen vettem:http://www.origo.hu/sport/focivilag/20070622nemad.html

Az origo azért nem NB1.hu,legalábbis nem ezt gondoltam eddig róluk :x
ők is abulvárból veszik az anyagot...amúgy ezt már több magyar odlal...sőt...egyes búlvár lapokban is lehetett olvasni...sokadszor is leírom...bbc.co.uk...sky...chelseafc.com...cehlseafc.hu...ezek a megbízható hírforrások...bár néha még a sky is mellé lő...:)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49656 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

origo, index... Ezek mégcsak nem is focis híroldalak. :D Ha a NSO-nak se megy rendesen az igazi hírek közzététele, ezektől a szennyektől mit vársz? :D :D

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#49657 Hozzászólás Szerző: Festa »

Hát innen vettem:http://www.origo.hu/sport/focivilag/20070622nemad.html

Az origo azért nem NB1.hu,legalábbis nem ezt gondoltam eddig róluk :x
Mi az élet értelme??? 42!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#49658 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Festa írta:Nem ad pénzt új játékosokra a Chelsea

Amióta Roman Abramovics megvásárolta a Chelsea FC-t, a klub évről évre óriási összegeket költött a játékospiacon, szinte ellentétesen a nemzetközi futballban zajló folyamatokkal. A jelek szerint azonban a költekezésnek vége, hiszen idén nyáron a londoniak már három (egyes források szerint négy) játékost szerződtettek, nem is rossz labdarúgókat - mindezt egyetlen cent kiadása nélkül.

Ebbe,hogy fér bele ez a Pato gyerek :?: .A Mu Nani+Andersonja színvonalasabb igazolásnak tűnik .Amúgy még jóhogy nem jött Pantelics ő egy igazi Bundesliga középcsapat csatár. :lol:
ezt te hol olvastad hogy abra nem ad pénzt új igazolásokra?:)...mert akkor minől vettük meg pl. Jacob Mellish-t?:)

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#49659 Hozzászólás Szerző: Festa »

Nem ad pénzt új játékosokra a Chelsea

Amióta Roman Abramovics megvásárolta a Chelsea FC-t, a klub évről évre óriási összegeket költött a játékospiacon, szinte ellentétesen a nemzetközi futballban zajló folyamatokkal. A jelek szerint azonban a költekezésnek vége, hiszen idén nyáron a londoniak már három (egyes források szerint négy) játékost szerződtettek, nem is rossz labdarúgókat - mindezt egyetlen cent kiadása nélkül.

Ebbe,hogy fér bele ez a Pato gyerek :?: .A Mu Nani+Andersonja színvonalasabb igazolásnak tűnik .Amúgy még jóhogy nem jött Pantelics ő egy igazi Bundesliga középcsapat csatár. :lol:
Mi az élet értelme??? 42!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#49660 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

bilhacica írta:
Chelseafan írta:Állítólag leigazoltuk Alexandre Pato-t 17 millió fontért!!! :shock: Azt még nem döntötték el, hogy most, vagy decemberben, a brazil bajnokság végén csatlakozzon hozzánk.
17millio? :shock: font??? :shock:
hm amugy az az állitolag mit takar? :) melyik lap irta?
Ha mond neked vmit az Ultimo Segundo és az O Globo... Brazil lapok. :)

Válasz küldése