Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1661 Hozzászólás Szerző: Dante »

béla írta:[Akkor viszont ott vagyunk, hogy se Pödrő, se Willian,És a Jorgi Kova páros egyik tagja is kiszorul

Az eddigiek alapján mindkettőjükre számít az edző
De, pont, hogy így az egyik fék befér a jobb oldali kp/jobbszélső posztra. Viszont Jorgi ÉS Kova is padozna, amennyiben Kanté egészséges. (Kante-Ruben; nyugger-Mount-CHO; Tammy)

Nem az én dolgom focimenedzsert játszani, nyilván az íróasztal mellől inkább csak okoskodás, de én Ruben fizikumát elengedhetetlennek tartom, hónapok óta sipákolok, hogy se erős játékos nincs a középpályán, se ball recovering típus. Jorginho-nak kellene, de ezt nem tudja. Kanté igen, de pazarlásnak tartják erre a feladatra - szerintem ez a legnagyobb bajunk, mindent megérne az orvosolása.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#1662 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:Még a 4231 lehet megoldás Mount, CHO, Ruben és egy nyugger.
Akkor viszont ott vagyunk, hogy se Pödrő, se Willian,És a Jorgi Kova páros egyik tagja is kiszorul

Az eddigiek alapján mindkettőjükre számít az edző

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1663 Hozzászólás Szerző: Dante »

Még a 4231 lehet megoldás Mount, CHO, Ruben és egy nyugger.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1664 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta:Odi-val nem lehet megcsinalni, hogy nem jatszik. Tuti eligazolna.
Mondanam, hogy ha a teljesitmenye indokolja akkor padozzon, de valszeg jobbat fog nyujtani, mint Willi es Pedro.
Lampard viszont úgy tűnik úgy van vele, hogy elöl nem nagyon szeretne három 22 éven alattival kiállni, és Willian vagy Pedro személyében egy rutinos játékost is szerepeltet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#1665 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Odi-val nem lehet megcsinalni, hogy nem jatszik. Tuti eligazolna.
Mondanam, hogy ha a teljesitmenye indokolja akkor padozzon, de valszeg jobbat fog nyujtani, mint Willi es Pedro.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Keret, kezdőcsapat

#1666 Hozzászólás Szerző: béla »

Pityee írta:
Dante írta:Miért ennyire tuti, hogy James kezdeni fog? Látjuk, hogy Lamps Willian-t sem rakja ki, szerintem ez idén nem nagyon fog változni. Biztos, hogy sok lehetőséget fog mindenki kapni, de szerintem a kezdő nem nagyon fog változni, azt tudom elképzelni leginkább, hogy Ruben visszatérésével Kovacic játékidejéből lesz faragva, ha 433-ban kicsit fizikálisabb csapatot akar Lamps.
Szerintem sem szorítja még ki idén Azpit. A spanyol egyben a kapitányunk is, ráadásul tegnap is nagyon kellet a védelembe a tapasztalata. Nem lehet mindjárt felküldeni egy komplett zöldfülű 11-et. A hiányzó fiatalok közül akiknek reális esélye van a kezdőbe kerülni, az RLC és CHO, ők már azért bizonyítottak.
Nem fognak ők sem valószínűleg, mindkettő csak kb. Mount kárára tudna bekerülni (azt valahogy nem látom jönni, hogy Williant és Pedrot is kirakja). Hosszú távon pedig nem nagyon fogja padra tenni Masont

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1667 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta:
Dante írta:Miért ennyire tuti, hogy James kezdeni fog? Látjuk, hogy Lamps Willian-t sem rakja ki, szerintem ez idén nem nagyon fog változni. Biztos, hogy sok lehetőséget fog mindenki kapni, de szerintem a kezdő nem nagyon fog változni, azt tudom elképzelni leginkább, hogy Ruben visszatérésével Kovacic játékidejéből lesz faragva, ha 433-ban kicsit fizikálisabb csapatot akar Lamps.
Szerintem sem szorítja még ki idén Azpit. A spanyol egyben a kapitányunk is, ráadásul tegnap is nagyon kellet a védelembe a tapasztalata. Nem lehet mindjárt felküldeni egy komplett zöldfülű 11-et. A hiányzó fiatalok közül akiknek reális esélye van a kezdőbe kerülni, az RLC és CHO, ők már azért bizonyítottak.
amilyen meglepetés volt Mount, Abraham, Tomori a kezdőben , akkora húzás lehet pl James is idén majd

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1668 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:Miért ennyire tuti, hogy James kezdeni fog? Látjuk, hogy Lamps Willian-t sem rakja ki, szerintem ez idén nem nagyon fog változni. Biztos, hogy sok lehetőséget fog mindenki kapni, de szerintem a kezdő nem nagyon fog változni, azt tudom elképzelni leginkább, hogy Ruben visszatérésével Kovacic játékidejéből lesz faragva, ha 433-ban kicsit fizikálisabb csapatot akar Lamps.
Szerintem sem szorítja még ki idén Azpit. A spanyol egyben a kapitányunk is, ráadásul tegnap is nagyon kellet a védelembe a tapasztalata. Nem lehet mindjárt felküldeni egy komplett zöldfülű 11-et. A hiányzó fiatalok közül akiknek reális esélye van a kezdőbe kerülni, az RLC és CHO, ők már azért bizonyítottak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1669 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Miért ennyire tuti, hogy James kezdeni fog? Látjuk, hogy Lamps Willian-t sem rakja ki, szerintem ez idén nem nagyon fog változni. Biztos, hogy sok lehetőséget fog mindenki kapni, de szerintem a kezdő nem nagyon fog változni, azt tudom elképzelni leginkább, hogy Ruben visszatérésével Kovacic játékidejéből lesz faragva, ha 433-ban kicsit fizikálisabb csapatot akar Lamps.
Na meg túlzásokba se nagyon szabad esni, gyönyőrű lenne egyszerre 6-7 saját nevelésű fiatallal felállni (James, Tomori, Chris, Ruben, Mount, CHO, Abraham), de azért kell a rutin is a csapatba. Közülük maximum a két idősebb, Chris és RLC mondható tapasztaltnak, a többiek még nagyon zöldfülűek.

Azpi hiába hibázgat, mégiscsak a csapatkapitányunk és alapemberünk, őt biztosan nem fogja Lampard a padra hajítani. Azt tudom elképzelni, hogy 3 védős rendszerben RCB-ként többször használja majd Lamps, így teret nyitva James-nek, jobbhátvédben Azpi kárára nehezen tudom elképzelni, mint fix kezdő.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1670 Hozzászólás Szerző: Dante »

Miért ennyire tuti, hogy James kezdeni fog? Látjuk, hogy Lamps Willian-t sem rakja ki, szerintem ez idén nem nagyon fog változni. Biztos, hogy sok lehetőséget fog mindenki kapni, de szerintem a kezdő nem nagyon fog változni, azt tudom elképzelni leginkább, hogy Ruben visszatérésével Kovacic játékidejéből lesz faragva, ha 433-ban kicsit fizikálisabb csapatot akar Lamps.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#1671 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Vagy Ruben, ha hamar megtalálja a tavalyi formáját. Azért írtam a padot, mert nem 1-2 játékos lesz, aki oda se fog férni, azok közül akik most még játszanak. Lesz bőgés.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1672 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta:
fst200 írta:
kazomester írta:Kíváncsi leszek hogy alakul majd a kispad ha mindenki visszatér.
vagy a kezdő :D

James tuti kezdeni fog, de a többiek közül nem tudok ki lesz állandó kezdő
Odoi? :?
talááán
Kepa; James, Rudiger, Tomori, Emerson, Kante, Jorginho, RLC, Mount, Abraham, Odoi

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#1673 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

fst200 írta:
kazomester írta:Kíváncsi leszek hogy alakul majd a kispad ha mindenki visszatér.
vagy a kezdő :D

James tuti kezdeni fog, de a többiek közül nem tudok ki lesz állandó kezdő
Odoi? :?

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1674 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kazomester írta:Kíváncsi leszek hogy alakul majd a kispad ha mindenki visszatér.
vagy a kezdő :D

James tuti kezdeni fog, de a többiek közül nem tudom ki lesz állandó kezdő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fst200 2019. szeptember 23., hétfő 13:21-kor.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#1675 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kíváncsi leszek hogy alakul majd a kispad ha mindenki visszatér.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Keret, kezdőcsapat

#1676 Hozzászólás Szerző: focimark »

Én megtartottam volna az 5 védős rendszert a mai meccsre mindenképp, de Kante visszatérésével lehet, hogy erre nincs szükség.
Egyébként Michy van a padon, Giroud ma nincs ott sem.

dacultras
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Keret, kezdőcsapat

#1677 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Pityee írta:Chelsea Kepa; Azpilicueta (c), Christensen, Tomori, Emerson, Kante, Jorginho, Kovacic, Willian, Abraham, Mount.

Substitutes Caballero, Alonso, Zouma, Barkley, Pulisic, Pedro, Giroud.

Visszatért Emerson és Kanté, visszatért a 4 védős felállás is 8) Durva, hogy Tomori mennyire bejátszotta magát és kiszorította a rutinosabb Zoumát :D
eddig jobbnak néz ki mint Zouma aki minden meccsen hibázott, szóval ez nem meglepő.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1678 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chelsea Kepa; Azpilicueta (c), Christensen, Tomori, Emerson, Kante, Jorginho, Kovacic, Willian, Abraham, Mount.

Substitutes Caballero, Alonso, Zouma, Barkley, Pulisic, Pedro, Giroud.

Visszatért Emerson és Kanté, visszatért a 4 védős felállás is 8) Durva, hogy Tomori mennyire bejátszotta magát és kiszorította a rutinosabb Zoumát :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1679 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mai kezdőre tippek? Egészen biztos vagyok, hogy a pool ellen változtat Lamps és nem küldi fel harmadjára is ugyanazt a kezdőt. Viszont amennyiben nem bevethető Emerson és Rüdi, kötve hiszen hogy bemernénk vállalni a négyvédős taktikát, szóval marad a háromvédős felállás kisebb változásokkal. Nálam a mai 11 így nézne ki: Kepa- Chris, Zouma, Tomori - Azpi, Kanté, Jorgi, Alonso - Mount, Tammy, Pulisic

Ha Mount és Kanté sem játszhat (akkor nekünk annyi :lol:), akkor Barkley és Kova kezdene a helyükön.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#1680 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:Négy sajátnevelésű játékos, még mindig nehéz elhinni, pedig már tendencia ebben a szezonban. :)
És a 3 (talán) legjobb még csak ezután csatlakozik :)

Válasz küldése