Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

Off-Topic Chat egyéb témákról.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#41 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kedvencem az volt, mikor a youtuber srác azt mondta, hogy ezeket az értékeléseket egész biztosan egy spuri vagy arzenál szurkoló határozza meg, mert ennyire nem létezik, hogy lehúzzák a csapatunkat :lol: Egyébként elfogultság nélkül de Kanté mellett Kepának is helye lenne a top 100 között, hiszen már most top 10-es kapus. Ha meg azt nézem, hogy milyen értékelést kaptak a hozzá hasonló kapusok, akik helyet kaptak a top 100-ban, akkor egyenesen kabaré Kepa 84-es!!! értékelése. Oblak 91, Ter Stegen 90 :lol:, Alisson 89, De Gea 89, Neuer 88, Kürtös 88, Handanovic 88, Lloris 88, Navas 87, Szczesny 86, Donnarumma 85

De ahogy írták előttem az se semmi, hogy toby meg vertonghen 87-es, Koulibaly 89-es vagy Piqué 88-as, Laporte 87-es, Umtiti 86-os, erre Rüdiger aki a tavalyi év egyik legjobb védője volt a PL-ben, kapott egy nevetséges 82-es értékelést. Hát mi a szar :lol: :lol:

Ráadásul a fiataljaink értékelése is megér egy misét, RLC 79!!!, R.James 73, CHO 74, Pulisic 79, Tammy 76, Mount 75 :lol: :lol: Eddig sem volt egyszerű a mi csapatunkkal játszani a Fifában, de le a kalappal az előtt aki idén felveszi a versenyt a mi csapatunk irányításával a top csapatok ellen. Hiszen hivatalosan is kiestünk az 5 csillagos csapatok közül, már csak 4 és fél csillagosak vagyunk :D Közösségi portálokon egyébként a Chelsea szurkolók nagy része az EA sports fejét követeli, mondjuk nem csodálom :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#42 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:Ez amúgy biztos hogy nem a végleges build, bár várható volt, pedig 3. hely egy EL győzelemmel, kupa döntővel. A Tottenham, Arsenal, Utd hozzánk képest irreálisan magas értékeléseket fog kapni.
Nem a végleges, ami a gameplay-t illeti, de az értékelések már nem változnak.

Amúgy nektek is iszonyat lassú a játék? 19-hez képest jóval lassabbnak tűnik.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#43 Hozzászólás Szerző: almos »

Az is nevetséges, hogy Neymar 92 Hazard 91. El kell engedni az ilyen dolgokat, kurvára nem tudnak több ezer játékosról pontos statokat visszaadni nekünk. Chelsea-t meg mindig lehúzták.
Na de én egy 91-es Drogbával fogok vigasztalódni :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#44 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Ez amúgy biztos hogy nem a végleges build, bár várható volt, pedig 3. hely egy EL győzelemmel, kupa döntővel. A Tottenham, Arsenal, Utd hozzánk képest irreálisan magas értékeléseket fog kapni.
Én az agyam eldobtam, mikor megláttam, hogy Alderweireld és Vertonghen is 87-es... Nem rossz védők, sőt, de azért kicsit túlzás, pláne Toby.

A Top100-ban azért van egy pár érdekes rating, Chelsea-játékos csak Kanté van köztük: https://www.ea.com/games/fifa/fifa-20/r ... p-100#10-1" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#45 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ez amúgy biztos hogy nem a végleges build, bár várható volt, pedig 3. hely egy EL győzelemmel, kupa döntővel. A Tottenham, Arsenal, Utd hozzánk képest irreálisan magas értékeléseket fog kapni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#46 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kijött a Fifa 20 demója amiben szerepel a csapatunk és ezáltal megtudtuk a játékosaink értékeléseit is. Bár ne tudtuk volna meg... ennyire talán még sosem alázták le a csapatunk játékosait. Az egyik Chelsea youtuber szurkoló is kiakadt rajta elég rendesen, csinált róla egy videót, amiben kifejti az őszinte véleményét róla: https://youtu.be/do2joYo_L1Y" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#47 Hozzászólás Szerző: laczze »

Pityee írta:
laczze írta:
Dante írta:Nem igazán értem a megfogalmazást, de a játék nehézsége nem változik, végig olyan, amilyen nehézségre Te állítod. Csapatváltás után sem változik.
Igazából az van, hogy voltam az Atletico Madrid nál a 3. szezon után elmentem, mert megnyertem mondhatni simán mindent. Tehát jól ment a játék, mentem a PSG be, papíron erősebb keret gyengébb bajnokság erre csak szenvedtem az elsö szezonban. A 2. már jobb volt aztán léptem a City hez akikkel az 1 szezon első felében félelmetes kerettel simátott le a burnley :D
Nem igazán értem, hogy ezzel mi a gond. Az lenne a jó, ha minden csapattal minden ligában végigvernél mindenkit? :D Amúgy meg tedd legendásra a nehézségi szintet és garantálom, hogy vért izzadva fogsz valamit is nyerni :D
Hát éppen az a bajom, hogy nem bírom feljebb rakni a nehézséi szintet, mert bár az adott szintem megy a játék esetleg feljebb is raknám 1el de eligazolok és olyan mint ha feljebb raktam volna holott nem :D szóval ezálltal nem tudom feljebb állítani, mert másik csapatnál ugyanúgy szenvedősen megy néha.
Persze így izgalmas meg jó csak inkább állítanám feljebb a szintet :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#48 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:
Dante írta:Nem igazán értem a megfogalmazást, de a játék nehézsége nem változik, végig olyan, amilyen nehézségre Te állítod. Csapatváltás után sem változik.
Igazából az van, hogy voltam az Atletico Madrid nál a 3. szezon után elmentem, mert megnyertem mondhatni simán mindent. Tehát jól ment a játék, mentem a PSG be, papíron erősebb keret gyengébb bajnokság erre csak szenvedtem az elsö szezonban. A 2. már jobb volt aztán léptem a City hez akikkel az 1 szezon első felében félelmetes kerettel simátott le a burnley :D
Nem igazán értem, hogy ezzel mi a gond. Az lenne a jó, ha minden csapattal minden ligában végigvernél mindenkit? :D Amúgy meg tedd legendásra a nehézségi szintet és garantálom, hogy vért izzadva fogsz valamit is nyerni :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#49 Hozzászólás Szerző: laczze »

Dante írta:Nem igazán értem a megfogalmazást, de a játék nehézsége nem változik, végig olyan, amilyen nehézségre Te állítod. Csapatváltás után sem változik.
Igazából az van, hogy voltam az Atletico Madrid nál a 3. szezon után elmentem, mert megnyertem mondhatni simán mindent. Tehát jól ment a játék, mentem a PSG be, papíron erősebb keret gyengébb bajnokság erre csak szenvedtem az elsö szezonban. A 2. már jobb volt aztán léptem a City hez akikkel az 1 szezon első felében félelmetes kerettel simátott le a burnley :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#50 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem igazán értem a megfogalmazást, de a játék nehézsége nem változik, végig olyan, amilyen nehézségre Te állítod. Csapatváltás után sem változik.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#51 Hozzászólás Szerző: laczze »

Srácok arról tudni valamit, hogy manager módban, (edző) csapatot válltok, vagy szezononként pl nehezedik a játék? Mert én nem állítom át a szintet de egy brutál jó csapattal megérek nyerni a szezon kezdetével, vagy ez csak az új csapat miatt van e?
Netán én bénázgatok az elején? :D de már a 6. szezonomat kezdem a 3. csapatban és mindig ez van.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2529
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#52 Hozzászólás Szerző: almos »

laczze írta:Azóta már kitapasztaltam, és soha nem adok záradékot. Ha kérnek elutasítom, egyedül Mbappe nál volt muszáj de ottvők mondták legyen 191 millió, annyiért meg úgy sem viszik el. Ha igen az is jó :D
Viszont nem értem a youth academy miért nem nyílik meg?? Már csak 2 szezonom van valakit felhozni onnét, de nem nyílik meg, ötletek?
Fel kell venni legalább egy scoutot, akit utána el kell küldeni ifiket felderiteni a térképen valahova. Utána küld havonta riportot, ott kiválasztod az ifi játékost és szerződteted, ekkor a Youth Academy-ben fog lenni, ott fejlődik, kapod róla havonta a friss infókat, és ha betölti a 17-et, akkor felviheted a nagy csapatba. Remélem érthető voltam és tudtam segiteni.
LAMPARD#8

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#53 Hozzászólás Szerző: Dante »

laczze írta:Azóta már kitapasztaltam, és soha nem adok záradékot. Ha kérnek elutasítom, egyedül Mbappe nál volt muszáj de ottvők mondták legyen 191 millió, annyiért meg úgy sem viszik el. Ha igen az is jó :D
Viszont nem értem a youth academy miért nem nyílik meg?? Már csak 2 szezonom van valakit felhozni onnét, de nem nyílik meg, ötletek?
"Meg van nyílva" első naptól. Scout-okat kell alkalmazni, egyszerre három lehet, illetve tudsz kiküldeni az általad választott országba. Ha valami nem világos érdemes YT-on rákeresni, 1,5 alatt kapsz választ a kérdésedre.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#54 Hozzászólás Szerző: laczze »

Azóta már kitapasztaltam, és soha nem adok záradékot. Ha kérnek elutasítom, egyedül Mbappe nál volt muszáj de ottvők mondták legyen 191 millió, annyiért meg úgy sem viszik el. Ha igen az is jó :D
Viszont nem értem a youth academy miért nem nyílik meg?? Már csak 2 szezonom van valakit felhozni onnét, de nem nyílik meg, ötletek?
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#55 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:Srácok fifa 18 ban a Rwlease clause, pontosan mi? Mit takar, mert annyit variálnal rajt a játékosok, hogy elvesztettem a fonatal.
Miért akarsz mindenáron kivásárlási árat szabni egy saját játékosodra? :D Aztán egyszer csak azt veszed észre, hogyha jól megy neki, akk a semmiből aktiválja az egyik csapat és a beleszólásod nélkül viszik a játékosodat :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#56 Hozzászólás Szerző: Dante »

laczze írta:
GereZsolt írta:
laczze írta:Srácok fifa 18 ban a Rwlease clause, pontosan mi? Mit takar, mert annyit variálnal rajt a játékosok, hogy elvesztettem a fonatal.
Kivásárlási ár
Azt megvan, viszont, nem értem ha igazolok egy fiatal játékos 5 éves szerdődést ajánlok neki, elfogadja, kivásárlási árát 100 millióra teszem, nem fogadják el hanem ajánlanak 55970050-t :D az mi :D miért ők szablyák meg :D
Mert nem akarják hogy kivasarolhatók legyenek. Ne kérj kivásárlási árát saját játékosra, nincs értelme.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#57 Hozzászólás Szerző: laczze »

GereZsolt írta:
laczze írta:Srácok fifa 18 ban a Rwlease clause, pontosan mi? Mit takar, mert annyit variálnal rajt a játékosok, hogy elvesztettem a fonatal.
Kivásárlási ár
Azt megvan, viszont, nem értem ha igazolok egy fiatal játékos 5 éves szerdődést ajánlok neki, elfogadja, kivásárlási árát 100 millióra teszem, nem fogadják el hanem ajánlanak 55970050-t :D az mi :D miért ők szablyák meg :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#58 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

laczze írta:Srácok fifa 18 ban a Rwlease clause, pontosan mi? Mit takar, mert annyit variálnal rajt a játékosok, hogy elvesztettem a fonatal.
Kivásárlási ár

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#59 Hozzászólás Szerző: laczze »

Srácok fifa 18 ban a Rwlease clause, pontosan mi? Mit takar, mert annyit variálnal rajt a játékosok, hogy elvesztettem a fonatal.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékok a Commodore 64-től a PC-n át PS3 és Xbox360-ig

#60 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pat326 írta:Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek/segítenek! :)

Ezeknél az előfizetéseknél (PS plusz, Xbox gold) milyen ingyen játékok szoktak lenni? Tudnátok 1-2 példát írni? :)

Mindenképp megfogadom azt a tanácsot és pénteken elmegyek valamelyik üzletbe kipróbálni mind a 2 konzolt.
De egyre jobban úgy tűnik ps lesz a győztes és a PS5-re semmiképpen nem várok, csak Black Friday-ig :)

Dante, szívesen fogadom, hogy melyik konzolboltot ajánlod. Egyébként már Pesten lakok vagy 3 éve, csak elfelejtettem itt átírni, de mindjárt meg is teszem :D :mrgreen:

Még egyszer köszönöm! :3

PS-re idén már kaptunk God of war 3 remastert, Mafia 3-at, Just Cause 3-at, Destiny2-t ez csak pár ami eszembe jut de mostanában szinte minden hónapban ad egy AAA-s címet.
Azt még tudnod kell hogy ezekkel a játékokkal csak addig tudsz játszani amíg él a tagságod, ha lejár a ps plusod és nem hosszabítod meg nem tudod elindítani, de ha újra kötöd akkor megint játszhatsz velük.

Válasz küldése