Keret, kezdőcsapat

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Keret, kezdőcsapat

#1701 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Inkább legyünk túl ezen a meccsen. Le kell játszani tisztességesen és mindent megpróbálni. Sajnos ez a meccs most nem jön jókor, nem erről kéne szólnia ennek, de köszönhetöen a boardnak, nem erősithetünk. Valamint egy korábbi edző se érne el sokat Kanté és Hazars nélkül (több sérülötröl nem is beszélve).

Hasonloan bátor játékot várok, nem lesz bunkerezés, ez Lamps MU elleni meccséből is lejött. Inkább probálgat embereket és variál.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Keret, kezdőcsapat

#1702 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nem árulok el titkot, hogy nem mi vagyunk az esélyesek.
Nem fogjuk félvállról venni a meccset, de ha bele is adunk mindent, akkor is hatalmas bravúr és szerencse kell ahhoz, hogy ne fussunk bele egy óriási zakóba.
A védelmük katasztrófa, most hogy elment ez a féreg luiz.
Zouma "MÉG" nagyon nincs formában és nem is játszik stabilan, Christensen rém gyenge, Emerson közepes stb. Ezt így nem lehet csinalni.
Senki sem hibáztathatja Lampardot egész évben, hogy ha 3-4 gólokat vernek nekünk a nagyok. Meg kell erősíteni a védelmet, Kanté és még egy Vkp (bárki csak védekezzen) meg a szélső védőket megerősíteni, mert ez így Lampard ide vagy oda, szomorú hónapok elé nézünk. Én támogatni fogom a végsőkig, de ezzel a kerettel senki se álmodozzon.
Ki kell védekezni a pool-t és a kontrákra építeni, de hát a saját véleményem az, hogy ez egy nagy vicc. Kaliberekkel jobb a pool.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#1703 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

A tippem összeállításakor arra alapoztam, hogy elvileg rotálva lesz a 3 csatár és a Rüdi/Wili duónak padoznia kell, valamint Kanté nem bevethető. Szerintem a két fiatal lesz lényegében forgatva, Giroud pedig az impact csere, így meglepne, ha a francűz kezdene.

A valós tipp: Kepa - Azpi, Chris, Zouma, Alonso - Kova, Jorg - Pedro, Barkley, Puli - Bats

Mivel a hétvégén bebizonyosodott, hogy Azpi sebessége megkopóban, a Chris-Zouma kh duó egyszerre nem buli, és nincs kp védekezésünk, ezért bepróbálnék egy ilyent:
Kepa - Pedro, Azpi, Zouma, Alonso - Chris, Jorg - Barkley, Mount, Pulisic - Bats

Így a pivotban is lenne egy jó cserénk Kova személyében, vagyis tavaly leginkább csereként beszállva tudott hozzátenni a játékunkhoz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1704 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta:Én nem bánnám ha Lampard alaposan felforgatná a kezdőt, a legerősebb csapatunkkal (ha van egyáltalán ilyen jelenleg :D ) is elég minimálisak az esélyeink, a hétvégi bajnoki pedig szerintem sokkal fontosabb, ott mindenképen nyerni kellene hogy ne zuhanjon meg nagyon ez a fiatal társaság. Szóval én akár Kenedy-t és Tomori-t is elnézném a kezdőben, bár tudom erre elég kicsi a sansz, annyit remélek hogy Kanté-t nem kockáztatjuk be ha nem teljesen egészséges.
A mi jelen helyzetünkben nem kéne félvállról venni egyetlen meccset sem, nem hogy egy kupadöntőt, főleg a pool ellen. Részemről ez a meccs fontosabb mint a hétvégi PL meccs, úgyh nagyon remélem a lehető legerősebb kezdő megy fel és nem tartalékolunk senkit. Így is elég sok szuperkupát buktunk már el az elmúlt években...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Keret, kezdőcsapat

#1705 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Én nem bánnám ha Lampard alaposan felforgatná a kezdőt, a legerősebb csapatunkkal (ha van egyáltalán ilyen jelenleg :D ) is elég minimálisak az esélyeink, a hétvégi bajnoki pedig szerintem sokkal fontosabb, ott mindenképen nyerni kellene hogy ne zuhanjon meg nagyon ez a fiatal társaság. Szóval én akár Kenedy-t és Tomori-t is elnézném a kezdőben, bár tudom erre elég kicsi a sansz, annyit remélek hogy Kanté-t nem kockáztatjuk be ha nem teljesen egészséges.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Keret, kezdőcsapat

#1706 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hawaii írta:Én bepróbálnék egy ilyet:
Kepa - Emerson, Christensen, Zouma, Azpi - Jorginho, Kovacic - Alonso, Mount, Pulisic - Abraham.

A Liverpool legnagyobb erőssége a gyors szélsőikben, illetve szélső védőikben rejlik. Ennek okán felraknám Alonsot balszélsőnek, és így Emersonnal együtt simán le kellene védekezniük a Liverpool jobb oldalát, plusz Alonso támadásban is hozzá tudna tenni (kivéve, ha beadni kell :D). Másik oldalon Pulisic is játszott már védőt még a Dortmundban, szóval nekik is meg kellene oldaniuk Azpival.
Véleményem szerint ezen a meccsen nagyon türelmesnek kell lennünk, és kíméletlenül ki kell használnunk a helyzeteinket, mert valószínűleg nem mi fogjuk uralni a meccset, és annyi kihagyott ziccer ugyanúgy nem fog beleférni, mint vasárnap a MU ellen.
Tán nyáron beiratták Alonso-t Usain Bolt edzőtáborába, hogy ilyen magabiztos vagy? :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1707 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Én bepróbálnék egy ilyet:
Kepa - Emerson, Christensen, Zouma, Azpi - Jorginho, Kovacic - Alonso, Mount, Pulisic - Abraham.

A Liverpool legnagyobb erőssége a gyors szélsőikben, illetve szélső védőikben rejlik. Ennek okán felraknám Alonsot balszélsőnek, és így Emersonnal együtt simán le kellene védekezniük a Liverpool jobb oldalát, plusz Alonso támadásban is hozzá tudna tenni (kivéve, ha beadni kell :D). Másik oldalon Pulisic is játszott már védőt még a Dortmundban, szóval nekik is meg kellene oldaniuk Azpival.
Véleményem szerint ezen a meccsen nagyon türelmesnek kell lennünk, és kíméletlenül ki kell használnunk a helyzeteinket, mert valószínűleg nem mi fogjuk uralni a meccset, és annyi kihagyott ziccer ugyanúgy nem fog beleférni, mint vasárnap a MU ellen.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1708 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mai kezdő tippek? :)

Enyém: Kepa - Azpi, Chris, Zouma, Emerson - Jorginho, Kovacic, Barkley, Pulisic, Mount - Abraham

Aztán lehet a hétvégi zakó után Frankie erősen belenyúlt a kezdőbe és változtat egy két poszton. Na de mindenestre, reméljük több szerencsénk lesz mint a vasárnapi meccsen... :roll:

Kis érdekesség, hogy José a stúdióban ezt a kezdőt javasolta a pool ellen:
https://scontent.fbts5-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5DE32C6A" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Stroj5
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2010. szeptember 24., péntek 12:57
Kedvenc játékos: Ffrank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#1709 Hozzászólás Szerző: Stroj5 »

tess: http://glorygloryreddevils.blogspot.com ... ted-2.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Keret, kezdőcsapat

#1710 Hozzászólás Szerző: laczze »

Hali, tud valaki egy linket küldeni? köszi :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1711 Hozzászólás Szerző: Pityee »

focimark írta:Ez 4-3-1-2 akar lenni? Vagy esetleg 4-2-3-1 Mounttal a szélen?
Állítólag Mount megy ki a bal szélére és Barkley játszik támadókpnak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1712 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

focimark írta:Ez 4-3-1-2 akar lenni? Vagy esetleg 4-2-3-1 Mounttal a szélen?
Én 4 - 3 - 2 - 1-re tippeltem. Karácsonyfa.. Pedro és Mount Ábrahám mögött szabadon, sokat mozogva...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Keret, kezdőcsapat

#1713 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ez 4-3-1-2 akar lenni? Vagy esetleg 4-2-3-1 Mounttal a szélen?

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Keret, kezdőcsapat

#1714 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Kép

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Keret, kezdőcsapat

#1715 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szabi írta:Én tippem: Kepa - Azpi, Zouma, Chris, Emerson - Kova, Kanté - Pedro, Barkley, Pulisic - Abraham
Gondolom direkt hagytad ki a legjobb játékosunkat a kezdőből, ok, meg se nézem. :evil:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1716 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:Nos végre itt a szezon kezdet, rég vártam már igy 8) Tippek a kezdőre?

Enyém: Kepa-Azpi,Zouma,Chris,Emerson-Kante,Jorginho,Mount,Pulisic,Pedro-Abraham (4-2-3-1)
Szerintem Barkley fog kezdeni Mount helyett, a többi poszton nagyjából ez várható (esetleg Kova Jorginho helyett, ami még esélyes). Kanté aki kérdéses még, ha tud 90 percet, akkor nyilván kezdeni fog, ha nem, akkor Kova, Jorginho duóval indítunk. Csatárposzton annyira keveset játszott Giroud a felkészülés során, hogy meglepődnék, ha ő kezdene.

Én tippem: Kepa - Azpi, Zouma, Chris, Emerson - Kova, Kanté - Pedro, Barkley, Pulisic - Abraham
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Keret, kezdőcsapat

#1717 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nos végre itt a szezon kezdet, rég vártam már igy 8) Tippek a kezdőre?

Enyém: Kepa-Azpi,Zouma,Chris,Emerson-Kante,Jorginho,Mount,Pulisic,Pedro-Abraham (4-2-3-1)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Keret, kezdőcsapat

#1718 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta:
cech19960320 írta:
AwayRoller írta:Tetszetős kezdő
igen.. sztem itt dől el hogy Chrisnek lesz-e esélye DL-el szemben amíg nincs Rüdi
Szvsz az már az előző meccsen eldőlt. Ez max egy második esély, mielőtt kikukázzuk.
És a játéka alapján mehet is, Tomori legyen a 4. számú védőnk.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Keret, kezdőcsapat

#1719 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

cech19960320 írta:
AwayRoller írta:Tetszetős kezdő
igen.. sztem itt dől el hogy Chrisnek lesz-e esélye DL-el szemben amíg nincs Rüdi
Szvsz az már az előző meccsen eldőlt. Ez max egy második esély, mielőtt kikukázzuk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Keret, kezdőcsapat

#1720 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem nagyon működik a labdakihozatal. Darabosak vagyunk hátul, nem értjük egymást és mintha fogalmuk se lenne merre kéne helyezkedniük.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése