Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#4861 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Remélem willian tisztában van vele, hogyha nem ilyen időkben került volna a klubhoz, akkor még csereembernek is csak sokadlagos lenne. Vicc ez az ostoba együgyűséggel összekötött magabiztosság. Középszerű fostalcsika, szégyen, hogyha övé lesz a 10-es.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#4862 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:
focimark írta:https://m.chelseamegastore.com/stores/c ... 2Chome-kit
Itt már 10-es számmal árulják Willian mezét, Pulisic így megkapta a 22-est
Reméljük csak 1 évig kell nézni a műbrazilt ebben a mezben.
Jòl fog mutatni benne a kispadon! :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4863 Hozzászólás Szerző: kazomester »

focimark írta:https://m.chelseamegastore.com/stores/c ... 2Chome-kit
Itt már 10-es számmal árulják Willian mezét, Pulisic így megkapta a 22-est
Reméljük csak 1 évig kell nézni a műbrazilt ebben a mezben.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#4864 Hozzászólás Szerző: focimark »

https://m.chelseamegastore.com/stores/c ... 2Chome-kit" onclick="window.open(this.href);return false;
Itt már 10-es számmal árulják Willian mezét, Pulisic így megkapta a 22-est

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#4865 Hozzászólás Szerző: tiszi »

HIVATALOS!!!
Goalkeeper Jamie Cumming has signed a new Chelsea contract having being involved in training and matches throughout pre-season for Frank Lampard’s side.
https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... dIndex=0-0" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4866 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Chelsea have decided on Reece James as their alternative right back to Azpilicueta this season.

Zappacosta is open to returning to Serie A, and will have until September to sort that, due to the Italian window staying open later. Interest expected to heat up.

- Goal

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#4867 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Jo gyerek ez a Willian. Tenyleg eleg meghato, mikor az edesanyja szoba kerult ebben a videoban.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4868 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Vagy csak azért nevette el magát, hogy ne vegyük komolyan, de valójában tényleg így gondolja (ha nem is teljesen). :roll:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4869 Hozzászólás Szerző: Szabi »

koni0725 írta:Na ne mar, egyszeruen nem tudom elhinni, hogy ilyet kiejtett a szajan... Mi a forras?
Kicsit utánanéztem, egy brazil TV műsorban készítettek vele interjút, tegnap ment le adásban. Valóban elhangzott ez a mondat, de ironizált csak, a videóból tisztán kiderül, nevetve mondta.

“In those six years we played together, I decided half of the games, he the other half (laughs). No, but he decided several games for us. No doubt, he’s a great player."

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... t8GNFDUr6Y" onclick="window.open(this.href);return false; - 2:18-tól az ominózus rész

Úgyhogy visszaszívom amit mondtam, ennyire azért szerencsére nincs elszállva magától.



Az interjú végén pedig eléggé elérzékenyült, mikor szóba került az édesanyja.

The interview got emotional when Walter Casagrande asked about Willian’s mother, who passed away three years ago. The player cried when remembering her, and could barely speak.

“It was really hard to lose my mother. She always said to me: ‘You’re going to wear the national team’s number 10 shirt one day. And I’ll see you wearing the 10 shirt.

“Unfortunately it didn’t happen. But life goes on. And I think I’m doing everything for her so wherever she is, she’s smiling. She wants to see me smiling.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#4870 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Na ne mar, egyszeruen nem tudom elhinni, hogy ilyet kiejtett a szajan... Mi a forras?
211! NEW RECORD!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4871 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:
Bubi írta:
kazomester írta:Willian on Hazard: "He's a great friend. When a player of this level leaves, with the quality he has, he’s missed by any team. He will succeed at Real Madrid too, I have no doubt. In those 6yrs we played together, I decided half of the games, he the other half....”

Én rettentően szégyellném magam, ha ekkorákat hazudgálnék.
Valaki lefordítaná? A Translate bicskája beletört.
Willian Hazardról: "Ő egy nagyszerű barát. Amikor egy ilyen szintű játékos távozik, bármelyik csapat megérezné a hiányát. Sikeres lesz a Madridban, ebben biztos vagyok. Abban a 6 évben amíg együtt játszottunk, A MECCSEK FELÉT ÉN DÖNTÖTTEM EL, a másik felét ő....
:D:D:D:D

köszi, ez feldobta a napomat
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4872 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
kazomester írta:Willian on Hazard: "He's a great friend. When a player of this level leaves, with the quality he has, he’s missed by any team. He will succeed at Real Madrid too, I have no doubt. In those 6yrs we played together, I decided half of the games, he the other half....”

Én rettentően szégyellném magam, ha ekkorákat hazudgálnék.
Valaki lefordítaná? A Translate bicskája beletört.
Willian Hazardról: "Ő egy nagyszerű barát. Amikor egy ilyen szintű játékos távozik, bármelyik csapat megérezné a hiányát. Sikeres lesz a Madridban, ebben biztos vagyok. Abban a 6 évben amíg együtt játszottunk, A MECCSEK FELÉT ÉN DÖNTÖTTEM EL, a másik felét ő....

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9388
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#4873 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kazomester írta:Willian on Hazard: "He's a great friend. When a player of this level leaves, with the quality he has, he’s missed by any team. He will succeed at Real Madrid too, I have no doubt. In those 6yrs we played together, I decided half of the games, he the other half....”

Én rettentően szégyellném magam, ha ekkorákat hazudgálnék.
Valaki lefordítaná? A Translate bicskája beletört.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4874 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Szerencsétlen nyomorék... :D Már a brazil válogatottba is csak vésztartaléknak hívják be, jövőre pedig ülhet a 10-es mezében a padon és duzzoghat, nyugtasson ez mindenkit. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#4875 Hozzászólás Szerző: emsanya »

cech19960320 írta:
kazomester írta:Willian on Hazard: "He's a great friend. When a player of this level leaves, with the quality he has, he’s missed by any team. He will succeed at Real Madrid too, I have no doubt. In those 6yrs we played together, I decided half of the games, he the other half....”

Én rettentően szégyellném magam, ha ekkorákat hazudgálnék.
AZTAK*RVA... Van bőr a.... elmegy ez a nyomorult a büdös picsába.... nem döntött el ez semmit
Mi a kurv@ anyjáról beszél ez a kretén fasz? A gólszámot bárki hozza, ismétlem bárki aki itt van fórumon és annyit játszana a chelsea csapatában, mint ő.

cech19960320
Hozzászólások: 3854
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#4876 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:Willian on Hazard: "He's a great friend. When a player of this level leaves, with the quality he has, he’s missed by any team. He will succeed at Real Madrid too, I have no doubt. In those 6yrs we played together, I decided half of the games, he the other half....”

Én rettentően szégyellném magam, ha ekkorákat hazudgálnék.
AZTAK*RVA... Van bőr a.... elmegy ez a nyomorult a büdös picsába.... nem döntött el ez semmit

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4877 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Willian on Hazard: "He's a great friend. When a player of this level leaves, with the quality he has, he’s missed by any team. He will succeed at Real Madrid too, I have no doubt. In those 6yrs we played together, I decided half of the games, he the other half....”

Én rettentően szégyellném magam, ha ekkorákat hazudgálnék.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#4878 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Lampard lenyilatkozta, szeretné, ha Willian hosszabbítana és a tárgyalások folynak jelenleg is. :|

A sérültekről is szót ejtett:

Kantéval kapcsolatban reméli, hogy a szezonrajtra bevethető lesz már. Az elmúlt napokban már a csapattal edzett, viszont fizikálisan még szüksége van a kontaktok nélküli munkára. Elvileg jövő héttől már teljes értékű edzésmunkát tud majd végezni.

CHO még nem edzett a kerettel, de a felépülése nagyon jól halad, az ilyen sérülésnél bevett ütemtervnél előrébb jár. Kell még neki idő, mert az a fajta játék, amit Lamps szeretne játszatni, a teljes fittséget követeli meg, de nincs már annyira messze a visszatéréstől.

Reece James pedig várhatóan 2-3 hét múlva visszatérhet edzésbe, miután levették a gipszet a bokájáról.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3468
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#4879 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bakayoko most mar tenyleg takarodhatna. Neki ez nem megy. Zahanak szintet kene lepnie, mer ha most megy az evertonba akkor sokkal nincs elorebb. Emersonert nem tudom mit vagytok ugy oda, semmivel se jobb alonsonal, gyorsabb viszont a szabadokat nem lehet rabizni. Alonso hozott egy eros kozepest, mig emerson csak log a levegobe, annyira szurke hogy ennel szurkebb nem is lehetne.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4616
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#4880 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Van Ginkel sztem még mindig sérült, Zaha-ért meg szerencsére harcol az Everton meg az Arsenal, kétlem, hogy a nagy felhajtás után nem vált klubot idén nyáron. De legalább is remélem.

Válasz küldése