Felkészülési meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#161 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mount agilissága remélem megmarad élesben is, mert nagyon tud lőni a srác, most is átvitte a kezét a reading kapusának az első góljánál. Neki meg Barkleynak közel kell a kapuhoz játszaniuk mert tudnak lőni.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Felkészülési meccsek

#162 Hozzászólás Szerző: focimark »

Jövő nyáron lejár a szerződése és olyan sok játéklehetőségre nem hiszem, hogy számíthatna, van rajta kívül 4 szélsőnk. Nem lepődnék meg, ha eladnánk.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#163 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kecske01 írta:Remelem kennedy megragad a kezdo kozeleben. Szep golt akasztott tegnap.
Kenedy màr akkor nagy hatàssal volt ràm,amikor idejött pròbajàtèkra,ès oktatott a Barca ellen! Nagyon agresszìvan tud jàtszani,ès lendületes! Fejben voltak gondok,de talàn most kezd benőni a feje làgya.Örülök hogy Lamps megadja neki a lehetősèget,ès meg is tesz mindent hogy itt ragadjon!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gaba 2019. július 29., hétfő 11:02-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Felkészülési meccsek

#164 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Remelem kennedy megragad a kezdo kozeleben. Szep golt akasztott tegnap.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#165 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jo volt látni egy olyan bátor húzást az első félidőben, hogy tükörszélsők voltak. Pulisic baloldalon, Kenedy jobboldalon. Nagyon tetszik Lamps változatossága és hogy sok mindent kipróbál.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Felkészülési meccsek

#166 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Szerintem kezd kirajzolódni a jövő szezon Chelsea-je. Rüdi, Kanté, RLC és CHO felépülése persze alighanem borítani fogja az eddigieket, de a jelenleg rendelkezésre álló "anyagból" szvsz egyértelműen a Kepa-Azpi,Zouma,DL,Emerson-Jorgi,Kova-Puli,Mount,Pedro-Tammy 4-2-3-1 a legjobb, ami kihozható. Tomori-ban van fantázia, egy év PL-kölcsön tökéletes lenne neki, Kenedy, Giroud, Bats padra maradhatnak, Zappa, és a Drinki-Baka álomduó minimum egyike pedig mehet. Arra pedig külön kíváncsi leszek, hogy Kanté remélhetőleg mihamarabbi felépülését követően Jorgi vagy Kov szorul padra. Rég nem vártam ilyen izgatottan szezonkezdetet, életem első kedvenc játékosával a kispadon és a Mount-Tammy duóval a keretben, remélhetőleg a kezdőben. 8)
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Felkészülési meccsek

#167 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Valaki összegezhetné a mai meccsen látottakat, sajnos nemtudtam megnézni.
- Játékosok teljesítményét egyenként.
- Az összjátékot (tudom baromság, 10 csere volt kb, szó sincs ilyenkor csapatjátékról, összeszokottságról)
- A gólok kidolgozott akció gólok voltak e, vagy ahogy esik úgy pufannak mint az elmúlt évben. (lesz ami lesz, aki helyzetbe kerül próbálja berúgni)

Tudom még ez sem az a meccs volt, ahol bármilyen következtetés le lehetne vonni, de egyénekre le lehet bontani kitől mit lehet várni, és egyáltalán itt akar e játszani. (lsd: bakayoko benny hill showja, vagy zapa fogalmatlansága.)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#168 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mount szép gól!!!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Felkészülési meccsek

#169 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Tomori és Barkley játéka pozitívum, Pulisic időnként mutatgat bíztató jeleket, a többiek pedig... Eg részük úgyis távozik, másik részük marad a padra, ez a meccs egyfajta "last chance" is lehet a második vonalnak, nos, Baka és Zappa még ebből a cspatból is kilógnak lefelé...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Felkészülési meccsek

#170 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ettől a Bakayoko, Zappacosta párostól még egy ilyen meccsen is agyfaszt tudok kapni, Drinkwater egyébként nem vészes, ha választani kellene a francia és közte, akkor biztos, hogy Drinket választanám, de szerencsére valószínűleg mindkettő távozik.

Avatar
Chosen
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2010. január 3., vasárnap 15:34
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#171 Hozzászólás Szerző: Chosen »

Pityee írta:Valami működőképes streamet tudna valaki dobni?
Én itt nézem:
http://leadingred.us/live/2443/reading-vs-chelsea/" onclick="window.open(this.href);return false;

itt vannak még linkek:
https://soccerstreams.net/event/reading ... tream/9300" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#172 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Valami működőképes streamet tudna valaki dobni?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#173 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dante írta:Én nem tudom minek hatására történhet ilyen egy játékossal, de mintha elfelejtene focizni Bakayoko, amikor Chelsea mezben van. Mindegy, hogy milyen szezonja van más csapatban, itt nem megy neki. Ugyanez igaz Bats-ra is, teljesen agyatlanba vált át, ha itt játszik.

A meccsről: Zappacosta ma is nagyon gyenge. Érdekes, hogy belőle wingback lett, nem nagyon van olyan tulajdonsága ami miatt illik hozzá a poszt.
Bakayokon annyira látszik h nem akar itt maradni :D. Ennyi labdát a milanban összesen nem adott el mint itt 20 perc alatt.

Barkley szép szabi gól!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#174 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én nem tudom minek hatására történhet ilyen egy játékossal, de mintha elfelejtene focizni Bakayoko, amikor Chelsea mezben van. Mindegy, hogy milyen szezonja van más csapatban, itt nem megy neki. Ugyanez igaz Bats-ra is, teljesen agyatlanba vált át, ha itt játszik.

A meccsről: Zappacosta ma is nagyon gyenge. Érdekes, hogy belőle wingback lett, nem nagyon van olyan tulajdonsága ami miatt illik hozzá a poszt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Felkészülési meccsek

#175 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bárcsak bevállna Tammy, szórná a gólokat és le lenne tudva a csatárgond egy időre.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#176 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

En azert vedtem allandoan Barkley-t, mert a sulyos serulese utan elso teljes szezonjat hozta le Sarrinal, de nem is azon a poszton ahol eddig jatszott..Ebben a 4-2-3-1-ben amit Lampard akar es a jatekosok is megerositettek lesz keresnivaloja..Iranyitokent tunt ki az Evertonbol is. En benne bizok.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Felkészülési meccsek

#177 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bakayoko nagyon gyenge, teljesen idegen testként mozog a pályán... Nálam jelenleg ő az utolsó opció a középpályások közül, ahogy helyezkedett Rakitic góljánál is, pont neki kellett volna ott állnia, helyette elkóricált balra kisegíteni totál feleslegesen, középen megnyitva a teret a horvátnak. Szerintem még DW is többet tud hozzátenni, de nálam mindenképp ők ketten vannak jelenleg a sor végén, úgy tűnik Lampard-nál is.

Jorginho jól nyomta ma és Barkley-nak is láthatóan sokkal jobban fekszik ez a 10-es poszt, mint az a btb szarság, amit Sarri játszatott vele. Átlőni egyedül ő tud Mount mellett a középpályánkról, ha másra nem is, erre talán használható lesz az idény folyamán, ha már mindenképp néznünk kell.

Tammy szépen megoldotta a gólnál, de ha igazán pályázni szeretni a kezdő center pozíciójára, akkor kötelező az olyan ziccereket értékesítenie, mint amit 8 méterrel fölé lőtt. Pulisic-ban van fantázia, de önmagában a gyorsasága és technikai tudása nem lesz elegendő, kelleni fognak tőle a gólok, gólpasszok, akkor némileg tudja majd talán feledtetni Eden-t.

Kepa is említést érdemel, rendkívül magabiztosan védett, nagyjából ott folytatta, ahol tavaly abbahagyta.

Tomori-t pedig jó lenne egy PL-csapatban látni már idén, simán lehet jövője nálunk a későbbiekben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Felkészülési meccsek

#178 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Olyan 3.6 lesz ez a csapat. Az, hogy mire lesz elég, az persze kérdéses, de ahogy tavaly a top 4et láttam reális célkitűzésnek, úgy most a top 6ot.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Felkészülési meccsek

#179 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Haha hátul buzizott a barca, tiki-taka fail és bumm Tammy gól :D
Mondjuk elotte amit fole lott :roll:
A goljanal nagyon szepen csinalta viszont le a kalappal.
Nem lesz ez olyan rossz csapat szerintem, Pulisic kellemes meglepetes, de ne hasonlitsuk Hazardhoz, de jok a megerzeseim vele kapcsolatosan. Meg jon Ruben es Kante a kozeppalyara, 6-7 helynel mereszebb almaink is lehetnek azert.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Felkészülési meccsek

#180 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Haha hátul buzizott a barca, tiki-taka fail és bumm Tammy gól :D

Válasz küldése