Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolások

#661 Hozzászólás Szerző: focimark »

Na már nem kell az miatt aggódni, hogy Morata visszajön. Transfermarkt szerint 56 millió euró. :D
https://www.chelseafc.com/en/news/2019/ ... dIndex=0-0" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#662 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

A transfermarktos aktuális értékükből kiindulva saccoltam egy kissé magasabb árat, de igen, ha jól üzletelne a csapat, 150 milla is lehet :D

Gamling
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2011. április 18., hétfő 16:24
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Átigazolások

#663 Hozzászólás Szerző: Gamling »

cech19960320 írta:
Szabi írta:
cech19960320 írta:Kalas-->Bristol 9 millió euró. 9 évet töltött itt, 6 milláért vettük anno.
Angban-->Metz 6 millió euró.

A felesleget ha ilyen jó áron adják el, 80-100 milla is bejöhetne XD
Két ilyen C kategóriás játékos kerül 15 millióba, akiket rajtunk kívül valószínűleg a kutya se ismer. Valaki itt a fórumon meg Kovacic-ot árazta be ennyire. :D

Egyébként a csodagyerek, Piazón szerződése is kifutott, mehet ő is, amerre lát. Nem is tudtam, hogy a tavaszi szezont a tökutolsó Chievo-nál töltötte kölcsönben, most nézem, hogy 4 bajnokin 80 perc jutott neki, az azért elismerésre méltó. Az új Kaká... :D

na igen... asszem most jön valami szabályozás a maximális x év feletti kölcsönadható játékosokról, így gyanítom 1-2 éven belül kiárusítunk...
sacc/kb:

Név Eladási ár Fizu (heti) megközelítőleg

Blackman 2 milló 13 000 euró
Omeruo 7 millió 22 500 euró
Hector 5 millió 19 000 euró
Miazga 5 millió 19 000 euró
Baba Rahman 8 millió 96 000 euró
Pasalic 20 millió 35 000 euró
Van Ginkel 15 millió 31 000 euró
Baker 5 millió 33 000 euró
Pantic 5 millió 11 000 euró
Kenedy 15 millió 28 000 euró
Nathan 2 millió 11 000 euró
Clarke Salter 3 millió 5 500 euró
Palmer 3 millió 22 500 euró
Brown 8 millió 28 000 euró

Ezek azok a játékosaink akik azért érnek valamennyit de nálunk valszeg nem jutnak szerephez... Az összegek a saját tippjeim a jelenlegi piaci viszonyokhoz. Sacc/kb 100 milla bevételt jelentene, ha a ballaszttól megszabadulnánk...
Ezen felül heti kb 375 000 euró fizukeret megtakarítás lenne, ami egy utcalány jó játékos fizetése...
És még csak rá se számoltad az angolokra a felárat. Kétlem hogy egy Palmer szintű korábbi angol PL kölcsönjátékost ma csak 3 millióért lehetne eladni, bőven nagyobb lenne rá a kereslet.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#664 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta:
cech19960320 írta:Kalas-->Bristol 9 millió euró. 9 évet töltött itt, 6 milláért vettük anno.
Angban-->Metz 6 millió euró.

A felesleget ha ilyen jó áron adják el, 80-100 milla is bejöhetne XD
Két ilyen C kategóriás játékos kerül 15 millióba, akiket rajtunk kívül valószínűleg a kutya se ismer. Valaki itt a fórumon meg Kovacic-ot árazta be ennyire. :D

Egyébként a csodagyerek, Piazón szerződése is kifutott, mehet ő is, amerre lát. Nem is tudtam, hogy a tavaszi szezont a tökutolsó Chievo-nál töltötte kölcsönben, most nézem, hogy 4 bajnokin 80 perc jutott neki, az azért elismerésre méltó. Az új Kaká... :D

na igen... asszem most jön valami szabályozás a maximális x év feletti kölcsönadható játékosokról, így gyanítom 1-2 éven belül kiárusítunk...
sacc/kb:

Név Eladási ár Fizu (heti) megközelítőleg

Blackman 2 milló 13 000 euró
Omeruo 7 millió 22 500 euró
Hector 5 millió 19 000 euró
Miazga 5 millió 19 000 euró
Baba Rahman 8 millió 96 000 euró
Pasalic 20 millió 35 000 euró
Van Ginkel 15 millió 31 000 euró
Baker 5 millió 33 000 euró
Pantic 5 millió 11 000 euró
Kenedy 15 millió 28 000 euró
Nathan 2 millió 11 000 euró
Clarke Salter 3 millió 5 500 euró
Palmer 3 millió 22 500 euró
Brown 8 millió 28 000 euró

Ezek azok a játékosaink akik azért érnek valamennyit de nálunk valszeg nem jutnak szerephez... Az összegek a saját tippjeim a jelenlegi piaci viszonyokhoz. Sacc/kb 100 milla bevételt jelentene, ha a ballaszttól megszabadulnánk...
Ezen felül heti kb 375 000 euró fizukeret megtakarítás lenne, ami egy utcalány jó játékos fizetése...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#665 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:
cech19960320 írta:Kalas-->Bristol 9 millió euró. 9 évet töltött itt, 6 milláért vettük anno.
Angban-->Metz 6 millió euró.

A felesleget ha ilyen jó áron adják el, 80-100 milla is bejöhetne XD
Két ilyen C kategóriás játékos kerül 15 millióba, akiket rajtunk kívül valószínűleg a kutya se ismer. Valaki itt a fórumon meg Kovacic-ot árazta be ennyire. :D

Egyébként a csodagyerek, Piazón szerződése is kifutott, mehet ő is, amerre lát. Nem is tudtam, hogy a tavaszi szezont a tökutolsó Chievo-nál töltötte kölcsönben, most nézem, hogy 4 bajnokin 80 perc jutott neki, az azért elismerésre méltó. Az új Kaká... :D
Én voltam az az állat aki beárazta :D, az én világomban annyit ér.

RIP Piazon, sokszor ott voltál a tűz közelében, még tavaly is kerettag volt. Mindig jó szívvel emlékszünk rád!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolások

#666 Hozzászólás Szerző: Szabi »

cech19960320 írta:Kalas-->Bristol 9 millió euró. 9 évet töltött itt, 6 milláért vettük anno.
Angban-->Metz 6 millió euró.

A felesleget ha ilyen jó áron adják el, 80-100 milla is bejöhetne XD
Két ilyen C kategóriás játékos kerül 15 millióba, akiket rajtunk kívül valószínűleg a kutya se ismer. Valaki itt a fórumon meg Kovacic-ot árazta be ennyire. :D

Egyébként a csodagyerek, Piazón szerződése is kifutott, mehet ő is, amerre lát. Nem is tudtam, hogy a tavaszi szezont a tökutolsó Chievo-nál töltötte kölcsönben, most nézem, hogy 4 bajnokin 80 perc jutott neki, az azért elismerésre méltó. Az új Kaká... :D
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolások

#667 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Kalas-->Bristol 9 millió euró. 9 évet töltött itt, 6 milláért vettük anno.
Angban-->Metz 6 millió euró.

A felesleget ha ilyen jó áron adják el, 80-100 milla is bejöhetne XD

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#668 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Luiz sztem biztos kezdő lesz, bárki legyen az edző. Ha megtartjuk Zoumat, akkor is kizártnak tartom hogy Rüdiger-Zouma kezdő legyen. Meg hasonlo lesz Giroudval, azt jobban sajnálom. Kezdő csatár lesz a francia.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolások

#669 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem tudom ki milyen oldalt vagy platformot nézett, de legalább annyi madrid szurkoló sajnálja Kovacic távozását, mint amennyi örül neki. Annak ellenére, hogy én sem voltam teljesen megelégedve a tavalyi teljesítményével, én örülök a leigazolásának. Fiatal, tehetséges játékosok kellenek nekünk és ő azért a fiatal kora ellenére ráadásul eléggé tapasztalt is már. Mindenképp elfér itt és egy másik edzőnél, aki más taktikát használ, nagyon hasznos munkásembere lehet a középpályának. Nagyon tetszik egyébként, hogy próbálunk látványosan fiatalítani és relatíve fiatal játékosokat igazolunk. (Az utolsó igazolásaink közül Kepa, Kovacic és Pulisic is 25 év alattiak) + Ha nézzük a jelenlegi keretünkben Luiz, Pedro, Willian, Zsiru és Caballero akik harminc felettiek, a többiek mind 30 alattiak.

Nálam jövőre egy: Kepa, Azpi, Rüdi, Zouma, Emerson, Kanté, Kovacic, RLC, CHO, Tammy, Pulisic nagyon adná.
Cserepad sem lenne gyenge: Alonso, Luiz, Jorginho, Mount, Willian, Pedro, Zsiru

Egy jó edző ebből kitudja hozni a maximumot és Lamps amellett hogy jó edző, emberileg is toppon van, nagyon ért a fiatalokhoz és szerintem kitudja ebből a keretből hozni amit kell, én nagyon várom már a szezont, annak ellenére hogy az egyik legjobb játékosunk távozott, nem olyan vészes a helyzet, mint amennyire sokan gondolják. Akik már unták a nagy öregeket és végre fiatalítást szerettek volna, azoknak várhatóan egy nagyon jó szezon következik! :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#670 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Sokat mondó olvasva a real twitter/facebook oldalakat, a kommentekben leginkább Kova feleségétöl köszönnek el és hogy nagyon hiányozni fog az asszony :D

Meg persze vagy száz darab "thank you Chelsea" ezért hogy ennyiért elhoztuk és a Hazard üzletért...
Mindezt annal a csapatnal, ahol egy CR-t kifutyultek. :roll:
Kovacic egyaltalan nem akkora nulla szerintem, mint ahogy leirjatok, sokszor csinalt szep dolgokat es az elso angliai szezonja volt. A kovetkezo szezonban en is tobbet varok tole es remelem sikeres szezonja lesz.
Nekem sokszor tetszett a jateka, talan egy masik rendszer jobban fog fekudni neki is, ahol Kante megoldja a vedekezo reszet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#671 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sokat mondó olvasva a real twitter/facebook oldalakat, a kommentekben leginkább Kova feleségétöl köszönnek el és hogy nagyon hiányozni fog az asszony :D

Meg persze vagy száz darab "thank you Chelsea" ezért hogy ennyiért elhoztuk és a Hazard üzletért...

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolások

#672 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

En tovabbra is tartom, hogy a fiatal angoljainktol veszi el a helyet, akik ha jatekban nem is, de eredmenyessegben meg felul is mulnak a horvatot, mert rengeteget jatszott, es csak ket golpasszra futotta. Rangadokon viszont jol jatszott rendre, en a BL-ben varok tole eleg sokat, mert hiaba meg csak 25, tapasztalt, sokat megelt jatekosrol beszelunk.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#673 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ezzel meg is volt a mi Transfer Deadline Day-ünk :D.

Köszi mindenkinek ezt a nyári átigazolási szezont, izgi volt. Télen várjuk az uj érkezőket....

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolások

#674 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

A középpálya közepén, ha Kanté helyét készpénznek vesszük (miért ne tennénk?) marad egy (max 2) hely, és a "jelöltek": Jorginho, Kovacic, Loftus-Cheek, Bakayoko, Mount, Barkley. Kíváncsi leszek, ki megy, ki marad...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Átigazolások

#675 Hozzászólás Szerző: Traxver »

laczze írta:A Real akkor így 50 millióért megvette Hazardot magyarul?
Világ legjobb transzfere.
világklasszsit kaptak, egy átlag focistát vesztettek...
még jobb....

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolások

#676 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ebből vagy gyémánt lesz vagy már vannak biztos távozóink a kp-ról, amiről mi nem tudunk még. A másodikra tippelnék, és valószínűleg Baka megy végleg, a másik tippem pedig Mount kölcsön :roll:

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolások

#677 Hozzászólás Szerző: laczze »

A Real akkor így 50 millióért megvette Hazardot magyarul?
Világ legjobb transzfere.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolások

#678 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Nem rossz spíler Kovacic, technikás, egy jól működő, támadó szellemű gépezetnek értékes láncszeme lehet/ne. Kanté és RLC mellett, ha három középső középpályással játszunk, ideális lehetne Kovacic. Jobban látom az ő helyét Lamps csapatában, mint Jorginho-ét, de én személy szerint az olasz-brazilt sem írnám le teljesen.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Átigazolások

#679 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Jelen esetben várható volt. Ha Lampard ki tudná hozni belőle a maxot, akkor nem rossz vétel (persze kérdés mennyiért). Volt 1-2 jó meccse, szerintem van benne még potenciál.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolások

#680 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hu de jo. Hát nen tolongtak érte a klubbok, a kölcsön alatt is gyenge volt, de megvettük, mert nem igazolhatunk. Lépjünk is tovább...

Válasz küldése