Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10821 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Speciel én most ezzel nagyon elégedett vagyok. Szerintem Lampard alatt egy fontos láncszem lesz. Én kedveltem mindig is, gyengébb teljesitmény ide, vagy oda. Jó játékos.
Én nem (tudom, mikor igen?). Most kellene elkezdeni okosan igazolni, nem 50 millákat kidobni squad playerekre. Kiesni nem fogunk, a top 6 vele is baromi nehéz lesz/lenne. Remélem nem igaz a hír.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10822 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
emsanya írta:
focimark írta:Chelsea have reached an agreement with Real Madrid for Mateo Kovacic. Chelsea will pay €50m for the midfielder who will be registered before June 30. Lampard has given the OK and the operation could be closed in the next few hours.
{Marca}
Istenem 50 millio ezért a közepesen fos emberért...
azért ez elég gáz, hogy a real 50m-ért vette meg Hazard-t ha úgy vesszük.
de a vezetőség is világi balfasz, hogy ezért a játékosért kifizetnek 50m eurót.
Konkrétan ez történt, megszabadultak egy használhatatlan játékostól (pláne az ő szintjükön) és még beleadunk 50 milliot Hazard árába+Kova fizetését is mi fizetjük tovább. Bravó...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10823 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Speciel én most ezzel nagyon elégedett vagyok. Szerintem Lampard alatt egy fontos láncszem lesz. Én kedveltem mindig is, gyengébb teljesitmény ide, vagy oda. Jó játékos.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10824 Hozzászólás Szerző: kazomester »

:lol:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10825 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
focimark írta:Chelsea have reached an agreement with Real Madrid for Mateo Kovacic. Chelsea will pay €50m for the midfielder who will be registered before June 30. Lampard has given the OK and the operation could be closed in the next few hours.
{Marca}
Istenem 50 millio ezért a közepesen fos emberért...
azért ez elég gáz, hogy a real 50m-ért vette meg Hazard-t ha úgy vesszük.
de a vezetőség is világi balfasz, hogy ezért a játékosért kifizetnek 50m eurót.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10826 Hozzászólás Szerző: emsanya »

focimark írta:Chelsea have reached an agreement with Real Madrid for Mateo Kovacic. Chelsea will pay €50m for the midfielder who will be registered before June 30. Lampard has given the OK and the operation could be closed in the next few hours.
{Marca}
Istenem 50 millio ezért a közepesen fos emberért...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#10827 Hozzászólás Szerző: focimark »

Chelsea have reached an agreement with Real Madrid for Mateo Kovacic. Chelsea will pay €50m for the midfielder who will be registered before June 30. Lampard has given the OK and the operation could be closed in the next few hours.
{Marca}

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#10828 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

emsanya írta:Liverpool have laughed off claims linking them with a £71m deal for Lille forward Nicolas Pepe. (Forrás: Daily Mirror)

Ez meg odabasz, nagyon kiváncsi leszek rá a spursben:

Tottenham have agreed a club-record fee with Lyon worth around £65m for midfielder Tanguy Ndombele, Sky Sports News understands.
Nicolas Pepe esetében bepróbálkozhatnánk egy ajánlattal, a Hazard-ból befolyt pénz nagy része (70-80 misi) és egy év kölcsön akár a Lille-ben, akár egy elsővonal alsóházas (Dortmund, Valencia stb.) csapatnál. Tudom, nem valószínű, hogy a Liverpool-lal szemben minket választana, főleg így, de korábban lenyilatkozta, hogy Chelsea-szurkoló és Lampard, de főleg, ha esetleg érkezne a stábba, Drogba jelenléte mégis vonzó lehet neki, arra meg tudja, hogy kevés az esély, hogy a pool-nál egyből kezdő legyen, nálunk viszont bérelt helye lenne a kezdőben. Ha valahogy, valamilyen úton módon Pepé-t leigazolnánk és jövőre egy "elefántcsomagban" jönne vele Zaha is, a vezetőség sok mindent jóvátenne nálam. :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10829 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Liverpool have laughed off claims linking them with a £71m deal for Lille forward Nicolas Pepe. (Forrás: Daily Mirror)

Ez meg odabasz, nagyon kiváncsi leszek rá a spursben:

Tottenham have agreed a club-record fee with Lyon worth around £65m for midfielder Tanguy Ndombele, Sky Sports News understands.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10830 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:
Dante írta:Off.: Agyrák ez a keresztlabdának nevezett híroldalnak csúfolt valami.
Valóban az, de Sarabia-t állítólag (Mundo Deportivo) már januárban is megkörnyékeztük, akkor a Sevilla mondott nemet.
A hirtől független irtam, termeszetesen Sarabia remek erősítés lett volna, se ballábas támadó (Giroud-t es Alonso-t leszámítva), se hozzá hasonló 8-as 10-es, szorgos, de kreatív játékosunk sincs.

Lehetne válogatni bőven jó és olcsó játékosokat, mint pl Sarabia, vagy a pár napja említett Fornals.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10831 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:Off.: Agyrák ez a keresztlabdának nevezett híroldalnak csúfolt valami.
Valóban az, de Sarabia-t állítólag (Mundo Deportivo) már januárban is megkörnyékeztük, akkor a Sevilla mondott nemet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10832 Hozzászólás Szerző: Dante »

Off.: Agyrák ez a keresztlabdának nevezett híroldalnak csúfolt valami.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10833 Hozzászólás Szerző: Szabi »

adrian1989 írta:https://keresztlabda.hu/2019/06/24/sara ... l-tavozna/
nem is tudtam, hogy ő is a kiszemeltek közt volt.
18m euróért nagyon megérte volna.
nagyon rosszkor jött ez a ban.
Sarabia egy eléggé radar alatt futó játékos, pedig valóban ügyes. Kezdőbe valószínűleg kevés lenne ide, de rotációs embernek 18 m-ért valóban nagyon megérte volna.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10834 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

https://keresztlabda.hu/2019/06/24/sara ... l-tavozna/" onclick="window.open(this.href);return false;
nem is tudtam, hogy ő is a kiszemeltek közt volt.
18m euróért nagyon megérte volna.
nagyon rosszkor jött ez a ban.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10835 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Egyébként valóban meg lehetne ezt csinálni, de nyilván nagyban függ a játékos hozzáállásától, kellő elkötelezettségétől és türelmétől is, hogy ilyen feltételekkel belemenjen egy klubváltásba, mindkét fél részéről van egy kis rizikófaktor az ilyen jellegű transzferekben (játékos szemszögéből pl. sérülés, formahanyatlás, esetünkben ez nem játszik majd most vélhetően, de a vevő klubnál szezon közbeni esetleges edzőváltás). Ha Pépé augusztustól topklubban szeretne játszani, akkor nehéz lesz azzal idecsábítani, hogy egy évig még a Lille-hez vissza- vagy máshova (ami vélhetően egy másodvonalas topklub lehetne legjobb esetben, nem Barca, Bayern és társai) kikölcsönözzük.
Ha jól tudom a visszakölcsönzés/kikölcsönzés nem igazán megoldható, legalábbis azok alapján ami az ilyen módon leigazolt játékosokkal lenni szokott lásd.: Arda Turan esete. De lehet, hogy nem a szabályozással volt ennél az esetnél probléma, hanem a játékossal nem sikerült megegyezni, jó lenne erről valamilyen írást találni, mit lehet és mit nem.

Ha csak ezen múlna az igazolás, akkor tuti, hogy a vezetőségünk kiszervezné valahová a szerencsés palimadarat, egy jó kölcsön sosem akadály. (Persze akinek van esze az nem csinál magával ilyet, bár egy kalandos évnek is fel lehet fogni, világot lát, nyelvet, kultúrát tanul stb. Fogadni mernék, hogy Pepe nem volt Erasmus-on, lehet tetszene neki :D )

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10836 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:
Botond9797 írta:Nézem az ANK-n az Elefántcsontpart - Dél-Afrika meccset, főleg Pepe játékát figyelem. Elég egy labdaérintését látni, sugárzik róla, hogy milyen technikás és kreatív, hatalmas benne a potenciál, minimum új Mané lehet. Tudtommal Chelsea szurkoló. Jól jár vele az a csapat, amelyik szerződteti, persze nekünk esélyünk sincs se rá, se senkire a ban miatt. Taps a board-nak.
Főleg, hogy az egyik interjúban maga Pepe nyilatkozta, hogy szívesen igazolna ide. Egyébként miért ne igazolhatnánk? Igazolni, igazolhatunk csak nem regisztrálhatjuk őt.
Egyébként valóban meg lehetne ezt csinálni, de nyilván nagyban függ a játékos hozzáállásától, kellő elkötelezettségétől és türelmétől is, hogy ilyen feltételekkel belemenjen egy klubváltásba, mindkét fél részéről van egy kis rizikófaktor az ilyen jellegű transzferekben (játékos szemszögéből pl. sérülés, formahanyatlás, esetünkben ez nem játszik majd most vélhetően, de a vevő klubnál szezon közbeni esetleges edzőváltás). Ha Pépé augusztustól topklubban szeretne játszani, akkor nehéz lesz azzal idecsábítani, hogy egy évig még a Lille-hez vissza- vagy máshova (ami vélhetően egy másodvonalas topklub lehetne legjobb esetben, nem Barca, Bayern és társai) kikölcsönözzük.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10837 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Botond9797 írta:Nézem az ANK-n az Elefántcsontpart - Dél-Afrika meccset, főleg Pepe játékát figyelem. Elég egy labdaérintését látni, sugárzik róla, hogy milyen technikás és kreatív, hatalmas benne a potenciál, minimum új Mané lehet. Tudtommal Chelsea szurkoló. Jól jár vele az a csapat, amelyik szerződteti, persze nekünk esélyünk sincs se rá, se senkire a ban miatt. Taps a board-nak.
Ugyanezt látom,nagyon kitűnik a többi közül.

Kárt érte, de hátha marad még egy évet lille-ben és utána beprobálkozunk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10838 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta:Nézem az ANK-n az Elefántcsontpart - Dél-Afrika meccset, főleg Pepe játékát figyelem. Elég egy labdaérintését látni, sugárzik róla, hogy milyen technikás és kreatív, hatalmas benne a potenciál, minimum új Mané lehet. Tudtommal Chelsea szurkoló. Jól jár vele az a csapat, amelyik szerződteti, persze nekünk esélyünk sincs se rá, se senkire a ban miatt. Taps a board-nak.
Főleg, hogy az egyik interjúban maga Pepe nyilatkozta, hogy szívesen igazolna ide. Egyébként miért ne igazolhatnánk? Igazolni, igazolhatunk csak nem regisztrálhatjuk őt. Asszem anno a barsza épp a ban alatt igazolta le Suarezt vagy Coutinhot. Az atleti pedig Costat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#10839 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Nézem az ANK-n az Elefántcsontpart - Dél-Afrika meccset, főleg Pepe játékát figyelem. Elég egy labdaérintését látni, sugárzik róla, hogy milyen technikás és kreatív, hatalmas benne a potenciál, minimum új Mané lehet. Tudtommal Chelsea szurkoló. Jól jár vele az a csapat, amelyik szerződteti, persze nekünk esélyünk sincs se rá, se senkire a ban miatt. Taps a board-nak.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10840 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Marcos Alonso and Davide Zappacosta are both open to leaving Chelsea after the departure of head coach Maurizio Sarri. (Source: Guardian)

Válasz küldése