Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Maurizio Sarri

#1 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bubi írta:Nem csodálom, hogy elmenekült innen.
Az utolso mohikan. :lol: :wink:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#2 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem csodálom, hogy elmenekült innen.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#3 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Én örülök, hogy így nyilatkozgat. Legalább elmarja azt a pár szurkolót is aki esetleg szomorkodott a távozása miatt :D Nekem sose volt igazán szimpi és mindig is azt gondoltam róla, hogy egy tuskó fogalmatlan láncdohányos, aki teljesen egysíkú látásmóddal rendelkezik a futballhoz és egyáltalán nem illik a csapatunkhoz. Így legalább nem kellett benne csalódnom :D Talán utoljára Benitez távozásának örültem ennyire.

U.i:
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... em-2707161" onclick="window.open(this.href);return false;

Mit fog ez kapni a nápolyi elvetemült szurkolóktól :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Maurizio Sarri

#4 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Valószínűleg igaz, a BT Sport is lehozta. Még ezt is hozzátette elvileg a végére: "It is another step forward in my career."

Vitatkozni nem lehet vele, mert tényeket állít, ettől még állíthatna a pofáján, mert valóban részben nekünk is köszönheti, hogy most ott tart, ahol. Rosszat nem tettünk neki, a korábbi edzőkhöz képest kinyalták a seggét (a fiát meg a dagit is idehozták neki és a taktikájához elengedhetetlen "lábbal jó" 70 milliós kapust), ehhez képest szép a hála.

Kíváncsi leszek kivel fog először konfrontálódni az új csapatánál, gondolom a másik szerelmét, Rugani-t valamelyik öreg kárára be fogja építeni, annak is lehet majd visszhangja.
A Juve-val és szurkolóikkal már korábban sikerült balhéznia (biztos tisztában vagy a bemutatós történettel) úgyhogy most kaparhat a kegyeikért, remélhetőleg kevés sikerrel.
A karrierje csak addig fog tartani amíg az egészsége engedi, addig lépkedhet, van mit pótolnia. Belenyúlt a tutiba a Juve-val, de közelébe sem fog érni a ma legmagasabb szinten munkálkodó edzők eredményeihez, csak a BL győzelem lehetne emlékezetes tőle, de ahogy láttuk előtörni belőle a Gollam-ot az EL érmet szorongatva kétlem, hogy ilyen ambíciói lennének. Neki a Seria A, olasz kupa, szuperkupa is mind óriási siker lenne.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#5 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Dante írta:
Szabi írta:Azt nem mondták el ennek a nagytudásúnak, hogy az új szeretett klubja ebben az időintervallumban éppen a SerieB-ben vitézkedett? :D
Felesleges komolyan venni, az se biztos, hogy igaz. Nekem elég annyi, hogy nélkülünk nem lenne ott ahol most van, illetve az egyetlen edzői sikere az EL győzelem.

Ahhoz sem kell ez a nyilatkozat, hogy Conte-nak és az Internek szurkoljak a következő szezonban (már amennyire szurkolásnak nevezhető a végeredmények megtekintése), jót tenne a Serie A-nak egy komolyabb párharc.

Az pedig Sarri szegénységi bizonyítványa, hogy az új klubjánál rólunk, ilyen kis halakról kell beszélnie - már ha igaz ez a kontextusból kiragadott rész. De ahogy írtam, nem emiatt lehet antipatikus.
Valószínűleg igaz, a BT Sport is lehozta. Még ezt is hozzátette elvileg a végére: "It is another step forward in my career."

Vitatkozni nem lehet vele, mert tényeket állít, ettől még állíthatna a pofáján, mert valóban részben nekünk is köszönheti, hogy most ott tart, ahol. Rosszat nem tettünk neki, a korábbi edzőkhöz képest kinyalták a seggét (a fiát meg a dagit is idehozták neki és a taktikájához elengedhetetlen "lábbal jó" 70 milliós kapust), ehhez képest szép a hála.

Kíváncsi leszek kivel fog először konfrontálódni az új csapatánál, gondolom a másik szerelmét, Rugani-t valamelyik öreg kárára be fogja építeni, annak is lehet majd visszhangja.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Maurizio Sarri

#6 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Valószínüleg elfogyott a cigi... :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#7 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Szereti jó fényben feltüntetni a volt munkaadóit... Kiváncsi leszek, ha zátonyra fut a juves karrierje, ki fogja még egyáltalán alkalmazni ezzel a viselkedéssel.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Maurizio Sarri

#8 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Azt nem mondták el ennek a nagytudásúnak, hogy az új szeretett klubja ebben az időintervallumban éppen a SerieB-ben vitézkedett? :D
Felesleges komolyan venni, az se biztos, hogy igaz. Nekem elég annyi, hogy nélkülünk nem lenne ott ahol most van, illetve az egyetlen edzői sikere az EL győzelem.

Ahhoz sem kell ez a nyilatkozat, hogy Conte-nak és az Internek szurkoljak a következő szezonban (már amennyire szurkolásnak nevezhető a végeredmények megtekintése), jót tenne a Serie A-nak egy komolyabb párharc.

Az pedig Sarri szegénységi bizonyítványa, hogy az új klubjánál rólunk, ilyen kis halakról kell beszélnie - már ha igaz ez a kontextusból kiragadott rész. De ahogy írtam, nem emiatt lehet antipatikus.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#9 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Azt nem mondták el ennek a nagytudásúnak, hogy az új szeretett klubja ebben az időintervallumban éppen a SerieB-ben vitézkedett? :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#10 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Juj a köcsög Sarri mit 10-15 éve?? Most lesz 16!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#11 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kép
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#12 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Juventus manager Maurizio Sarri is to be backed in the transfer market with some big signings. Paul Pogba, Sergej Milinković-Savić, Federico Chiesa and Nicolò Zaniolo are all targets. (Forrás: GdS)

No elkezdte az öreg a csemegézgetést.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Maurizio Sarri

#13 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

eddig nem sok pozitív dolog történt a csapattal.
1. kizártak minket az igazlásokból
2.RLC és CHO hosszú időre kidöltek
3.Hazard eligazolt
4.jelenleg nincs edzőnk
remélem most már jönnek a jó dolgok monjduk kezdhetnénk azzal, hogy Lampard-ot kinevezik edzőnek
és jön vele Cech Terry (tudom ő az AV 2. edzője de jó lenne ha ő és Lampard vinnék a csapatot) és Drogba is.
reméljük Pulisic beválik és ha nem is teljesen de részben feledtetni tudja Hazard-t.
RLC és CHO ott folytatják ahol abbahagyták.
1-2 igazolást meglépünk akkor is ha a játékos csak jövőre csatlakozik.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Maurizio Sarri

#14 Hozzászólás Szerző: Gaba »

https://www.facebook.com/28937538113870 ... 302437859/" onclick="window.open(this.href);return false;
Imádják :D Már akkor megszerették,amikor bemutatott az ultráknak... :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#15 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Köszönünk mindent kisöreg! Én ezt vártam, hogy vállalja be a Juventust, ott mindent megkap, végre nyer is és nekünk se kell szenvedni vele tovább, meg ezzel a tiki-taka 2006-os taktikával. Így mindenki nyer.

Jöjjön Lamps és valami lendületes fiatalos dolog!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#16 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta: Akkor te biztos vmi más platformot nézegetsz, a Twitter-en többnyire sajnálkoznak, és javarészt sok siekrt kívánnak neki. Nem volt angyal, de hogy nem érdemelte meg ezt a sok zaklatást, az is biztos. Az egyetlen főbűne az volt, hogy makacsul ragaszkodott az elképzeléséhez, ahhoz, ami miatt egyébként ide lett hozva. A valódi bűnös az volt, aki anélkül idehozta, hogy megbizonyosodott volna az edzői "viselkedéséről".
A kisebb baj az volt, hogy soha semmin nem variált a felállást tekintve (ahogy te is írod, az elképzelései, filozófiája miatt lett idehozva, - adjuk meg neki, hogy a dolgát végezte -, az viszont már nem érdekelte kicsit se, hogy pl. a City átrohan az alapközéppályánkon és mindenki tudta, hogy készüljön föl belőlünk), szakmailag a nagyobb számomra inkább az, mikor egy gólos hátrányban is posztra cserélgetett, Azpilicueta helyett Zappacosta volt a csúcs, mikor ott ücsörögtek a támadók a padon (még ha tudjuk is, azok milyen minőséget képviseltek általában). Conte se volt egy cserekirály, őt is lehetett bőven kritizálni a változtatásai miatt, de ebben a szegmensben Sarri többször is kinevettette magát a szezon során, annyira nevetséges húzásai voltak.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#17 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pityee írta:
kazomester írta:
adrian1989 írta:ha nem lett volna olyan makacs akkor lehet többen megszeretik.
érdekes, hogy mikor a vezetőség már megtartotta volna akkor jött a Juve és ő azonnal menni akart, az ilyen ember jobb is, hogy nincs itt.
amit sajnálok, hogy Conte aki szerette a klubot berendezkedett Angliába őt simán elküldték azért mert 2-3 játékos lelépett volna(egyik sem lett volna nagy veszteség).
jó lenne hosszútávra tervezni végre.
Ha nem abuse-olták volna folyamatosan, lehet nem akart volna hanyadt homlok hazamenekülni :wink: Még midnig Conte-nél tartanak egyesek? Ha ennyire hiányzik nézz Inter meccseket jövőre.
Hát én inkább nézem és szorítok a Conte féle Internek, mint a Sarri féle Juvenak az tuti :) Ahogy Szabi is írta, bőven tett érte, hogy ilyen véleménnyel legyenek róla, ne állítsuk be angyalkának. Sokat elmond az itteni alakításáról, hogy többen örülnek annak, hogy elment, mint akik nem. Maximumot valóban kihozta a szezonból, de köszi ennyi elég volt belőle.
Akkor te biztos vmi más platformot nézegetsz, a Twitter-en többnyire sajnálkoznak, és javarészt sok siekrt kívánnak neki. Nem volt angyal, de hogy nem érdemelte meg ezt a sok zaklatást, az is biztos. Az egyetlen főbűne az volt, hogy makacsul ragaszkodott az elképzeléséhez, ahhoz, ami miatt egyébként ide lett hozva. A valódi bűnös az volt, aki anélkül idehozta, hogy megbizonyosodott volna az edzői "viselkedéséről".

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Maurizio Sarri

#18 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

kazomester írta:
adrian1989 írta:ha nem lett volna olyan makacs akkor lehet többen megszeretik.
érdekes, hogy mikor a vezetőség már megtartotta volna akkor jött a Juve és ő azonnal menni akart, az ilyen ember jobb is, hogy nincs itt.
amit sajnálok, hogy Conte aki szerette a klubot berendezkedett Angliába őt simán elküldték azért mert 2-3 játékos lelépett volna(egyik sem lett volna nagy veszteség).
jó lenne hosszútávra tervezni végre.
Ha nem abuse-olták volna folyamatosan, lehet nem akart volna hanyadt homlok hazamenekülni :wink: Még midnig Conte-nél tartanak egyesek? Ha ennyire hiányzik nézz Inter meccseket jövőre.
miért baj az ha Conte volt az az edző akit sikerült nagyon megkedvelnem (eddig is néztem Inter meccseket)?
José-t is bírtam és még most is tisztelem azért amit elért.
Di Matteot és Ancelottit nagyon kedveltem, de Conte-ban az a tűz az nagyon megfogott és az, hogy mennyire imádta ezt a sportot az szerintem fantasztikus, neki ez nem csak egy munka.
Sarri akkor lett nekem szimpatikus mikor kikerült róla az a videó, ahogy nézi az aranyérmet az el győzelemnél, viszont az, hogy soha nem volt hajlandó változtatni az nagyon nem tetszett, nem tetszett az, hogy történelmi vereségek voltak a szezonban a 3. hely és EL győzelem szép eredmény és ezt köszönjük is neki és sok sikert kívánok neki a Juve-ba, de nekem nem fog hiányozni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#19 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
adrian1989 írta:ha nem lett volna olyan makacs akkor lehet többen megszeretik.
érdekes, hogy mikor a vezetőség már megtartotta volna akkor jött a Juve és ő azonnal menni akart, az ilyen ember jobb is, hogy nincs itt.
amit sajnálok, hogy Conte aki szerette a klubot berendezkedett Angliába őt simán elküldték azért mert 2-3 játékos lelépett volna(egyik sem lett volna nagy veszteség).
jó lenne hosszútávra tervezni végre.
Ha nem abuse-olták volna folyamatosan, lehet nem akart volna hanyadt homlok hazamenekülni :wink: Még midnig Conte-nél tartanak egyesek? Ha ennyire hiányzik nézz Inter meccseket jövőre.
Hát én inkább nézem és szorítok a Conte féle Internek, mint a Sarri féle Juvenak az tuti :) Ahogy Szabi is írta, bőven tett érte, hogy ilyen véleménnyel legyenek róla, ne állítsuk be angyalkának. Sokat elmond az itteni alakításáról, hogy többen örülnek annak, hogy elment, mint akik nem. Maximumot valóban kihozta a szezonból, de köszi ennyi elég volt belőle.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#20 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:
adrian1989 írta:ha nem lett volna olyan makacs akkor lehet többen megszeretik.
érdekes, hogy mikor a vezetőség már megtartotta volna akkor jött a Juve és ő azonnal menni akart, az ilyen ember jobb is, hogy nincs itt.
amit sajnálok, hogy Conte aki szerette a klubot berendezkedett Angliába őt simán elküldték azért mert 2-3 játékos lelépett volna(egyik sem lett volna nagy veszteség).
jó lenne hosszútávra tervezni végre.
Ha nem abuse-olták volna folyamatosan, lehet nem akart volna hanyadt homlok hazamenekülni :wink: Még midnig Conte-nél tartanak egyesek? Ha ennyire hiányzik nézz Inter meccseket jövőre.
Tett érte rendesen, hogy olyan a megítélése, amilyen. Olaszországban is felemás érzésekkel fogadják, nyilván nem azért, mert én nem kedvelem.

Fogok is, kíváncsi vagyok, mit alkot a milánóiakkal. Nem a legerősebb a keretük, de bőven több van bennük, mint amit az a bohóc Spalletti kihozott belőlük az elmúlt években.
6+8+5+4+1+1+2+1

Lezárt