Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10841 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Juventus have ended their interest in Jorginho, with the club set to offer Paul Pogba a return to Italy. (Forrás: Daily Express)
Végül is miért venne középszert, ha egy (kezelhetetlen) sztárt is röhögve megkaphat...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10842 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Matthijs de Ligt has decided to join Juventus this summer, according to Sky in Italy.

No Sarri papa ott megkapja a világ legjobb védő tehetségét is. És még lehet Pogba is érkezik (meg ki tudja még ki).

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Átigazolási pletykák

#10843 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

http://www.fociclub.hu/2019/06/22/chels ... -sajtohir/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10844 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Juventus have ended their interest in Jorginho, with the club set to offer Paul Pogba a return to Italy. (Forrás: Daily Express)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10845 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Frankie1986 írta:Remélem eszünkbe sem jut megvenni Kovacicot 55 millióért.A horvát játékát kedveltem amíg ide nem került kölcsönbe,de bebizonyosodott semmi szükség rá.
Nemhogy 55 milliót de a tavalyi produktuma maximum 5 milliót érne és még jóindulatú voltam.
Egyetértek. Ahogy Higuain teljesitményét, ugy Kova szürke semmi játékát is hozza bármelyik ifi/loan játékos.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10846 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Frankie1986 írta:Remélem eszünkbe sem jut megvenni Kovacicot 55 millióért.A horvát játékát kedveltem amíg ide nem került kölcsönbe,de bebizonyosodott semmi szükség rá.
Nemhogy 55 milliót de a tavalyi produktuma maximum 5 milliót érne és még jóindulatú voltam.
Blessing in disguise, hogy nem igazolhatunk :)

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#10847 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Remélem eszünkbe sem jut megvenni Kovacicot 55 millióért.A horvát játékát kedveltem amíg ide nem került kölcsönbe,de bebizonyosodott semmi szükség rá.
Nemhogy 55 milliót de a tavalyi produktuma maximum 5 milliót érne és még jóindulatú voltam.

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10848 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Láttam télen élőben játszani, hasznos volt de a Milanban is kiugróan rosszul kezelte le a labdákat és iszonyatosan lassan hozott döntéseket.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10849 Hozzászólás Szerző: Dante »

Valószínűleg én vagyok Baka leghangosabb támogatója a fórumon, tisztában vagyok vele, hogy mik az értékei, ettől függetlenül nem biztos, hogy ő lenne a jó megoldás Kanté mellé, de arra, hogy egy opcióként és hiánypótló típusú játékosként itt maradjon bőven rászolgált.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10850 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
kazomester írta:Én nem vagyok Baka "visszahozatala" (jön az magától) ellen, félreértés ne essék. Csak azt mondom, hogy Kanté mellé Jorginho-t látnám ésszerűnek betenni. A 14/15ös szezonban is Fabre - Matic kp volt hátul 4231ben, ezért nem tartom ördögtől való elképzelésnek a Jorginho - Kanté párost, még ha nem is 1 az 1ben ugyanaz. A Baka - Kanté - Ruben középpályán ki szervezné a játékot? Persze Ruben nagyon kreatív és elképesztő megindulásai vannak, de ilyen advanced poszton rendszeresen vissza kéne járnia labdákért, középen meg nem maradna senki. Egyelőre ne adjunk már el senkit meg ne száműzzük már a padra, amíg azt se tudjuk milyen rendszerben fogunk játszani.
Az a probléma, hogy nem csak kreativitásban maradunk alul, hanem fizikumban is. Azt megértem, amikor a 60 kg-os szélsők, támadók meg vannak védve a témával kapcsolatban, de ahhoz, hogy stabil középpályánk legyen nem jó a Kanté-Jorginho-Kovacic hármas (csak példa, tudom, hogy ez már nem fog összeállni)
Idén egész kevés gólt kaptunk (vagy inkább sok clean sheet volt), de azzal, hogy az egyetlen védekező kp boxtobox lett Sarri rendesen kiherélte a középső harmadot.

Kanté-t nem lehet kihagyni a kezdőből, több ember helyett dolgozik, de a magasságbeli hiányosságát másoknak kell kompenzálnia. Ezért is nagy pozitívum, hogy Ruben 193 cm és nem egy Crouch testalkat, de ő nem fog annyi védelmi feladatot kapni, mint a másik két középpályás.

Azt is érdemes figyelembe venni, hogy Matic magassabb és erősebb volt mint Kanté, Fabregas pedig sokkal szívósabb és agresszívabb, mint Jorginho. Nem lehet berakni két 180 cm-nél alacsonyabb játékost pivotba, Rájuk érkezik az összes kirúgás, feladatuk van a rögzített szituációknál (Kepa is csak 185 cm, ami azt jelenti, hogy nehezebben fér a beívelt labdákhoz, szerencsére nagyon gyorsan mozog a kapuban) és nem árt az sem, hogyha megakarják állítani az ellenfelet, akkor meg is tudják. Idén elég sok párharcot veszítettek el a srácok, szó szerint gyengék.
Ezért kell betenni Kanté mellé a 189 cm-es Baka hegyet. Én még mindig emlékszek rá, hogy aprítottak egy két meccsen mikor még nem indult lejtmenetbe Baka. Csak remélni tudom, hogy a milanban újra visszanyerte a monacoi formáját :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10851 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Elfogadom az erveiteket. Nem tudom mire számítsunk lampstol, ő még nem egy kiforrt edző akinek megvan a maga taktikája/hozzaallasa. Bármi lehet :roll:
Igen még bármi lehet, aztán lehet nem is 4-2-3-1 lesz.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10852 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Elfogadom az erveiteket. Nem tudom mire számítsunk lampstol, ő még nem egy kiforrt edző akinek megvan a maga taktikája/hozzaallasa. Bármi lehet :roll:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#10853 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Botond9797 írta:Oscar védekező munkáját RLC is elvégezné a 10-es pozícióban, ő lehetne a Pogba típusú, mindenes btb, mögötte Kanté mellett a "felszabadult" Jorgi. Lehet, hogy nem válna be, de én kipróbálnék egy 4-2-3-1-et Kanté-Jorgi, előtte Pulisic, RLC, CHO hármassal.
De miért hozzunk vissza egy olyan taktikai megközelítést, ami két fél idényen át működött csak?

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#10854 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

AwayRoller írta:
kazomester írta: Én nem vagyok Baka "visszahozatala" (jön az magától) ellen, félreértés ne essék. Csak azt mondom, hogy Kanté mellé Jorginho-t látnám ésszerűnek betenni. A 14/15ös szezonban is Fabre - Matic kp volt hátul 4231ben, ezért nem tartom ördögtől való elképzelésnek a Jorginho - Kanté párost, még ha nem is 1 az 1ben ugyanaz. A Baka - Kanté - Ruben középpályán ki szervezné a játékot? Persze Ruben nagyon kreatív és elképesztő megindulásai vannak, de ilyen advanced poszton rendszeresen vissza kéne járnia labdákért, középen meg nem maradna senki. Egyelőre ne adjunk már el senkit meg ne száműzzük már a padra, amíg azt se tudjuk milyen rendszerben fogunk játszani.
A Fabre-Matity kp azért volt működőképes, mert Oscar a 10es poszton védekezett, így hátul Fabre "felszabadult". Amint Oscar elindult lejtmenetbe, az egész pivotunk átjáróház volt.

Egyáltalán nem biztos ez a 4-2-3-1, simán lehet 4-3-3 vagy 4-4-2, esetleg akármi más. Lampsnak a mentalitás az elsődleges, a formáció csak utána jön. Ha mégis az lesz, én Luizt simán elnézném a pivotban, tud szervezni, van sebessége és fizikai jelenléte, valamint a hülyeségei sem lesznek annyira hangsúlyosak, ha van mögötte biztosíték. Jorg meg mehet 10esbe vagy a levesbe.

Szerk: azért egy 4-3-3-as Baka-Kanté-Luiz romboló triótól még Josénak is felállna, az ellenfél meg mankókkal hagyná el a pályát :mrgreen:
Oscar védekező munkáját RLC is elvégezné a 10-es pozícióban, ő lehetne a Pogba típusú, mindenes btb, mögötte Kanté mellett a "felszabadult" Jorgi. Lehet, hogy nem válna be, de én kipróbálnék egy 4-2-3-1-et Kanté-Jorgi, előtte Pulisic, RLC, CHO hármassal.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#10855 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta: Én nem vagyok Baka "visszahozatala" (jön az magától) ellen, félreértés ne essék. Csak azt mondom, hogy Kanté mellé Jorginho-t látnám ésszerűnek betenni. A 14/15ös szezonban is Fabre - Matic kp volt hátul 4231ben, ezért nem tartom ördögtől való elképzelésnek a Jorginho - Kanté párost, még ha nem is 1 az 1ben ugyanaz. A Baka - Kanté - Ruben középpályán ki szervezné a játékot? Persze Ruben nagyon kreatív és elképesztő megindulásai vannak, de ilyen advanced poszton rendszeresen vissza kéne járnia labdákért, középen meg nem maradna senki. Egyelőre ne adjunk már el senkit meg ne száműzzük már a padra, amíg azt se tudjuk milyen rendszerben fogunk játszani.
A Fabre-Matity kp azért volt működőképes, mert Oscar a 10es poszton védekezett, így hátul Fabre "felszabadult". Amint Oscar elindult lejtmenetbe, az egész pivotunk átjáróház volt.

Egyáltalán nem biztos ez a 4-2-3-1, simán lehet 4-3-3 vagy 4-4-2, esetleg akármi más. Lampsnak a mentalitás az elsődleges, a formáció csak utána jön. Ha mégis az lesz, én Luizt simán elnézném a pivotban, tud szervezni, van sebessége és fizikai jelenléte, valamint a hülyeségei sem lesznek annyira hangsúlyosak, ha van mögötte biztosíték. Jorg meg mehet 10esbe vagy a levesbe.

Szerk: azért egy 4-3-3-as Baka-Kanté-Luiz romboló triótól még Josénak is felállna, az ellenfél meg mankókkal hagyná el a pályát :mrgreen:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10856 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Meg azért Kanté mellé sokkal jobban feküdne egy box-to-box kp. Jorginhot nagyon nehezen tudom ennek elképzelni. Rohadt lassu, nem tud a kapu elé érkezni (mert nem is kellett neki 5 éve) aztán sprintben vissza és ütközik. Valahogy ezt nen látom benne, aztán lehet belejön de akkor már inkább kihuzhatnánk Bakával amig nem igazolhatunk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10857 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Én nem vagyok Baka "visszahozatala" (jön az magától) ellen, félreértés ne essék. Csak azt mondom, hogy Kanté mellé Jorginho-t látnám ésszerűnek betenni. A 14/15ös szezonban is Fabre - Matic kp volt hátul 4231ben, ezért nem tartom ördögtől való elképzelésnek a Jorginho - Kanté párost, még ha nem is 1 az 1ben ugyanaz. A Baka - Kanté - Ruben középpályán ki szervezné a játékot? Persze Ruben nagyon kreatív és elképesztő megindulásai vannak, de ilyen advanced poszton rendszeresen vissza kéne járnia labdákért, középen meg nem maradna senki. Egyelőre ne adjunk már el senkit meg ne száműzzük már a padra, amíg azt se tudjuk milyen rendszerben fogunk játszani.
Az a probléma, hogy nem csak kreativitásban maradunk alul, hanem fizikumban is. Azt megértem, amikor a 60 kg-os szélsők, támadók meg vannak védve a témával kapcsolatban, de ahhoz, hogy stabil középpályánk legyen nem jó a Kanté-Jorginho-Kovacic hármas (csak példa, tudom, hogy ez már nem fog összeállni)
Idén egész kevés gólt kaptunk (vagy inkább sok clean sheet volt), de azzal, hogy az egyetlen védekező kp boxtobox lett Sarri rendesen kiherélte a középső harmadot.

Kanté-t nem lehet kihagyni a kezdőből, több ember helyett dolgozik, de a magasságbeli hiányosságát másoknak kell kompenzálnia. Ezért is nagy pozitívum, hogy Ruben 193 cm és nem egy Crouch testalkat, de ő nem fog annyi védelmi feladatot kapni, mint a másik két középpályás.

Azt is érdemes figyelembe venni, hogy Matic magassabb és erősebb volt mint Kanté, Fabregas pedig sokkal szívósabb és agresszívabb, mint Jorginho. Nem lehet berakni két 180 cm-nél alacsonyabb játékost pivotba, Rájuk érkezik az összes kirúgás, feladatuk van a rögzített szituációknál (Kepa is csak 185 cm, ami azt jelenti, hogy nehezebben fér a beívelt labdákhoz, szerencsére nagyon gyorsan mozog a kapuban) és nem árt az sem, hogyha megakarják állítani az ellenfelet, akkor meg is tudják. Idén elég sok párharcot veszítettek el a srácok, szó szerint gyengék.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10858 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Norbertoo írta:
kazomester írta: Egyelőre ne adjunk már el senkit meg ne száműzzük már a padra, amíg azt se tudjuk milyen rendszerben fogunk játszani.
De igen, Williant légyszi :oops:
Jó, ő a kivétel 8)

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolási pletykák

#10859 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

kazomester írta: Egyelőre ne adjunk már el senkit meg ne száműzzük már a padra, amíg azt se tudjuk milyen rendszerben fogunk játszani.
De igen, Williant légyszi :oops:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10860 Hozzászólás Szerző: kazomester »

broduer írta:
kazomester írta:Baka volt a Milan irányítója? Ezt nehezen tudom elhinni. Tudom hogy nem bírod Jorginho - t de azért túlzásokba ne essünk. Meg mindig ő áll a legközelebb ahhoz a poszthoz amit a 4241 megkovetelhet (ha egyáltalán erről lesz szó). De ez alapján a hír alapján én is elképzelhetetonek tartom hogy távozik.
Oké, de ha távozik ki fog konkrétan középpályást játszani, ha életbe lép a transfer ban? Kova is offos így (meg amúgy is), maradna Kanté+ a sérült RLC . Más nem tud mélységi középpályást játszani (Barkley inkább 10-es). Bakát vissza lehetne hozni (bár az eddigi hírek alapján nem tartunk rá igényt), meg esetleg Pasalicet, de ő sem egy nagy eresztés, na meg ez még mindig rohadt kevés lenne mennyiségben. Vagy majd Lampard rehabilitálja és néha becseréli magát :P
Én nem vagyok Baka "visszahozatala" (jön az magától) ellen, félreértés ne essék. Csak azt mondom, hogy Kanté mellé Jorginho-t látnám ésszerűnek betenni. A 14/15ös szezonban is Fabre - Matic kp volt hátul 4231ben, ezért nem tartom ördögtől való elképzelésnek a Jorginho - Kanté párost, még ha nem is 1 az 1ben ugyanaz. A Baka - Kanté - Ruben középpályán ki szervezné a játékot? Persze Ruben nagyon kreatív és elképesztő megindulásai vannak, de ilyen advanced poszton rendszeresen vissza kéne járnia labdákért, középen meg nem maradna senki. Egyelőre ne adjunk már el senkit meg ne száműzzük már a padra, amíg azt se tudjuk milyen rendszerben fogunk játszani.

Válasz küldése