Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4791
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#10861 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Botond9797 írta:Oscar védekező munkáját RLC is elvégezné a 10-es pozícióban, ő lehetne a Pogba típusú, mindenes btb, mögötte Kanté mellett a "felszabadult" Jorgi. Lehet, hogy nem válna be, de én kipróbálnék egy 4-2-3-1-et Kanté-Jorgi, előtte Pulisic, RLC, CHO hármassal.
De miért hozzunk vissza egy olyan taktikai megközelítést, ami két fél idényen át működött csak?

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Átigazolási pletykák

#10862 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

AwayRoller írta:
kazomester írta: Én nem vagyok Baka "visszahozatala" (jön az magától) ellen, félreértés ne essék. Csak azt mondom, hogy Kanté mellé Jorginho-t látnám ésszerűnek betenni. A 14/15ös szezonban is Fabre - Matic kp volt hátul 4231ben, ezért nem tartom ördögtől való elképzelésnek a Jorginho - Kanté párost, még ha nem is 1 az 1ben ugyanaz. A Baka - Kanté - Ruben középpályán ki szervezné a játékot? Persze Ruben nagyon kreatív és elképesztő megindulásai vannak, de ilyen advanced poszton rendszeresen vissza kéne járnia labdákért, középen meg nem maradna senki. Egyelőre ne adjunk már el senkit meg ne száműzzük már a padra, amíg azt se tudjuk milyen rendszerben fogunk játszani.
A Fabre-Matity kp azért volt működőképes, mert Oscar a 10es poszton védekezett, így hátul Fabre "felszabadult". Amint Oscar elindult lejtmenetbe, az egész pivotunk átjáróház volt.

Egyáltalán nem biztos ez a 4-2-3-1, simán lehet 4-3-3 vagy 4-4-2, esetleg akármi más. Lampsnak a mentalitás az elsődleges, a formáció csak utána jön. Ha mégis az lesz, én Luizt simán elnézném a pivotban, tud szervezni, van sebessége és fizikai jelenléte, valamint a hülyeségei sem lesznek annyira hangsúlyosak, ha van mögötte biztosíték. Jorg meg mehet 10esbe vagy a levesbe.

Szerk: azért egy 4-3-3-as Baka-Kanté-Luiz romboló triótól még Josénak is felállna, az ellenfél meg mankókkal hagyná el a pályát :mrgreen:
Oscar védekező munkáját RLC is elvégezné a 10-es pozícióban, ő lehetne a Pogba típusú, mindenes btb, mögötte Kanté mellett a "felszabadult" Jorgi. Lehet, hogy nem válna be, de én kipróbálnék egy 4-2-3-1-et Kanté-Jorgi, előtte Pulisic, RLC, CHO hármassal.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4791
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Átigazolási pletykák

#10863 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kazomester írta: Én nem vagyok Baka "visszahozatala" (jön az magától) ellen, félreértés ne essék. Csak azt mondom, hogy Kanté mellé Jorginho-t látnám ésszerűnek betenni. A 14/15ös szezonban is Fabre - Matic kp volt hátul 4231ben, ezért nem tartom ördögtől való elképzelésnek a Jorginho - Kanté párost, még ha nem is 1 az 1ben ugyanaz. A Baka - Kanté - Ruben középpályán ki szervezné a játékot? Persze Ruben nagyon kreatív és elképesztő megindulásai vannak, de ilyen advanced poszton rendszeresen vissza kéne járnia labdákért, középen meg nem maradna senki. Egyelőre ne adjunk már el senkit meg ne száműzzük már a padra, amíg azt se tudjuk milyen rendszerben fogunk játszani.
A Fabre-Matity kp azért volt működőképes, mert Oscar a 10es poszton védekezett, így hátul Fabre "felszabadult". Amint Oscar elindult lejtmenetbe, az egész pivotunk átjáróház volt.

Egyáltalán nem biztos ez a 4-2-3-1, simán lehet 4-3-3 vagy 4-4-2, esetleg akármi más. Lampsnak a mentalitás az elsődleges, a formáció csak utána jön. Ha mégis az lesz, én Luizt simán elnézném a pivotban, tud szervezni, van sebessége és fizikai jelenléte, valamint a hülyeségei sem lesznek annyira hangsúlyosak, ha van mögötte biztosíték. Jorg meg mehet 10esbe vagy a levesbe.

Szerk: azért egy 4-3-3-as Baka-Kanté-Luiz romboló triótól még Josénak is felállna, az ellenfél meg mankókkal hagyná el a pályát :mrgreen:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10864 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Meg azért Kanté mellé sokkal jobban feküdne egy box-to-box kp. Jorginhot nagyon nehezen tudom ennek elképzelni. Rohadt lassu, nem tud a kapu elé érkezni (mert nem is kellett neki 5 éve) aztán sprintben vissza és ütközik. Valahogy ezt nen látom benne, aztán lehet belejön de akkor már inkább kihuzhatnánk Bakával amig nem igazolhatunk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6469
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10865 Hozzászólás Szerző: Dante »

kazomester írta:Én nem vagyok Baka "visszahozatala" (jön az magától) ellen, félreértés ne essék. Csak azt mondom, hogy Kanté mellé Jorginho-t látnám ésszerűnek betenni. A 14/15ös szezonban is Fabre - Matic kp volt hátul 4231ben, ezért nem tartom ördögtől való elképzelésnek a Jorginho - Kanté párost, még ha nem is 1 az 1ben ugyanaz. A Baka - Kanté - Ruben középpályán ki szervezné a játékot? Persze Ruben nagyon kreatív és elképesztő megindulásai vannak, de ilyen advanced poszton rendszeresen vissza kéne járnia labdákért, középen meg nem maradna senki. Egyelőre ne adjunk már el senkit meg ne száműzzük már a padra, amíg azt se tudjuk milyen rendszerben fogunk játszani.
Az a probléma, hogy nem csak kreativitásban maradunk alul, hanem fizikumban is. Azt megértem, amikor a 60 kg-os szélsők, támadók meg vannak védve a témával kapcsolatban, de ahhoz, hogy stabil középpályánk legyen nem jó a Kanté-Jorginho-Kovacic hármas (csak példa, tudom, hogy ez már nem fog összeállni)
Idén egész kevés gólt kaptunk (vagy inkább sok clean sheet volt), de azzal, hogy az egyetlen védekező kp boxtobox lett Sarri rendesen kiherélte a középső harmadot.

Kanté-t nem lehet kihagyni a kezdőből, több ember helyett dolgozik, de a magasságbeli hiányosságát másoknak kell kompenzálnia. Ezért is nagy pozitívum, hogy Ruben 193 cm és nem egy Crouch testalkat, de ő nem fog annyi védelmi feladatot kapni, mint a másik két középpályás.

Azt is érdemes figyelembe venni, hogy Matic magassabb és erősebb volt mint Kanté, Fabregas pedig sokkal szívósabb és agresszívabb, mint Jorginho. Nem lehet berakni két 180 cm-nél alacsonyabb játékost pivotba, Rájuk érkezik az összes kirúgás, feladatuk van a rögzített szituációknál (Kepa is csak 185 cm, ami azt jelenti, hogy nehezebben fér a beívelt labdákhoz, szerencsére nagyon gyorsan mozog a kapuban) és nem árt az sem, hogyha megakarják állítani az ellenfelet, akkor meg is tudják. Idén elég sok párharcot veszítettek el a srácok, szó szerint gyengék.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10866 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Norbertoo írta:
kazomester írta: Egyelőre ne adjunk már el senkit meg ne száműzzük már a padra, amíg azt se tudjuk milyen rendszerben fogunk játszani.
De igen, Williant légyszi :oops:
Jó, ő a kivétel 8)

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Átigazolási pletykák

#10867 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

kazomester írta: Egyelőre ne adjunk már el senkit meg ne száműzzük már a padra, amíg azt se tudjuk milyen rendszerben fogunk játszani.
De igen, Williant légyszi :oops:

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10868 Hozzászólás Szerző: kazomester »

broduer írta:
kazomester írta:Baka volt a Milan irányítója? Ezt nehezen tudom elhinni. Tudom hogy nem bírod Jorginho - t de azért túlzásokba ne essünk. Meg mindig ő áll a legközelebb ahhoz a poszthoz amit a 4241 megkovetelhet (ha egyáltalán erről lesz szó). De ez alapján a hír alapján én is elképzelhetetonek tartom hogy távozik.
Oké, de ha távozik ki fog konkrétan középpályást játszani, ha életbe lép a transfer ban? Kova is offos így (meg amúgy is), maradna Kanté+ a sérült RLC . Más nem tud mélységi középpályást játszani (Barkley inkább 10-es). Bakát vissza lehetne hozni (bár az eddigi hírek alapján nem tartunk rá igényt), meg esetleg Pasalicet, de ő sem egy nagy eresztés, na meg ez még mindig rohadt kevés lenne mennyiségben. Vagy majd Lampard rehabilitálja és néha becseréli magát :P
Én nem vagyok Baka "visszahozatala" (jön az magától) ellen, félreértés ne essék. Csak azt mondom, hogy Kanté mellé Jorginho-t látnám ésszerűnek betenni. A 14/15ös szezonban is Fabre - Matic kp volt hátul 4231ben, ezért nem tartom ördögtől való elképzelésnek a Jorginho - Kanté párost, még ha nem is 1 az 1ben ugyanaz. A Baka - Kanté - Ruben középpályán ki szervezné a játékot? Persze Ruben nagyon kreatív és elképesztő megindulásai vannak, de ilyen advanced poszton rendszeresen vissza kéne járnia labdákért, középen meg nem maradna senki. Egyelőre ne adjunk már el senkit meg ne száműzzük már a padra, amíg azt se tudjuk milyen rendszerben fogunk játszani.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#10869 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Jorginho utoljára még Benítez alatt játszott CM-et (vagy más posztot, mint regista) úgy cirka 5 évvel ezelőtt, abban a teljes szezonban 14 meccsen kezdett a bajnokságban...

Szerintem valamennyire meg fogja tudni oldani a posztot, de hogy nem lesz nagy erősségünk, azt nagyjából fixre mondom. Simán el tudom képzelni, hogy - bármennyire is foghíjas az a poszt - idővel masszív csereember lesz belőle.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#10870 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kante melle egy rombolo kell, mint Baka. Nem holmi 40-es paces primadonnak.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#10871 Hozzászólás Szerző: broduer »

cech19960320 írta:
broduer írta:
kazomester írta:Baka volt a Milan irányítója? Ezt nehezen tudom elhinni. Tudom hogy nem bírod Jorginho - t de azért túlzásokba ne essünk. Meg mindig ő áll a legközelebb ahhoz a poszthoz amit a 4241 megkovetelhet (ha egyáltalán erről lesz szó). De ez alapján a hír alapján én is elképzelhetetonek tartom hogy távozik.
Oké, de ha távozik ki fog konkrétan középpályást játszani, ha életbe lép a transfer ban? Kova is offos így (meg amúgy is), maradna Kanté+ a sérült RLC . Más nem tud mélységi középpályást játszani (Barkley inkább 10-es). Bakát vissza lehetne hozni (bár az eddigi hírek alapján nem tartunk rá igényt), meg esetleg Pasalicet, de ő sem egy nagy eresztés, na meg ez még mindig rohadt kevés lenne mennyiségben. Vagy majd Lampard rehabilitálja és néha becseréli magát :P
Pasalic maradni akar az Atalantánál, míg Baka szívesen megküzdene a helyéért.
Megértem, több esélye van ott Bl-t nyerni, mint itt :roll: :lol:

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#10872 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

broduer írta:
kazomester írta:Baka volt a Milan irányítója? Ezt nehezen tudom elhinni. Tudom hogy nem bírod Jorginho - t de azért túlzásokba ne essünk. Meg mindig ő áll a legközelebb ahhoz a poszthoz amit a 4241 megkovetelhet (ha egyáltalán erről lesz szó). De ez alapján a hír alapján én is elképzelhetetonek tartom hogy távozik.
Oké, de ha távozik ki fog konkrétan középpályást játszani, ha életbe lép a transfer ban? Kova is offos így (meg amúgy is), maradna Kanté+ a sérült RLC . Más nem tud mélységi középpályást játszani (Barkley inkább 10-es). Bakát vissza lehetne hozni (bár az eddigi hírek alapján nem tartunk rá igényt), meg esetleg Pasalicet, de ő sem egy nagy eresztés, na meg ez még mindig rohadt kevés lenne mennyiségben. Vagy majd Lampard rehabilitálja és néha becseréli magát :P
Pasalic maradni akar az Atalantánál, míg Baka szívesen megküzdene a helyéért itt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cech19960320 2019. június 20., csütörtök 12:20-kor.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10873 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:Baka volt a Milan irányítója? Ezt nehezen tudom elhinni. Tudom hogy nem bírod Jorginho - t de azért túlzásokba ne essünk. Meg mindig ő áll a legközelebb ahhoz a poszthoz amit a 4241 megkovetelhet (ha egyáltalán erről lesz szó). De ez alapján a hír alapján én is elképzelhetetonek tartom hogy távozik.
Nem az hogy nem birom, a szezon második felében már voltak elfogadhato dolgai, csak elég speciális a poszt amiket évek ota játszik. Baka mehetne Kanté mellé és elöttül RLC ha felépül.

Szerintem meg egyébként maradni fog, a juvéban megoldják máshogy a középpályát, van egy rakat jo játékosuk és még érkezett Ramsey meg ugy néz ki hogy Pogba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emsanya 2019. június 20., csütörtök 12:14-kor.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Átigazolási pletykák

#10874 Hozzászólás Szerző: broduer »

kazomester írta:Baka volt a Milan irányítója? Ezt nehezen tudom elhinni. Tudom hogy nem bírod Jorginho - t de azért túlzásokba ne essünk. Meg mindig ő áll a legközelebb ahhoz a poszthoz amit a 4241 megkovetelhet (ha egyáltalán erről lesz szó). De ez alapján a hír alapján én is elképzelhetetonek tartom hogy távozik.
Oké, de ha távozik ki fog konkrétan középpályást játszani, ha életbe lép a transfer ban? Kova is offos így (meg amúgy is), maradna Kanté+ a sérült RLC . Más nem tud mélységi középpályást játszani (Barkley inkább 10-es). Bakát vissza lehetne hozni (bár az eddigi hírek alapján nem tartunk rá igényt), meg esetleg Pasalicet, de ő sem egy nagy eresztés, na meg ez még mindig rohadt kevés lenne mennyiségben. Vagy majd Lampard rehabilitálja és néha becseréli magát :P

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10875 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Baka volt a Milan irányítója? Ezt nehezen tudom elhinni. Tudom hogy nem bírod Jorginho - t de azért túlzásokba ne essünk. Meg mindig ő áll a legközelebb ahhoz a poszthoz amit a 4241 megkovetelhet (ha egyáltalán erről lesz szó). De ez alapján a hír alapján én is elképzelhetetonek tartom hogy távozik.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10876 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:Mehet a kis kulcstarto. Ha 4-2-3-1-et fogunk játszani, akkor használhatatlan. Még Baka is sokoldalubb nála.
Miért is? Nem gondolod, hogy 4231ben mélységi irányítóként Baka vagy bárki jobb lehetne a keretből... :roll: Ja tudom ő regista blablabla, láttuk tavaly is, hogy képes minőségi indításokra. Ha a játék azt fogja követelni, képes lehet egy jó szintet képviselni, még ha nem is hozza Fabregas-t.
Mivel évek ota registát játszik, igen Baka is jobb lehetne (milanban is ezen a poszton játszott idén). De kezdjük el akkor átnevelni, hátha Lampsnak sikerül. Csak Kanté lesz inkább a védekezőbb (mert a legjobb a vilábon) és akkor a másiknak náha fel is kéne érni a kapu elé, na az Jorginhonál megint öngol. Meg saját bevallása szerint is nem tud ugy védekezni se a PL-ben. Szoval ez megint egy fogyatékos kényszer megoldás, de ugyis ebben jók vagyunk.

Sarri meg közben ugy néz ki megkapja Pogbát. Ah bele se gondolok mennyivel jobb lehetne egy Kanté-Pogba (tudom nem igazolhatunk de bosszanto helyzet) nekünk meg itt marad a kedvenc registája, hurrá...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#10877 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Mehet a kis kulcstarto. Ha 4-2-3-1-et fogunk játszani, akkor használhatatlan. Még Baka is sokoldalubb nála.
Miért is? Nem gondolod, hogy 4231ben mélységi irányítóként Baka vagy bárki jobb lehetne a keretből... :roll: Ja tudom ő regista blablabla, láttuk tavaly is, hogy képes minőségi indításokra. Ha a játék azt fogja követelni, képes lehet egy jó szintet képviselni, még ha nem is hozza Fabregas-t.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Átigazolási pletykák

#10878 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:
Gaba írta:“A Chelseanek 4 éves szerződése van Jorginhoval, de várunk még pár napot, hogy kiderüljön mennyire valósak a pletykák az újságokban az érdeklődésekről. A múltja a Napolinál nem okoz neki gondot, mert egy profi.”- Jorginho ügynöke

Ki gondolta volna.... :D
Vigye magával nyugodtan a szerelemgyerekét, nem sok mindenkinek fog hiányozni :D
Mehet a kis kulcstarto. Ha 4-2-3-1-et fogunk játszani, akkor használhatatlan. Még Baka is sokoldalubb nála.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#10879 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:“A Chelseanek 4 éves szerződése van Jorginhoval, de várunk még pár napot, hogy kiderüljön mennyire valósak a pletykák az újságokban az érdeklődésekről. A múltja a Napolinál nem okoz neki gondot, mert egy profi.”- Jorginho ügynöke

Ki gondolta volna.... :D
Vigye magával nyugodtan a szerelemgyerekét, nem sok mindenkinek fog hiányozni :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#10880 Hozzászólás Szerző: Gaba »

“A Chelseanek 4 éves szerződése van Jorginhoval, de várunk még pár napot, hogy kiderüljön mennyire valósak a pletykák az újságokban az érdeklődésekről. A múltja a Napolinál nem okoz neki gondot, mert egy profi.”- Jorginho ügynöke

Ki gondolta volna.... :D

Válasz küldése