Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16681 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Az első fél órában nem úgy tűnt, hogy ebből bármi jó kisülhet, aztán az Arsenal mintha visszavett volna (vagy mi kapcsoltunk rá), a második félidő pedig teljesen leherlengő volt, az Arsenal védelme gyakorlatilag megszűnt létezni. Teljesen megérdemelt győzelem. Hazardnak a lehető legjobb búcsúmeccs ez.

Kíváncsian várom a nyarat és a következő szezont. Sokkal jobban sikerült ez a szezon (hála a Tottenham, Arsenal és MU balfaszkodásának is), mint amire sokáig számítani lehetett. Továbbra is tartom, hogy ez a keret, főleg Hazard nélkül, messze nem BL matéria. De lehet, hogy jobb is, hogy Hazard elmegy, mert teljesen egyszemélyes csapattá váltunk. Lehetetlen lesz azt a rengeteg gólt, gólpasszt és helyzetet pótolni, amit Hazard szolgáltatott, épp ezért kell egyszemélyes csapatból egy 11 fős csapatot kovácsolni (csak nem a jelenlegi kerettel, hanem a fiatalok integrálásával). Nem tudom, hogy Sarri képes-e erre, én jobban szerettem volna, ha Conte-ra az, de úgy látszik, hogy ő rá hárul ez a feladat, bármilyen hiányosságai is vannak, mert kötve hiszem, hogy a klub egy ilyen relatíve sikeres szezon után, a várható igazolási tiltás és Hazard távozása mellett még egy edző cserét is bevállalna. És bármennyi kritikám is volt és van Sarrival kapcsolatban, most semmi jót nem tenne, ha menesztenék.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16682 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Köszönjük fiúk!!!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16683 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Végre nem volt 600 oldalfasz és kicsit visszaálltunk, majd előre is játszottunk, ez ami idén már többször is bevált. Kovacic is mennyivel jobb játékos ha van területe kihozni a labdát és nem a farokerdőbe probálkozik. Gratulálok a fiuknak!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16684 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Giroud az én MOTMem, de azpi is földöntúli volt.

Szép volt, lemostuk őket!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#16685 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

edeskeves írta:Ezt osszerakta Sarri vagy egy jelentektelen meccsen ahol az ellenfelnek semmi tet nem volt bepotyaztuk?
ezt most mindenki nagyon jól csinálta.
nagyon nagy pacsi az öregnek.
ma csapatként mentünk amit öröm volt nézni.
:D :D :D :D :D :D :D

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16686 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ezt osszerakta Sarri vagy egy jelentektelen meccsen ahol az ellenfelnek semmi tet nem volt bepotyaztuk?

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#16687 Hozzászólás Szerző: tiszi »

GYŐZELEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <3

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#16688 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Azpi MOTM egyébként, legalábbis nálam. Fal. 8) :D

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16689 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Ha Hazard ezzel búcsúzik tőlünk abszolút Respect neki. :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16690 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na erre ki számított? Kiütés :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16691 Hozzászólás Szerző: kazomester »

<3

<333

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16692 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Oooh yes! Én azt mondom a szezon legjobb játékát tesszük le.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16693 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Zsiruka! A kedvencünk!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16694 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nálam eddig a védelmünk a legkellemesebb meglepetés. Jól lekapták a csodaduójukat eddig. Elől Zsirutól még mindig a hideg ráz de legalább a labdákat lefejelgeti...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#16695 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

remélem nem a szokásos 2. félidőt hozzák majd a srácok.
nagyon szeretném ha megnyernék ezt a kupát és akkor Hazard úgy búcsúzhat ahogy megérdemli győzelemmel.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16696 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kezdünk belejonni, nem verhetetlen a 4senal.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16697 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Giroud feeling megvan!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16698 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Jaj de rossz meccs.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16699 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:
edeskeves írta:Gondolom meg egy profi jatekos se rugott ilyet, CR rugta mar ki stadionbol a labdat 25rol allitottbol. Ha lattad mar Williant eloben akkor tudod, hogy a csapatbol talan o az akihez a legjobban ragad a labda meg lott mar nfm 1-2 bomba szabadrugas golt is allitottbol.
Nem szemelyeskedes, de beleolvasva itt a kommentek sajnos jo nagy reszebe az az utalat ami itt arad Sarri, Willian, Pedro Giroud stb stb fele elgondolkodtat, hogy ez tenyleg egy Chelsea szurkoloi forum vagy tele van rivalis szurkolokkal akik direkt jonnek utalkozni. Sok pozitiv dolgot felfedezni itt nem lehet, mindig minden rossz, szemely szerint nem tudom utalni ennyire a klub 80%-at meg ha nem is a legjobbak az adott pozicioban..
Itt ha felmerul egy nev mar egy oldal megtelik azzal, hogy eselyunk sincs ra, minek jonne ide, ugyse valna be, valasszon jobb csapatot stb, ha van egy jatekos akinek problemaja van a hataval es elszenved egy achilles serulest akkor az edzo minek cserelte be stb. Nem tudom, hogy sokan ezert maradtak e csak olvasni a forumot es nem hozzaszolni, de elgondolkodtato ez a negativitas es utalkozas ami itt megy a klubbal szemben.
Gondoltam egy par napja, hogy felvetem Jorginhot, hogy talan megszokta e a vegere az angol focit mert az utobbi jo par meccsen eleg jol nyomta nagy passzok stb, de ugy voltam vele, hogy minek, ugysem lenne “akkora sikere” mintha azt irnam, hogy Pedro milyen zarul adott be vagy Giroud mennyi helyzetet hagyott ki vagy epp Alonso hanyszor nem ert vissza.
Megegyszer mondom ez nem szemely szerint neked szol hanem ugy altalanossagbsn irtam, csak epp s tied volt az utolso hozzaszolas.
Az emberek többsége mindig a negatív dolgokat erősítik fel és nem azért mert pesszimisták, hanem mert a jól működő dolgokról nem szokás vitázni.
Ami megy, azt alapnak vesszük és egyértelműnek. De amikor gond van akkor kiakadunk és válaszlépéseket várunk és addig várunk és panaszkodunk amig jobb nem lesz.
Én nem láttam anno sokat RLCben meg odoi-ban sem 2 évvel ezelött semmit, aztán rámcáfoltak és elismertem ma már a fejlődésüket.
Év elején és közben sarrit és jorginhot elküldtem volna a picsába, de év végére mindkettőben talaltam sok pozitiv dolgot. Nem részletezném, látja mindenki.
Persze, jo lenne több pozitiv dolgot olvasni a csapattal kapcsolatban, de egymásnak hazudjunk? vagy magunknak?
Tudjuk, hogy vannak problémák, nem is kicsik, ezért mozgunk a realitás talaján.
Dicserni pedig nem szegyen es kiemelni sok pozitiv dolgot mikor van, de itt inkabb a hibak, negativ dolgok felnagyitasa megy. Sokszor bolhabol elefant. Szimpatia alapjan lehordas a sarga foldig, minden egyes hiba megemlitese stb.
Meg mindig nem tudom felfogni a Sarri Ruben achilles serules parhuzamot sem, hogy ezert az olaszt hogy lehet hibaztatni. Mikozben nem vallom magam Sarri fannak, igy a szezon vegere azt mondanam, hogy nem kellene kirugni, elerte amit a bajnoksagban el lehetett es ha behuznank az EL-t kb a maximumot kihozta a szezonbol. (Tiziken mult egy masik kupa is a bajnok ellen)
A baj szerintem ez, hogy a jo az alap, a hiba viszont akasztassal jar.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16700 Hozzászólás Szerző: Dízel »

edeskeves írta:
Hawaii írta:
kazomester írta:https://twitter.com/sam_dizo/status/112 ... 43968?s=09 A szögletek istene.
Már régóta zavarja a labda...
Gondolom meg egy profi jatekos se rugott ilyet, CR rugta mar ki stadionbol a labdat 25rol allitottbol. Ha lattad mar Williant eloben akkor tudod, hogy a csapatbol talan o az akihez a legjobban ragad a labda meg lott mar nfm 1-2 bomba szabadrugas golt is allitottbol.
Nem szemelyeskedes, de beleolvasva itt a kommentek sajnos jo nagy reszebe az az utalat ami itt arad Sarri, Willian, Pedro Giroud stb stb fele elgondolkodtat, hogy ez tenyleg egy Chelsea szurkoloi forum vagy tele van rivalis szurkolokkal akik direkt jonnek utalkozni. Sok pozitiv dolgot felfedezni itt nem lehet, mindig minden rossz, szemely szerint nem tudom utalni ennyire a klub 80%-at meg ha nem is a legjobbak az adott pozicioban..
Itt ha felmerul egy nev mar egy oldal megtelik azzal, hogy eselyunk sincs ra, minek jonne ide, ugyse valna be, valasszon jobb csapatot stb, ha van egy jatekos akinek problemaja van a hataval es elszenved egy achilles serulest akkor az edzo minek cserelte be stb. Nem tudom, hogy sokan ezert maradtak e csak olvasni a forumot es nem hozzaszolni, de elgondolkodtato ez a negativitas es utalkozas ami itt megy a klubbal szemben.
Gondoltam egy par napja, hogy felvetem Jorginhot, hogy talan megszokta e a vegere az angol focit mert az utobbi jo par meccsen eleg jol nyomta nagy passzok stb, de ugy voltam vele, hogy minek, ugysem lenne “akkora sikere” mintha azt irnam, hogy Pedro milyen zarul adott be vagy Giroud mennyi helyzetet hagyott ki vagy epp Alonso hanyszor nem ert vissza.
Megegyszer mondom ez nem szemely szerint neked szol hanem ugy altalanossagbsn irtam, csak epp s tied volt az utolso hozzaszolas.
Az emberek többsége mindig a negatív dolgokat erősítik fel és nem azért mert pesszimisták, hanem mert a jól működő dolgokról nem szokás vitázni.
Ami megy, azt alapnak vesszük és egyértelműnek. De amikor gond van akkor kiakadunk és válaszlépéseket várunk és addig várunk és panaszkodunk amig jobb nem lesz.
Én nem láttam anno sokat RLCben meg odoi-ban sem 2 évvel ezelött semmit, aztán rámcáfoltak és elismertem ma már a fejlődésüket.
Év elején és közben sarrit és jorginhot elküldtem volna a picsába, de év végére mindkettőben talaltam sok pozitiv dolgot. Nem részletezném, látja mindenki.
Persze, jo lenne több pozitiv dolgot olvasni a csapattal kapcsolatban, de egymásnak hazudjunk? vagy magunknak?
Tudjuk, hogy vannak problémák, nem is kicsik, ezért mozgunk a realitás talaján.

Válasz küldése