Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16321 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Oooh yes! Én azt mondom a szezon legjobb játékát tesszük le.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16322 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Zsiruka! A kedvencünk!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16323 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nálam eddig a védelmünk a legkellemesebb meglepetés. Jól lekapták a csodaduójukat eddig. Elől Zsirutól még mindig a hideg ráz de legalább a labdákat lefejelgeti...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#16324 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

remélem nem a szokásos 2. félidőt hozzák majd a srácok.
nagyon szeretném ha megnyernék ezt a kupát és akkor Hazard úgy búcsúzhat ahogy megérdemli győzelemmel.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16325 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Kezdünk belejonni, nem verhetetlen a 4senal.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16326 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Giroud feeling megvan!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16327 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Jaj de rossz meccs.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16328 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:
edeskeves írta:Gondolom meg egy profi jatekos se rugott ilyet, CR rugta mar ki stadionbol a labdat 25rol allitottbol. Ha lattad mar Williant eloben akkor tudod, hogy a csapatbol talan o az akihez a legjobban ragad a labda meg lott mar nfm 1-2 bomba szabadrugas golt is allitottbol.
Nem szemelyeskedes, de beleolvasva itt a kommentek sajnos jo nagy reszebe az az utalat ami itt arad Sarri, Willian, Pedro Giroud stb stb fele elgondolkodtat, hogy ez tenyleg egy Chelsea szurkoloi forum vagy tele van rivalis szurkolokkal akik direkt jonnek utalkozni. Sok pozitiv dolgot felfedezni itt nem lehet, mindig minden rossz, szemely szerint nem tudom utalni ennyire a klub 80%-at meg ha nem is a legjobbak az adott pozicioban..
Itt ha felmerul egy nev mar egy oldal megtelik azzal, hogy eselyunk sincs ra, minek jonne ide, ugyse valna be, valasszon jobb csapatot stb, ha van egy jatekos akinek problemaja van a hataval es elszenved egy achilles serulest akkor az edzo minek cserelte be stb. Nem tudom, hogy sokan ezert maradtak e csak olvasni a forumot es nem hozzaszolni, de elgondolkodtato ez a negativitas es utalkozas ami itt megy a klubbal szemben.
Gondoltam egy par napja, hogy felvetem Jorginhot, hogy talan megszokta e a vegere az angol focit mert az utobbi jo par meccsen eleg jol nyomta nagy passzok stb, de ugy voltam vele, hogy minek, ugysem lenne “akkora sikere” mintha azt irnam, hogy Pedro milyen zarul adott be vagy Giroud mennyi helyzetet hagyott ki vagy epp Alonso hanyszor nem ert vissza.
Megegyszer mondom ez nem szemely szerint neked szol hanem ugy altalanossagbsn irtam, csak epp s tied volt az utolso hozzaszolas.
Az emberek többsége mindig a negatív dolgokat erősítik fel és nem azért mert pesszimisták, hanem mert a jól működő dolgokról nem szokás vitázni.
Ami megy, azt alapnak vesszük és egyértelműnek. De amikor gond van akkor kiakadunk és válaszlépéseket várunk és addig várunk és panaszkodunk amig jobb nem lesz.
Én nem láttam anno sokat RLCben meg odoi-ban sem 2 évvel ezelött semmit, aztán rámcáfoltak és elismertem ma már a fejlődésüket.
Év elején és közben sarrit és jorginhot elküldtem volna a picsába, de év végére mindkettőben talaltam sok pozitiv dolgot. Nem részletezném, látja mindenki.
Persze, jo lenne több pozitiv dolgot olvasni a csapattal kapcsolatban, de egymásnak hazudjunk? vagy magunknak?
Tudjuk, hogy vannak problémák, nem is kicsik, ezért mozgunk a realitás talaján.
Dicserni pedig nem szegyen es kiemelni sok pozitiv dolgot mikor van, de itt inkabb a hibak, negativ dolgok felnagyitasa megy. Sokszor bolhabol elefant. Szimpatia alapjan lehordas a sarga foldig, minden egyes hiba megemlitese stb.
Meg mindig nem tudom felfogni a Sarri Ruben achilles serules parhuzamot sem, hogy ezert az olaszt hogy lehet hibaztatni. Mikozben nem vallom magam Sarri fannak, igy a szezon vegere azt mondanam, hogy nem kellene kirugni, elerte amit a bajnoksagban el lehetett es ha behuznank az EL-t kb a maximumot kihozta a szezonbol. (Tiziken mult egy masik kupa is a bajnok ellen)
A baj szerintem ez, hogy a jo az alap, a hiba viszont akasztassal jar.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16329 Hozzászólás Szerző: Dízel »

edeskeves írta:
Hawaii írta:
kazomester írta:https://twitter.com/sam_dizo/status/112 ... 43968?s=09 A szögletek istene.
Már régóta zavarja a labda...
Gondolom meg egy profi jatekos se rugott ilyet, CR rugta mar ki stadionbol a labdat 25rol allitottbol. Ha lattad mar Williant eloben akkor tudod, hogy a csapatbol talan o az akihez a legjobban ragad a labda meg lott mar nfm 1-2 bomba szabadrugas golt is allitottbol.
Nem szemelyeskedes, de beleolvasva itt a kommentek sajnos jo nagy reszebe az az utalat ami itt arad Sarri, Willian, Pedro Giroud stb stb fele elgondolkodtat, hogy ez tenyleg egy Chelsea szurkoloi forum vagy tele van rivalis szurkolokkal akik direkt jonnek utalkozni. Sok pozitiv dolgot felfedezni itt nem lehet, mindig minden rossz, szemely szerint nem tudom utalni ennyire a klub 80%-at meg ha nem is a legjobbak az adott pozicioban..
Itt ha felmerul egy nev mar egy oldal megtelik azzal, hogy eselyunk sincs ra, minek jonne ide, ugyse valna be, valasszon jobb csapatot stb, ha van egy jatekos akinek problemaja van a hataval es elszenved egy achilles serulest akkor az edzo minek cserelte be stb. Nem tudom, hogy sokan ezert maradtak e csak olvasni a forumot es nem hozzaszolni, de elgondolkodtato ez a negativitas es utalkozas ami itt megy a klubbal szemben.
Gondoltam egy par napja, hogy felvetem Jorginhot, hogy talan megszokta e a vegere az angol focit mert az utobbi jo par meccsen eleg jol nyomta nagy passzok stb, de ugy voltam vele, hogy minek, ugysem lenne “akkora sikere” mintha azt irnam, hogy Pedro milyen zarul adott be vagy Giroud mennyi helyzetet hagyott ki vagy epp Alonso hanyszor nem ert vissza.
Megegyszer mondom ez nem szemely szerint neked szol hanem ugy altalanossagbsn irtam, csak epp s tied volt az utolso hozzaszolas.
Az emberek többsége mindig a negatív dolgokat erősítik fel és nem azért mert pesszimisták, hanem mert a jól működő dolgokról nem szokás vitázni.
Ami megy, azt alapnak vesszük és egyértelműnek. De amikor gond van akkor kiakadunk és válaszlépéseket várunk és addig várunk és panaszkodunk amig jobb nem lesz.
Én nem láttam anno sokat RLCben meg odoi-ban sem 2 évvel ezelött semmit, aztán rámcáfoltak és elismertem ma már a fejlődésüket.
Év elején és közben sarrit és jorginhot elküldtem volna a picsába, de év végére mindkettőben talaltam sok pozitiv dolgot. Nem részletezném, látja mindenki.
Persze, jo lenne több pozitiv dolgot olvasni a csapattal kapcsolatban, de egymásnak hazudjunk? vagy magunknak?
Tudjuk, hogy vannak problémák, nem is kicsik, ezért mozgunk a realitás talaján.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16330 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hawaii írta:
kazomester írta:https://twitter.com/sam_dizo/status/112 ... 43968?s=09 A szögletek istene.
Már régóta zavarja a labda...
Gondolom meg egy profi jatekos se rugott ilyet, CR rugta mar ki stadionbol a labdat 25rol allitottbol. Ha lattad mar Williant eloben akkor tudod, hogy a csapatbol talan o az akihez a legjobban ragad a labda meg lott mar nfm 1-2 bomba szabadrugas golt is allitottbol.
Nem szemelyeskedes, de beleolvasva itt a kommentek sajnos jo nagy reszebe az az utalat ami itt arad Sarri, Willian, Pedro Giroud stb stb fele elgondolkodtat, hogy ez tenyleg egy Chelsea szurkoloi forum vagy tele van rivalis szurkolokkal akik direkt jonnek utalkozni. Sok pozitiv dolgot felfedezni itt nem lehet, mindig minden rossz, szemely szerint nem tudom utalni ennyire a klub 80%-at meg ha nem is a legjobbak az adott pozicioban..
Itt ha felmerul egy nev mar egy oldal megtelik azzal, hogy eselyunk sincs ra, minek jonne ide, ugyse valna be, valasszon jobb csapatot stb, ha van egy jatekos akinek problemaja van a hataval es elszenved egy achilles serulest akkor az edzo minek cserelte be stb. Nem tudom, hogy sokan ezert maradtak e csak olvasni a forumot es nem hozzaszolni, de elgondolkodtato ez a negativitas es utalkozas ami itt megy a klubbal szemben.
Gondoltam egy par napja, hogy felvetem Jorginhot, hogy talan megszokta e a vegere az angol focit mert az utobbi jo par meccsen eleg jol nyomta nagy passzok stb, de ugy voltam vele, hogy minek, ugysem lenne “akkora sikere” mintha azt irnam, hogy Pedro milyen zarul adott be vagy Giroud mennyi helyzetet hagyott ki vagy epp Alonso hanyszor nem ert vissza.
Megegyszer mondom ez nem szemely szerint neked szol hanem ugy altalanossagbsn irtam, csak epp s tied volt az utolso hozzaszolas.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#16331 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

kazomester írta:https://twitter.com/sam_dizo/status/112 ... 43968?s=09 A szögletek istene.
Már régóta zavarja a labda...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16332 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:https://twitter.com/sam_dizo/status/112 ... 43968?s=09 A szögletek istene.
Ilyet se láttam még soha :D. Ennyi kibaszott szerencsétlen embert mint ami nálunk van.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16333 Hozzászólás Szerző: kazomester »


Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16334 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:Lekötötték ezt a meccset, megkaptuk érte a pénzt és ez a lényeg.
But due to prior commitments, they were made to travel, and in doing so they raised an incredible $4million (£3.1m) for anti-antisemitism charities.
Nem tudom mennyi pénzt kaphattunk a hakniért, de kétlem , hogy jelentősebb összegről lenne szó.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16335 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Senkit nem érdekel már egy ideje a szakmai része a dolgoknak nálunk, én sztem pont leszarják ki sérül meg vagy ki nem. Lekötötték ezt a meccset, megkaptuk érte a pénzt és ez a lényeg.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16336 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta:Lesérült Ruben? Gratulálok Sarri, rendkívül okos vagy... És mielőtt vki megkérdezné, nem láttam a meccset, de ha libalegelőn játszunk, mi a lónak a büdös faszáért cseréli be az amúgy is sérülékeny játékosunkat? Ott voltak a fiatalok, a kötelező 45 perces villantás után lehetett volna a fiatalokkal bohóckodni. Ilyen faszságon csökkenteni az EL győzelmi esélyünket, hát beszarok :x
Vissza néztem a meccset..Egy igazi barom az ember...Iszonyatosan gáz volt a pálya..Biztosan volt egy megállapodás,hogy X felnőtt játékosnak játszania kell,de kétlem hogy egy ilyen kezdővel muszáj lett volna felállni...Ruben beállítását meg végképp nem értem...Gratulálok!!! James játéka viszont tetszett abban a 15 percebn..Ügyesen használta ki a testi előnyét,szépen lépett fel a támadásokkal,volt egy elég jó beadása is,miután megverte a védőjét...Remélhetőleg maradni fog nálunk.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16337 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Lesérült Ruben? Gratulálok Sarri, rendkívül okos vagy... És mielőtt vki megkérdezné, nem láttam a meccset, de ha libalegelőn játszunk, mi a lónak a büdös faszáért cseréli be az amúgy is sérülékeny játékosunkat? Ott voltak a fiatalok, a kötelező 45 perces villantás után lehetett volna a fiatalokkal bohóckodni. Ilyen faszságon csökkenteni az EL győzelmi esélyünket, hát beszarok :x

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16338 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:Na megérte ez a bohócmeccs ezen a libalegelőn, ha elvesztettük Ruben-t... Nem nézett ki jól, ahogy lesegítik, nem nagyon lesz ebből EL-döntő...
Mankóval hagyta el a stadiont RLC, úgyh...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16339 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Néhány szösszenet a meccsről:
- szóval a pálya talaja az minősíthetetlenül silány volt, igazi libalegelő feeling (a Bozsik Stadionban szebb volt a gyep bontás előtt), a labda alig pattant fel és lassan is gurult, nem is értem ez a Gillette Stadionban hogy lehetséges...
- a meccs szokásos pre-season szintű volt, sőt, az első félidőben még meglepő módon Hazard-ral eléggé pörgött a csapat, jó volt nézni, a másodikat viszont már a dögunalom, lassú, beleszarok mentalitás jellemezte, mindenkinek púp volt a hátán, vontatott volt az egész (nem ajánlom senkinek ezt a 45 percet, ha visszanézi, max a fiatalok miatt)
- Ruben sérülése nem nézett ki jól, reméljük nem komolyabb a dolog
- a fiatalok közül James és Chalobah kapott Sarritól tudatosan kb. negyed órát, előbbi jobbhátvédbe, utóbbi a középpályára érkezett Zappa, valamint Barkley helyére
- James néhány megmozdulásán látszott, hogy miért a hype körülötte, jól mozgott abban a kis időben is, elöl-hátul is volt akcióban
- Gallagher is beállt még korábban RLC helyére, de mivel Ruben is csereként jött, lehet ha nincs a kényszerűség, akkor nem kap lehetőséget (semmi extrát nem csinált egyébként, ahogy Chalobah sem)
- Green is beállt a kapuba pár percre a végén, mókás volt, ahogy a becserélése előtt a társak körbevették és éljeneztek neki, jó azért néha ilyen dolgokat is látni :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#16340 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Magyarázza már meg valaki, hogy mi a szarnak kell egy jelentéktelen sörmeccsen, 2-0-ás vezetésnél becserélni az amúgy is sérülékeny, állandó hátproblémákkal küzdő RLC-t, két héttel az EL-döntő előtt?? :evil:

De legalább láttam Reece James-t Chelsea-mezben, még ha csak 15 perc erejéig is. Figyeljétek meg, hatalmas király lesz a csávó! :D
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Válasz küldése