Bajnokok Ligája

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1761 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kifordítjátok a dolgokat. Vannak értelmetlen, szenzációhajhász cselbohócok akiket én se kedvelek, és vannak azok a cselek amik úgy juttatják a játékost előnyhöz, vagy gólhoz, hogy azt Te a TV előtt ülve el se tudod képzelni, hogy megvalósulhat, csak miután láttad a szemeddel.

Ne állítsuk be a trükköket, cseleket úgy mint egy felesleges részét a focinak.

A rugótechnika, passz - érzék, labdakezelés, labdavezetés szintén része annak a gyűjtőfogalomnak, hogy "technika", ahogy a cselezés is. Azért a cselezést emeltem ki, mert abban Ronaldó fényévekre van Messitől, amíg a játék többi elemében nagyjából megegyeznek. Messi önzetlenebb és jobb szeme van a jéáték szervezéséhez mint Ronaldonak, de nincs ekkora difi mint a cselezés terén.

Egyébként ja, Hazard kevésbé technikás mint Ronaldo vagy Neymar, valószínűleg kevés szakember cáfolná a témában a kijelentésemet. Edennek a labdavezetése, labdával való sebessége és a meglátásai azon tulajdonságai amik felemelik a legjobbak közé, de nem említeném egy lapon a fent említett két legendával, mert szerintem Messi és Ronaldo a világ valaha volt legjobb játékosai.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1762 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szabi írta:Ezen olvasat szerint akkor Hazard se annyira technikás, hiszen a játéka, mozgása Messiéhez hasonló?
Szerintem nem hasonló Hazard és Messi mozgása. Ahogy írtam feljebb, inkább Salahot tudnám Messihez hasonlítani.
kecske01 írta: Igen Cr7-nek tobb ligaban kellett bizonyitania es azert mondom igy, mert a Realbol konkretan kenyszerbol jott el. Perez kibaszta. De amugy Olaszoknal semmi extrat nem csinal es mar messze nem olyan gyors, robbanekony amilyen regen volt elvegre 34 eves. Számok meg Messi mellett szolnak es valoszinuleg meg is kapja a hatodik aranylabdat iden, amivel egyed uralkodo lesz.
Ezt te sem gondolod komolyan, hogy Perez vágta ki őt :D Egyszerűen szintet kellett lépnie. Ugyanis Madridban mindent megnyert többször! Megunta a spanyol bajnokságot, ennyi. Azzal a semmi extra teljesítményével amit jelenleg letesz olaszban az első szezonjábans, csak összekapart 26 gólt... (20 bajnoki, 6 BL) Megnézném, hogy Messi miként és mennyi ideig adaptálódna egy új bajnokságban egy másik országban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1763 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ilyen alapon akkor Neymar a legtechnikásabb játékos jelenleg, igaz, a nagy trükkjeinek és a megalázó szándékkal végrehajtott cseleinek nagy része totál fölösleges, mert a csapata nem látja belőle előnyét legtöbbször.A nézők elkápráztatása mellett csak arra megy vele, hogy pumpálja az egoját és feszkót generáljon a pályán.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Bajnokok Ligája

#1764 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Keverik itt a technikát a trüközéssel. Deák téren van egy csávó, ezret dekázik becsukott szemmel, 200 ftért mindennap. Akkor ő is technikásabb? Messinek tegnap volt egy olyan keresztlabdája fordulásbol 40 méteres, hogy beszartam. Nálam ez a technika, nem az őrült értelmetlen bicikli cselek.

Egyébként Ronaldot is elismerem, sőt, talán a legnagyobb sportember evör.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1765 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta:
kecske01 írta:
Bubi írta:....És Ronaldo válogatott szinten is hozza az elvártat. Abban sem értek egyet, hogy Messi születetten tehetségesebb lenne. Hormonokkal kellett kezelni mert akkora volt mint egy kutya űlve. Ronaldo testesíti meg a tökéletes testalkatú focistát. Magas, jól fejel, emellett szélvészgyors és robbanékony. Ráadásul szerintem Ronaldo technikailag jóval képzettebb és kreatívabb egyénileg mint Messi. A ma ismert legmenőbb cselek egy jó része Ronaldótól származik, amíg Messi max annyit tud, hogy gyorsan tovább tólja - ami nálam semmit nem von le Messi érdemeiből, hiszen a kedvenc játékosom Robben aki 15 évig szopatta európát azzal, hogy mindig, pontosan ugyan úgy a bal lábára cselezett a kapu irányába. Hiába tudta pontosan mindenki, hogy mit fog csinálni, egyszerűen nem tudták fogni.
Ronaldo technikasabb Messinel? Ez most komoly?? :D Messi Vb dontoben volt, Ronaldo nyert egy Eb-t.
Igen Cr7-nek tobb ligaban kellett bizonyitania es azert mondom igy, mert a Realbol konkretan kenyszerbol jott el. Perez kibaszta. De amugy Olaszoknal semmi extrat nem csinal es mar messze nem olyan gyors, robbanekony amilyen regen volt elvegre 34 eves. Számok meg Messi mellett szolnak es valoszinuleg meg is kapja a hatodik aranylabdat iden, amivel egyed uralkodo lesz.
Nem nem, nem technikásabb, hanem SOKKAL technikásabb. Hogy értsd.

Nem is értem az értetlenkedésedet. Messi ismer két cselt, amíg Ronaldo ad neked egy kötényt, majd visszahúzza esernyőbe, megszopat egy biciklivel, beültet egy testcsellel aztán egy rabónából felvágja a ficokba. Láttál már ilyet messitől? Ezt hívom én technikának.
Most a technika alatt azt ertjuk, hogy ki mennyi cselt tud??
Messi ismer 2 cselt igen, de megis sokkal jobban vezeti a labdat mint Cr7 es a cselei szamai is hatekonyabban jonnek be. Hazard sem sokfele cselt tud egyebkent.. :wink:

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Bajnokok Ligája

#1766 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:
kecske01 írta:
Bubi írta:....És Ronaldo válogatott szinten is hozza az elvártat. Abban sem értek egyet, hogy Messi születetten tehetségesebb lenne. Hormonokkal kellett kezelni mert akkora volt mint egy kutya űlve. Ronaldo testesíti meg a tökéletes testalkatú focistát. Magas, jól fejel, emellett szélvészgyors és robbanékony. Ráadásul szerintem Ronaldo technikailag jóval képzettebb és kreatívabb egyénileg mint Messi. A ma ismert legmenőbb cselek egy jó része Ronaldótól származik, amíg Messi max annyit tud, hogy gyorsan tovább tólja - ami nálam semmit nem von le Messi érdemeiből, hiszen a kedvenc játékosom Robben aki 15 évig szopatta európát azzal, hogy mindig, pontosan ugyan úgy a bal lábára cselezett a kapu irányába. Hiába tudta pontosan mindenki, hogy mit fog csinálni, egyszerűen nem tudták fogni.
Ronaldo technikasabb Messinel? Ez most komoly?? :D Messi Vb dontoben volt, Ronaldo nyert egy Eb-t.
Igen Cr7-nek tobb ligaban kellett bizonyitania es azert mondom igy, mert a Realbol konkretan kenyszerbol jott el. Perez kibaszta. De amugy Olaszoknal semmi extrat nem csinal es mar messze nem olyan gyors, robbanekony amilyen regen volt elvegre 34 eves. Számok meg Messi mellett szolnak es valoszinuleg meg is kapja a hatodik aranylabdat iden, amivel egyed uralkodo lesz.
Nem nem, nem technikásabb, hanem SOKKAL technikásabb. Hogy értsd.

Nem is értem az értetlenkedésedet. Messi ismer két cselt, amíg Ronaldo ad neked egy kötényt, majd visszahúzza esernyőbe, megszopat egy biciklivel, beültet egy testcsellel aztán egy rabónából felvágja a ficokba. Láttál már ilyet messitől? Ezt hívom én technikának.
Ezen olvasat szerint akkor Hazard se annyira technikás, hiszen a játéka, mozgása Messiéhez hasonló?
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1767 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta:
Bubi írta:....És Ronaldo válogatott szinten is hozza az elvártat. Abban sem értek egyet, hogy Messi születetten tehetségesebb lenne. Hormonokkal kellett kezelni mert akkora volt mint egy kutya űlve. Ronaldo testesíti meg a tökéletes testalkatú focistát. Magas, jól fejel, emellett szélvészgyors és robbanékony. Ráadásul szerintem Ronaldo technikailag jóval képzettebb és kreatívabb egyénileg mint Messi. A ma ismert legmenőbb cselek egy jó része Ronaldótól származik, amíg Messi max annyit tud, hogy gyorsan tovább tólja - ami nálam semmit nem von le Messi érdemeiből, hiszen a kedvenc játékosom Robben aki 15 évig szopatta európát azzal, hogy mindig, pontosan ugyan úgy a bal lábára cselezett a kapu irányába. Hiába tudta pontosan mindenki, hogy mit fog csinálni, egyszerűen nem tudták fogni.
Ronaldo technikasabb Messinel? Ez most komoly?? :D Messi Vb dontoben volt, Ronaldo nyert egy Eb-t.
Igen Cr7-nek tobb ligaban kellett bizonyitania es azert mondom igy, mert a Realbol konkretan kenyszerbol jott el. Perez kibaszta. De amugy Olaszoknal semmi extrat nem csinal es mar messze nem olyan gyors, robbanekony amilyen regen volt elvegre 34 eves. Számok meg Messi mellett szolnak es valoszinuleg meg is kapja a hatodik aranylabdat iden, amivel egyed uralkodo lesz.
Nem nem, nem technikásabb, hanem SOKKAL technikásabb. Hogy értsd.

Nem is értem az értetlenkedésedet. Messi ismer két cselt, amíg Ronaldo ad neked egy kötényt, majd visszahúzza esernyőbe, megszopat egy biciklivel, beültet egy testcsellel aztán egy rabónából felvágja a ficokba. Láttál már ilyet messitől? Ezt hívom én technikának.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1447
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#1768 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:....És Ronaldo válogatott szinten is hozza az elvártat. Abban sem értek egyet, hogy Messi születetten tehetségesebb lenne. Hormonokkal kellett kezelni mert akkora volt mint egy kutya űlve. Ronaldo testesíti meg a tökéletes testalkatú focistát. Magas, jól fejel, emellett szélvészgyors és robbanékony. Ráadásul szerintem Ronaldo technikailag jóval képzettebb és kreatívabb egyénileg mint Messi. A ma ismert legmenőbb cselek egy jó része Ronaldótól származik, amíg Messi max annyit tud, hogy gyorsan tovább tólja - ami nálam semmit nem von le Messi érdemeiből, hiszen a kedvenc játékosom Robben aki 15 évig szopatta európát azzal, hogy mindig, pontosan ugyan úgy a bal lábára cselezett a kapu irányába. Hiába tudta pontosan mindenki, hogy mit fog csinálni, egyszerűen nem tudták fogni.
Messi nem tehetségesebb? :) Meg lehet róla nézni pár gyerekkori videót..Már akkor is szétoktatta a többieket..Ez Isten adta tehetség...Van sok jó fizikumú,erős,magas,és gyors játékos...Még sem érnek fel Ronaldo szintjére..Nálam pont ezért Ronaldo a legjobb..Olyan szinten profi,és olyan szinten felépítette magát,mint senki más. :)

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1769 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta:....És Ronaldo válogatott szinten is hozza az elvártat. Abban sem értek egyet, hogy Messi születetten tehetségesebb lenne. Hormonokkal kellett kezelni mert akkora volt mint egy kutya űlve. Ronaldo testesíti meg a tökéletes testalkatú focistát. Magas, jól fejel, emellett szélvészgyors és robbanékony. Ráadásul szerintem Ronaldo technikailag jóval képzettebb és kreatívabb egyénileg mint Messi. A ma ismert legmenőbb cselek egy jó része Ronaldótól származik, amíg Messi max annyit tud, hogy gyorsan tovább tólja - ami nálam semmit nem von le Messi érdemeiből, hiszen a kedvenc játékosom Robben aki 15 évig szopatta európát azzal, hogy mindig, pontosan ugyan úgy a bal lábára cselezett a kapu irányába. Hiába tudta pontosan mindenki, hogy mit fog csinálni, egyszerűen nem tudták fogni.
Ronaldo technikasabb Messinel? Ez most komoly?? :D Messi Vb dontoben volt, Ronaldo nyert egy Eb-t.
Igen Cr7-nek tobb ligaban kellett bizonyitania es azert mondom igy, mert a Realbol konkretan kenyszerbol jott el. Perez kibaszta. De amugy Olaszoknal semmi extrat nem csinal es mar messze nem olyan gyors, robbanekony amilyen regen volt elvegre 34 eves. Számok meg Messi mellett szolnak es valoszinuleg meg is kapja a hatodik aranylabdat iden, amivel egyed uralkodo lesz.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1770 Hozzászólás Szerző: Bubi »

....És Ronaldo válogatott szinten is hozza az elvártat. Abban sem értek egyet, hogy Messi születetten tehetségesebb lenne. Hormonokkal kellett kezelni mert akkora volt mint egy kutya űlve. Ronaldo testesíti meg a tökéletes testalkatú focistát. Magas, jól fejel, emellett szélvészgyors és robbanékony. Ráadásul szerintem Ronaldo technikailag jóval képzettebb és kreatívabb egyénileg mint Messi. A ma ismert legmenőbb cselek egy jó része Ronaldótól származik, amíg Messi max annyit tud, hogy gyorsan tovább tólja - ami nálam semmit nem von le Messi érdemeiből, hiszen a kedvenc játékosom Robben aki 15 évig szopatta európát azzal, hogy mindig, pontosan ugyan úgy a bal lábára cselezett a kapu irányába. Hiába tudta pontosan mindenki, hogy mit fog csinálni, egyszerűen nem tudták fogni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1447
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#1771 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Egyértelműen Messi tehetségesebb,ő így született...Ronaldo-nál viszont nincs profibb játékos..A hozzáállása példaértékű..Tehetséges ő is,de közel nem lenne ilyen szinten,ha nem lenne ennyire maximalista..Az meg hogy szinte az összes nagy bajnokságban letette a névjegyét,arra nincsenek szavak....Örök vita marad hogy ki a jobb,de nálam egyértelműen Ronaldo. :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1772 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Lassan elhallgatnak azok a hangok, hogy Cr7 jobb, mint o. Mondjuk nalam eddig sem volt kerdes.
Na azért ez megint egy másik tészta, ugyanis szerintem egyik sem jobb a másiknál. Viszont ha mindenképp választanom kell, akkor nálam CR a jobb. Az indok egyszerű, még pedig CR több ligában is bizonyított. Azért most már három bajnokságban nyert bajnoki címet.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1773 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Lassan elhallgatnak azok a hangok, hogy Cr7 jobb, mint o. Mondjuk nalam eddig sem volt kerdes.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6838
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Bajnokok Ligája

#1774 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Mi megmutattuk többször is, hogy hogy kell Messit levenni a pályáról. Terry vagy Essien mindig megoldotta, nem értem, hogy Klopp miért nem figyelt erre jobban.

Ha nincs Messi, simán lehet, hogy a Pool hoz egy döntetlent a Camp Nouban ami szerintem baromi nagy dolog lett volna. Dehát ez a csávó egy zseni, minden labdája aranyat ér, minden megindulása olyan mintha egy sugárhajtómű lenne a seggébe dugva. A végsebessége már jócskán megkopott, de a kezdősebessége még mindig elképesztő. Elindul egy viszonylag magas tempóban, úgy fedezi a labdát mint egy pajzs, majd egyszercsak, egy századmásodperc aalatt, amikor már mindenki azt hiszi, hogy maxon pörög az ember még betolja a nitrót és elszalomozik bárki(k) mellett...

Figyeljétek meg, majd 40 plusszosan egy hátravontabb, kreatív szerepkörben, mint nemrég Pirlo majd élni fogja a sokadik fénykorát.
Nem csípem Messit, de a tegnapi szabadrúgásgólja tényleg elképesztő volt. Nem akartam elhinni, hogy olyan messziről, tényleg odatudja tenni a sarokba, pók tuti nem maradt ott. Amit még megfigyeltem tegnap, hogy Salah mozgása és játékstílusa nem kicsit hasonlított Messire. Ugyanúgy szlalomozott az emberek között és amikor felgyorsított alig tudták őt szabályosan megállítani, brutál jól fedezi ő is a labdát. Hihetetlen amúgy, hogy milyen fejlődésen ment keresztül két év alatt az egyiptomi. Ma pedig top10-es, de lehet top5-ös játékos a világon.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9446
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Bajnokok Ligája

#1775 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mi megmutattuk többször is, hogy hogy kell Messit levenni a pályáról. Terry vagy Essien mindig megoldotta, nem értem, hogy Klopp miért nem figyelt erre jobban.

Ha nincs Messi, simán lehet, hogy a Pool hoz egy döntetlent a Camp Nouban ami szerintem baromi nagy dolog lett volna. Dehát ez a csávó egy zseni, minden labdája aranyat ér, minden megindulása olyan mintha egy sugárhajtómű lenne a seggébe dugva. A végsebessége már jócskán megkopott, de a kezdősebessége még mindig elképesztő. Elindul egy viszonylag magas tempóban, úgy fedezi a labdát mint egy pajzs, majd egyszercsak, egy századmásodperc aalatt, amikor már mindenki azt hiszi, hogy maxon pörög az ember még betolja a nitrót és elszalomozik bárki(k) mellett...

Figyeljétek meg, majd 40 plusszosan egy hátravontabb, kreatív szerepkörben, mint nemrég Pirlo majd élni fogja a sokadik fénykorát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3211
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Bajnokok Ligája

#1776 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Amazing24 írta:De en nem is ertem, miert akar mindenki BL szereplest? Semmi keresni valonk nincs a BL-ben. Ha be is jutunk, annyi lehet csak a kerdes szamunkra, hogy tovabb jutunk e a csoportbol.
Szerintem ti nagyon jol megertenetek egymast Sarrival. :)
211! NEW RECORD!

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Bajnokok Ligája

#1777 Hozzászólás Szerző: béla »

mikel12 írta:Nekunk ez csak jo. Angol dontot ne nagyon akarjatok, mert eleg nagy ra az esely, hogy az EL-ben is angol nyer, es arra is van sansz, hogy az Arsenal nyeri. Ez azt jelentene, hogy mondjuk a Pool es az Arsenal nyerne a sorozatokat, akkor mi kitorolhetjuk a negyedik helyunkkel (ha meglesz), mert nem erne akkor BL-t. Legalabbis en igy tudom, cafoljatok meg, ha nem.
Ez csak akkor lenne igaz,ha a BL és az EL győztese is a top4en kívül végez. Ami nagyon neccesen, de matematikailag lehetséges :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Bajnokok Ligája

#1778 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Amazing24 írta:De en nem is ertem, miert akar mindenki BL szereplest? Semmi keresni valonk nincs a BL-ben. Ha be is jutunk, annyi lehet csak a kerdes szamunkra, hogy tovabb jutunk e a csoportbol.

A Benfica meg ezek miert indulnak? Amugy egyaltalan nem biztos, hogy ilyen gane szezonunk lesz jovore is. Meg nezd meg, ez a Sp*rs semmivel nem jobb mint mi, aztan megis ott vannak a negyben. Plusz ha sikerul a fellebezes, konnyebben tudunk olyan jatekosokat hozni mint Pepe mondjuk. Egymasutan ketszer lemaradni a BL-rol hihetetlen fajo lenne, hiaba most egy csodtomeg a brigad.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 7066
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája

#1779 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Ismet bebizonyitotta Messi, hogy miert is o a legjobb. :) zseni.

Amazing24
Hozzászólások: 2499
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Bajnokok Ligája

#1780 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

De en nem is ertem, miert akar mindenki BL szereplest? Semmi keresni valonk nincs a BL-ben. Ha be is jutunk, annyi lehet csak a kerdes szamunkra, hogy tovabb jutunk e a csoportbol.

Válasz küldése