Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17321 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Miért csinálnak 1 órás felvezetést egy meccshez, ahol fogalma nincs senkinek miről beszélnek a studioban? Sport1, Puhl és társai, 20 éve ugyanazok, régi butordarabok...

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#17322 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Chris22 írta:
Moldván írta:Jól értettem ezt a faszt? :D A mu elleni meccsre tartalékol Sarri, ezért csere Hazard , mondjátok, hogy rosszul hallottam. :lol:
A pofámleszakad olyan nevetségesen dilettáns, az összes szakértő.
Az elején elmondták, hogy Chelsea az idényt rosszul kezdte, de mostanra nagyon jó formába kerültek. Kb kijelentették, hogy keret alapján mindenki világklasszis és toronymagas esélyesek vagyunk. Most meg, hogy Hazard azért nem játszik mert a Manchester United elleni bajnokira készül, a negyedik hely megszerzése érdekében. :mrgreen:
Akkor jól hallottam. :lol: :lol: Vicc.

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#17323 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Moldván írta:Jól értettem ezt a faszt? :D A mu elleni meccsre tartalékol Sarri, ezért csere Hazard , mondjátok, hogy rosszul hallottam. :lol:
A pofámleszakad olyan nevetségesen dilettáns, az összes szakértő.
Az elején elmondták, hogy Chelsea az idényt rosszul kezdte, de mostanra nagyon jó formába kerültek. Kb kijelentették, hogy keret alapján mindenki világklasszis és toronymagas esélyesek vagyunk. Most meg, hogy Hazard azért nem játszik mert a Manchester United elleni bajnokira készül, a negyedik hely megszerzése érdekében. :mrgreen:
Ennyi erővel én is ülhetnék ot szakértőként pötank közvetítéseknél.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chris22 2019. május 2., csütörtök 20:37-kor.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#17324 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Jól értettem ezt a faszt? :D A mu elleni meccsre tartalékol Sarri, ezért csere Hazard , mondjátok, hogy rosszul hallottam. :lol:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6853
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17325 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta: Hagyjuk én is utálom, hogy 2 ilyen vak csatárunk van, de az tény, hogy Giroud jól tartja a labdát és nincs 10-ből 9x lesen.
Higuain olyan mint Jorginho Sarri embere csak Sarri 1 dolgot elfelejt ez nem a Seria A és Higuain sem 26 éves hanem 30.
ha valami csoda folytán jövőre bl lesz és marad az olasz láncdohányos nagyon remélem, hogy kipróbál olyan játékosokat mint Abraham vagy Batshuayi és csak utána dönt.
Teljesen mindegy, hogy melyikük van pályán, jelenleg mindkettő helyett kezdhetne akár egy zsák krumpli is. Viszont azt be kell látni, hogy a kettejük közül még mindig inkább Higanyban van benne a gól, Zsiru nettó emberhátrány. De egyébként Higannyal közel sem kivételezik annyira Sarri, mint Jorginhoval. Talán ez volt az első meccs, ahol végig a pályán hagyta őt. Sőt sokszor cserepadra rakta és be sem cserélte. Én még mindig tartom, hogy az elejétől fogva kezdőként kellett volna őt nyomatni és nem lecserélgetni, mert azért valljuk be, így nem igazán tudta fel venni a PL ritmust és a társakkal sem tudott még rendesen összeszokni. Szerintem neki még időt kellene hagyni, aztán ha rendszeres játékpercek mellett is fos a teljesítménye, akkor mehet ahova szeretne.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#17326 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:
adrian1989 írta:
focimark írta:Higuain kb 6-7x lesen volt, aztan a vegen ez a ziccer...remelem nem kell tobbet Chelsea mezben latnom, Morata legalabb nem volt ilyen lassu szar, de Higu mire megmozdul az ellenfel mar 5 meterre van tole.
Higuain nevetséges tegnap szerintem pont olyan csatár kellett volna mint Giroud aki megtartja elöl a labdát és megjátssza Hazard-t vagy Willian-t, de Higuain erre képtelen volt és nem csak tegnap hanem úgy általánosságban, nagyon remélem, hogy megsem fordult a vezetőség fejében, hogy jövvőre is itt maradjon, ha ennyi idő alatt nem tudta megszokni a pl-t akkor nincs miről beszélni 30 vagy 31 évesen már nem lesz ő jobb egy fiatal csatárt kellett volna igazolni a télen.
én nem értem miért nem tudunk mi normális csatárt igazolni.
Jaj hagyjuk már Zsirut légyszi :D Minél kevesebbet játszik, annál kevesebbet tud ártani.
Hagyjuk én is utálom, hogy 2 ilyen vak csatárunk van, de az tény, hogy Giroud jól tartja a labdát és nincs 10-ből 9x lesen.
Higuain olyan mint Jorginho Sarri embere csak Sarri 1 dolgot elfelejt ez nem a Seria A és Higuain sem 26 éves hanem 30.
ha valami csoda folytán jövőre bl lesz és marad az olasz láncdohányos nagyon remélem, hogy kipróbál olyan játékosokat mint Abraham vagy Batshuayi és csak utána dönt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6853
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17327 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:
focimark írta:Higuain kb 6-7x lesen volt, aztan a vegen ez a ziccer...remelem nem kell tobbet Chelsea mezben latnom, Morata legalabb nem volt ilyen lassu szar, de Higu mire megmozdul az ellenfel mar 5 meterre van tole.
Higuain nevetséges tegnap szerintem pont olyan csatár kellett volna mint Giroud aki megtartja elöl a labdát és megjátssza Hazard-t vagy Willian-t, de Higuain erre képtelen volt és nem csak tegnap hanem úgy általánosságban, nagyon remélem, hogy megsem fordult a vezetőség fejében, hogy jövvőre is itt maradjon, ha ennyi idő alatt nem tudta megszokni a pl-t akkor nincs miről beszélni 30 vagy 31 évesen már nem lesz ő jobb egy fiatal csatárt kellett volna igazolni a télen.
én nem értem miért nem tudunk mi normális csatárt igazolni.
Jaj hagyjuk már Zsirut légyszi :D Minél kevesebbet játszik, annál kevesebbet tud ártani.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17328 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jövőre összeállhat akár a Willian-Higuain-Pulisic trio állando kezdőnek. Hárman együtt képesek 6 gólra/szezon.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#17329 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

focimark írta:Higuain kb 6-7x lesen volt, aztan a vegen ez a ziccer...remelem nem kell tobbet Chelsea mezben latnom, Morata legalabb nem volt ilyen lassu szar, de Higu mire megmozdul az ellenfel mar 5 meterre van tole.
Higuain nevetséges tegnap szerintem pont olyan csatár kellett volna mint Giroud aki megtartja elöl a labdát és megjátssza Hazard-t vagy Willian-t, de Higuain erre képtelen volt és nem csak tegnap hanem úgy általánosságban, nagyon remélem, hogy megsem fordult a vezetőség fejében, hogy jövvőre is itt maradjon, ha ennyi idő alatt nem tudta megszokni a pl-t akkor nincs miről beszélni 30 vagy 31 évesen már nem lesz ő jobb egy fiatal csatárt kellett volna igazolni a télen.
én nem értem miért nem tudunk mi normális csatárt igazolni.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6299
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17330 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:
focimark írta:Higuain kb 6-7x lesen volt, aztan a vegen ez a ziccer...remelem nem kell tobbet Chelsea mezben latnom, Morata legalabb nem volt ilyen lassu szar, de Higu mire megmozdul az ellenfel mar 5 meterre van tole.
Morata is egy lassú szar volt. Egyébként Higuain tényleg úgy tűnik, hogy megrekedt ezen a szinten, semmi pozitívat nem mutat. Pedig az első pár meccse bíztató volt.

Meccsről: Nem kaptunk ki, aminek nagyon örülök. Szerencsére egy lelketlen szar ez a Manu is. A második félidőben lószart sem csináltak, hazai pályán úgy, hogy számukra is ez volt a szezon egyik legfontosabb meccse.

A következő meccsünkön kell a papírforma, aztán remélem a Leicester ellőtte a puskaporát az arsenalra és szépen megadják magukat nekünk, így még a 3. hely is meglehet (hihetetlen).

A Spuri kivel játszik a következő két meccsen?
Morata is lassú volt, de hozzá képest az argentin még egy ütemmel le van maradva minden szempontból. Ma csak lesen állt vagy amikor mégsem, akkor egyszer a tiszta félpályás kontránkat baszta el azzal, hogy nem ugratta ki Hazard-t, a másik meg az utolsó perces ziiccere, amit egy Higuaín kalibernek kötelező lenne értékesítenie. Mondjuk ma nem ő volt a legnagyobb balfasz, Coman elvitte ezt a címet a Bayern meccs utolsó percében. :D
Remélem amúgy postázzuk vissza a Juve-hoz, ez a 10 meccsenként egy értékelhető produkció - akkor is csak a bohóc csapatok ellen - kevés ide, ha nem is igazolhatunk, inkább próbáljuk ki Tammy-t vagy Batsu-t, rosszabbak ennél a semminél nem lehetnek. 18 milliót ez a produkció nem ér meg, ennél jobb pedig nem nagyon lesz, mint amit láttunk az elmúlt 3 hónapban. Lassú, körülményes, szürke és általában kapura veszélytelen.

A Leicester megy még a hetedik helyért - ami a City FA-kupa győzelme esetén EL-selejtezőt ér -, szóval nem fogják félvállról venni a meccset, ebben biztosak lehetünk. Előbb verni kell a Warfordot, utána lehet matekozni, de mivel az Arsenal és a MU is valószínűleg nyerni fog most már (Brighton o és Huddersfield i), így az utolsó körre maradhat a döntés. Válaszolva a kérdésedre, Spursnek a hátralévő két meccse Bournemouth idegenben és Everton otthon.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#17331 Hozzászólás Szerző: focimark »

Ami egyebkent nagyon aggaszto, hogy az szezonban mar nem eloszor, sot szinte minden meccsen ez megy, hogy mindenki odarugja Edennek, hogy kezdjen vele valamit, csak o jo esellyel jovore nem lesz. Majd Williannak rugdalja akkor oda mindenki, vagy mi a terve Sarrinak?

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#17332 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

A meccs embere egyértelműen Atkinson volt számomra. Kritikán aluli, hogy ő a "legjobb" bíró a feladatra :D

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17333 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ahhoz kepest ahogy leirtam a csapatot a felidoben, egesz szep produkciot tettunk le a masodik felidoben. Nalam Kovacic volt most a MOTM, elore es hatul is nagyon jo volt.

Ui.:Mata eleg szepen unnepelte a goljat, szegeny elfelejtette, hogy nalunk volt utoljara valaki.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6853
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17334 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Végén mi a túróért nem lehetett beküldeni azt a szögletet? értem én hogy bevoltunk fosva az esetleges kontrától, de könyörgöm, nekünk nem az 1 pont volt a legjobb ezen a meccsen, hanem a 3 és egy szögetben mindig benne van a gól. Na de ne legyünk telhetetlenek, ezzel legalább az MU-t úgy néz ki már ki zárhatjuk a TOP4-ből. MOTM egyébként nálam nincs, kollektívan gyenge volt a csapat, viszont küzdöttek legalább (tisztelet a kivételnek). Ja és azért Alonso olyan amilyen, lehet őt szidni, de küzdésből sokan példát vehetnének róla a csapatból. U.i.: Higany nálam is kiverte a biztosítékot a mai teljesítményével, inkább hasonlított egy hisztikirálynőre, mint egy vérbeli befejezőre.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9461
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17335 Hozzászólás Szerző: Bubi »

focimark írta:Higuain kb 6-7x lesen volt, aztan a vegen ez a ziccer...remelem nem kell tobbet Chelsea mezben latnom, Morata legalabb nem volt ilyen lassu szar, de Higu mire megmozdul az ellenfel mar 5 meterre van tole.
Morata is egy lassú szar volt. Egyébként Higuain tényleg úgy tűnik, hogy megrekedt ezen a szinten, semmi pozitívat nem mutat. Pedig az első pár meccse bíztató volt.

Meccsről: Nem kaptunk ki, aminek nagyon örülök. Szerencsére egy lelketlen szar ez a Manu is. A második félidőben lószart sem csináltak, hazai pályán úgy, hogy számukra is ez volt a szezon egyik legfontosabb meccse.

A következő meccsünkön kell a papírforma, aztán remélem a Leicester ellőtte a puskaporát az arsenalra és szépen megadják magukat nekünk, így még a 3. hely is meglehet (hihetetlen).

A Spuri kivel játszik a következő két meccsen?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2019. április 28., vasárnap 19:38-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4007
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#17336 Hozzászólás Szerző: focimark »

Higuain kb 6-7x lesen volt, aztan a vegen ez a ziccer...remelem nem kell tobbet Chelsea mezben latnom, Morata legalabb nem volt ilyen lassu szar, de Higu mire megmozdul az ellenfel mar 5 meterre van tole.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17337 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Pedro most megmentett egy pontot...

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#17338 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Higuain eddig kemény MOTM. Ha labdához ér 80%, hogy lesen van.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6853
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17339 Hozzászólás Szerző: Pityee »

RLC másnaposan játszik? Vagy mi ez a szar kedvetlen teljesítmény? :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#17340 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

kazomester írta:Rojonak elfelejtettek szólni hogy már nem Mourinho az edző :roll:
Ezzel párhuzamosan a Stoke citynél bővült eggyel a kívánság lista :lol:

Válasz küldése