Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29841 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

nso....pfff.....inkább vicclap....

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29842 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

szpecnaz! andyslacker azért írta ezt, hogy ha egyáltalán lesz VB, mert pár napja megjelent egy cikk az NS-ben, hogy lehet, hogy elmarad a VB, mert a madárinfluenza rohamosan terjed Németországban. Természetesen ennek minimális az esélye, de közölték, hogy akár a legrosszabb is bekövetkezhet(elmarad a VB), de mint már mondtam szinte lehetetlen, hogy ez bekövetkezzen. Egyébként szerintem nincs a világon olyan ember, aki nem hogy Lampard kerettagságát, hanem a kezdő 11-ben való szereplését megkérdőjelezné.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29843 Hozzászólás Szerző: kdako »

zirkonium írta:
kdako írta:Ezt a Chelsea TV-t még rögzíteni is jó lenne digitális formában! valaki meg tudja oldani?
Sajnos Londonban nem jön be a Sport2, pedig fel tudnám venni. A Barca meccset felvettem, ha esetleg érdekel valakit....
A vereségeket nem őrzöm meg, csak ha mondjuk továbbjutást érnek. Ezt a Vicenza elleni meccset viszont anno nem láttam, csak sajnos dolgozom péntek este.
GO BLUES!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29844 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

kdako írta:Ezt a Chelsea TV-t még rögzíteni is jó lenne digitális formában! valaki meg tudja oldani?
Sajnos Londonban nem jön be a Sport2, pedig fel tudnám venni. A Barca meccset felvettem, ha esetleg érdekel valakit....

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29845 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

andyslacker írta:
szpecnaz írta:Na..de a meccsről pár szó...nagyon szarok voltunk...szinte csak lötyögtünk a pályán....akkor pörgött fel a játék mikor Guddy beállt..addig, semmit sem alkottunk....Lampard ma nem volt nagy formában..ha biztossá válik a bajnoki cím akkor jó lenne őt pihentetni mert a vb-re nem egy kifacsart Lampard kell...
Már ha lesz egyáltalán VB...
mármint Lampard lesz e egyáltalán meghívva vagy lesz e vb?...nem értelek..:)

andyslacker
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 15:07
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Ausztrália

#29846 Hozzászólás Szerző: andyslacker »

szpecnaz írta:Na..de a meccsről pár szó...nagyon szarok voltunk...szinte csak lötyögtünk a pályán....akkor pörgött fel a játék mikor Guddy beállt..addig, semmit sem alkottunk....Lampard ma nem volt nagy formában..ha biztossá válik a bajnoki cím akkor jó lenne őt pihentetni mert a vb-re nem egy kifacsart Lampard kell...
Már ha lesz egyáltalán VB...
Birth, CHELSEA, Death

hegyes
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:03
Tartózkodási hely: Miskolc - Diósgyőr

#29847 Hozzászólás Szerző: hegyes »

Aki tudja/teheti nézze meg a Vicenza elleni meccset (ha azt adja majd az S2)! 1-0ra nyert a Vicenza Itáliában (ugye, ez KEK elődöntő volt), és innen kellett továbbjutni. És... Zola bombafejese, de Goey kirúgásából Mark Hughes álomgólja, és mindezt honnan felállva...! Én akkoriban csatlakoztam a Chelsea-ért szorítók akkor még nem túl népes társaságához, így az a meccs kedves emlék. És KEK döntőt ért!
There is only one Chelsea!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29848 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ezt a Chelsea TV-t még rögzíteni is jó lenne digitális formában! valaki meg tudja oldani?
GO BLUES!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

#29849 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Ha netán valaki tudna olyan helyet ahol le lehet tölteni régi vagy mostani meccseket akkor nagyra értékelném ha írna nekem hogy hol!!!!!!
De annek is örülnék ha valakinek vannak és valahogy megtudnánk oldani hogy nekem is legyen!!!!!!!!!!!
Előre is köszi!

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#29850 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

szpecnaz írta:
undertow írta:wow, most lattam, lesznek regi chelsea meccsek a s2n :!: 8)
Pl egyből egy Vicenza elleni meccs...:)
az óriási volt! Előre megmondtam, hogy 3-1 lesz! Átutaztam a várost, hogy láthassam a DSF-en, de nagyon megérte. DeGoey Sparky ahhhhhhh

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29851 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:wow, most lattam, lesznek regi chelsea meccsek a s2n :!: 8)
Pl egyből egy Vicenza elleni meccs...:)

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29852 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Én is láttam az S1 teletext-jén, csak az a baj, hogy csak az S2-n lesz látható. Egyébként a legelső pénteken lesz és asszem 20.30-kor kezdődik és HÁROM(!) órás lesz.
Egyébként lesz MU-s ban is, de ez gondolom itt senkit se érdekel(amit meg is értek :wink: )

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29853 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Mikor??? :shock: megnézném őket, érdemes nosztalgiázni :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29854 Hozzászólás Szerző: undertow »

wow, most lattam, lesznek regi chelsea meccsek a s2n :!: 8)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29855 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

Szerintem Murinak Duff lesz a váratlan húzása a barca ellen ! A baloldalon akar operálni mert az a legsebezhetöbb része a barkának ill a kisgnóm nem fogja lefutni Duff-ot,bár védekezés miatt van benne kockázat visszont Robbennel nagyon hatékonyak lennének együtt a balszélen ! Én még reménykedem a továbbjutásba,eggyszerüen nem tudom elhinni,hogy ilyen korán búcsuzzunk !

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#29856 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

A szerdai meccs nyilván fizikálisan és mentálisan is sokat kivett a fiúkból és a szurkolókból egyaránt. Örüljünk, hogy nem lett kínos a végeredmény. Óriási dolog ilyen kiegyensúlyozottan játszani. Nem lehet mindig villogni.

Emlékszem anno pl. 2000-ben ment a szekér a BL-ben, de utána elbuktuk szinte folyamatosan a PL meccseket. kisebb volt a keret és nagyon lefárasztotta a srácokat a BL feszültsége.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29857 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Na..de a meccsről pár szó...nagyon szarok voltunk...szinte csak lötyögtünk a pályán....akkor pörgött fel a játék mikor Guddy beállt..addig, semmit sem alkottunk....Lampard ma nem volt nagy formában..ha biztossá válik a bajnoki cím akkor jó lenne őt pihentetni mert a vb-re nem egy kifacsart Lampard kell...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29858 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:Nálam a man of the matsh az Robben és Huth, kivételesen jól játszott Huth, ilyen formával elér simán 1 Chelseavédő szintet :)
huth ma is ratyi volt..a kommentátor találóan jegyezte meg hogy lomha..és tényleg az...lua lua is simán megverte....bármikor benne van az hogy akkorát hibázik hogy abból gólt kapunk...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29859 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Hát nem adtak ki sokat magukból a fiúk, de ez a győzelem nagyon fontos volt. Zsákban a PL.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29860 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Nálam a man of the matsh az Robben és Huth, kivételesen jól játszott Huth, ilyen formával elér simán 1 Chelseavédő szintet :)

Válasz küldése