Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#17381 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:
Pityee írta:https://www.fourfourtwo.hu/friss/sarri- ... mpaign=nso

Ha már Higuain... Sarri is nyilatkozott vele kapcsolatban.
Na vártam már ezt az "időre van szüksége" nyilatkozatot. Minden későbbiekben bukott játékosunknál ez a nyitószöveg.

Én sokáig elleneztem vagy legalábbis nem voltam oda a gyors, Aubameyang féle csatárokért (pont azért, mert amint megkopik a sebessége, használhatatlan lesz, de a gaboni egyelőre még csúcsformában tolja), de a jelenlegi középpályánkról ki tudná mégis kiszolgálni. Annyira még ő vagy más hozzá hasonló csatár sem rakéta, hogy Jorginho - 70%-ban - atom pontatlan labdáit elérje... Szóval hasonlóan szenvedne, bár valószínűleg így is több gólt rúgna, mint az argentin tohonya.

Lehet egy felső középszer erőcsatárral (Mitrovic) jobban járnánk, mint a jelenlegi állománnyal.
szerintem Jovic lenne a jó megoldás, mert ő erős testfelépítésű de mellette gyors is nem beszélve arról, hogy egy igazi gólgép a srác, de kár is ilyen álmokat szövögetni, ha meglesz a top4 marad Sarri ahogy Higuain is és akkor lehet nézni a tohonya argentint még 1 évig.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#17382 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem akarom itt a napkeleti bölcset játszani, de néha érdemes 1-1et hátralépni, hogy aztán lehessen előrehaladni. Mondjuk egy új úton. Ezt a hátralépkedést meg egyhelyben toporgást nagyszerűen prezentáljuk, megindulni nem sikerül.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#17383 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta: Én sem szeretem ha valaki a vereségért drukkol, én sem tudok, írtam korábban, mert szeretem a klubbot. Csak a játékunk nézhetetlen és semmi különbséget nem érez az ember egy cardiff ellen, sőt, ez ami a zavaró.

Ha Sarri marad, Kanté érdekében is jobb ha elmegy madridba mert jelenleg nem használjuk ki, szopatjuk. Ha marad és uj edző jön az más tészta.
Zavaró, persze hogy az, de április van, ebben a szezonban nem számíthatunk gyökeres változásra. Viszont ha ezzel a ronda játékkal sikerül bejönni a négybe és/vagy behúzni az EL-t az nagyon sokat érhet, könnyebb lenne onnan építkezni, ennyit mondok.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17384 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta:
emsanya írta:
Николаевич írta: Liverpool mai 90. perces győztes gólját ajánlom mindenkinek aki fanyalog hogy a szerencsés győzelem semmit nem ér.
És a liverpool hogy játszik hétröl hétre? Atom futballt tolnak, bajnoki címért mennek, BL-ben állnak, City ugyanez. Nagyon rossz hasonlat. Továbbra sem az a baj hogy szerencsével nyertünk, hanem hogy hetek óta (de nagyátlagban hónapok óta) egy kalap szar amit játszunk a PL-ben, nálunk gyengébb csapatok ellen. Így az ember kevésbbé tud örülni ilyen győzelmeknek.
És akkor most ezért szurkoljunk annak hogy kapjunk ki? Semmiképp nem jó a klubnak ha a 6. helyen futunk be. Mondok még jobbat: Pogbát és Kantét is csábítgatja Zidane, simán elképzelhető hogy az amelyiknek a csapata kicsúszik a négyből azt fogja mondani hogy nem fog bohóckodni megint az Európa Ligába, megy inkább Madridba. Ezt akarjátok az új edzőnek? Minél szarabb kezdőpozíciót?
Én sem szeretem ha valaki a vereségért drukkol, én sem tudok, írtam korábban, mert szeretem a klubbot. Csak a játékunk nézhetetlen és semmi különbséget nem érez az ember egy cardiff ellen, sőt, ez ami a zavaró.

Ha Sarri marad, Kanté érdekében is jobb ha elmegy madridba mert jelenleg nem használjuk ki, szopatjuk. Ha marad és uj edző jön az más tészta.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#17385 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Babysit fc.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#17386 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Николаевич írta:
emsanya írta:
Николаевич írta: Liverpool mai 90. perces győztes gólját ajánlom mindenkinek aki fanyalog hogy a szerencsés győzelem semmit nem ér.
És a liverpool hogy játszik hétröl hétre? Atom futballt tolnak, bajnoki címért mennek, BL-ben állnak, City ugyanez. Nagyon rossz hasonlat. Továbbra sem az a baj hogy szerencsével nyertünk, hanem hogy hetek óta (de nagyátlagban hónapok óta) egy kalap szar amit játszunk a PL-ben, nálunk gyengébb csapatok ellen. Így az ember kevésbbé tud örülni ilyen győzelmeknek.
És akkor most ezért szurkoljunk annak hogy kapjunk ki? Semmiképp nem jó a klubnak ha a 6. helyen futunk be. Mondok még jobbat: Pogbát és Kantét is csábítgatja Zidane, simán elképzelhető hogy az amelyiknek a csapata kicsúszik a négyből azt fogja mondani hogy nem fog bohóckodni megint az Európa Ligába, megy inkább Madridba. Ezt akarjátok az új edzőnek? Minél szarabb kezdőpozíciót?
Ha meglesz a 4.hely, nem hiszem, hogy kirúgják Sarri-t.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#17387 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

emsanya írta:
Николаевич írta: Liverpool mai 90. perces győztes gólját ajánlom mindenkinek aki fanyalog hogy a szerencsés győzelem semmit nem ér.
És a liverpool hogy játszik hétröl hétre? Atom futballt tolnak, bajnoki címért mennek, BL-ben állnak, City ugyanez. Nagyon rossz hasonlat. Továbbra sem az a baj hogy szerencsével nyertünk, hanem hogy hetek óta (de nagyátlagban hónapok óta) egy kalap szar amit játszunk a PL-ben, nálunk gyengébb csapatok ellen. Így az ember kevésbbé tud örülni ilyen győzelmeknek.
És akkor most ezért szurkoljunk annak hogy kapjunk ki? Semmiképp nem jó a klubnak ha a 6. helyen futunk be. Mondok még jobbat: Pogbát és Kantét is csábítgatja Zidane, simán elképzelhető hogy az amelyiknek a csapata kicsúszik a négyből azt fogja mondani hogy nem fog bohóckodni megint az Európa Ligába, megy inkább Madridba. Ezt akarjátok az új edzőnek? Minél szarabb kezdőpozíciót?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17388 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Pityee írta:https://www.fourfourtwo.hu/friss/sarri- ... mpaign=nso

Ha már Higuain... Sarri is nyilatkozott vele kapcsolatban.
Na vártam már ezt az "időre van szüksége" nyilatkozatot. Minden későbbiekben bukott játékosunknál ez a nyitószöveg.

Én sokáig elleneztem vagy legalábbis nem voltam oda a gyors, Aubameyang féle csatárokért (pont azért, mert amint megkopik a sebessége, használhatatlan lesz, de a gaboni egyelőre még csúcsformában tolja), de a jelenlegi középpályánkról ki tudná mégis kiszolgálni. Annyira még ő vagy más hozzá hasonló csatár sem rakéta, hogy Jorginho - 70%-ban - atom pontatlan labdáit elérje... Szóval hasonlóan szenvedne, bár valószínűleg így is több gólt rúgna, mint az argentin tohonya.

Lehet egy felső középszer erőcsatárral (Mitrovic) jobban járnánk, mint a jelenlegi állománnyal.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17389 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://www.fourfourtwo.hu/friss/sarri- ... mpaign=nso" onclick="window.open(this.href);return false;

Ha már Higuain... Sarri is nyilatkozott vele kapcsolatban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17390 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Николаевич írta: Liverpool mai 90. perces győztes gólját ajánlom mindenkinek aki fanyalog hogy a szerencsés győzelem semmit nem ér.
És a liverpool hogy játszik hétröl hétre? Atom futballt tolnak, bajnoki címért mennek, BL-ben állnak, City ugyanez. Nagyon rossz hasonlat. Továbbra sem az a baj hogy szerencsével nyertünk, hanem hogy hetek óta (de nagyátlagban hónapok óta) egy kalap szar amit játszunk a PL-ben, nálunk gyengébb csapatok ellen. Így az ember kevésbbé tud örülni ilyen győzelmeknek.

Higuin pedig tényleg későn jött a PL-be, fizikálisan se bírja, használhatatlan. Az meg hogy ismeri Sarri rendszerét, semmi előnyt nem jelentett, pláne hogy ez a rendszer se ér sokat a PL-ben.

Életemet adnám egy gyors csatárért végre a sok lassú fos után...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17391 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem a könnyű góljai miatt volt fikázva, hanem azért, mert ossze-vissza sétálgatott a pályán, mindenféle taktikai fegyelmet nélkülözött a játéka - legalábbis kívülről úgy nézett ki, de valószínű, hogy Carlo szabad kezet adott neki, ami azért nem semmi, tekintve, hogy ezt Hazard sem igazán mondhatja el magáról.
Egyébként Nico legalább annyit volt szélső támadó, mint center, ha nem többet, ilyen szempontból nem válasz az erőcsatár kérdésre, mert ott volt mellette Drogba. (És a francia sem volt egy mindentől "összeesek" típus, bár az tény hogy a gyorsaságára épített)

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17392 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Николаевич írta:
edeskeves írta:Ide erocsatar kell aki kiverekszi maganak a lehetoseget sokszor, eleg a jofiukbol, oregekbol, statikus emberekbol. Egyszeruen ok nem valnak be itt be kell latni. Nem egy olyan csapat vagyunk akik egy emberre jatszanak es azt tomik labdakkal. Harcos vadallat kell nekunk elore aki eltiporja a vedoket. Drogba,Costa ilyenek voltak mas ezenkivul bevalt?
Anelka.
Tenyleg a golkiralyunkat kifelejtettem. Az o idejeben ki gondolta volna, hogy mostansag akar vissza is sirhatnank? :lol: :lol: Feszt le volt fikazva milyen konnyu golokat lott, aztan sokaknak az se megy nalunk :D

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#17393 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

edeskeves írta:Ide erocsatar kell aki kiverekszi maganak a lehetoseget sokszor, eleg a jofiukbol, oregekbol, statikus emberekbol. Egyszeruen ok nem valnak be itt be kell latni. Nem egy olyan csapat vagyunk akik egy emberre jatszanak es azt tomik labdakkal. Harcos vadallat kell nekunk elore aki eltiporja a vedoket. Drogba,Costa ilyenek voltak mas ezenkivul bevalt?
Anelka.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17394 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ide erocsatar kell aki kiverekszi maganak a lehetoseget sokszor, eleg a jofiukbol, oregekbol, statikus emberekbol. Egyszeruen ok nem valnak be itt be kell latni. Nem egy olyan csapat vagyunk akik egy emberre jatszanak es azt tomik labdakkal. Harcos vadallat kell nekunk elore aki eltiporja a vedoket. Drogba,Costa ilyenek voltak mas ezenkivul bevalt?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#17395 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Szabi írta:
Николаевич írta: a következő két fordulóban pedig két nyerhető hazai meccsünk lesz(Brighton és WHU).
A Brighton féle ócska csapatokat otthon általában bedaráljuk, de a WHU pont az, aki ellen nem venném biztosra, hogy sikerül nyerni, lehetnek bármilyen formában. Ahol már van egy kis minőség az ellenfél keretében, azok ellen általában meggyűlik a bajunk.

Higuaínról egyébként miért nem esik szó, hogy mennyire egy hasznavehetetlen, tohonya, megjátszhatatlan, lomha szar? Morata egy ilyen produkció után minden hozzászólásban szerepelt. Én eddig a feléje táplált utálatom ellenére türelmes voltam vele, de konkrétan nulla fejlődést látok az első meccséhez képest. Két Champo-szintű csapat ellen sikerült bevennie a kaput a bajnokságban, jobb csapatok ellen helyzetbe sem kerül. Morata sem volt jobb, félreértés ne essék, de az a szerencsétlen a maga sutaságával meg puhányságával legalább küzdött, az argentin megváltó meg pont azt hozza, amit egy kiégett csatártól várni lehet, elvan ott középen a védők között, de különösen nem töri magát, hogy megjátszható legyen. Francnak se kell ez a kivénhedt szar jövőre, tegyük be Tammy-t, rosszabbak ennél úgysem lehetünk.
én megírtam a véleményem Higuainról a meccs után ami hasonló mint a tiéd.
nagyon nem értem miért nem jött egy olyan fiatal csatár aki gólképes mondjuk Piatek 30-40m euróból meglett volna és vele hosszú távon lehetett volna tervezni, de nekünk nem kellett inkább egy olyan játékos kell aki ismeri a Sarri rendszert igaz ez a pályán nem látszik, vicc mennyire mellényúlunk csatár téren az utóbbi időkben.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17396 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta: a következő két fordulóban pedig két nyerhető hazai meccsünk lesz(Brighton és WHU).
A Brighton féle ócska csapatokat otthon általában bedaráljuk, de a WHU pont az, aki ellen nem venném biztosra, hogy sikerül nyerni, lehetnek bármilyen formában. Ahol már van egy kis minőség az ellenfél keretében, azok ellen általában meggyűlik a bajunk.

Higuaínról egyébként miért nem esik szó, hogy mennyire egy hasznavehetetlen, tohonya, megjátszhatatlan, lomha szar? Morata egy ilyen produkció után minden hozzászólásban szerepelt. Én eddig a feléje táplált utálatom ellenére türelmes voltam vele, de konkrétan nulla fejlődést látok az első meccséhez képest. Két Champo-szintű csapat ellen sikerült bevennie a kaput a bajnokságban, jobb csapatok ellen helyzetbe sem kerül. Morata sem volt jobb, félreértés ne essék, de az a szerencsétlen a maga sutaságával meg puhányságával legalább küzdött, az argentin megváltó meg pont azt hozza, amit egy kiégett csatártól várni lehet, elvan ott középen a védők között, de különösen nem töri magát, hogy megjátszható legyen. Francnak se kell ez a kivénhedt szar jövőre, tegyük be Tammy-t, rosszabbak ennél úgysem lehetünk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#17397 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Zanyád írta:
Dízel írta:Meg nézzétek meg mivel nyert ma is a Pool. :)
Persze az index.hu-n mi már kint vagyunk, hogy mekkorát mákoltunk. :)

https://index.hu/sport/futball/2019/03/ ... _biro_les/

Mondjuk annyira nem érdekel, nekem az index egy hiteltelen szar portál ettől teljesen függetlenül.
Miért, mert nem mákoltunk? Vajon győzelem vagy egyáltalán döntetlen lett volna-e, ha befújja a lest, ahogy be kellett volna?

Mellesleg a cikk címével és üzenetével teljes mértékben egyetértek:

Teljes röhej a videóbíró nélküli Premier League
"Visszanézni nem tudták, ugyanis a spanyol, a német, az olasz, a francia bajnoksággal szemben a világ legnépszerűbb, legnézettebb, leggazdagabb, legsztároltabb bajnokságában
NINCS VIDEÓBÍRÓ"


Most lehet, hogy nekünk jött jól, de hányszor szoptunk mi is ilyen és hasonló bírói inkompetencia miatt?
Pitye linkelt lentebb egy képet, eszerint nem volt les.
A többivel egyetértek, azon túl, hogy ha nincs videobíró, akkor se a mi meccsünkön se a többi PL meccsen sincs, ergo egyenlőek az esélyek.
Technikailag persze érthetetlen és felfoghatatlan, hogy pont az angol bajnokságban nincs ilyen technológia. Egyébként lehet tudni miért? illetve mikor kerül bevezetésre?

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#17398 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Dízel írta:Meg nézzétek meg mivel nyert ma is a Pool. :)
Persze az index.hu-n mi már kint vagyunk, hogy mekkorát mákoltunk. :)

https://index.hu/sport/futball/2019/03/ ... _biro_les/

Mondjuk annyira nem érdekel, nekem az index egy hiteltelen szar portál ettől teljesen függetlenül.
Miért, mert nem mákoltunk? Vajon győzelem vagy egyáltalán döntetlen lett volna-e, ha befújja a lest, ahogy be kellett volna?

Mellesleg a cikk címével és üzenetével teljes mértékben egyetértek:

Teljes röhej a videóbíró nélküli Premier League
"Visszanézni nem tudták, ugyanis a spanyol, a német, az olasz, a francia bajnoksággal szemben a világ legnépszerűbb, legnézettebb, leggazdagabb, legsztároltabb bajnokságában
NINCS VIDEÓBÍRÓ"

Most lehet, hogy nekünk jött jól, de hányszor szoptunk mi is ilyen és hasonló bírói inkompetencia miatt?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#17399 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Meg nézzétek meg mivel nyert ma is a Pool. :)
Persze az index.hu-n mi már kint vagyunk, hogy mekkorát mákoltunk. :)

https://index.hu/sport/futball/2019/03/ ... _biro_les/

Mondjuk annyira nem érdekel, nekem az index egy hiteltelen szar portál ettől teljesen függetlenül.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17400 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért ne vegyük el Willian érdemeit sem az egyenlítő gólból :D :D :D
Kép
Kép
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése