Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17601 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Traxver írta:Szezonban talán 1 meccs volt ahol tudtunk fordítani... Cardiff ellen hazai pályán...több nem rémlik
Még a Liverpool elleni CC-meccs volt ilyen, de tényleg ennyi. A Cardiff ellen azért sikerülhetett, mert ők bevallottan nem szeretik a bunkert, nyílt sisakkal támadtak a vezetésük után is. Ha visszaállnak, bajba lettünk volna ott is. A 'Pool ellen meg Hazard és az ő zsenialitása jelentette a különbséget, különben ott se lett volna fordítás.
Magyarul csapatként, egy visszaálló együttes ellen még nem sikerült talpra állni vesztett helyzetből ebben a szezonban, ez is elég sokatmondó. Mondjuk nem meglepő, mert csak az nem kontráz le és rúg abból gólt, aki nem akar.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1684
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#17602 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Szezonban talán 1 meccs volt ahol tudtunk fordítani... Cardiff ellen hazai pályán...több nem rémlik

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17603 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
AwayRoller írta:Csak pep és klopp előtte letett valamit az asztalra, egyrészt indokolván a türelmet, másrészt a taktikai felkészültségük "enyhén" gazdagabb.

Értem én, hogy mindenki pöcse kivan már az edzőkeringővel, de nem kéne annyira görcsösen hadakozni sem ellene, hogy pont az utóbbi évek legkevésbé helytálló személyének szavazzunk bizalmat.
Ez ugyan az a szitu mint a “cho-nak sokkal jobb a statisztikaja mint pulisicnek” vitaban. Nem vagyunk hajlandoak egy cseppet a szamok moge nezni, minden fekete vagy feher. Igen, ha a komoly trofeakat nezzuk akkor a kopasz tette le a legtobbet az asztalra, de total mas az egesz edzoi palyafutasa es eletpalyaja minr Guardiolanak. De ettol meg hogy ne tett volna le semmit az asztalra? Self made mankent a NULLAROL eljutott a Napoli padjaig ahol ugy szorongatta a Juvet ahogy se elotte se utana senki az utobbi evekben a Serie A-ban. Kozben Pep trofeaitol elelvez mindenki, koztuk a nemet bajnoki cimektol. De hat a lenyeg a statisztika.

Ennyi erovel Kloppot meg Pepet miert nevezte ki anno a csapatuk? Elotte nemet 2 meg spanyol 2 volt csak mogottuk.

A taktikai felkeszultseguk gazdagabb szoveg meg szimplan nem ul. Persze, ugy konnyu taktikailag felkeszultnek lenni hogy Mahrez a 5. szami embered egy posztra meg Otanendi ul a padon. Pep meg Klopp is nagyon komoly szoporollerekre ult ra 1-2 eve, csak akkor Conte verte oket es orultunk neki.

Honvedban van valami gruz gyerek aki 30+ golt kott es 25+ golpasszt adott a sajat ligajaban, gondolom o mindenki nagy alma mert jo a statisztikaja. Tok mindegy hogy minden mas csak rakjunk egymas melle ket szamot es aki rosszl jon ki az elsofoku egyenletbol az egy leirt ember.
Mögé nézünk mi a számoknak, csak az a gond, hogy ott ugyanazt a semmit látjuk. Se eredmény, se szép játék. Nápolyban az utóbbi megvolt, és kis túlzással félig-meddig előbbi is, mert az azért nagy fegyvertény, hogy tavaly sokáig versenyben voltak a bajnoki címért. Viszont a taktikai felkészültségének milyenségével kár vitatkozni, se az olaszoknál, se nálunk nem tud (és akar) újat mutatni és váratlant húzni, ez független attól, hogy éppen Mahrez vagy Moses, Otamendi vagy Cahill az 5. számú csere a poszton. A Napoli-nál persze nem is kellett változtatnia, nálunk viszont nem ártana. Pep és Klopp ilyen szempontból (is) köröket ver az öregre, sajnos ez teljesen nyilvánvaló.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17604 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
AwayRoller írta:Csak pep és klopp előtte letett valamit az asztalra, egyrészt indokolván a türelmet, másrészt a taktikai felkészültségük "enyhén" gazdagabb.

Értem én, hogy mindenki pöcse kivan már az edzőkeringővel, de nem kéne annyira görcsösen hadakozni sem ellene, hogy pont az utóbbi évek legkevésbé helytálló személyének szavazzunk bizalmat.
Ez ugyan az a szitu mint a “cho-nak sokkal jobb a statisztikaja mint pulisicnek” vitaban. Nem vagyunk hajlandoak egy cseppet a szamok moge nezni, minden fekete vagy feher. Igen, ha a komoly trofeakat nezzuk akkor a kopasz tette le a legtobbet az asztalra, de total mas az egesz edzoi palyafutasa es eletpalyaja minr Guardiolanak. De ettol meg hogy ne tett volna le semmit az asztalra? Self made mankent a NULLAROL eljutott a Napoli padjaig ahol ugy szorongatta a Juvet ahogy se elotte se utana senki az utobbi evekben a Serie A-ban. Kozben Pep trofeaitol elelvez mindenki, koztuk a nemet bajnoki cimektol. De hat a lenyeg a statisztika.

Ennyi erovel Kloppot meg Pepet miert nevezte ki anno a csapatuk? Elotte nemet 2 meg spanyol 2 volt csak mogottuk.

A taktikai felkeszultseguk gazdagabb szoveg meg szimplan nem ul. Persze, ugy konnyu taktikailag felkeszultnek lenni hogy Mahrez a 5. szami embered egy posztra meg Otanendi ul a padon. Pep meg Klopp is nagyon komoly szoporollerekre ult ra 1-2 eve, csak akkor Conte verte oket es orultunk neki.

Honvedban van valami gruz gyerek aki 30+ golt kott es 25+ golpasszt adott a sajat ligajaban, gondolom o mindenki nagy alma mert jo a statisztikaja. Tok mindegy hogy minden mas csak rakjunk egymas melle ket szamot es aki rosszl jon ki az elsofoku egyenletbol az egy leirt ember.
Pedig ahogy nézem, rajtad kívül ezen a fórumon már senki sem pártolja ezt a kóklert. Engedd el...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#17605 Hozzászólás Szerző: kazomester »

We can confirm a report of racist abuse directed at one of our players in the final minutes of the match in Kiev from a small section of home supporters.

We wholeheartedly condemn such abhorrent behaviour.

Visszanyalt a fagyi.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17606 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta:Nekem a tegnapi meccsen a meccs utáni nyilatkozat utolso mondata volt a legszomorúbb, mikor mondta a második félidöröl: "őszintén szólva, nem tudom mi történt..."

Egy rakás szerencsétlenség az ember...
Minden kínos eredmény után ezt tudja csak kinyögni, tényleg röhejes és kellemetlen. Ha az észt 2. osztályban nyilatkozgat ilyeneket egy félamatőr státuszú edző, a helyi szurkolók ott is minimum megvonják a szemöldöküket, hogy ez mit keres itt, na de itt egy világelit topklubról beszélünk könyörgöm... Tényleg inkább puffogtatná a közhelyeket, ennél a fogalmatlan megnyilvánulásnál minden jobb.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#17607 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

AwayRoller írta:Csak pep és klopp előtte letett valamit az asztalra, egyrészt indokolván a türelmet, másrészt a taktikai felkészültségük "enyhén" gazdagabb.

Értem én, hogy mindenki pöcse kivan már az edzőkeringővel, de nem kéne annyira görcsösen hadakozni sem ellene, hogy pont az utóbbi évek legkevésbé helytálló személyének szavazzunk bizalmat.
Ez ugyan az a szitu mint a “cho-nak sokkal jobb a statisztikaja mint pulisicnek” vitaban. Nem vagyunk hajlandoak egy cseppet a szamok moge nezni, minden fekete vagy feher. Igen, ha a komoly trofeakat nezzuk akkor a kopasz tette le a legtobbet az asztalra, de total mas az egesz edzoi palyafutasa es eletpalyaja minr Guardiolanak. De ettol meg hogy ne tett volna le semmit az asztalra? Self made mankent a NULLAROL eljutott a Napoli padjaig ahol ugy szorongatta a Juvet ahogy se elotte se utana senki az utobbi evekben a Serie A-ban. Kozben Pep trofeaitol elelvez mindenki, koztuk a nemet bajnoki cimektol. De hat a lenyeg a statisztika.

Ennyi erovel Kloppot meg Pepet miert nevezte ki anno a csapatuk? Elotte nemet 2 meg spanyol 2 volt csak mogottuk.

A taktikai felkeszultseguk gazdagabb szoveg meg szimplan nem ul. Persze, ugy konnyu taktikailag felkeszultnek lenni hogy Mahrez a 5. szami embered egy posztra meg Otanendi ul a padon. Pep meg Klopp is nagyon komoly szoporollerekre ult ra 1-2 eve, csak akkor Conte verte oket es orultunk neki.

Honvedban van valami gruz gyerek aki 30+ golt kott es 25+ golpasszt adott a sajat ligajaban, gondolom o mindenki nagy alma mert jo a statisztikaja. Tok mindegy hogy minden mas csak rakjunk egymas melle ket szamot es aki rosszl jon ki az elsofoku egyenletbol az egy leirt ember.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17608 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nekem a tegnapi meccsen a meccs utáni nyilatkozat utolso mondata volt a legszomorúbb, mikor mondta a második félidöröl: "őszintén szólva, nem tudom mi történt..."

Egy rakás szerencsétlenség az ember...

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#17609 Hozzászólás Szerző: laczze »

Vártam, hogy reggelre talán azt olvasom kirúgták az edzőzseninket, de sajnos hiába reménykedek.
Érdekes, amikor nem lett volna feltétlen égető akkor ennél kevesebbért is küldtünk el edzőt, erre ezzel a mágussal kivételezünk vicc...
Annyira nem tud mit kezdeni, komolyan 2 meccsből 1 et kellett volna nyernünk de erre is képtelenek voltak.
Hazard is mit akar a Real ba? Egyszer kell neki szarombele unott játékot nyomatni aztán kb elátkozzák, itt meg ezt nyomatja minden 2. meccsen aztán istenként van kezelve.
Nézzenek már magukba egy kicsit.
Amíg Sarri az edző én hanyagolom a meccsnézést.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17610 Hozzászólás Szerző: Dante »

A legjobb 10 meccsünk között sem volt a tegnapi első félidős teljesítmény. Minden "szerencsétlen" vereség, döntetlen után elhangzik ez a "szezon egyik legjobbja volt a mai, de sajnos...". Október óta szar a csapat, bárki fel tud készülni a taktikából és mivel a játékosok egyénileg sem hozzák a szezon eleji szintet, így nem jelent nagy feladatot a legyőzésünk egy összeszedettebb PL csapatnak.

edeskeves
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17611 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Mondjuk szerintem azzal nehez vitatkozni, hogy a tegnapi elao felido volt az egyik legjobb ebben a szezonban egyszeruen vagy Pickford vedett nagyokat, csakugy mint a masodikban Higuain lovesenel vagy akapufarol jott ki. En az elso felidot latvan elkepzelhetetlennek tartottam, hogy itt ne nyerjunk.. aztan jottek a szokasos egyeni hibak es miutan kapunk egy golt valahogy elkezdenek kapkodni es panikolni es gorcsosseg lesz belole.
Jorginhot utalom, de mostanaban egesz jol osszekapta magat es tegnap is pl 2 Fabregas-zsugat osztott ki, ha Higuain kicsit gyorsabb..
vegre voltak tavoli lovesek is, szoval ez is elorelepes a Wolves elleni meccshez kepest, mikor csak a vegen jutott eszukbe. A legnagyobb god, hogy a vedelmunkben mindig benne van a kapott gol es hogy valaki(k) belehibaznak. Alonsonal mi indokolta, hogy odarugjon a tizinel? Annyi, hogy tetu lassu es elkesett. Gondolom Emersonnal tortenhetett valami, mert a padon azert ott szokott lenni.
Nekem jelenleg kettos erzeseim vannak, mert emberek es a jatek is fejlodnek, de az eredmenyek nem annyira parosulnak melle, fellangolasok vannak.
Valahogy ha Sarri fel tudna epiteni ugy a csapatot, hogy huzamosabb ideig kepesek lennenek ugy jatszani, mint tegnap az elso felidoben, akkor mindenkepp adnek meg neki idot.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17612 Hozzászólás Szerző: Pityee »

becus3 írta:
AwayRoller írta:Csak pep és klopp előtte letett valamit az asztalra, egyrészt indokolván a türelmet, másrészt a taktikai felkészültségük "enyhén" gazdagabb.

Értem én, hogy mindenki pöcse kivan már az edzőkeringővel, de nem kéne annyira görcsösen hadakozni sem ellene, hogy pont az utóbbi évek legkevésbé helytálló személyének szavazzunk bizalmat.
Klopp mit tett le?
Két bajnoki címet, egy kupát és két szuperkupát nyert a Dortmunddal, ergó mindent megnyert Németországban. Mellette elvitte BL döntőbe is őket. Sarri mit nyert Nápolyban? Tapasztalatot, pedig nem volt gyengébb kerete a Klopp féle Dortmundtól.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#17613 Hozzászólás Szerző: becus3 »

AwayRoller írta:Csak pep és klopp előtte letett valamit az asztalra, egyrészt indokolván a türelmet, másrészt a taktikai felkészültségük "enyhén" gazdagabb.

Értem én, hogy mindenki pöcse kivan már az edzőkeringővel, de nem kéne annyira görcsösen hadakozni sem ellene, hogy pont az utóbbi évek legkevésbé helytálló személyének szavazzunk bizalmat.
Klopp mit tett le?

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1684
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#17614 Hozzászólás Szerző: Traxver »

focimark írta:Egyebkent lattatok ti is, hogy az elso gol elotti szogletnel Kante fogta Minat? Nem tudom ki rendezte az embereket de jo nagy barom lehet.
Én láttam... fogtam is a fejem...taktikailag megint csillagos 5ös volt...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#17615 Hozzászólás Szerző: focimark »

Egyebkent lattatok ti is, hogy az elso gol elotti szogletnel Kante fogta Minat? Nem tudom ki rendezte az embereket de jo nagy barom lehet.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17616 Hozzászólás Szerző: Dante »

Николаевич írta:Miért nem lehet hogy egyszer mi is türelmesek vagyunk egy hangyafasznyit? Tényleg azt akarjuk hogy rúgják ki Sarri-t, akinek a kedvéért idejöttek játékosok 100+ milliókért, aki az új mesternek természetesen nem fognak kelleni. Így is összejöhet a BL, de ha nem sikerül igazából akkor sincs semmi, mert elég messze vagyunk Európa top 5-6 csapatától, és ezt tartósan csak építkezéssel tudjuk behozni. Most akkor megint jön XY, aki vagy odaver az első szezonban aztán ha utána nem tudja megugrani akkor kuka, vagy az első szezonban repül mert nem seper jól az új seprű. Régi recept. Nem röhejes hogy a 2000-ben kinevezett Ranieri az utolsó edzőnk aki ki tudott tölteni 3 szezont egymás után nálunk? :D Hármat...

Vannak gondok a csapatnál, de közel sem akkorák mint amekkora a pánik megint. Döntőztünk egy kupában kiütve a Liverpoolt és a Spurst, az EL-en szépen végigmegyünk úgy néz ki, a bajnokságban azért nagyjából ott vagyunk a tűz közelében. Jön Pulisic nyáron, tuti hogy jön új balhátvéd, padot is lehet erősíteni, olyan emberekkel akiket Sarri akar, aztán jövő szezon végén megnézzük hogy merre tartunk. Ha megrekedünk, visszalépünk akkor változtatni kell, de hiba azt várni hogy jön egy olyan edző aki varázsütésre egyik pillanatról a másikra tartósan visszavisz minket a legfelső polcra.
A képletből kihagyod azt a tényt, hogy sokkal inkább leépülőben van a csapat, mint javuló formában. Ha próbálkozna valamin változtatni hétről hétre, próbálgatná a játékosokat, formációt bármilyen megoldást, hogy javuljon az eredménytelen játékunk, akkor nem lenne probléma az eredményekkel.
Miért kell minden edzőnél azt látni, hogy arcra kerülnek játékosok a kezdőbe? Miért nem lehet lerakni a szar Torres-eket, Morata-kat, Jorginho-kat a padra és keresni valakit a helyükre? Sosem fogom megérteni az "ha elégszer csinálom majd csak sikerül átfejelni a betonfalat" hozzáállást.
Annyi lehetősége lenne és nem tesz semmit, minden meccsen ugyanaz a 14 ember, ugyanaz a halott taktika, ugyanaz a meccsvégi nyilatkozat.
Ami nem ugyanaz, az a felsorolt edzők és Sarri kvalitásai. Az olasz két-három polccal lejjebb van és ez nem is fog megváltozni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17617 Hozzászólás Szerző: emsanya »

AwayRoller írta:Csak pep és klopp előtte letett valamit az asztalra, egyrészt indokolván a türelmet, másrészt a taktikai felkészültségük "enyhén" gazdagabb.

Értem én, hogy mindenki pöcse kivan már az edzőkeringővel, de nem kéne annyira görcsösen hadakozni sem ellene, hogy pont az utóbbi évek legkevésbé helytálló személyének szavazzunk bizalmat.
Nekem is az a bajom h a legrosszabb emberrel kezdenénk meg ezt a türelmes dolgot. Tudom múlt de az előzö edzönknél sokkal indokoltabb lett volna.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#17618 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Csak pep és klopp előtte letett valamit az asztalra, egyrészt indokolván a türelmet, másrészt a taktikai felkészültségük "enyhén" gazdagabb.

Értem én, hogy mindenki pöcse kivan már az edzőkeringővel, de nem kéne annyira görcsösen hadakozni sem ellene, hogy pont az utóbbi évek legkevésbé helytálló személyének szavazzunk bizalmat.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#17619 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Klopp első évében 8. lett a Liverpoollal - oké, októberben kezdett, de azért nem nulla pontról. A másodikban éppen 4. Tavaly is 4., de már Európában jött a döntő. Idén már két komoly fronton is ott vannak.
Pep az első évében 3. lett a City-vel, 15 pont lemaradásra tőlünk, de 3 ponton belül volt az 5. Arsenal, és voltak ott is 3-0 meg 4-1-es vereségek, utóbbi pont az Evertontól, BL-ben szintén semmi. Na ezek után tőlünk tuti repül. Tavaly már 100 pontos bajnoki cím, BL-ben sima kiesés a Liverpool-tól.

Miért nem lehet hogy egyszer mi is türelmesek vagyunk egy hangyafasznyit? Tényleg azt akarjuk hogy rúgják ki Sarri-t, akinek a kedvéért idejöttek játékosok 100+ milliókért, aki az új mesternek természetesen nem fognak kelleni. Így is összejöhet a BL, de ha nem sikerül igazából akkor sincs semmi, mert elég messze vagyunk Európa top 5-6 csapatától, és ezt tartósan csak építkezéssel tudjuk behozni. Most akkor megint jön XY, aki vagy odaver az első szezonban aztán ha utána nem tudja megugrani akkor kuka, vagy az első szezonban repül mert nem seper jól az új seprű. Régi recept. Nem röhejes hogy a 2000-ben kinevezett Ranieri az utolsó edzőnk aki ki tudott tölteni 3 szezont egymás után nálunk? :D Hármat...

Vannak gondok a csapatnál, de közel sem akkorák mint amekkora a pánik megint. Döntőztünk egy kupában kiütve a Liverpoolt és a Spurst, az EL-en szépen végigmegyünk úgy néz ki, a bajnokságban azért nagyjából ott vagyunk a tűz közelében. Jön Pulisic nyáron, tuti hogy jön új balhátvéd, padot is lehet erősíteni, olyan emberekkel akiket Sarri akar, aztán jövő szezon végén megnézzük hogy merre tartunk. Ha megrekedünk, visszalépünk akkor változtatni kell, de hiba azt várni hogy jön egy olyan edző aki varázsütésre egyik pillanatról a másikra tartósan visszavisz minket a legfelső polcra.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6282
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17620 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Egész meccsen jegyzetel, de egyik vereség után se tudja megmondani annak az okát, zseniális. :D Legalább mondana valami baromságot, mint Klopp, de inkább bevallja minden rosszul sikerült meccs után, hogy fogalma nincs, mi zajlott a pályán.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése