Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1702
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#18161 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta:OFF
broduer írta:"Kovacic mostanában remek formában játszott, de hiába mert a City ellen Jorginho kezdett helyette"
Hogy lehet valaki ennyire dilettáns, felkészületlen kommentátor? Már a múltkori Európa liga meccsünknél is feltűnt, hogy azt sem tudja miről beszél, csak úgy hasból mondd dolgokat, de akkor már az is jobb lenne, ha csak a neveket mondaná egymás után.
Vagy csak engem zavar az ilyen iszonyatosan?
Ezzel nagyon nem értek egyet. Zümire eleve elég nehéz negatívumot mondani, de azt, hogy felkészületlen lenne, biztosan nem lehet ráaggatni. Konkrétan az egyik, ha nem a legfelkészültebb kommentátor hazánkban. Hasonlítsd össze egy Fülöp Lacival, aki az oddsokon kívül másnak nem nagyon néz utána, legyen szó bármilyen sporteseményről. Én is hallottam ezt a mondatot, de az ember magas szinten közvetít kézilabdától kezdve, NBA-n át több focibajnokságig mindent, nem lehet elvárni, hogy mindent tudjon egy adott csapatról vagy egy játékos abban betöltött szerepéről. Hétvégente más meccseket közvetít más bajnokságból, ez a munkája, nem minket néz 0-24-ben hála a jó ízlésének. Szerintem ettől az egytől eltekintve nagyon korrektül beszámolt minden klubot érintő dologról, nekem felüdülés volt a baromi idegesítően modoros és stathuszár spíleres Márkus után egy normális kommentátort hallgatni, mert annak a palinak a stílusától sokszor falra mászom.
Igen valóban kicsit talán eltúloztam. Csak élt bennem az emlék egy másik Europa liga meccsről nemrégről, ahol szintén ő szinte az egész meccsen borzalmas baromságokat mondott. Az idézetet a meccs elejéről leszámítva valóban korrekt volt a mai. Meg egyébként amúgy is rá vagyok állva a Sport tv-re, amióta a Bayern elleni szuperkupa döntőn Faragó Ricsi olyan elfogult Mourinho-gyülölködést nyomott le, ami beleégett az emlékezetembe. Fülöp Laci meg a spíleresek meg nem kérdés, hogy jóval nívótlanabbak minden téren. Ettől függetlenül zavaró, ha valaki alapdolgokkal nincs tisztában, legyen szó bárkiről

edeskeves
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18162 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:Szerintem rendben volt ez így. Olyan gyenge a csapat, hogy nyílván nem fog ampadu és Odoi féle tinikkel kockáztatni. Egyértelműen az EL az egyetlen esély a Bl szereplésre, a bajnokságban nem fogunk nagyot alkotni. Gondolom Hazard és Kanté behozatala is a bizalmatlanságára utal, tartotta az eredményt.

Volt forgatva a csapat, chris és emerson kezdtek és Hazard a padon volt. Odoi kaphatott volna több játékidőt.
Hat eleve mar ezzel a kezdovel kockaztatott, foleg ez a kozeppalya nem tudom jatszott e mar igy egyutt.
Szoval ez most szerintem nem ervenyes, hogy egy CHO-t felt volna behozni 10 perc helyett mondjuk mikor meglottuk a masodik golt Willian helyett.
En nem annyira tamadgattam meg Sarrit, de ezen az egy meccsen volt annyi baromsaga, hogy csak neztem.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18163 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem rendben volt ez így. Olyan gyenge a csapat, hogy nyílván nem fog ampadu és Odoi féle tinikkel kockáztatni. Egyértelműen az EL az egyetlen esély a Bl szereplésre, a bajnokságban nem fogunk nagyot alkotni. Gondolom Hazard és Kanté behozatala is a bizalmatlanságára utal, tartotta az eredményt.

Volt forgatva a csapat, chris és emerson kezdtek és Hazard a padon volt. Odoi kaphatott volna több játékidőt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18164 Hozzászólás Szerző: Szabi »

OFF
broduer írta:"Kovacic mostanában remek formában játszott, de hiába mert a City ellen Jorginho kezdett helyette"
Hogy lehet valaki ennyire dilettáns, felkészületlen kommentátor? Már a múltkori Európa liga meccsünknél is feltűnt, hogy azt sem tudja miről beszél, csak úgy hasból mondd dolgokat, de akkor már az is jobb lenne, ha csak a neveket mondaná egymás után.
Vagy csak engem zavar az ilyen iszonyatosan?
Ezzel nagyon nem értek egyet. Zümire eleve elég nehéz negatívumot mondani, de azt, hogy felkészületlen lenne, biztosan nem lehet ráaggatni. Konkrétan az egyik, ha nem a legfelkészültebb kommentátor hazánkban. Hasonlítsd össze egy Fülöp Lacival, aki az oddsokon kívül másnak nem nagyon néz utána, legyen szó bármilyen sporteseményről. Én is hallottam ezt a mondatot, de az ember magas szinten közvetít kézilabdától kezdve, NBA-n át több focibajnokságig mindent, nem lehet elvárni, hogy mindent tudjon egy adott csapatról vagy egy játékos abban betöltött szerepéről. Hétvégente más meccseket közvetít más bajnokságból, ez a munkája, nem minket néz 0-24-ben hála a jó ízlésének. Szerintem ettől az egytől eltekintve nagyon korrektül beszámolt minden klubot érintő dologról, nekem felüdülés volt a baromi idegesítően modoros és stathuszár spíleres Márkus után egy normális kommentátort hallgatni, mert annak a palinak a stílusától sokszor falra mászom.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18165 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta:Kovacic posztidegenként 20perc alatt simán lehozta azt a teljesítményt, amit a mi kis olaszbrazilunk.
A korábbi kupa meccsekent is sokkal jobb volt ott, mint Jorginho, de azt is megkockáztatom, hogy annál is jobb, mint ahogy a saját posztján szokott focizni.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18166 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Egyre jobban meg kell erőszakolnom magam, hogy ezeket a meccseket végig bírjam nézni, pláne ilyen eseményekkel fűszerezve... :(

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6792
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18167 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként attól félek, hogy ezen a meccsen csak Hazardot pihentette, viszont nehogy Kantén verje le az elmúlt szar eredményeket és állandosítja őt a cserepadon. Mert képes rá sajnos. Jaj és csak úgy megjegyezném, hogy Kovacic posztidegenként 20perc alatt simán lehozta azt a teljesítményt, amit a mi kis olaszbrazilunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. február 14., csütörtök 23:55-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18168 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Semmi meggyőző nem volt ebben a teljesítményben, a MU és MC ellen így faszolás lesz.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18169 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta:Kovacic ebben a par percben megmutatta amit hianyolok Jorginhotol. Mozog ugyanugy megjatszhato csak epp passzol elorefele, megindul nem alibizik. Mellette sokkal furgebb, gyorsabb, agresszivebb, mint a magusunk.
Mielott valaki jonne, hogy ez csak a Malmo, Jorginho se ellenuk se a tobbi kiscsapat ellen nem csinalta ezeket. Mindenkepp ot kiprobalnam ezen a poszton par meccs erejeig.
Kovacic egy focista, Jorginho pedig megfogta az isten lábát azzal, hogy Sarri kedveli.

edeskeves
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18170 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Kovacic ebben a par percben megmutatta amit hianyolok Jorginhotol. Mozog ugyanugy megjatszhato csak epp passzol elorefele, megindul nem alibizik. Mellette sokkal furgebb, gyorsabb, agresszivebb, mint a magusunk.
Mielott valaki jonne, hogy ez csak a Malmo, Jorginho se ellenuk se a tobbi kiscsapat ellen nem csinalta ezeket. Mindenkepp ot kiprobalnam ezen a poszton par meccs erejeig.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6792
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18171 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Próbálok nem belekötni, de embertelen amit ez a Sarri leművel. Olyan mint akinek semmi érzéke a focihoz. Ilyen ellenfél ellen 5 percet kap CHO? Mikor szeretné akkor beépíteni? Ki ellen? Zsirut meg végigjátszatja? Higanyt be sem teszi, hogy szokja a társakat meg a velük való játékot? Igaza is van, mi a pélónak nekünk Higany ha itt van Zsiru? Minek nekünk CHO, ha itt van az acélos Pedro-Willin duó? 8) Bármennyire is próbálom elfogadni meg keresni a pozítivumokat benne, nagyon nem tudom elfogadni ezt a vén bagóst...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18172 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gondolom most 5 perc alatt meg kéne váltania a világot, különben megint 2 hét off. Na mind1...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18173 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta:Ez eskuszom barom. Minek egy mar megnyert meccsre Hazard meg Kante? Ha ilyen meccseken se jatszik CHO akkor mikor?
Majd jövőre a BL-ben a bajoroknál. :)

Na csak kap 8-10 percet :D

edeskeves
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18174 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Luizikyenkor gondolom nem kiabal. Megint egy jo nagy hiba tole...

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 730
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#18175 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Majd a kupában No Name city ellen...

edeskeves
Hozzászólások: 3127
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18176 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Ez eskuszom barom. Minek egy mar megnyert meccsre Hazard meg Kante? Ha ilyen meccseken se jatszik CHO akkor mikor?

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#18177 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Behozta Hazardot a mester. :D Értitek? :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18178 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Remélem eldől minnél elöbb a párharc hogy a vissszavágon láthassam egy 5-10 percet jászani CHO-t csereként.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4615
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18179 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Lagymatag, gyenge, lélektelen játék :|

Azta.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18180 Hozzászólás Szerző: Dante »

Érik a svéd gól :D Vicc, hogy a vezető találat óta a Malmö irányít.

Válasz küldése