Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#17521 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Na és akkor innentől erős a gyanúm hogy nem marad sokáig. Amit nem tudok, hogy Abráék kidobják, vagy ő maga mondd le....

Remélem nyáron a fél keretet eltakarítják..
Részemről ahogy már korábban leírtam, nagytakarítás lenne...

Luiz, Cahill, Alonso, Zappa, Jorginho, Barkley, Kova, Pedro, Willian, Giroud ki... meg aki menni akar. Vagy igazolunk fiatal, sikerre éhes játékosokat, vagy feltöltjük a keretet Tomori, Aina, James, Mount, Abraham vonallal... nem érdekelne hogy pár évig akár a top 6ból is kikerülnénk, de itt ki kell takarítani a keretet, vagy csak a zuhanás vár ránk.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#17522 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Bubi írta:Ti ezt nem unjátok?
De. Nagyon.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#17523 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azpi katasztrofa ma. Na ezert nem valo szelre. Nagyon lassu o is.

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#17524 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Bubi írta:Sokan azt hiszitek, hogy istenítem Sarrit és hogy mindent rendben látok körülötte. Vannak hibái, sok döntésével nem értek egyet. Voltak Conténak is hülyeségei. A 2. évében teljesen becsődölt a 3 védős taktilával és rohadtul nem tudta motiválni a csapatot. Későn cserélt és nem használta a fiatalokat.

Szerintem ettől függetlenül Conténak kéne ülnie a padon.
Engem az dühít, hogy egyik edző sem kapja meg azt a mértékű keretfrissítést ami már ordít évek óta, helyette kibasszuk őket, leköpködjük mindet és kifizetjük végkielégítés gyanánt egy jó játékos árát.

Rohadtul elegem van ebből. Ti ezt nem unjátok?
En azt unom,hogy 10 percenkent sipol a flashscore es mar 6-0 nal tartunk. Mikor lesz ennek vege???

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17525 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sokan azt hiszitek, hogy istenítem Sarrit és hogy mindent rendben látok körülötte. Vannak hibái, sok döntésével nem értek egyet. Voltak Conténak is hülyeségei. A 2. évében teljesen becsődölt a 3 védős taktilával és rohadtul nem tudta motiválni a csapatot. Későn cserélt és nem használta a fiatalokat.

Szerintem ettől függetlenül Conténak kéne ülnie a padon.
Engem az dühít, hogy egyik edző sem kapja meg azt a mértékű keretfrissítést ami már ordít évek óta, helyette kibasszuk őket, leköpködjük mindet és kifizetjük végkielégítés gyanánt egy jó játékos árát.

Rohadtul elegem van ebből. Ti ezt nem unjátok?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17526 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Azt mondja a Spíleres csóka: Marcos Alonso a világ egyik, ha nem a legjobb bal hátvédje.

In Spíler szakkomentátor, we trust.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#17527 Hozzászólás Szerző: White »

Emerson a 72.percben
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17528 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:
Bubi írta:
Ha viszont az általad felsoroltak alapján be lehet skatulyázni egy edző szakértelmét függetlenül attól hogy mire képes a kerete és mit ért el eddig, akkor minden eddigi edzőnk egy dilettáns volt aki elő éveiben bemakkolták a dolgokat.
nem azért hozták ide hogy betolja a buszt ezzel egyetértek. De ami nem működik az nem feltétlen fog, akkor sem ha 60 játékost kap, mert más az angol és az olasz bajnokság. Apróbb változtatások viszont segíthetnének is akár, de ő ugye ezekre sem hajlandó. amennyiben ennyire ragaszkodó lesz, azzal maga alatt vágja a fát.

És annak ellenére hogy én sem szeretek félévente edzőváltást látni, 6-0 vagy feletti vereség az olyan szinten elfogadhatatlan számomra és sok más szurkoló számára is, hogy bármennyi türelem ellenére is, az már elég egy menesztéshez.
Értem, de a következőbek is ez lesz a sorsa. Max másfél évig maradnak aztán helló. Pedro meg itt fog vigyorogni 36 évesen a kezdőben.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#17529 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Sheenka írta:Első félidő végén már egészen jól játszottunk, szerencsére jót tett a félidő, Sarri elvette a maradék kedvet is.
Mivel a city mar nem akart jatszani. 20 perc alatt elinteztek a meccset. Akkor lonek golt amikor akarnak. Olyan mintha a 2 csapat nem is egy bajnoksagban jatszana.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#17530 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Nincsenek megfelelő játékosok a taktikához. Mit teszek? Erőltetem és semmi eredménye nem lesz körülbelül 0 játékkal 1000 passzal vagy megpróbálom ebből a keretből kihozni a legjobbat és a keretre formálni a taktikát. Aztán idővel kidobálni a nem megfelelő játékosokat. Túl buzis lett volna ezt az utat választani?

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17531 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Első félidő végén már egészen jól játszottunk, szerencsére jót tett a félidő, Sarri elvette a maradék kedvet is.

De komolyan láttatok már ilyet, épp jön bele egy csapat, itt a félidő, fel lehet tüzelni őket, minden mindegy essetek neki, és ez jön ki, nem hiszem el. Sarri nem motiválni nem tudja a játékosokat, hanem negyed óra alatt elveszi az életkedvüket is.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17532 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
Pityee írta:
Bubi írta:
Jah, lol haver.. kár is ezen összevesznünk mivel ezzel megfogalmaztad, hogy más oka a 4-0nak nem is lehet, csak az edző.

Majd ha megéltél még pár edzőváltást visszatérünk rá.
lol haver, majd ha nem lesz meg idén sem a Top4, akkor majd időszerű lesz elővenni az edzőt? :D
Nem de ha kirúgják Sarrit időszerű lesz elővenni a pöcsödet ;)
Okos vagy te kis pöcscentrikus :wink:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#17533 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Hihetetlenul leepult ez a Chelsea az evek alatt....

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17534 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Ricco írta:
fst200 írta:Én azt nem értem, hogy augero miért ilyen alul értékelt csatár és hogy nem vette meg eddig senki a citybol, rengeteg gólt lo, city rengeteget köszönhet neki, top3 best csatarban évek óta bent van és rengetegszer pletykaltak hogy elmegy, mert nem boldog stb, de semmi,
Egyáltalán nem az, de a Cityből sztárjátékost max egy psg tud csak kivásárolni.
Csak sose hozták hírbe senkivel, mikor city lecsapott rá akkor sem, nah nekem mára ennyi a mecs

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#17535 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
Ha viszont az általad felsoroltak alapján be lehet skatulyázni egy edző szakértelmét függetlenül attól hogy mire képes a kerete és mit ért el eddig, akkor minden eddigi edzőnk egy dilettáns volt aki elő éveiben bemakkolták a dolgokat.
nem azért hozták ide hogy betolja a buszt ezzel egyetértek. De ami nem működik az nem feltétlen fog, akkor sem ha 60 játékost kap, mert más az angol és az olasz bajnokság. Apróbb változtatások viszont segíthetnének is akár, de ő ugye ezekre sem hajlandó. amennyiben ennyire ragaszkodó lesz, azzal maga alatt vágja a fát.

És annak ellenére hogy én sem szeretek félévente edzőváltást látni, 6-0 vagy feletti vereség az olyan szinten elfogadhatatlan számomra és sok más szurkoló számára is, hogy bármennyi türelem ellenére is, az már elég egy menesztéshez.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#17536 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Szégyen. Ég a pofám, hogy ezek a szeretett csapatom mezét viselik.

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Aktuális meccsek

#17537 Hozzászólás Szerző: Ricco »

fst200 írta:Én azt nem értem, hogy augero miért ilyen alul értékelt csatár és hogy nem vette meg eddig senki a citybol, rengeteg gólt lo, city rengeteget köszönhet neki, top3 best csatarban évek óta bent van és rengetegszer pletykaltak hogy elmegy, mert nem boldog stb, de semmi,
Egyáltalán nem az, de a Cityből sztárjátékost max egy psg tud csak kivásárolni.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#17538 Hozzászólás Szerző: White »

Sarri meghúzta a váratlan és meglepi Pep-et egy Barkley-Kovacic cserével
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17539 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Baszott nagy húzás volt ez a csere.. :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17540 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:
Bubi írta:
Pityee írta: Nem időszerű most elővenni az edzőnket, miután kaptunk egy négyest 25.perc alatt? :lol: :lol: :lol: :lol: Kész befejeztem.
Jah, lol haver.. kár is ezen összevesznünk mivel ezzel megfogalmaztad, hogy más oka a 4-0nak nem is lehet, csak az edző.

Majd ha megéltél még pár edzőváltást visszatérünk rá.
alapvetően nem vagyok az edzőváltás mellett(kivéve ha a 2. félidőben még 4et kapunk).. de Bubi, ne csinálj úgy mint ha ebben nem lenne szerepe az edzőnek.
Az edző dolgozza ki a takitkát. Az edző készíti fel a játékosokat az ellenfélre, mind támadás, mind védekezés szempontjából. Nagy mérétékben az edzőn múlik a játékosok mentális állapota is.

Namármost ugye Sarri nem hajlandó az egyértelműen nem működő taktikán változtatni és ezt el is mondta. Nem tudja motiválni a játékosokat és ezt szintén beismerte. Neki is nagy szerepe van abban hogy a csapatban nincs összhang, fejetlen csirke módjára rohangálnak, kapura veszélytelenek. ez az összevisszaság pedig az egyéni hibák esélyét is növelik...

nem azt mondom hogy az edző a hibás mindenért, mert én a keret kétharmadát kiraknám, és feltölteném a fiatalokkal, még akkor is ha az a kövi pár évben top 6-on kívüli helyezést jelent, de azért ne csináljunk úgy mintha sarrinak semmi köze nem lenne ehhez az alázáshoz... pont annyira benne van mint a csapat.
Nem csinálok úgy. Egyértelmű hogy nem megy a Sarriball ennek a keretnek, de Sarri nem fog váltani, nem azért lett idehozva hogy betolja a buszt.

Ha viszont az általad felsoroltak alapján be lehet skatulyázni egy edző szakértelmét függetlenül attól hogy mire képes a kerete és mit ért el eddig, akkor minden eddigi edzőnk egy dilettáns volt aki elő éveiben bemakkolták a dolgokat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése