Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17541 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Én azt nem értem, hogy augero miért ilyen alul értékelt csatár és hogy nem vette meg eddig senki a citybol, rengeteg gólt lo, city rengeteget köszönhet neki, top3 best csatarban évek óta bent van és rengetegszer pletykaltak hogy elmegy, mert nem boldog stb, de semmi,

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17542 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Bubi írta:
Pityee írta: Nem időszerű most elővenni az edzőnket, miután kaptunk egy négyest 25.perc alatt? :lol: :lol: :lol: :lol: Kész befejeztem.
Jah, lol haver.. kár is ezen összevesznünk mivel ezzel megfogalmaztad, hogy más oka a 4-0nak nem is lehet, csak az edző.

Majd ha megéltél még pár edzőváltást visszatérünk rá.
lol haver, majd ha nem lesz meg idén sem a Top4, akkor majd időszerű lesz elővenni az edzőt? :D
Nem de ha kirúgják Sarrit időszerű lesz elővenni a pöcsödet ;)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#17543 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
Pityee írta: Nem időszerű most elővenni az edzőnket, miután kaptunk egy négyest 25.perc alatt? :lol: :lol: :lol: :lol: Kész befejeztem.
Jah, lol haver.. kár is ezen összevesznünk mivel ezzel megfogalmaztad, hogy más oka a 4-0nak nem is lehet, csak az edző.

Majd ha megéltél még pár edzőváltást visszatérünk rá.
alapvetően nem vagyok az edzőváltás mellett(kivéve ha a 2. félidőben még 4et kapunk).. de Bubi, ne csinálj úgy mint ha ebben nem lenne szerepe az edzőnek.
Az edző dolgozza ki a takitkát. Az edző készíti fel a játékosokat az ellenfélre, mind támadás, mind védekezés szempontjából. Nagy mérétékben az edzőn múlik a játékosok mentális állapota is.

Namármost ugye Sarri nem hajlandó az egyértelműen nem működő taktikán változtatni és ezt el is mondta. Nem tudja motiválni a játékosokat és ezt szintén beismerte. Neki is nagy szerepe van abban hogy a csapatban nincs összhang, fejetlen csirke módjára rohangálnak, kapura veszélytelenek. ez az összevisszaság pedig az egyéni hibák esélyét is növelik...

nem azt mondom hogy az edző a hibás mindenért, mert én a keret kétharmadát kiraknám, és feltölteném a fiatalokkal, még akkor is ha az a kövi pár évben top 6-on kívüli helyezést jelent, de azért ne csináljunk úgy mintha sarrinak semmi köze nem lenne ehhez az alázáshoz... pont annyira benne van mint a csapat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17544 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
Pityee írta: Nem időszerű most elővenni az edzőnket, miután kaptunk egy négyest 25.perc alatt? :lol: :lol: :lol: :lol: Kész befejeztem.
Jah, lol haver.. kár is ezen összevesznünk mivel ezzel megfogalmaztad, hogy más oka a 4-0nak nem is lehet, csak az edző.

Majd ha megéltél még pár edzőváltást visszatérünk rá.
lol haver, majd ha nem lesz meg idén sem a Top4, akkor majd időszerű lesz elővenni az edzőt? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#17545 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Percekig sorolhatnám a hibákat és a bűnbakokat, a board-tól kezdve Sarrin át a keret 90%-áig. Alonso teljesítménye viszont olyannyira böki a szememet már régóta, hogy még mielőtt bármi komoly elemzésbe belefognék, követelem, hogy azonnal felejtsük el. Játsszon Emerson, aki védekezésben ugyanolyan szar, de legalább nem Kanté fejére ívelget és botlik el a labdákban...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
jkopfner
Hozzászólások: 1828
Csatlakozott: 2011. augusztus 12., péntek 20:31
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#17546 Hozzászólás Szerző: jkopfner »

Pityee írta:
jkopfner írta:Istenem mennyi idióta van itt.
Még jó, hogy vannak itt ilyen értelmiségiek mint te, akik emelik a fórum színvonalát :) 25. perc alatt kaptunk egy négyest egy rangadón és nehogy már ne lehessen ezután elővenni az edzőt, omg :lol: :lol:
Látom nem véletlenül vetted magadra.

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Aktuális meccsek

#17547 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Nyugis srácok, csak gondoljon mindenki a múlt heti 5-0-ra. Máris jobb, ugye? :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17548 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: Nem időszerű most elővenni az edzőnket, miután kaptunk egy négyest 25.perc alatt? :lol: :lol: :lol: :lol: Kész befejeztem.
Jah, lol haver.. kár is ezen összevesznünk mivel ezzel megfogalmaztad, hogy más oka a 4-0nak nem is lehet, csak az edző.

Majd ha megéltél még pár edzőváltást visszatérünk rá.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17549 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
Pityee írta:
jkopfner írta:Istenem mennyi idióta van itt.
Még jó, hogy vannak itt ilyen értelmiségiek mint te, akik emelik a fórum színvonalát :) 25. perc alatt kaptunk egy négyest egy rangadón és nehogy már ne lehessen ezután elővenni az edzőt, omg :lol: :lol:
Elő lehet venni, a pöcsömet is elővehetem csak most nagyon nem időszerű.
Nem időszerű most elővenni az edzőnket, miután kaptunk egy négyest 25.perc alatt? :lol: :lol: :lol: :lol: Kész befejeztem.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17550 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Legalabb egy pozitiv dolog, hogy van egy jo csatarunk ugy tunik. A tobbi szora sem erdemes, ekkora rovidzarlatot nem tudom hogy tudnak osszehozni mar sokadjara.. aztan meg felszabadultan latjuk mire kepesek, siman partiban voltak a cityvel. Pedro beverhette volna, hogy egy kicsit szebb legyen.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#17551 Hozzászólás Szerző: laczze »

Persze a City nek ennyi volt a meccs, 4-0 aztán mehet a elfocizgatás, hagynak minket is labdázni, ami szó szerint megalázó az eredmény mellé.
Azért ekkora pofonba rangadón nem futottunk még bele Conte alatt sem.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17552 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
jkopfner írta:Istenem mennyi idióta van itt.
Még jó, hogy vannak itt ilyen értelmiségiek mint te, akik emelik a fórum színvonalát :) 25. perc alatt kaptunk egy négyest egy rangadón és nehogy már ne lehessen ezután elővenni az edzőt, omg :lol: :lol:
Elő lehet venni, a pöcsömet is elővehetem csak most nagyon nem időszerű.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17553 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Zsolti írta:Az a baj hogy túl nagy az elvárásod. Ha kivesszük Hazard Higuain Kante Kepa négyest akkor egy Everton szintű csapatot kapunk.
Messze nem. Barkley az, meg Jorginho ahogy mostanában játszik. Rosszabb napján Luiz és Alonso is. De Willian, Pedro, Azpilicueta, Kovacic és Christensen mind bizonyítottak már magasabb szinten, CHO pedig tényleg az egyik legjobb fiatal játékos jelenleg.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17554 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én pontosan ugyannolyan szarnak érzem ezt most mint conte uccsó évét. Miért is lenne más? Még mindig játszik pedro, luiz, Alonso, Barkley, Willian. Kaptunk egy kovacicot aki egyelőre lufi, Jorginhot aki a rendszer sikertelensége miatt -1 ember...
Túl sok a középszerű játékosunk a kezdőben, fele ennyi még elmenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17555 Hozzászólás Szerző: Pityee »

jkopfner írta:Istenem mennyi idióta van itt.
Még jó, hogy vannak itt ilyen értelmiségiek mint te, akik emelik a fórum színvonalát :) 25. perc alatt kaptunk egy négyest egy rangadón és nehogy már ne lehessen ezután elővenni az edzőt, omg :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. február 10., vasárnap 18:52-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#17556 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BOARD OUT

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17557 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Szerintem teljesen mindegy hogy ki itt az edző..Lehet az Sarri,Conte,Mou vagy akárki...Évek óta komolyan kellene erősítenünk,de 2-3 értékelhető igazoláson kívül,ugyanazzal a kiégett fos,középszerű,motiválatlan kerettel kell dolgozniuk...Persze a vezetőség ettől függetlenül azonnali komoly eredményeket vár el..Röhej...Ennyit tudunk sajnos srácok..Be kell ezt látnunk...Nem alkalmas a keret arra hogy ott legyünk a TOP 4ben..

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#17558 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Sheenka írta:
Bubi írta:Rohadt gáz amúgy hogy nevetséges, profi labdarúgókhoz méltatlan egyéni hibák után veszed elő Sarrit.
Persze, hogy őt veszem elő, ez a Chelsea a legrosszabb amit valaha láttam, teljesen reménytelen, hogy ebbőlm valaha kisül valami. Mourinho utolsó szezonjában, tavaly Contével, vagy az utolsó Ancellotti félév, eredményekben mind rosszabb volt, de volt benne egy remény, hogy az egész összeállhat és lesz valami ami jó. Itt most semmi ilyet nem érzek, ha minden tökéletesen összeáll lesz egy unalmas passzolgatós semmi szar nagycsapatunk akiknek kupákra lehet esélye, de egy bajnokságra baromi kevés, BL-ről nem is beszélve.
Úgy érzem magam, mint amikor Villas-Boas volt az edző. Egy szimpatikus ember rengeteg újítással és csomó ötlettel, csak sajnos az egész nem működik sehogy sem. Az egyetlen különbség, hogy ha Sarrit kirúgják ő nem lehet Dakar versenyző, mert öreg és kövér hozzá.
Az a baj hogy túl nagy az elvárásod. Ha kivesszük Hazard Higuain Kante Kepa négyest akkor egy Everton szintű csapatot kapunk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17559 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mielött halálba sírjuk magunkat, ismerjük el, talán sose volt olyan erős csapatunk mint ez a city. Nem csak a játék képe alapján hanem a keret mélysége miatt is.

Azt pedig becsülöm (ha rohadt késő is) hogy nem adtuk fel, nyomunk, harcolunk 4-0nál, perpill dominálunk. Hajrá! 5 gól kell :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#17560 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Zsolti írta:Contet kellett volna megtartani és megadni neki azokat a játékosokat akiket akar akkor már nem itt tartanánk. A vezetőséget kéne kibaszni a picsába meg azt aki leigazolta ezeket a középszerű hulladékokat. Sajnos évről évre csak csúszunk lefelé.
Én is ezt akartam irni,hogy Conte-nak kellett volna megadni amit kér és akkor nincs a duzzogása ami szerintem jogos volt(mert egy bajnoki cim után kapja meg azt a pár játékost akir kér).
Megértem aki szép focit játszó csapatot akar én is azt szeretném,de azt nem Sarri fogja elhozni,mert Jorginho a mindene úgymond köré épül a stratégia de ha őt kiveszik ami nem nehéz akkor ennyi volt és ez bizony az edző felelősége ahogy az is hogy látszólag mindenkit megkap akit kér kellett volna kérni mondjuk karira egy balhátvedet is.
Én az elején tudtam,hogy nem lesz meg a top4 mert nem jött érdemi erősítés és Sarrit sem tartom semmire,mert nem nyert soha semmit még egy szaros olasz kupát sem.
Nálam egy megoldás lenne az pedig Lampard Terry kinevezése és az hogy ők megkapják azokat akikre szükségük van nem hinném,hogy Dybalakat meg Messiket kérnének.

Válasz küldése