Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49801 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Tuncay a Boroban

Nem rossz igazolás, de majd meglátjuk hogy állja meg a helyét a PL-ben.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49802 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Röviden és tömören: egyetértek. Bízva abban, hogy hátha Robben az idény több, mint felét kivételesen nem az ambulancián hanem a pályán tölti.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49803 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Figyelj ZenZo! Más kérdés, hogy szükségünk van-e valakire vagy, hogy örülök-e valakinek. Nem volt szükségünk Sidwell-re se. Sosem mondtam az ellenkezőjét. De nekem baromi szimpi, angol, ráadásul vörös. Hogy ne örülnék neki?:) Hogy mennyit játszik, majd az idő eldönti. De ha nem sérül meg, akkor tuti 10+, szívesen fogadok Winston!;)
Malouda is baromi jó játékos, ha lenne rá szükség, még örülnék is neki.
De vannak szélsők már a csapatban. Joey, Robben, Sweep és igen, Sinclair nyugodtan megkaphatja az esélyt, már Aaron Lennon is játszott a Spursben ebben a korban. Nem mondom, hogy játszon minden meccsen, de negyedik számú wingernek tökéletes, bárki bármi mondjon.

Nyilván tudom, hogy nem fogunk fiatalokra alapozni, ehhez José túl gyáva. Egyelőre nem is kell. De Scotty 2 éve csúcsformában van, szórja a gólokat, a délparton is rajonganak érte, a ManU ellen meg sziporkázott. Ben pedig U21-es válogatott 17 évesen...ez nem semmi.
Pár meccsen nyugodtan leülhetnek a kispadra, a ligakupában meg a Wycombe ellen igenis ott a helyük a kezdőben!
Only one Di Matteo!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49804 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Idei játékosmozgások

A végén van egy lista, ha valakit érdekel. Nemcsak angol foci.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49805 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

eddy992 írta:Na ne hogy már Pizzaro+Sheva jobb legyen,mint Villa.Szerintem Villa megéri azt a 27M-et ha Sheva megért 50M-t és nem tett semmi nagyot illetve dehogynem ő lett az év legrosszabb igazolása. :? Meg hogy nem láttad Quaresmat jó meccsen,hát nem tudom neki csak jó meccse volt és nagyon is elférne már valami technikás szélső. Pizzaro meg minek 30év felett van műr ő is na ne legyen már az hogy az összes veterán a Chelseabe megy. :? Mert hogy már Drogba is 30év körüli.
A Seva kontra Villa vitához egy hsz-szel lentebb a számok önmagukért beszélnek, több hozzáfűznivalóm nincs. Nem, nem láttam kvarezsmát jó meccsen. Ennek legfőbb oka, hogy nagy általánosságban angol focit nézek, ahol nem nagyon fordul meg :) A BL-ben pedig mondjuk ellenünk amit játszott, az minden volt, csak nem foci. Féltem tőle, mert az előzetes híresztelések alapján attól tartottam, hogy ez egy jó játékos. De amikor láttam a meccsen, hogy milyen körülményes, kétszer akkora cselgép, mint Robben, és úgy dobálja magát, mint egy színházi ribanc, akkor már csak röhögni tudtam. Ő tipikusan az az ember, aki meg akar halni a játék szépségében. Ezzel nincs baj, csak 2 hónap után a PL-ben térdtől lefelé nem lesz ép csont a lábaiban. C. Ronit is csak a vakszerencse mentette meg idén attól, hogy komolyabb sérülést szerezzen. Az összes veterán a Chelseabe megy? Egyrészről ez nem igaz, másrészről meg nem értem, ez miért akkora gond. Asszem az idei BL győztes valami olyan csapat lett, de persze javíts ki, ha tévednék, ahol az átlagéletkor 43 év, vagy mi... Drogba 30 év körüli (29), ahogy mondod, de kit érdekel, ha élete formájában van? 24 évesen sehol sem volt, akkor meg? Pizarro (28), cserepadra érkezett, ez több, mint valószínű.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Bauer
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007. május 6., vasárnap 12:55

#49806 Hozzászólás Szerző: Bauer »

eddy992 írta:Meg hogy nem láttad Quaresmat jó meccsen,hát nem tudom neki csak jó meccse volt és nagyon is elférne már valami technikás szélső.
Szerintem a fórumozók túlnyomó többsége (köztük én is) túristaként sem szeretné Quaresmát a Stamford Bridge környékén látni, nem hogy a csapatban...
Ja, hogy szerinted igazán kellene már egy technikás szélső, tényleg mert nekünk egy sincs. :lol:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#49807 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

undertow írta:
ZenZo írta:Na most tudom, már megint jövök és kötekedem, mekkora szemét is vagyok... :) úgyhogy előre is bocs, de:
te most azt vitatod a szurkolótársad esetében, miért kedvel jobban egy Chelsea-futballistát, mint egy batmant?!?!
Szakmai szempontokra hivatkozol: Seva 41+10/14 Villa 44+2/19. Szerzett öt góllal többet a spanyol bajnokság negyedik csapatában, ez akkora szakmai előmenetel? Morientes 26+8 mérkőzésen ugyanannyit :wink: (zárójelben Malouda: 34+8/13)


Ezt nevezed te optimizmusnak :) gyakorolj szorgalmasan! :lol:
erosen ketlem, hogy villa jobb lenne angliaban, mint morientes vagy forlan...
Fergie kb. ugyanúgy kihozta Forlan-ból a maximumot, mint Veron-ból... :D (sajna mi is)...
Nem is hittem el, hogy ez a Forlan ugyanaz volt, mint aki Spanyolországban nyomta a gólokat... :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49808 Hozzászólás Szerző: undertow »

s-h-i-n-e.com írta:
ZenZo írta: sem Jose (sem más) nem fog felállni egy négyfrontos küzdelemhez ifikkel. Ha a középpálya ép lesz az év nagy részében, Sidwell csak néhány kupameccsen és a PL végén néhány jelentéktelenebb PL meccsen jut szóhoz jövőre. (ettől persze szerepelhet jól, sőt kiválóan)
Mivel BL-t szeretnénk nyerni, egyértelmű, hogy a rutiné a főszerep. (bár szerintem Jose-nál minden téttel bíró meccsen így van) Biztos vagyok benne, hogy nem fér bele semmi kockázat...
A Chelsea, amióta ismerjük nem arról volt híres, hogy a saját nevelésű (és esetleg máshonnan igazolt) 18 évesekkel törne a nemzetközi porondra...(vagy a csoportkör után már csak a PL-re kellene koncentrálnunk) :wink:

Sidwell-nél is ez a reális...nincs bajom vele, de ki helyett játszik majd? :?: (vagy eljött a rotésön-tájm?) :D
igen.
ezt kerdezzuk amiota leigazoltuk.
mondjuk az afrika kupa alatt biztos leulhet majd legalabb a padra :)

egyebkent az utanpotlasra utoljara a 70es evek kozepen epitettunk, amikor eddie mccreadie volt az edzo. par rutinos oregre(cooke, harris, bonetti) es sajat ifikre(pl ray wilkins) alapozva a masodba kiesett csapatot 2 ev alatt visszajuttatta az elvonalba. es ekkor kovette el a klub tortenelmenek egyik legnagyobb hulyeseget: inkabb hagyta tavozni mccreadiet minhogy fizessenek neki egy ceges autot... pedig minden forras szerint nagyon tehetseges edzo volt.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49809 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Na most tudom, már megint jövök és kötekedem, mekkora szemét is vagyok... :) úgyhogy előre is bocs, de:
te most azt vitatod a szurkolótársad esetében, miért kedvel jobban egy Chelsea-futballistát, mint egy batmant?!?!
Szakmai szempontokra hivatkozol: Seva 41+10/14 Villa 44+2/19. Szerzett öt góllal többet a spanyol bajnokság negyedik csapatában, ez akkora szakmai előmenetel? Morientes 26+8 mérkőzésen ugyanannyit :wink: (zárójelben Malouda: 34+8/13)


Ezt nevezed te optimizmusnak :) gyakorolj szorgalmasan! :lol:
erosen ketlem, hogy villa jobb lenne angliaban, mint morientes vagy forlan...

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#49810 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ZenZo írta: sem Jose (sem más) nem fog felállni egy négyfrontos küzdelemhez ifikkel. Ha a középpálya ép lesz az év nagy részében, Sidwell csak néhány kupameccsen és a PL végén néhány jelentéktelenebb PL meccsen jut szóhoz jövőre. (ettől persze szerepelhet jól, sőt kiválóan)
Mivel BL-t szeretnénk nyerni, egyértelmű, hogy a rutiné a főszerep. (bár szerintem Jose-nál minden téttel bíró meccsen így van) Biztos vagyok benne, hogy nem fér bele semmi kockázat...
A Chelsea, amióta ismerjük nem arról volt híres, hogy a saját nevelésű (és esetleg máshonnan igazolt) 18 évesekkel törne a nemzetközi porondra...(vagy a csoportkör után már csak a PL-re kellene koncentrálnunk) :wink:

Sidwell-nél is ez a reális...nincs bajom vele, de ki helyett játszik majd? :?: (vagy eljött a rotésön-tájm?) :D

eddy992
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007. június 12., kedd 15:29

#49811 Hozzászólás Szerző: eddy992 »

Na ne hogy már Pizzaro+Sheva jobb legyen,mint Villa.Szerintem Villa megéri azt a 27M-et ha Sheva megért 50M-t és nem tett semmi nagyot illetve dehogynem ő lett az év legrosszabb igazolása. :? Meg hogy nem láttad Quaresmat jó meccsen,hát nem tudom neki csak jó meccse volt és nagyon is elférne már valami technikás szélső. Pizzaro meg minek 30év felett van műr ő is na ne legyen már az hogy az összes veterán a Chelseabe megy. :? Mert hogy már Drogba is 30év körüli.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49812 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na most tudom, már megint jövök és kötekedem, mekkora szemét is vagyok... :) úgyhogy előre is bocs, de:
te most azt vitatod a szurkolótársad esetében, miért kedvel jobban egy Chelsea-futballistát, mint egy batmant?!?!
Szakmai szempontokra hivatkozol: Seva 41+10/14 Villa 44+2/19. Szerzett öt góllal többet a spanyol bajnokság negyedik csapatában, ez akkora szakmai előmenetel? Morientes 26+8 mérkőzésen ugyanannyit :wink: (zárójelben Malouda: 34+8/13)


Ezt nevezed te optimizmusnak :) gyakorolj szorgalmasan! :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#49813 Hozzászólás Szerző: Megyó »

:D
kész én is optimista leszek mátol :D
aki nállunk játszik az jo és jövöre is jo lesz minden :D
Pizzaro jobb mint Villa mert nem őt vettük meg hanem a peruit kész
"én shevát jobban bírom, mint villát, sztem ez a szezonja sokkal jobb lesz, mint az előző..." nincs vmi magasan a léc ha azt a 4 bajnoki golt akarod überelni :D
jah és amugy miért birod jobban csinosabb a feje vagy miért? mert szakmai szemszögből nem igazán értem...
jah és van Johnson :D hámy Pompey meccset láttál idén? :) állandoan fentragad... de ha legalább fent veszélyes lenne... Pompey szintü védő még Diarra is 100* annyit tud aki középpályás...
a Robben és Cole a világ legütösebb szélső párosa mondtara meg már nem is reagálok... Robben egy félévet kivéve semmit nem tett még a csapatért... Cole Ő az egyik legjobb de nem a legjobb...


jah és Maloudárol megint csak uazt tom irni
Ő jo játékos, de pont olyan akire nekünk nics szükségünk
sztem egy egyéniségtelen játékos...
nekünk olyara van szükségünk akinek nem csak akkor megy jol ha a csapatnak is jol megy... ha valaki a gyors vonaton ül akkor Ő is száguld...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49814 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát, én is úgy vagyok vele, hogy ez a három paprikajancsi, élükön Quaresmával nem való ide. Tudom, hogy kevés (és persze mindig a legrosszabb) meccseiket láttam, de nem hogy nem győztek meg arról, hogy érdemes lenne őket leigazolni, hanem épp ellenkezőleg. Pizarroval kapcsolatban nekem is vannak fenntartásaim, merthát ugye egy középszerű Bayernben sem tudott állandó kezdő lenni, és hát bármennyire is bírom Makaayt, azért ő nem egy klasszis, mégis több gólt lőtt, mint a perui (bár ez nyilván összefüggésben van a lejátszott percek számával).

Azért Tore csodállak téged valahol: Malouda nem kell, pedig bizonyított a Lyonban, Sidwell meg jó lesz, mert végignyomott egy jó szezont a PL-ben egy középcsapatban. Pedig fönntartom, hogy a helyek számát tekintve Malouda leigazolása semmivel nem lenne fölösebb, mint Sidwellé. Azzal meg 100%-ban egyet értek shinenal, hogy sem Jose (sem más) nem fog felállni egy négyfrontos küzdelemhez ifikkel. Ha a középpálya ép lesz az év nagy részében, Sidwell csak néhány kupameccsen és a PL végén néhány jelentéktelenebb PL meccsen jut szóhoz jövőre. (ettől persze szerepelhet jól, sőt kiválóan)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#49815 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

én szinte 1 pontban sem értek egyet veled...
1, a joey - robben szélsőpáros a világ legütősebb szélsőpárosa
2, mutinhoról nem hallottam...
3, Pizzaroval sztem jobban jártunk... ő sztem nem sűrűn fog nyavajogni, hogy padozik, ráadásul ingyen volt, míg villát 20 millió £ alatt nem kaptuk volna meg, ráadául a padozást sem tűrné...
4, én shevát jobban bírom, mint villát, sztem ez a szezonja sokkal jobb lesz, mint az előző...
5, ferreira helyett johnson vagy diarra... dani alves nem kell, és kész...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#49816 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

én fogadni mernék,ha jön maluda robben távozik ! szerintem robben papa ezért hezitál ! ez a maluda ügy már télen is téma volt és akkor is komolynak tünt !

eddy992
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007. június 12., kedd 15:29

-

#49817 Hozzászólás Szerző: eddy992 »

Nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem Quaresma,Robben szélső párossal nem lehetne versenyezni.Meg úgy hallottam hogy a Sportingtol meg vették Joao Mutinhot ez igaz?Meg még egy dolog amit nem értek minek ide Pizzaro,inkább megvennék mondjuk David Villat.És akkor elég lenne egy csatárral játszani Drogba,meg Villa váltogatná egymást,mert ahogy hallottam Sheva megy vissza a Milanba(nem mintha szükség lenne rá,csak a pénzt veszi fel.).Meg Ferreira helyére elférne Dani Alves szerintem.:)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49818 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Azért segget ne csináljunk megint a szánkból! Nem kell Malouda! Scotty is kapjon esélyt! Asszem bizonyított!

Siddy meg jó lesz, bízz bennem!;)
ha bajnokok leszunk, sidwell nem fog ermet kapni. nem lesz meg a 10 meccse, ami ehhez kell. van ra egy fogadasom. (mar persze ha nem lesz seruleshullam a kozeppalyan :))

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#49819 Hozzászólás Szerző: kdako »

undertow írta:a kulonbseg annyi, hogy sidwell ingyen volt, malouda meg 17+ milla... aulas megint megfejne minket.
Csodálom, hogy eddig még nem azt írták a Lyon mezére, hogy támogatta: Roman Abramovics, annyi pénzt sajtolnak ki belőlünk, a költségvetésük jelentős részét ez adja.
GO BLUES!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1227
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#49820 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ToreAndre írta:Azért segget ne csináljunk megint a szánkból! Nem kell Malouda! Scotty is kapjon esélyt! Asszem bizonyított!

Siddy meg jó lesz, bízz bennem!;)
Őszintén szólva én minden érkezőben bízni szoktam, aztán a játéka alapján ítélem meg. (Parker-el sem volt bajom...sőt az amcsi "túrán" pl. Smertin is rúgott egy gyönyörű gólt, aztán nem kaptak elég lehetőséget...Sidwell-el sincs bajom, megbízhatóan végig "nyomta" az előző bajnokságot.) :wink:
Sinclair-t alig láttam játszani...de engem az sem zavarna, ha neki szavaznának bizalmat. :wink:
Azt azonban gondolom sejted, hogy (főleg) nem tizenévesekre fog alapozni Jose...

Válasz küldése