Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5681 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:Engem Hazard idegesít most már nagyon. Nem emlékszem olyan szezonra, ahol kiegyensúlyozott lett volna a teljesítménye.

Lassan már nem is bánom, hogy egy szép összeg ellenében elmenjen.
Menjen is, kell a francnak az a 10 gól és 10 gólpassz :lol: El kéne lassan fogani, hogy nem képes kiegyensúlyozottan teljjesíteni, ellenben még mindig MESSZE a legjobb támadónk. End of story.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5682 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Engem Hazard idegesít most már nagyon. Nem emlékszem olyan szezonra, ahol kiegyensúlyozott lett volna a teljesítménye.

Lassan már nem is bánom, hogy egy szép összeg ellenében elmenjen.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#5683 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ráadásul nagyon sokat hibázik, olyan helyeken adja el a labdát, ahol nem szabad. Nagyon szerencsés, hogy még nem bosszulta meg ezt egy ellenfél sem, csodával határos. Azt és érdemes megnézni, hogy milyen technikával lövi a labdákat; nem mennek lábhoz, nem erősek, nagyjából irányba mennek, de gyenge és sokszor hosszú, vagy rövid. Persze mindenkinek lehet ügyetlen passza, de ő ennyit tud, az összes ilyen.

Engem egyre inkább emlékeztet Oscar-ra, nem részletezném, hogy milyen tényezőkben, de összességében nem túl jó jel.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#5684 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Botond9797 írta:Csak egy észrevétel Jorginho-val kapcsolatban. Egyik oldalról érthető, hogy "alibizzük", én sem kedvelem az egy meccsen 100 atombiztos körömpassz, aztán zseninek kikiáltott játékosokat. Értem, mit akar vele játszatni Sarri, kell neki egy jól bejáratott ember, aki minden támadást átforgat, minden labda átmegy rajta, elosztja a védőktől, és Kepától kapott labdákat, mélyről indítja az akciókat. Ehhez előrejátékban javulnia kell és fel kell gyorsulnia. Ezért én amondó vagyok, adjunk neki egy kis időt mert nekem meggyőződésem, hogy van ebben az emberben valami és van logika egy ilyen regista szerepeltetésében, csak rohadtul látszik rajta, hogy nem az angol, hanem az olasz focihoz szokott. Lassú, kivár, körülményes, a letámadásból zavarba jön és jobbára elcseszett indításokat ad, rengeteg az eladott labdája. Ez a tempó lehet, hogy egy Cagliari vagy egy Spal ellen elég volt, de itt még egy 'Castle ellen sem az. A kérdés vele kapcsolatban szerintem, hogy fel tudja-e venni a ritmust, tud-e alkalmazkodni az angol focihoz, mert ha igen, akkor meggyőződésem, hogy lesz még rengeteg olyan meccse, mint az első bajnokijai, amikor az egész fórum és minden szakértő éljenezte, az egekig magasztalta.
Azért fél évnek már elégnek kellett volna lennie, hogy felvegye a ritmust, mikor kb. minden játékpercet a pályán tölt a fontosabb meccseken és alapból az edző legbiztosabb támasza. A környezet nyilván új neki, viszont nála jobban senki nem ismeri Sarri-t és a filozófiáját, módszereit és még sorolhatnám. Másrészt nem egy 20-22 éves játékosról beszélünk, akinél még megérti az ember, ha nyomás alatt romlik a teljesítménye.
Az első bajnoki meccsei után szerintem inkább a meghökkentség volt jelen akár itt, akár a szakértők körében, mikor 180-at passzolt és rekordokat döntögetett, semmint az egekig magasztalás. Nem volt egy megszokott jelenség ez a passzmennyiség, pláne tőlünk. A csapatunk teljesen más identitásban futballozott, mint az utóbbi hónapokban.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#5685 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Csak egy észrevétel Jorginho-val kapcsolatban. Egyik oldalról érthető, hogy "alibizzük", én sem kedvelem az egy meccsen 100 atombiztos körömpassz, aztán zseninek kikiáltott játékosokat. Értem, mit akar vele játszatni Sarri, kell neki egy jól bejáratott ember, aki minden támadást átforgat, minden labda átmegy rajta, elosztja a védőktől, és Kepától kapott labdákat, mélyről indítja az akciókat. Ehhez előrejátékban javulnia kell és fel kell gyorsulnia. Ezért én amondó vagyok, adjunk neki egy kis időt mert nekem meggyőződésem, hogy van ebben az emberben valami és van logika egy ilyen regista szerepeltetésében, csak rohadtul látszik rajta, hogy nem az angol, hanem az olasz focihoz szokott. Lassú, kivár, körülményes, a letámadásból zavarba jön és jobbára elcseszett indításokat ad, rengeteg az eladott labdája. Ez a tempó lehet, hogy egy Cagliari vagy egy Spal ellen elég volt, de itt még egy 'Castle ellen sem az. A kérdés vele kapcsolatban szerintem, hogy fel tudja-e venni a ritmust, tud-e alkalmazkodni az angol focihoz, mert ha igen, akkor meggyőződésem, hogy lesz még rengeteg olyan meccse, mint az első bajnokijai, amikor az egész fórum és minden szakértő éljenezte, az egekig magasztalta.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5686 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kecske01 írta:Olyankor mi a helyzet, ha a tavaszi szezon soran Pulisic ossze szed egy terd vagy bokaszalag szakadast?

Visszakapjuk a penzt vagy lehet ilyen kitet a szerzodesben?
Bukó. Ezt momdtam hogy ez lenne az igazi sorscsapás. De egyébként fél év alatt most leépitik amugyis a srácot. Keveset játszik majd, mert nekik már nem kell, jegelik. Mi ujra tolhatjuk bele a meccseket. Ja meg amugy szélsöre szükségünk lenne most is, de jobb ez így...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#5687 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kazomester írta:
kecske01 írta:Olyankor mi a helyzet, ha a tavaszi szezon soran Pulisic ossze szed egy terd vagy bokaszalag szakadast?

Visszakapjuk a penzt vagy lehet ilyen kitet a szerzodesben?
Dehogy lehet... Egyrészt mire fel kapnánk vissza a pénzt, másrészt megvettük, majd egyből kölcsönadtuk, szóval még csak nem is úgy szólt a hír, hogy "majd nyáron csatlakozik hozzánk". Ez egy hagyományos kölcsön.
Más néven Chelsea Szeretet szolgálat. Világ csicskái vagyunk. Amikor meg csak ki kéne használni a helyzetet (malcom+pénz willianért) akkor meg nem élünk vele. :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5688 Hozzászólás Szerző: kazomester »

kecske01 írta:Olyankor mi a helyzet, ha a tavaszi szezon soran Pulisic ossze szed egy terd vagy bokaszalag szakadast?

Visszakapjuk a penzt vagy lehet ilyen kitet a szerzodesben?
Dehogy lehet... Egyrészt mire fel kapnánk vissza a pénzt, másrészt megvettük, majd egyből kölcsönadtuk, szóval még csak nem is úgy szólt a hír, hogy "majd nyáron csatlakozik hozzánk". Ez egy hagyományos kölcsön.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5689 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Olyankor mi a helyzet, ha a tavaszi szezon soran Pulisic ossze szed egy terd vagy bokaszalag szakadast?

Visszakapjuk a penzt vagy lehet ilyen kitet a szerzodesben?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#5690 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Szerintem meg illene neki is megadni az esélyt, legalább annyit mint Moratának. Miért ne illene Sarri rendszerébe? Ez a gól (https://www.youtube.com/watch?v=oG4ZtAzPRDQ" onclick="window.open(this.href);return false;) is mutatja pl., hogy belehet őt vonni a passzkombinációkba. Én is úgy vagyok vele, hogyha nem tudunk idehozni egy Icardi szintű szupertámadót, akkor meg kell próbálni reaktiválni Michyt.
én is ezen a véleményen vagyok nem hinném hogy bármivel is rosszabb lenne mint Morata vagy Giroud.
Morata egy csomó lehetőséget kapott amivel nem élt ráadásul nem is látszik rajta, hogy a Chelsea-ben szeretne játszani.
Batshuayi-t kipróbálhatná Sarri, de attól még egy Icardi-ra szükség lenne, de Wilson vagy Higuain szintén nem az a top csatár igazolás akire szükség lenne.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#5691 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Gaba írta:
emsanya írta:http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... ne-2677929

Egy csatár érkezik már.
Esküszöm itt tartanám! Voltak hiányosságai amikor itt volt,de gyors és érzi a kaput. A Dortmundban is jól játszott..Ez a Valenciai kölcsön valamiért nem jött össze..Ha csak egy Wilsont tudnánk elhozni Januárban, akkor vele sem lennénk előrébb mint Batsuval.
Jó lenne végre a hiányposztokat klasszisokkal feltölteni, a félmegoldásokkal már tele van a padlás...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5692 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Szerintem meg illene neki is megadni az esélyt, legalább annyit mint Moratának. Miért ne illene Sarri rendszerébe? Ez a gól (https://www.youtube.com/watch?v=oG4ZtAzPRDQ" onclick="window.open(this.href);return false;) is mutatja pl., hogy belehet őt vonni a passzkombinációkba. Én is úgy vagyok vele, hogyha nem tudunk idehozni egy Icardi szintű szupertámadót, akkor meg kell próbálni reaktiválni Michyt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5693 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Gaba írta:
emsanya írta:http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... ne-2677929

Egy csatár érkezik már.
Esküszöm itt tartanám! Voltak hiányosságai amikor itt volt,de gyors és érzi a kaput. A Dortmundban is jól játszott..Ez a Valenciai kölcsön valamiért nem jött össze..Ha csak egy Wilsont tudnánk elhozni Januárban, akkor vele sem lennénk előrébb mint Batsuval.
Sarrinak nincs rá szüksége. Szerintem vele nem kell számoni, csak akkor tul kéne adni rajta hogy legyen belöle haszon, ezek a kölcsönök semmire se jók.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5694 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... ne-2677929

Egy csatár érkezik már.
Esküszöm itt tartanám! Voltak hiányosságai amikor itt volt,de gyors és érzi a kaput. A Dortmundban is jól játszott..Ez a Valenciai kölcsön valamiért nem jött össze..Ha csak egy Wilsont tudnánk elhozni Januárban, akkor vele sem lennénk előrébb mint Batsuval.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5695 Hozzászólás Szerző: emsanya »

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... ne-2677929" onclick="window.open(this.href);return false;

Egy csatár érkezik már.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5696 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Dante írta:
emsanya írta:Hazard témához, más is azon a véleményen van hogy jobb neki ha megy:

Eden Hazard is "too good" for Chelsea and has "outgrown" the club, says Jermaine Jenas.
Jenas sokszor véleményez minket poundit-ként, általában nem a legpozitívabb mondandóval. Nem hinném, hogy releváns a véleménye. (Gondolom Kane-ről azt mondaná, hogy maradnia kell a spursben)
Mi mást mondana? Szerintem nincsenek jó emlékei a csapatunkról..Akkoriban szívesebben játszott volna nálunk :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#5697 Hozzászólás Szerző: Dante »

emsanya írta:Hazard témához, más is azon a véleményen van hogy jobb neki ha megy:

Eden Hazard is "too good" for Chelsea and has "outgrown" the club, says Jermaine Jenas.
Jenas sokszor véleményez minket poundit-ként, általában nem a legpozitívabb mondandóval. Nem hinném, hogy releváns a véleménye. (Gondolom Kane-ről azt mondaná, hogy maradnia kell a spursben)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#5698 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hazard témához, más is azon a véleményen van hogy jobb neki ha megy:

Eden Hazard is "too good" for Chelsea and has "outgrown" the club, says Jermaine Jenas.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5699 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Marcos Alonso Hudson-Odoi helyzetéről nyilatkozott:

“Bayern München? Mi vagyunk a Chelsea, egy másik nagy csapat, továbbá a Premier League a világ legversenyképesebb bajnoksága. Miért menne bárki is a Bayernhez?”

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#5700 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Hawaii írta:
Szabi írta:
Hawaii írta:Főleg emiatt nagyon nincs is olyan, akit tudna mélységből indítani, pedig abban azért mindig is nagy király volt.
Fabregas mégis megoldotta meccsenként többször.
Mivel a kulcspassznak szánt, rizikósabb labdáinak a 60%-a totál esélytelen, holt térbe megy és kirúgás lesz belőle, nem azon múlik, hogy Giroud vagy Icardi várja-e azt. Ha valaki ebben a műfajban király, az Cesc vagy Pjanic, belőlük zsigerből jön ez, a mi olaszunkból nem.
Azért ilyen Vidi, PAOK, Nottingham, stb kaliberű csapatok ellen talán egy kicsit könnyebb dolga volt Fabregasnak. :)
A Southampton ellen is csak akkor lett a csapatnak gólra tartó reális esélye - és meg nem adott szabályos gólja - miután Fabre is a pályán volt Jorginho mellett. Nem tudom, hogy Jorginho helyezkedéséből/pozíciójából adódik, hogy nincs elég közel a támadókhoz a fineszes, pontos indítások és kulcspasszok adásához, vagy neki az egyáltalán nem a játéka. Mindenesetre tényleg luxusnak tűnik, hogy nem a legjobb vkp, nem is ad kulcspasszokat - mert azokat a "játékrendszer szerint" a másik két kp adja, de gyakorlatilag nem -, de még csak fel sem merül, hogy mást is ki kéne próbálni.

Nincsenek meg az ütempasszok, az iramváltások, és könnyű is kivenni a játékból. Nem várom, hogy minden 5. passza gólpassz legyen, de ahhoz képest, hogy mennyit találkozik a labdával, nagyon kevés a gólpassza és/vagy kulcspassza. Az Arsenal elleni meccsre emlékszem utoljára, kint kiugró meccs. Az pedig szeptemberben volt. Vagy augusztusban.

Válasz küldése