Átigazolások

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49861 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ZenZo írta:A Sky információi szerint Geremi a Middlesbrough-ba tart.
"Middlesbrough have ruled out suggestions that they are planning to lure former loan signing Geremi (28) back to the Riverside from Chelsea."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49862 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Egyébként nektek komolyan jobban tetszett ez a szezon, mint a 04/05-ös??:) Ezt nem hiszem el!
Nehéz lenne vitatni, hogy az a szezon legtöbbünknek igen kedves emlék, ha nem több. De akkor is voltak mostani szemmel nézve szar meccseink, de akkor a legkevésbé sem érdekelt, hogyan, csak nyerjünk. Reális esélyünk volt a bajnoki elsőség megszerzésére (mert ugye később meg is nyertük), így nem érdekelt, hogyan, csak győzzünk, legyünk bajnokok. A fősikolán körül voltam véve MU és Arsenal szurkerekkel, de még Pool-os is több akadt, mint Chelsea drukker, ugyanis szobatársammal ketten igyekeztünk valamiféle erőt képviselni. Az összes BL meccset együtt néztük bandában, ami rohadt jó volt, mert akadt persze Inter és Milan, Juventus és természetesen Barca szurkolótábor is. (ezredszer is, marhára hiányzik a fősulis élet :) ). Valahol ott tartottam, hogy azóta nőttek az elvárások is. Ha ezt a játékot produkáljuk a 04/05-ös szezonban, szerintem mindannyian - én legalábbis mindenképp - elégedett lennék, ezért is vagyok az most is. Leírtam már azt is, hogy természetesen én is szívesen látnék helyenként jóval szórakoztatóbb játékot, simább győzelmeket, harmadik PL trófeát, BL serleget, de nem vagyok telhetetlen. Tudom, hogy a csapatban benne volt a siker, benne volt a szezonban, hogy meglesz a nagy négyes, mint ahogyan az is, hogy nem nyerünk semmit. Meglett két serleg, de ami fontos, hogy az FA kupa is, amivel 3 év alatt minden angol trófea bekerült a dicsőség vitrinjébe. Elment a BL és a PL a körülmények és néhány hibás döntés miatt. De ennek ellenére eredményesen zártuk a szezont és én büszke vagyok a csapatra, csakúgy, mint két éve. Néha kemény szavakkal illetem a csapatot, vagy egy-egy játéksot, pl. Lampardot, de összességében nézve elnézem neki a helyenként gyengébb játékot, mert évek óta rengeteg mérkőzésen lép pályára (a legutóbbi szezonban 71 mérkőzés, 22 gól), mégis képes elképesztő számokat produkálni. És ki merem jelenteni, hogy ha Terry és Cech nem dől ki a sorból, a PL címet is simán behúzzuk. Persze ez is elgondolkodtató, hisz Terry és Cech nélkül is képesek voltunk meccseket nyerni, nem is akármilyen derbiket, de összességében azt hiszem, az ő hiányuk volt, ami megpecsételte a sorsunkat, hisz végig versenyben voltunk, de a végén nem jött össze. És taktika és igazolások ide vagy oda, ezért nem hibáztatható JM. Senki nem számíthatott erre. Azt meg Abra pénztárcája sem bírja el, hogy egy Cech szintű hálóőr jöjjön Hilario helyére. Asszem röviden ennyi.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49863 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Egyébként nektek komolyan jobban tetszett ez a szezon, mint a 04/05-ös??:) Ezt nem hiszem el!
04/05ben 50 ev utan lettunk bajnokok. ezt az euforiat nehez uberelni ;)

de akkor ilyen seruleshullammal semmit nem nyertunk volna.
iden 433ban valoszinuleg szinten. tavaly tavasszal lathattuk, hogy nagyon kiismertek mar, nem volt eleg hatasos. valamit valtoztatni kellett. ez a diamond lett. ami teny, hogy nem olyan szep latvany, de szinten hatasos, ha nem hianyzik az alapeberek fele. de megint nyertunk 2 kupat, es a bajnoksagban is vegig versenyben voltunk. ujabb bl elodonto. en ezt nem neveznem rossz szezonnak.
es ezt ugy, hogy szinte semmit nem pihentek a jatekosok tavaly nyaron. vb, aztan egy rovid es gyenge pre-season.

jose meg soha nem fog a tamadojatekra alapozni. ez van, szokd meg vagy szokj meg ;)
de hozzatennem rengeteg ilyen topedzo van, talan nem veletlen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára undertow 2007. június 9., szombat 14:23-kor.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#49864 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

ToreAndre írta:Egyébként nektek komolyan jobban tetszett ez a szezon, mint a 04/05-ös??:) Ezt nem hiszem el!
Nekem is az tetszett a legjobban. Csak azt sajnálom, hogy akkor nem nyertük meg a BL-t, mert talán mi érdemeltük volna meg a legjobban... Csak hát akkor is keresztbe tett a Pool...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49865 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Én ezzel tisztában vagyok, ha visszanézed, azokat is mind (vagy nagytöbbségében) én (is) írtam be ide. Ha biztos lennék a dologban, már a főoldalon lenne a cikk. Ezt mindössze azért írtam be, mert tegnap valaki írta itt, hogy már aláírta az 5 éves kontraktust. Egyébként most a legjelentősebb kérő a Real, a Bayern már csak másodhegedűs. Kíváncsi leszek viszont, idén lesz e valami a Real-ügyből...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#49866 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:Robben még nem írt alá hozzánk, de:
Hans Robben (az apa és menedzser):
"We're nearly finished negotiating with Chelsea, Arjen will stay another five years with the club."
Az apjának nem lehet hinni,már a Bayernbe igazolást is mondta:)
Mindennap mást nyilatkozik az öreg,lehet szeret szerepelni :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49867 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyébként nektek komolyan jobban tetszett ez a szezon, mint a 04/05-ös??:) Ezt nem hiszem el!
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49868 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

undertow írta:ez most vicc tore?
talaljunk ugy rendszert, hogy nekunk legyen igazunk? :)
Inkább lássátok be, hogy nekem van!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49869 Hozzászólás Szerző: undertow »

ez most vicc tore?
talaljunk ugy rendszert, hogy nekunk legyen igazunk? :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#49870 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Peti! Matekozzunk egy kicsit.
A legfontosabb kupa, egyértelműen a PL, legyen egy 4 pont.
A második sajnos a BL, ez 3 pont.
Harmadik az FA, 2 pont, negyedik a Carling Cup, 1 pont.
Ezt az analógiát követve:
José első éve: 5 pont
Második: 4 pont
Harmadik: 3 pont

Szerintem ez csökkenő sorrend. Nem a trófeák számára, hanem az értékükre gondoltam. Lehet belekötni, de összekötve a mutatott játékkal, szerintem ez egyértelmű.
Only one Di Matteo!

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#49871 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

ToreAndre írta: Bilhacicának teljesen igaza van. José itt töltött 3 éve alatt folyamatosan csökkent a mutatott játék, a színvonal, és a trófea gyüjtemény is...
Csökkent a trófea gyüjtemény? Hát ez megmicsoda hüjeség?
Én csak azt tudom hogy Murival bajnokok lettünk kétszer, Ranierivel meg nem tudni. Lehet, de egyátalán nem biztos!!!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49872 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Robben még nem írt alá hozzánk, de:
Hans Robben (az apa és menedzser):
"We're nearly finished negotiating with Chelsea, Arjen will stay another five years with the club."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49873 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Tudod az az okom beledumálni, h ez nem szakmai vita volt.

"ki ezt személyes támadásnak tekinti, mint alkalom adtán Tore, az buta". Pl. itt is simán lebutázol xy embert, mert neked mindig igazad van...


Igazából itt még írtam néhány sort, de aztán kitöröltem, nem akarok összeveszni veled.

Ja és bocs, de azért szólok bele még, mert ez itt egy vita. És leírtam a véleményemet a vitáról. Tán tilos? :P Vagy ha veled értenék egyet akkor lehetne? :P :P :)
- Ha ez nem szakmai vita, akkor mi?
- Nem mondtam, hogy igazam van. Aki viszont ilyen vitát magára vesz, az buta. Én, te, bárki itt lebutáz, lehülyéz, le"szarjátékosoz" mindenkit, mert az a véleménye, nem "mert neki igaza van" :P a vitába nem beleszólni, nem véleményezni, hanem a végén erkölcsi tanácsot adni, számomra ez furcsa. Te nem a vitába szóltál bele, ahogy írtad, leírtad a véleményed a vitáról, illetőleg azokról, akik Toreval vitába szálltak. Ez meg csak az én véleményem.
- és mellesleg: ha velem értesz egyet, akkor mindent lehet. Ez pedig azért van, mert én vagyok itt a góré, az istenkirály, és én döntöm el, ki mit mondhat.... Azért remélem ilyenkor viccelsz. Nekem sem áll szándékomban sem veled, sem mással összeveszni. És csak nyugodtan írd be azt a néhány sort, nem vagyok sértődős :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#49874 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

bilhacica írta:
Festa írta:
Vajon chelsea szintű labdarúgó mikor érkezik :)
:O :P ;O ;) a hét kérdése :)
amugy azon gondolkodtam hogy az eszem megáll még csak most tudatosult bennem!!!! hogy a 2005 ös és 2004es jo telejsitmény és szép játék csak és kizárolag Ranieri mester tanitványai hozták ÉS amiota egyre többet elküld közülök Muri és egyre többet probál helyettük ("helyettük") venni annál szarabb a csapat. áhh szuper mérges vagyok...
Én is csíptem Ranieri-t (és az igazolásait). :wink: Most a Juve kispadján végre bizonyíthatja, hogy nyerni is tud. (Remélem nem hoz szégyent a fejünkre...idén a Parma 12. helye pl. több, mint bravúr volt)... :)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#49875 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

szpecnaz írta:
Chelseafan írta:Ha már a Pool leigazolta Lucas Leiva-t, a MU pedig Andersont, akkor már mi is megérdemelnénk egy Alexandre Pato-t...!
utána néztem....nem tünik rossznak....majd meglátjuk mi lesz belőle....de addig is legalább shine örül...főleg ha még leigazoljuk alexet...két brazil is jön egy nyár alatt!:)
Istenek leszünk... :wink: (R. Carlos-t ezért még elhalászhattuk volna a törökök elől) :wink: :P :lol:
Ezt a tendenciát várom. :wink: Plusssz a legjobb angolokkal ötvözve...+ egy-két francia, olasz és holland... :wink: :D ...na jó, befejeztem... :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#49876 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat legalabbis tobb ertelme lenne, ha a vita targyhoz szolnal hozza ;)
a vitarol vitazni ertelmetlen, altalaban flame. erdemesebb privatban intezni.

itt puszta velemenykukonbsegol van szo, nem hiszem, hogy barki szemelyes tamadasnak vette vagy megsertodott volna. de ha tevednek szoljon az erintett akar itt, akar privatban es moderalok.

tore, te meg ne martirkodj, senki nem akar kizarni, csak vitattuk a velemenyed. hatha okosabb es bolcsebb leszel attol, hogy a mi nezopontunkbol is ralatsz a dolgokra ;)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#49877 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Tudod az az okom beledumálni, h ez nem szakmai vita volt.

"ki ezt személyes támadásnak tekinti, mint alkalom adtán Tore, az buta". Pl. itt is simán lebutázol xy embert, mert neked mindig igazad van...


Igazából itt még írtam néhány sort, de aztán kitöröltem, nem akarok összeveszni veled.

Ja és bocs, de azért szólok bele még, mert ez itt egy vita. És leírtam a véleményemet a vitáról. Tán tilos? :P Vagy ha veled értenék egyet akkor lehetne? :P :P :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49878 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A Sky információi szerint Geremi a Middlesbrough-ba tart.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#49879 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:Pont akartam írni, amikor még dél körül olvasgattam ezt a vitát, hogy hagyjátok abba, mert az lesz a vége h fölöslegesen megbántjátok egymást. Egy csapatnak szurkolunk, és fogadjátok el, hogy Tore ilyen. Örüljetek hogy van még ilyen ember...

De ez csak az én véleményem. :D
Ugyanmár. Ez csak szakmai - és néha azon túlnyúló - vita. Aki ezt személyes támadásnak tekinti, mint alkalom adtán Tore, az buta. Már régen (többen nálam jóval régebben) elfogadták, hogy ő ilyen. Örülünk/örülök, hogy van még ilyen ember, akivel lehet értelemesen vitázni, nemcsak köcsögölni a másikat. De nem hiszem, hogy Tore védelemre szorulna. Az első alkalommal még szó nélkül hagytam, amikor egy többek kontra Tore vita végén csak így beleszóltál, most viszont megkérdezem: erre mi okod? Egy csapatnak szurkolunk, eszmét cserélünk, vitázunk, ki mit csinálna másképp. Egy fórumnak kb ennyi a lényege. Aki ezt nem akarja, az ne fórumozzon aktívan. Ha nyerünk, írja be, hogy én is örülök, azt szevasz. Attól viszont, hogy egy csapatnak szurkolunk, még nem kell elfogadnom azt, amit mások írnak, mintahogyan másoknak sem kell az én nézeteimet elfogadni. Ez itt erről szól, de javíts ki, ha tévednék.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#49880 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:Köszi Zsoca, tényleg köszi!:)

Vissza az eredeti témához: Dani! Miért veszed annyira biztosnak Pantelicet meg Pato-t? Valószínüleg Grimi is a Sunban olvasta...
és?
nekem azt mondta már leigazoltuk,nem kérdeztem hol olvasta,tegnap hívtam és akkor mondta,hogy aznap leigazoltuk őket.

Válasz küldése