Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#18201 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Ezen a pályán nem lehet focizni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára becus3 2018. december 13., csütörtök 21:49-kor.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18202 Hozzászólás Szerző: Pityee »

béla írta:
Николаевич írta:Sarri és RLC most tartották meg a sajtótájékoztatót a Groupamában(de fura belegondolni hogy itt vannak egy köpésre), lényeg a következő:

- CHO és Ampadu is játszani fog, utóbbi biztosan kezd Cahill sérülése és Rüdi távolléte miatt.
- RLC is tuti kezd ha csak nem sérül meg
- Sarri mondta hogy nehèz volt a múltkori Vidi elleni meccs mert nagyon jól védekeztek, de most talán más lesz mert nyerniük kell.


Szerintem a Vidi bekkelni fog ezerrel és kivàrnak a kontralehetőségre, elsősorban Nego révén.
Na ha CHO egy szar Vidi ellen nem kezd, az a világ szégyene lenne, főleg,hogy két hete is a meccs embere volt.
Vicc, hogy Ampadu egy tét nélküli meccsen is csak azért kaphat lehetőséget, mert Cahill sérült.
Az külön szép lesz, ha a Pedro-Morata-Willian mesterhármassal kezdünk elöl. Fájdalmas lesz a meccs, meg értelmetlen is terhelni őket, miközben a PL-ben nem fut a szekér, mindenkinek kell a pihenés. Jorginhonak is maradnia kellett volna, pihenni meg videózni, mert rohadt nagy trágya amit mostanában lerak a bajnokságban az asztalra. Alonso szintén. Semmi logika ebben az utazó keretben.
Én most kivételesen azért örülök, hogy nem hagytak otthon minden nagyobb nevet. Legalább látunk is valakiket élőben :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#18203 Hozzászólás Szerző: béla »

Николаевич írta:Sarri és RLC most tartották meg a sajtótájékoztatót a Groupamában(de fura belegondolni hogy itt vannak egy köpésre), lényeg a következő:

- CHO és Ampadu is játszani fog, utóbbi biztosan kezd Cahill sérülése és Rüdi távolléte miatt.
- RLC is tuti kezd ha csak nem sérül meg
- Sarri mondta hogy nehèz volt a múltkori Vidi elleni meccs mert nagyon jól védekeztek, de most talán más lesz mert nyerniük kell.


Szerintem a Vidi bekkelni fog ezerrel és kivàrnak a kontralehetőségre, elsősorban Nego révén.
Na ha CHO egy szar Vidi ellen nem kezd, az a világ szégyene lenne, főleg,hogy két hete is a meccs embere volt.
Vicc, hogy Ampadu egy tét nélküli meccsen is csak azért kaphat lehetőséget, mert Cahill sérült.
Az külön szép lesz, ha a Pedro-Morata-Willian mesterhármassal kezdünk elöl. Fájdalmas lesz a meccs, meg értelmetlen is terhelni őket, miközben a PL-ben nem fut a szekér, mindenkinek kell a pihenés. Jorginhonak is maradnia kellett volna, pihenni meg videózni, mert rohadt nagy trágya amit mostanában lerak a bajnokságban az asztalra. Alonso szintén. Semmi logika ebben az utazó keretben.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#18204 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Sarri és RLC most tartották meg a sajtótájékoztatót a Groupamában(de fura belegondolni hogy itt vannak egy köpésre), lényeg a következő:

- CHO és Ampadu is játszani fog, utóbbi biztosan kezd Cahill sérülése és Rüdi távolléte miatt.
- RLC is tuti kezd ha csak nem sérül meg
- Sarri mondta hogy nehèz volt a múltkori Vidi elleni meccs mert nagyon jól védekeztek, de most talán más lesz mert nyerniük kell.


Szerintem a Vidi bekkelni fog ezerrel és kivàrnak a kontralehetőségre, elsősorban Nego révén.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18205 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta:Azért gyerekek Azpilicueta mellet se menjünk el, BeastMode-ba kapcsol a faszi a 300. meccsén.... 13 szerelés, 5 labdaszerzés, 2 tisztázás, 2 blokkolt lövés geci nagy állat volt, igazi vezér!
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5C9DA20A" onclick="window.open(this.href);return false;
Azpi for president 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#18206 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Szerintem egyébként az első félidőben látottak alapján óriási idiotizmus volt Giroudt kihagyni a kezdőből. Hazard ugrott fel minden egyes kirúgott labdáért fejelni, sok értelme volt ennek... :roll: Willian nem tett annyival többet hozzá - hagy egyáltalán hozzátett -, amennyit szerintem Giroud tudott volna.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18207 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként én az mellett sem mennék el, hogy szerintem nem véletlenül játszott a csapat ilyen jól Morata nélkül. Ezt az embert nem szabad odaengedni a csapat közelébe, egyszerűen a maga negatív, depressziós hozzáállásával lehúzza az egész csapatot és vele együtt a teljesítményüket is. Nem is magába a csapat teljesítményére gondolok mer tegnap is csak a második félidőben ébredtünk fel, hanem magába a csapat küzdése, hajtása, csúszott mászott mindenki a győzelemért.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#18208 Hozzászólás Szerző: focimark »

Dante írta:Alonso is klasszis volt az elmúlt hónapban nyújtott teljesítményéhez viszonyítva. Mindenkinek jár az elismerés.
Sterling akkor ment el mellette amikor akart, szerencsejere a masodik felido elejen atment a masik oldalra az angol. Szerintem kilogott lefele most is Marcos.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18209 Hozzászólás Szerző: Dante »

Alonso is klasszis volt az elmúlt hónapban nyújtott teljesítményéhez viszonyítva. Mindenkinek jár az elismerés.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18210 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Sokan latom kiemelik Kantet, Hazard-t, Azpit, Luizt. Viszont en nem nagyon olvasom, csak twitteren par embertol, hogy Pedro tegnap mit rakott le az asztalra. A pali vegig robotolta az egesz meccset, es mind tamado letere hatul, mind tamadasban uber kiraly volt, egyszeruen nem lehetett tole elvenni a labdat. Oriasit melozott egesz meccsen, es ha o nem lett volna nekunk tegnap, sokkal nehezebb dolgunk lett volna. Mind a ket oldalon besegitett a vedekezesben, ott volt allandoan ahol szukseg volt ra. Igy tovabb! Az egesz csapat elott le a kalappal, igy kene minden meccsen!
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#18211 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Hazard nem volt elete formajaban de adott 2 golpaszt ami brutal egy ilyen mecsen. En azt mondanam fejbe voltunk jobbak mint a City, latszot ez az idegek harca lesz aki hamarabb osszeseik vagy teved az veszit. Az elso felidoben a City lefocizott es ugy mentek minden labdara mint egy robot, mindenhol ott volt 2/3 ember. A gol megkavarta a paklit es utan Pep mar nem tudot taktikat valtanni jo szokasa szerint.
Gratula a csapatnak, feltem Luiztol de kellemesen csalodtam benne. Kovacic es Azpi volt a szive a tegnapi mecsnek szerintem.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18212 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hazard jol jatszott?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18213 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Oriási gyözelem volt, az első félidöben közünk nem volt a meccshez, mégis betaláltunk. Utána a city megrogyott, lefagytak. Nagyon szép csapatmunka volt! Megbasztuk a cityt csalános fasszal!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18214 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nagy győzelem, bár azért azt sem szabad elhallgatni, hogy még egyszer a City sem lesz ennyire tompa, mint ma a második félidőben volt. Megtörte őket a kapott gól, Agüero hiányát ma igencsak megérezték. Kepa a szezon során most először volt aránylag bizonytalan lábbal, szerencsére nem büntettek egyik pontatlan labdájából sem.

Azpi pedig elképesztő módon tolta, hiába nem kiemelkedő támadásban, de a hozzáállása és munkabírása miatt megkérdőjelezhetetlen a helye.

A bajnokságban a Brighton, Leicester, Watford, Palace, Soton ötös következik, jó lenne a megszerezhető 15 pontból legalább 13-at begyűjteni, hogy ne szálljunk el teljesen. A Liverpool eddig szerintem - amellett, hogy stabil és meggyőző - borzasztó mákos a bajnokságban, az összes neccesebb meccsüket behúzták vagy x-re mentették (Pickford hülyesége, Mahrez kihagyott tizije, Sturridge bombája), ők is fogják még a rövidebbet húzni remélhetőleg. Ma is 4-0-ra nyertek, lesgóllal, öngóllal, a B'mouth nem kapott meg egy jogos tizit 1-0-nál, szóval ez is alakulhatott volna másképp...
6+8+5+4+1+1+2+1

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18215 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Apinho írta:Gratulálok az egész teamnek, hogy összerakták mára a csapatot, és persze a fiúknak, hogy lehozták! Nagyon hálás vagyok, hogy nyertünk. Egész nap ezen stresszeltem.
Én nem, a Wolves elleni zakó után én már kibékültem a vereséggel, már azt számolgattam, hova csúszunk vissza, erre jön az utolsó 49 perc, és minden borul :lol:

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18216 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Gratulálok az egész teamnek, hogy összerakták mára a csapatot, és persze a fiúknak, hogy lehozták! Nagyon hálás vagyok, hogy nyertünk. Egész nap ezen stresszeltem.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18217 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Álmomban nem gondoltam volna, hogy 0-2 helyett 2-0 lesz... A második félidő egészen más képet mutatott, a City-t nagyon megfogta a gól, mi meg sokkal bátrabban fociztunk, aminek meg is lett az eredménye. Luizból most előjött az, hogy nagyon jó labdákat adott előre ÉS jól védekezett. Azpilicueta is nagyon jó volt. Viszont az olyanokat, amit ott a hosszabítás utolsó percében műveltek a kapu előtt, nagyon gyorsan ki kell belőlük nevelni. Szerencsére ma nem fáztunk rá az ilyen könnyelműsködésre, de mindig a hajam tépem, amikor a kapu előtt passzolgatnak... Mindegy, jó meccs volt, szerintem teljesen megérdemelt győzelemmel.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18218 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Azért gyerekek Azpilicueta mellet se menjünk el, BeastMode-ba kapcsol a faszi a 300. meccsén.... 13 szerelés, 5 labdaszerzés, 2 tisztázás, 2 blokkolt lövés geci nagy állat volt, igazi vezér!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18219 Hozzászólás Szerző: Dante »

Óriási elismerés minden játékosnak, tökéletes teljesítmény egy kis szerencsével megtámogatva. Csak így lehetett elérni ezt az eredményt.

Annyit megjegyeznék, hogy Barkley és Ruben a legjobb játékosaink közé tartoznak, mindkettőnek kezdőnek kell lennie, a középcsatár hátrányára.
Jorginho a második félidőben sokat védekezett, de nálunk van a világ legjobb szűrője, box-to-boxként Kovacic jobb.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18220 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hát ez meglepett, a meccset sajnos nem látom, de álmomba nem gondoltam hogy most oktatjuk ki a szitit. Egyetlen fájdalmam hogy a lúzerpoolnak segítünk ezzel :? :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése