Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18221 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Húúú, ezt már nem veszíthetjük el!

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#18222 Hozzászólás Szerző: laczze »

Huu az igen 2-0...
Nem nézem a meccset, majd valaki leírhatná röviden mi volt.
Gondolom a City dominált.
Sarri is tud újat húzni. Szép :):)
Drogba,Lampard,Terry <3

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18223 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Gyönyörű gól volt, kár hogy a semmiből és minden előjel nélkül jött, mert a gól előtt pont arra voltunk képtelenek, amit ilyen magas pressing esetén kell: gyors, egy-két passzos ellentámadás, amíg az ellenfél védelme nem áll fel.
Attól tartok, hogy most a City vérszemet kap. Alonso irgalmatlanul szar.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#18224 Hozzászólás Szerző: béla »

Dante írta:Jorginho-nak mi haszna van egy ilyen meccsen? Szarul védekezik, gyenge és nincs lehetősége passzolni, max rossz helyre, mert 2-3 ütemmel lassabb fejben mint a City kp-ai. Kanté-nak szintén nincs haszna, egyáltalán nem tudja követni az ellenfél támadásait és könnyen szerelik.
Egyedül Kovacic az aki összjátékban és védekezésben is mutat valamit.

És Kanté-ra jön ki a lövés és beveri!!!!!
Még jó is lenne Jorginho, ha legalább a nyomás alól ki tudná játszani magát,ahogy Kova, vagy hasonló szerepkörben Busquets, de ha megtámadják teljesen összefossa magát

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18225 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Azta qrva de szép volt! Már akartam írni, hogy szegény Kanténak egy épkézláb átadása nem volt. Akkor most már buszozzunk! :D

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18226 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:Ejj kicsi Kanté! <3

és akkor most felhúztuk őket, ezért jól megbasznak a 2. félidőben...

Marcost mindenképp lehoznám... és Loftust is be

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18227 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ejj kicsi Kanté! <3

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18228 Hozzászólás Szerző: Dante »

Jorginho-nak mi haszna van egy ilyen meccsen? Szarul védekezik, gyenge és nincs lehetősége passzolni, max rossz helyre, mert 2-3 ütemmel lassabb fejben mint a City kp-ai. Kanté-nak szintén nincs haszna, egyáltalán nem tudja követni az ellenfél támadásait és könnyen szerelik.
Egyedül Kovacic az aki összjátékban és védekezésben is mutat valamit.

És Kanté-ra jön ki a lövés és beveri!!!!!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18229 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Elalszom.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18230 Hozzászólás Szerző: Pityee »

fst200 írta: jó átlagot hoz mindig ,de kiemelkedőt nem , szóval kb mint Ferreira ,Carvajal szintjén nincs, és top5 se férne be, válogatottba se került be ,inkább Nachot játszatták ,amivel én se értek egyet
az egyebként tény, hogy a csapatban a védelem legbiztosabb pontja,szóval őt semmiképpen nem kellene pótolni, én csak csupán arra értettem, hogy a top bl csapatok nem nagyon cserélnék le a jobb szélső védőjüket rá , míg Hazard vagy Kante szinte az összes csapatba beférne, nálam ezt jelenti hogy világklasszis, hogy az adott poszton bent van a top ban
:lol: Najó, azért azt te sem gondoltad komolyan, hogy a balhere nachost egy lapon lehet akár említeni Azpival. Minden szinten köröket ver rá mi a spanyolunk, ez nem is kérdés. Arról meg aztán marhásul ő tehet, hogy a spanyol válogatott szövetségi kapitányai általában barsza-real buzik és más csapatban/ligában játszó játékosokat figyelembe sem vesznek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18231 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Dante írta:
fst200 írta:Azpi szerintem közel sem világklasszis , jó a hozzáállása, de semmiben nem nyút kiemelkedőt, se támadásban se védekezésben, hozza a kötelező jót, dolgos,szorgos de ennyi, nincs benne a top3-top5 jobb szélső védők között
Azpi kiemelkedő védekezésben, nem csak a ligában, de világszinten is. Konzisztensen nyújt jó, vagy kiemelkedő teljesítményt. Minden edző számított rá és minden játékrendszerben megállta a helyét eddig.
Arról nem beszélve, hogy emberileg is az átlag modern focista felett van, végtelenül szerény srác, aki minden évben rengeteg elismerést kap. (TotY-ben, vagy közelében, de mindig számbaveszik) Tipikus esete annak, hogy amíg nálunk van sokan nem értékelik nagyra, mert egy színtelen, szagtalan munkás, de ha egyszer már nem lesz, akkor nehéz lesz a pótlása.

Nem tudom, hogy ki jöhetne szóba a pótlásaként. Carvajal, Walker, Kimmich, Sergi Roberto, Cancelo, vagy Florenzi? Egyikőjük sem annyira komplett és kiegyensúlyozottan jó védő, mint Azpi.
jó átlagot hoz mindig ,de kiemelkedőt nem , szóval kb mint Ferreira ,Carvajal szintjén nincs, és top5 se férne be, válogatottba se került be ,inkább Nachot játszatták ,amivel én se értek egyet
az egyebként tény, hogy a csapatban a védelem legbiztosabb pontja,szóval őt semmiképpen nem kellene pótolni, én csak csupán arra értettem, hogy a top bl csapatok nem nagyon cserélnék le a jobb szélső védőjüket rá , míg Hazard vagy Kante szinte az összes csapatba beférne, nálam ezt jelenti hogy világklasszis, hogy az adott poszton bent van a top ban

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18232 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Most néztem csak meg a meccset. Nem is tudom mit mondjak. Mintha leforráztak volna, sokkoló! Hazard hónapok óta nem csinál semmit. Tegye ezt akkor a kispadon! A nagy 3-as fogatról ne is beszéljünk. Egy sportolót sem utáltam annyira, mint moratát. Faszán elindultunk a lejtőn. Én konkrétan szívesebben látnám a "B" csapatunkat, akik az EL-ben, meg a kupában nyomják. A city ellen le kell nyugtatóznom magam.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18233 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az igaz hogy Conte szarabb játékosokból is ki tudott hozni nagy dolgokat (lásd Moses). Az ő szemlélete sokkal inkább feküdt a mi klubbunk sóher szemléletének, kár hogy nehéz eset volt, de érthető is volt, leszarták a kéréseit.

Sarri játékrendszere kezd olyan lenni, ha nem lesznek meg a megfelelő emberek, szart se ér (Guardiola feeling, csak ő mindenkit megkap). Szóval ha nem kezdünk el brutál mód erősíteni, illetve olyanokat venni akit kér, nagy bukta lehet belőle, aztán jövőre kuka. No meg tényleg a "regista" szerepkör a PL-ben eddig csőd, letámadják, leütközik és kész. A Serie A-ban ez belefér, ahol visszaállnak a csapatok, kivárásra játszanak és lassabb az egész játék.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#18234 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

laczze írta:Ami nálam nagyon nyilvánvaló az a keresz szarsága mellett az edző is.
Őszintén az a Sarri egy Top csapathoz való?
Hagyjuk a szezonkezdés mert kb az elmúlt 10 évben nem volt olyan edző akinek az első évében igazán szarul kezdtünk volna.
Persze nyilván a keret minősége nem megfelelő, de azért én kételkedem az edző ben is. Most kell váltania, bár Conténak az is sikerült 1x de megújulni nem tudott/hagyták.
Én nem örültem Sarri kinevezésének és ez azóta sem változott.
Ami miatt nem tartom őt idevalónak az az, hogy nem tudott semmit nyerni volt egy időnként szépen játszó Napoli-ja, akikkel nem tudott még egy nyamvadt olasz kupát sem nyerni.
Ott nem kapott meg játékosokat azzal dolgozott ami volt, de ott nem volt elvárás, hogy kupákat nyerjen a Bl-t meg simán elérte.
Conte-nak egy baja volt, nem tudta félretenni a sértődöttségét.
Sarri nem fog megújulni hétvégén a City ellen felteszi a szokásosat aztán várja a csodát ami persze elmarad.
az a baj, ha Sarri nem kapja meg azokat a játékosokat akikkel tudja játszatni a focit amit szeret akkor hamar elköszönünk tőle is és majd jön valaki új akitől a vezetőség elvárja, hogy kupákat nyerjen abból ami van max. kap 1-2 középkategóriás játékost.
én még mindig kicsit azt bánom, hogy Conte ilyen makacs volt, mert ha nem sértődik meg és tovább viszi amit elkezdett és kap pár játékost lehet most nem itt tartanánk, de ez már soha nem derül ki.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#18235 Hozzászólás Szerző: laczze »

Ami nálam nagyon nyilvánvaló az a keresz szarsága mellett az edző is.
Őszintén az a Sarri egy Top csapathoz való?
Hagyjuk a szezonkezdés mert kb az elmúlt 10 évben nem volt olyan edző akinek az első évében igazán szarul kezdtünk volna.
Persze nyilván a keret minősége nem megfelelő, de azért én kételkedem az edző ben is. Most kell váltania, bár Conténak az is sikerült 1x de megújulni nem tudott/hagyták.
Drogba,Lampard,Terry <3

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18236 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta:
fst200 írta:Azpi szerintem közel sem világklasszis , jó a hozzáállása, de semmiben nem nyút kiemelkedőt, se támadásban se védekezésben, hozza a kötelező jót, dolgos,szorgos de ennyi, nincs benne a top3-top5 jobb szélső védők között
Azpi kiemelkedő védekezésben, nem csak a ligában, de világszinten is. Konzisztensen nyújt jó, vagy kiemelkedő teljesítményt. Minden edző számított rá és minden játékrendszerben megállta a helyét eddig.
Arról nem beszélve, hogy emberileg is az átlag modern focista felett van, végtelenül szerény srác, aki minden évben rengeteg elismerést kap. (TotY-ben, vagy közelében, de mindig számbaveszik) Tipikus esete annak, hogy amíg nálunk van sokan nem értékelik nagyra, mert egy színtelen, szagtalan munkás, de ha egyszer már nem lesz, akkor nehéz lesz a pótlása.

Nem tudom, hogy ki jöhetne szóba a pótlásaként. Carvajal, Walker, Kimmich, Sergi Roberto, Cancelo, vagy Florenzi? Egyikőjük sem annyira komplett és kiegyensúlyozottan jó védő, mint Azpi.
Az emberi oldala miatt el nem cserelnem Azpit en sem, de jatektudasban azert egy Carvajal eleg bomba. De ha ez lenne a fo problema, hogy Azpit kene lecserelnunk..

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18237 Hozzászólás Szerző: Dante »

fst200 írta:Azpi szerintem közel sem világklasszis , jó a hozzáállása, de semmiben nem nyút kiemelkedőt, se támadásban se védekezésben, hozza a kötelező jót, dolgos,szorgos de ennyi, nincs benne a top3-top5 jobb szélső védők között
Azpi kiemelkedő védekezésben, nem csak a ligában, de világszinten is. Konzisztensen nyújt jó, vagy kiemelkedő teljesítményt. Minden edző számított rá és minden játékrendszerben megállta a helyét eddig.
Arról nem beszélve, hogy emberileg is az átlag modern focista felett van, végtelenül szerény srác, aki minden évben rengeteg elismerést kap. (TotY-ben, vagy közelében, de mindig számbaveszik) Tipikus esete annak, hogy amíg nálunk van sokan nem értékelik nagyra, mert egy színtelen, szagtalan munkás, de ha egyszer már nem lesz, akkor nehéz lesz a pótlása.

Nem tudom, hogy ki jöhetne szóba a pótlásaként. Carvajal, Walker, Kimmich, Sergi Roberto, Cancelo, vagy Florenzi? Egyikőjük sem annyira komplett és kiegyensúlyozottan jó védő, mint Azpi.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#18238 Hozzászólás Szerző: béla »

Gaba írta:
béla írta:Nem tudom ti hogy vagytok vele,de megnézném már Azpit középen is a sarriballban. Kiscsapatok ellen úgyis felborítjuk a pályát, és kontrák ellen még hasznosabb is lehetne,mint Luiz vagy Christensen

Nem lenne rossz..Csak az a baj hogy akkor a Serie B-s szintű Zappacosta marad a jobboldalra.
Nyilván én is úgy gondoltam, hogy Cahill kuka, és valakit hozni Zappa elé


Egyébként Ampadut se lenne hülyeség néha kipróbálni.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18239 Hozzászólás Szerző: Gaba »

béla írta:Nem tudom ti hogy vagytok vele,de megnézném már Azpit középen is a sarriballban. Kiscsapatok ellen úgyis felborítjuk a pályát, és kontrák ellen még hasznosabb is lehetne,mint Luiz vagy Christensen

Nem lenne rossz..Csak az a baj hogy akkor a Serie B-s szintű Zappacosta marad a jobboldalra.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#18240 Hozzászólás Szerző: béla »

Nem tudom ti hogy vagytok vele,de megnézném már Azpit középen is a sarriballban. Kiscsapatok ellen úgyis felborítjuk a pályát, és kontrák ellen még hasznosabb is lehetne,mint Luiz vagy Christensen

Válasz küldése