Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18241 Hozzászólás Szerző: Pityee »

fst200 írta:Azpi szerintem közel sem világklasszis , jó a hozzáállása, de semmiben nem nyút kiemelkedőt, se támadásban se védekezésben, hozza a kötelező jót, dolgos,szorgos de ennyi, nincs benne a top3-top5 jobb szélső védők között
Szerintem Azpi benne van abba a három játékosba nálunk, akik bármikor beférnének a top10 csapatba a világon. Ez csak az én véleményem, ennyi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18242 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Azpi szerintem közel sem világklasszis , jó a hozzáállása, de semmiben nem nyút kiemelkedőt, se támadásban se védekezésben, hozza a kötelező jót, dolgos,szorgos de ennyi, nincs benne a top3-top5 jobb szélső védők között

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18243 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pityee írta:
cech19960320 írta:Azt mondjátok el, direkt nem látjátok miért nem ott játszik?

Az edzők nagy részének van egy filozófiája.. van aki kevésbé, van aki jobban ragaszkodik hozzá...
Sarti filozófiája szerint a középső poszt egy jól passzoló regista...abba a pozícióba nem fog bekerülni Kanté Jorginho "helyére". Nem kompatibilis a feladattal
Oda maximum akkor kerülhet vissza, ha formáció és filozófia váltás jön... Sarriballban nincs vkp, nincs kanté.
Már pedig elhiheted hogy ha kettejük közül valakinek mennie kell, akkor az nem Kanté lesz. Abra sem hülye, nem fog eladni egy világklasszis játékosunkat sem, mikor van belőlük össz-vissz 3 (Azpi,Kanté,Hazard). Szerintem a Chelsea szurkolók 99%-a Sarrit küldené el, ami persze nem meglepő. Úgyh vagy felállást vállt Sarri és elkezdi használni normálisan a világ legjobb védekező középpályását, vagy pedig előbb-utóbb meszeltek neki és távozik, mert így csak bukta lesz.
most ezt úgy írtad, mintha azt mondtam volna hogy Kanté el lesz küldve...
szó sincs ilyesmiről, arra reflektáltam hogy sokan csípik a sarriballt, de reklamálják kantét középre. na ez az ami nem fog megtörténni... az meg hogy mi lesz a jövőben a csapattal, sarrival és a taktikával, majd meglátjuk

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18244 Hozzászólás Szerző: Pityee »

cech19960320 írta:Azt mondjátok el, direkt nem látjátok miért nem ott játszik?

Az edzők nagy részének van egy filozófiája.. van aki kevésbé, van aki jobban ragaszkodik hozzá...
Sarti filozófiája szerint a középső poszt egy jól passzoló regista...abba a pozícióba nem fog bekerülni Kanté Jorginho "helyére". Nem kompatibilis a feladattal
Oda maximum akkor kerülhet vissza, ha formáció és filozófia váltás jön... Sarriballban nincs vkp, nincs kanté.
Már pedig elhiheted hogy ha kettejük közül valakinek mennie kell, akkor az nem Kanté lesz. Abra sem hülye, nem fog eladni egy világklasszis játékosunkat sem, mikor van belőlük össz-vissz 3 (Azpi,Kanté,Hazard). Szerintem a Chelsea szurkolók 99%-a Sarrit küldené el, ami persze nem meglepő. Úgyh vagy felállást vállt Sarri és elkezdi használni normálisan a világ legjobb védekező középpályását, vagy pedig előbb-utóbb meszeltek neki és távozik, mert így csak bukta lesz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18245 Hozzászólás Szerző: Dízel »

cech19960320 írta:Azt mondjátok el, direkt nem látjátok miért nem ott játszik?

Az edzők nagy részének van egy filozófiája.. van aki kevésbé, van aki jobban ragaszkodik hozzá...
Sarti filozófiája szerint a középső poszt egy jól passzoló regista...abba a pozícióba nem fog bekerülni Kanté Jorginho "helyére". Nem kompatibilis a feladattal
Oda maximum akkor kerülhet vissza, ha formáció és filozófia váltás jön... Sarriballban nincs vkp, nincs kanté.
Akkor Sarrinak vagy egy rossz hírem...

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18246 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Azt mondjátok el, direkt nem látjátok miért nem ott játszik?

Az edzők nagy részének van egy filozófiája.. van aki kevésbé, van aki jobban ragaszkodik hozzá...
Sarti filozófiája szerint a középső poszt egy jól passzoló regista...abba a pozícióba nem fog bekerülni Kanté Jorginho "helyére". Nem kompatibilis a feladattal
Oda maximum akkor kerülhet vissza, ha formáció és filozófia váltás jön... Sarriballban nincs vkp, nincs kanté.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18247 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Azt mondjuk nem ertem, hogy ha nem jatszik a kis kedvence, jorginho, akkor miert nem lehet berakni A helyere kantet? Legalabb akkor, bar ha eddig sarri nem vette eszre kante zsenialitasat ezen a poszton akkor baj van.

Ricco
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2009. február 26., csütörtök 22:52
Kedvenc exjátékos: Joe Cole_Drogba_Mata_Lamp

Re: Aktuális meccsek

#18248 Hozzászólás Szerző: Ricco »

Conte első évében szerencsénk volt, h a riválisoknál akkor volt/érett az edzőváltás, ami nálunk szinte mindig jól sül el, más csapatoknál azért kell idő. És akkor még volt csatárunk is. Guardiolanak is kellett egy év azért. De egyértelmű, aki bajnoki címben reménykedett az nem igazán volt a helyzet magaslatán. Viszont egy top4-be kerülés alap elvárás lenne. És menne is, de ahhoz lépni kell.

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18249 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Pityee írta:
Gaba írta:Amúgy Abra türelmét ismerve ismét hamar lesz edzőváltás :D Ha Sarri nem lesz befásult gondolkozású,mint a többi,akkor legalább egy időre változtat,ameddig tudnak hozni olyan játékosokat akivel tudja is használni ezt a rendszert. Amúgy Kanté miatt aggódok én is leginkább.Egyszerűen nem működik ebben a szerepkörben.Nem engedhetné meg a csapat egy percig sem,hogy ennyire használhatatlanná tegyünk egy ilyen játékost.
De egyszerűen nem lehet Sarri ennyire elvakult Jorginho fan. Vagy hozzá még nem jutott el az infó, hogy jelenleg Kanté a világ legjobb védekező középpályása? Konkrétan Jorginho a cipőjét nem pucolhatná meg. Még a vak is látja, hogy Kantét be kell rakni középre hátrább vkp-ba (segíteni tudjon a védőknek is), RLC-t meg Kovacicot/Barkleyt feljebb tolni hagy szervezzék a támadást, hagy támadjanak és kész. De ez álom-édes álom, tudjuk hogy a city ellen is a Jorginho-Kanté-Kovacic trióval futunk ki, úgy ahogy eddig voltak... Egyébként engem RLC tegnap meggyőzött arról, hogy neki jelenleg a kezdőben a helye. De szerintem Hudson-Odoi is betudná magát játszani.
a fő probléma, hogy a citybe Kanten kívül egy jó formában lévő Hazardot lehetne betenni a kezdőjükbe, azonkívül a többiek nagyon a padra se férnének fel, míg szinte az egész city kezdőt feltudnánk pakolni a mi 11 játékosunk helyett..
szóval így tényleg sok esélyünk nincs a bajnokságra

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18250 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:Fab és Ruben voltak a legjobbak tegnap sztem. Az történt Luiz-zal ami Jorginho-val is pl., pihentetni kellett őket. Nem fog tetszeni amiket most írok, de ideje lenne elengedni néhány tévhitet bizonyos játékosokkal kapcsolatban:

Ilyen az, hogy Luiz klasszis védő. Nem, nem az, lehet, hogy az volt régen, de már biztosan nem az. Rengeteg hibája van, ráadásul a "világhírű" indításai is nemlétezőek. Rudi simán a legjobb védőnk idén.
Azpi alap? Mélyen tudása alatt teljesít idén és előre 0. Semmi, nada. Erre új szerződést kap, amivel alapvetően nem is lenne baj, de mind tudjuk ez mit jelent. Örökös tagságot a kezdőben.
Kanté-t imádom szeretem, 1 rossz dolgot nem tudnék róla mondani, de az tisztán látszik, hogy ez a rendszer nem jó neki. Nem elég jó előre és mostanában már érződik, hogy ez a védekező feladatára is kihatással van. Hányszor dispossesselték tegnap? Eladott labdák stb. Valamit kezdeni kell ezzel a helyzettel, mert nem lesz jó.


Aki (nem te, általánosságban) komolyan azt hitte, hogy itt bajnoki címért való küzdés lesz, annak jó reggelt :)
Mikor Conte idejött, ki gondolta volna, hogy azzal a játékosállománnyal amivel rendelkezett, leiskolázza a mezőnyt és bajnoki cím lesz a vége? Persze, most már így 10 pontos hátrányban könnyű bemondani, hogy nem voltunk partiban a bajnoki címért, de egy Chelsea szintű csapattól igen is elvárt lenne, hogy folyamatos harcban legyen az első helyért.

Luiz szar jogos, de akik helyette a padon csücsülnek (Christensen-Cahill), azok még szarabbak. Szóval ilyen téren nincs más választása Sarrinak. Azpit kikezdeni felesleges, bárcsak mindenki olyan teljesítményt nyújtana mint ő, nem itt tartanánk. Kanté érdekében pedig felállást kell váltani, nincs mese, ez nem kérdés.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18251 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dízel írta:Megkapták sokan azt, amit napok óta szeretnének egyesek, fabregas bekerült, rlc is, nem is voltak rosszak, de hát tudjuk hol van nálunk a hiba. hibák. A védelmet nem igaz nem tudja Sarri rendbe rakni! Mi történt Luiz-al?? Egy klasszis védő a kis hóbortjai, kirohanásai ellenére. Rüdiger sem rossz védő, azpi alap, Alonso mondjuk tényleg sokat hibázik mostanában. Zoumat kéne visszahívni? hogy megy neki mostanság? De azért év közben sos-be védelmet kalapálni hát elég fapados... A támadósor meg botrány, ha hazardnak nem megy akkor senkinek. Willian mi a faszomért van még itt?? szokott ő támadni vagy csak a poziciója támadó?.. Morata, hagyjuk. kuka a srác.
Sarrinak kell valamit kigondolnia, összerázni a srácokat szombatra, mert itt utcalány nagy égés lesz... 4-0 alsó hangon, és akkor még örülhetünk. Hát így állunk most.
Fab és Ruben voltak a legjobbak tegnap sztem. Az történt Luiz-zal ami Jorginho-val is pl., pihentetni kellett őket. Nem fog tetszeni amiket most írok, de ideje lenne elengedni néhány tévhitet bizonyos játékosokkal kapcsolatban:

Ilyen az, hogy Luiz klasszis védő. Nem, nem az, lehet, hogy az volt régen, de már biztosan nem az. Rengeteg hibája van, ráadásul a "világhírű" indításai is nemlétezőek. Rudi simán a legjobb védőnk idén.
Azpi alap? Mélyen tudása alatt teljesít idén és előre 0. Semmi, nada. Erre új szerződést kap, amivel alapvetően nem is lenne baj, de mind tudjuk ez mit jelent. Örökös tagságot a kezdőben.
Kanté-t imádom szeretem, 1 rossz dolgot nem tudnék róla mondani, de az tisztán látszik, hogy ez a rendszer nem jó neki. Nem elég jó előre és mostanában már érződik, hogy ez a védekező feladatára is kihatással van. Hányszor dispossesselték tegnap? Eladott labdák stb. Valamit kezdeni kell ezzel a helyzettel, mert nem lesz jó.
Alonso, Willian, Morata, őket gondolom nem kell boncolgatni, minden meccsen elmondom a magamét velük kapcsolatban :)
A játékunk visszafelé fejlődik, ahogy már említettem, a Sarriball peakelt, de sajnos egyre kevésbé hozzuk már azt a szintet.

Aki (nem te, általánosságban) komolyan azt hitte, hogy itt bajnoki címért való küzdés lesz, annak jó reggelt :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18252 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:Amúgy Abra türelmét ismerve ismét hamar lesz edzőváltás :D Ha Sarri nem lesz befásult gondolkozású,mint a többi,akkor legalább egy időre változtat,ameddig tudnak hozni olyan játékosokat akivel tudja is használni ezt a rendszert. Amúgy Kanté miatt aggódok én is leginkább.Egyszerűen nem működik ebben a szerepkörben.Nem engedhetné meg a csapat egy percig sem,hogy ennyire használhatatlanná tegyünk egy ilyen játékost.
De egyszerűen nem lehet Sarri ennyire elvakult Jorginho fan. Vagy hozzá még nem jutott el az infó, hogy jelenleg Kanté a világ legjobb védekező középpályása? Konkrétan Jorginho a cipőjét nem pucolhatná meg. Még a vak is látja, hogy Kantét be kell rakni középre hátrább vkp-ba (segíteni tudjon a védőknek is), RLC-t meg Kovacicot/Barkleyt feljebb tolni hagy szervezzék a támadást, hagy támadjanak és kész. De ez álom-édes álom, tudjuk hogy a city ellen is a Jorginho-Kanté-Kovacic trióval futunk ki, úgy ahogy eddig voltak... Egyébként engem RLC tegnap meggyőzött arról, hogy neki jelenleg a kezdőben a helye. De szerintem Hudson-Odoi is betudná magát játszani.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18253 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Amúgy Abra türelmét ismerve ismét hamar lesz edzőváltás :D Ha Sarri nem lesz befásult gondolkozású,mint a többi,akkor legalább egy időre változtat,ameddig tudnak hozni olyan játékosokat akivel tudja is használni ezt a rendszert. Amúgy Kanté miatt aggódok én is leginkább.Egyszerűen nem működik ebben a szerepkörben.Nem engedhetné meg a csapat egy percig sem,hogy ennyire használhatatlanná tegyünk egy ilyen játékost.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18254 Hozzászólás Szerző: Gaba »

emsanya írta:A védekezésünk gyalázat volt, jó lenne ha Sarri rendbe rakná már, mert gáz. Meccset nem tudunk lezárni elől, nem vagyunk hatékonyak, hátul kétszer mögénk kerültek és két gólt kaptunk. A második gól az egy vicc volt, így nem lehet védekezni. Jöhet a city...

Továbbra is szörnyű látni Kanté leépítését. Conte alatt a világ legjobb játékosa volt, most meg használhatatlan.
Sajnos Kanté tényleg használhatatlan azon a poszton.A pálya közepén lenne a helye,ahol mindenhova elér a lába,és még a hátvédekről is letudna venni egy kis terhet. Sarri nem fog változtatni a taktikáján.Nála ott kezdődik az egész hogy egy legyen egy karmester a a középpálya közepén. Nálam normál esetben nem is lehet kérdés hogy Ruben kezdő lenne.Teljes mértékben megérdemli.Mellette lenne Kanté,és a másik oldalon Barkleyt váltogatnám Kovacical.Így persze parkoló pályára kerülne egy időre Jorge,meg Fabre..Utóbbi szerintem úgy is lefog lépni,Jorginho pedig felturbózhatná magát egy kicsit,és akkor neki is lehetne helyet találni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18255 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:A védekezésünk gyalázat volt, jó lenne ha Sarri rendbe rakná már, mert gáz. Meccset nem tudunk lezárni elől, nem vagyunk hatékonyak, hátul kétszer mögénk kerültek és két gólt kaptunk. A második gól az egy vicc volt, így nem lehet védekezni. Jöhet a city...

Továbbra is szörnyű látni Kanté leépítését. Conte alatt a világ legjobb játékosa volt, most meg használhatatlan.
Érdemes visszanézni amit Rüdi leművelt a második gólnál... konkrétan emberfogás helyett, 2 méterről nézte a befutó emberkét, ahogy bevágja a gólt. Eszébe sem jutott odamozdulni hozzá vagy blokkolni vagy meggátolni a gólban... Értem én, hogy Sarri megtanította a csapatot a tökéletes passzjátékra, de talán több figyelmet kellett volna szentelnie annak, hogy megtanítsa őket védekezni.

Kantéval kapcsolatban nekem is szomorú nézni amit leművel, de ahogy látom már ő sem mosolyog rajta nagyokat és érzi, hogy valami nem kóser, próbálja, de posztidegenként nem tudja azt a világszínvonalt hozni, amit szeretne. A hajamat téptem, amikor Fabregas helyett Kantét hozta le... meg magába az, hogy egyáltalán lecserélik őt, neki egy percig nincs helye a cserepadon. Emlékszek amikor megérkezett Sarri, talán én voltam az elsők között aki leírta, hogy Kanté lesz az egyik aki megszívja Sarri érkezését, hát nehogy még a végén igazam legyen :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2018. december 6., csütörtök 8:47-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18256 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A védekezésünk gyalázat volt, jó lenne ha Sarri rendbe rakná már, mert gáz. Meccset nem tudunk lezárni elől, nem vagyunk hatékonyak, hátul kétszer mögénk kerültek és két gólt kaptunk. A második gól az egy vicc volt, így nem lehet védekezni. Jöhet a city...

Továbbra is szörnyű látni Kanté leépítését. Conte alatt a világ legjobb játékosa volt, most meg használhatatlan.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18257 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Megkapták sokan azt, amit napok óta szeretnének egyesek, fabregas bekerült, rlc is, nem is voltak rosszak, de hát tudjuk hol van nálunk a hiba. hibák. A védelmet nem igaz nem tudja Sarri rendbe rakni! Mi történt Luiz-al?? Egy klasszis védő a kis hóbortjai, kirohanásai ellenére. Rüdiger sem rossz védő, azpi alap, Alonso mondjuk tényleg sokat hibázik mostanában. Zoumat kéne visszahívni? hogy megy neki mostanság? De azért év közben sos-be védelmet kalapálni hát elég fapados... A támadósor meg botrány, ha hazardnak nem megy akkor senkinek. Willian mi a faszomért van még itt?? szokott ő támadni vagy csak a poziciója támadó?.. Morata, hagyjuk. kuka a srác.
Sarrinak kell valamit kigondolnia, összerázni a srácokat szombatra, mert itt utcalány nagy égés lesz... 4-0 alsó hangon, és akkor még örülhetünk. Hát így állunk most.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#18258 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nekem annyi égett be a meccsből, hogy 2-14 volt az attempt nekünk és mentünk 0-1-re. Pár perc múlva 2-1 és 6-14. Az egy dolog, hogy 4 helyzetből 2 gólt kapunk, de hogy 14ből képtelenek vagyunk többet lőni...

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18259 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Dante írta:
focimark írta:Az utolso helyezett Fulham ellen is alig volt helyzetunk, ma sem sok minden. De ugy az egesz szezonban nem sok olyan meccsre emlekszem(Az ELen kivul) ahol rengeteg helyzetunk lett volna...a tamadosorba mindenkeppen kell az erosites, lehetoleg meg telen.
Amíg Hazard kiemelkedően játszott, addig nem volt gond a helyzetekkel. Egyébként ma is volt, nem is kevés, csak nem tudják berúgni 5-10-15 méterről. Nem játszott jól a Wolves, de mi kifejezetten rosszak voltunk, nem bírja el a közepes játékunk az Alonso-Morata kettőst.

Nem látom, hogy miben javulhatunk vasárnapig, DL és Jorginho visszatérése semmilyen hatással nem lesz a teljesítményünkre, sőt azt a játékot, amit Sarri a regista-nkkal szeretne játszani mára teljesen kiismerte a PL, a City-nek nem jelent majd akadályt megismételni a Sp*rs taktikáját. Sokáig tartó gödör jöhet, ha januárban nem igazol a klub értelmes támadókat.
A Wolves nagyon is jól játszott, még annak ellenére is, hogy mind a két góljukat mi ajándékoztuk nekik oda. Az utolsó percig harcoltak, míg nálunk egy csomóan csak alibiztek. City ellen faszolás lesz, nem javulás. Januárban nagy bevásárlást kéne tartani, ami nem fog megtörténni. Nem érünk a Top4-be, Hazard megunja és Sarri elmegy, és jön a következő edző áldozat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18260 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:
focimark írta:Az utolso helyezett Fulham ellen is alig volt helyzetunk, ma sem sok minden. De ugy az egesz szezonban nem sok olyan meccsre emlekszem(Az ELen kivul) ahol rengeteg helyzetunk lett volna...a tamadosorba mindenkeppen kell az erosites, lehetoleg meg telen.
Amíg Hazard kiemelkedően játszott, addig nem volt gond a helyzetekkel. Egyébként ma is volt, nem is kevés, csak nem tudják berúgni 5-10-15 méterről. Nem játszott jól a Wolves, de mi kifejezetten rosszak voltunk, nem bírja el a közepes játékunk az Alonso-Morata kettőst.

Nem látom, hogy miben javulhatunk vasárnapig, DL és Jorginho visszatérése semmilyen hatással nem lesz a teljesítményünkre, sőt azt a játékot, amit Sarri a regista-nkkal szeretne játszani mára teljesen kiismerte a PL, a City-nek nem jelent majd akadályt megismételni a Sp*rs taktikáját. Sokáig tartó gödör jöhet, ha januárban nem igazol a klub értelmes támadókat.
Hát ahogy elnéztem a mai helyetteseket, akik beugrottak a DL-Jorginho duó helyett (Christensen-Cesc), ennél talán jobb lehet. Ez borzalmas volt... De egyébként ez nem csak az ő hibájuk, most jön ki az, hogy Sarri abszolút nem rotál és a pados játékosaink full formánkívüliek, várható volt. Batshuayi... ne viccelődjünk, még a Valenciába sem tudja bejátszani magát a kezdő 11-be, ide nem egy ilyen szintű csatár kell, ha változást akarunk akkor minimum Icardi vagy Lewa. Csak kérdés, hogy melyikük jönne ide BL nélkül... Mindenestre ha Sarri nem veszi észre magát és nem változtat, akkor most egy fincsi lejtő jöhet így télre a karácsonyfa alá. Kezdve most hétvégén, mert valszeg oda lesz a hazai veretlenség is...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése