Hibabejelentés, segítségkérés

Ötletek, panaszok, vélemények a honlappal és a fórummal kapcsolatban.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#1 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szintén.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#2 Hozzászólás Szerző: Bubi »

James Lee írta: 2023. február 3., péntek 14:05 Srácok, néhány napja general errort dob az oldal, ha megpróbálok elküldeni egy hozzászólást. Újratöltés, visszanavigálás esetén látom, hogy a hozzászólásom el lett küldve, de nem a sajátomként kezeli az oldal, pl. nem kapok értesítést, ha valaki idézi. Ezen kívül tök lutri, hogy meg lehet-e nyitni a fórumot ugyanilyen hibaüzenet nélkül.
Valószínűleg van összefüggés az elmúlt napok megnövekedett forgalmával, de ez már a látogatók számától függetlenül történik nálam. Találkozott más is a problémával?
Persze, ugyan ez.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#3 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Srácok, néhány napja general errort dob az oldal, ha megpróbálok elküldeni egy hozzászólást. Újratöltés, visszanavigálás esetén látom, hogy a hozzászólásom el lett küldve, de nem a sajátomként kezeli az oldal, pl. nem kapok értesítést, ha valaki idézi. Ezen kívül tök lutri, hogy meg lehet-e nyitni a fórumot ugyanilyen hibaüzenet nélkül.
Valószínűleg van összefüggés az elmúlt napok megnövekedett forgalmával, de ez már a látogatók számától függetlenül történik nálam. Találkozott más is a problémával?

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#4 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Annak idején mikor mail címet cseréltem, nálam sem működött ez a történet, nekem is a FB oldal adminjai tudtak segíteni :)

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#5 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

broduer írta: 2022. január 18., kedd 0:04 Üdv,
egy barátom szeretne regisztrálni az oldalra, de valamiért nem jön meg az aktiváláshoz szükséges kód az e-mailre. Az előbb megpróbáltam én is egy új fiókkal, és nekem sem küldte el a kódót, szóval nem az ő készülékében van a hiba. Tudna valaki segíteni? Mert ezek alapján jelen pillanatban nem lehet regelni az oldalra...
Helló,
Írtam az érdekedben, és kérlek, vedd fel a kapcsolatot privát üzenet formájában a Magyar Chelsea Szurkolói Klub Facebook oldalával, ott majd tudnak segíteni. Amire szükség lesz így első körben: a felhasználónév és az e-mail cím, amivel regisztrálni próbált a barátod.
https://www.facebook.com/ChelseaHungary

Köszi,
Hawaii

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#6 Hozzászólás Szerző: broduer »

Üdv,
egy barátom szeretne regisztrálni az oldalra, de valamiért nem jön meg az aktiváláshoz szükséges kód az e-mailre. Az előbb megpróbáltam én is egy új fiókkal, és nekem sem küldte el a kódót, szóval nem az ő készülékében van a hiba. Tudna valaki segíteni? Mert ezek alapján jelen pillanatban nem lehet regelni az oldalra...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#7 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Volt tema, evek ota csak a szentlelek tartja egyben ezt a forumot

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#8 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

meg az elmúlt 2 évben rendszeresen.. szép lassan megdöglik.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#9 Hozzászólás Szerző: Anti »

Sziasztok, mi történik mostanában a fórummal? Tegnap is errorozott. Meg volt a múlt héten is egy nap.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#10 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Srácok!

már vagy egy éve amint kb 20 ember próbálja egyszerre megnyitni az oldalt, az SQL errorral összeomlik... Pl meccseken gólok után... Azért ez nem több ezer ember, és elég gáz hogy ennyit bír

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#11 Hozzászólás Szerző: béla »

Lenne egy kérdésem az oldal üzemeltetőihez

Van most ez a blokk/haragos lista, nem tudom pontosan mi a neve. Ehelyett nem lehetne egy rendes blokk-ot bevezetni? Hiába blokkolok valakit, hogyha mások válaszolnak rá, akkor ugyanúgy látom a hülye agymenéseit


Köszi

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#12 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Karbantartás lesz az oldalon ma 21:00 és 23:00 között. A várható kiesés ideje: kb 15-30 perc, amely idő alatt a fórum sem lesz elérhető. Előre is köszi a megértést mindenkitől! :)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#13 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Amíg Wisey volt a főnök ilyen nem volt! Csak mondom :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#14 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Hawaii írta:
Dante írta:Nem tudom, hogy csak nálam fordul e elő (úgy sejtem nem), de az oldal az utóbbi hetekben nagyon inkonzisztens, legtöbb esetben elérhetetlen. Sejtem, hogy az üzemeltetés nem 2 forint és hogy időt, energiát igényel. Lehet tudni mi a probléma? A választ előre is köszönöm. :)
Igen, a kiszolgálóval nincs rendben vmi, valószínűleg szolgáltatócsere tudja majd csak megoldani a problémát. Arról sajnos egyelőre nincs infóm, hogy erre mikor kerülhet sor.
Kár :( Azért remélem a közeljövőben sor kerül rá, jön a januári transfer window, a 2. kedvenc időszakom 8)

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#15 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Hawaii írta:
cech19960320 írta:Nem két forint ugyan az üzemeltetés valóban, de nem is olyan drága dolog hogy ne lehetne stabillá tenni az oldalt.. csak ugye időt kellene rá szánni...
Jó magyar szokás szerint meg se fordult a fejedben, hogy a hiba nem a mi oldalunkon van, de köszönöm ezúton is ezeket a kedves szavakat. Ami pedig a ráfordított időt illeti, jobb ha tudod, hogy mindenki a szerkesztőségben a saját szabadidejében szerkeszti az oldalt, teljesen ingyen. Természetesen, ha te úgy érzed, hogy jobbá és stabilabbá tudnád tenni az oldalt, nyitva áll a kapu előtted. Ellenkező esetben, a kioktató kommentjeidet tartsd meg magadnak, köszi.
De megfordult a fejemben, tudom, hogy nem a te oldaladon van, és nagyon jól tudom hogy a szabadidőtökben szerkesztitek. De a probléma ugye nem újkeletű, hanem folyamatosan egyre rosszabb az elmúlt egy évben. Korábban is volt szó róla emlékeim szerint, hogy a szolgáltatótok a ludas. De ennyi idő alatt a tökükre lépni vagy átváltani más szolgáltatóra esetleg? vagy a közeljövőben? Ne a személyetek elleni támadásnak vedd, az oldal tartalmi minősége kiemelkedő... Stabilitást és minőséget tekintve viszont titeket kéne, hogy legjobban zavarjon az amit a szolgáltató nyújt. :D

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#16 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

cech19960320 írta:Nem két forint ugyan az üzemeltetés valóban, de nem is olyan drága dolog hogy ne lehetne stabillá tenni az oldalt.. csak ugye időt kellene rá szánni...
Jó magyar szokás szerint meg se fordult a fejedben, hogy a hiba nem a mi oldalunkon van, de köszönöm ezúton is ezeket a kedves szavakat. Ami pedig a ráfordított időt illeti, jobb ha tudod, hogy mindenki a szerkesztőségben a saját szabadidejében szerkeszti az oldalt, teljesen ingyen. Természetesen, ha te úgy érzed, hogy jobbá és stabilabbá tudnád tenni az oldalt, nyitva áll a kapu előtted. Ellenkező esetben, a kioktató kommentjeidet tartsd meg magadnak, köszi.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#17 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Dante írta:Nem tudom, hogy csak nálam fordul e elő (úgy sejtem nem), de az oldal az utóbbi hetekben nagyon inkonzisztens, legtöbb esetben elérhetetlen. Sejtem, hogy az üzemeltetés nem 2 forint és hogy időt, energiát igényel. Lehet tudni mi a probléma? A választ előre is köszönöm. :)
Igen, a kiszolgálóval nincs rendben vmi, valószínűleg szolgáltatócsere tudja majd csak megoldani a problémát. Arról sajnos egyelőre nincs infóm, hogy erre mikor kerülhet sor.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#18 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Nem két forint ugyan az üzemeltetés valóban, de nem is olyan drága dolog hogy ne lehetne stabillá tenni az oldalt.. csak ugye időt kellene rá szánni...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#19 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:Nem tudom, hogy csak nálam fordul e elő (úgy sejtem nem), de az oldal az utóbbi hetekben nagyon inkonzisztens, legtöbb esetben elérhetetlen. Sejtem, hogy az üzemeltetés nem 2 forint és hogy időt, energiát igényel. Lehet tudni mi a probléma? A választ előre is köszönöm. :)
Nem, a meccses topicba írtam is tegnap. :(

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Hibabejelentés, segítségkérés

#20 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem tudom, hogy csak nálam fordul e elő (úgy sejtem nem), de az oldal az utóbbi hetekben nagyon inkonzisztens, legtöbb esetben elérhetetlen. Sejtem, hogy az üzemeltetés nem 2 forint és hogy időt, energiát igényel. Lehet tudni mi a probléma? A választ előre is köszönöm. :)

Válasz küldése