Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18401 Hozzászólás Szerző: Gallion »

Hát igen, ezt elbasztad mester. 17 éves ide vagy oda rotációnak lehetőségek híján oda kellett volna pakolni CHO-t a padra.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18402 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Gyerünk Ruben, csak úgy mint Csütörtökön!

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18403 Hozzászólás Szerző: Dante »

Angol streamben mondtak valami értelmeset, hogy mi lehet Pedro-val? Rosszul lett, vagy megütötték a gyomrát véletlenül? Lehet a válla is, de ránézésre nem érezte jól magát.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#18404 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Barkley kemény munkája beérett. Megkedveltem nagyon, nagy hasznára van a csapatnak.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18405 Hozzászólás Szerző: Dante »

Morata (vagy Márrátó, ahogy az orosz stream-ben mondják) egyre inkább kezd focistára hasonlítani. Barkley-nak is nagy pacsi, nem rossz dolog, ha nem a legkevsbé szar játékost kell egy poszton használni, hanem a 2-3 konkurens játékos mindegyike hasznosan játszik, gondolok itt a két angolra és Kovacic-ra.

Williant nem akarom savazni, elég annyi, hogy remélhetőleg érkezik szélső a télen. Legégetőbb poszt.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18406 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Na! Ezt szépen megoldotta. Gyerünk tovább! Remélem a gól kicsit megfpgja a burnley-t.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18407 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:
8 acestream link van épp az oldalon.. általában kevesebb mint fél órával a meccs előtt kerülnek fel
Áh, igazad van. Lejjebb kellett volna görgetnem. Általában a legtetején vannak sorba téve, most annak a helyén böngészős streamek voltak. :oops:
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18408 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:
cech19960320 írta:
Bubi írta:acestream://bc222f1049546b914e969c88c05518a0d99b245b

tudtok ezen kívül acestreames linkeket a meccshez?

Bubi, még mindig :D multkor azt mondtad, elmented XD
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ ... s_chelsea/" onclick="window.open(this.href);return false;
Onnan másoltam ezt a linket, de a többi nem Acestreames amit láttam. :wink:
8 acestream link van épp az oldalon.. általában kevesebb mint fél órával a meccs előtt kerülnek fel

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18409 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:
Bubi írta:acestream://bc222f1049546b914e969c88c05518a0d99b245b

tudtok ezen kívül acestreames linkeket a meccshez?

Bubi, még mindig :D multkor azt mondtad, elmented XD
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ ... s_chelsea/" onclick="window.open(this.href);return false;
Onnan másoltam ezt a linket, de a többi nem Acestreames amit láttam. :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#18410 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:acestream://bc222f1049546b914e969c88c05518a0d99b245b

tudtok ezen kívül acestreames linkeket a meccshez?

Bubi, még mindig :D multkor azt mondtad, elmented XD
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/ ... s_chelsea/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18411 Hozzászólás Szerző: Bubi »

acestream://bc222f1049546b914e969c88c05518a0d99b245b" onclick="window.open(this.href);return false;

tudtok ezen kívül acestreames linkeket a meccshez?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18412 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én a meccset néztem. Sok mindent csinált, mert ő volt tegnap a legnevesebb támadónk. Viszont a sok mindenből kevés hasznos dolog született. Borzasztóan dönt a legtöbb helyzetben. Lassítja a támadásokat és nem egyszer volt - nem csak tegnap - hogy jó helyzetben lévő fiatal helyett inkább visszateszi a labdát, mert, ha csak látszólag is, de lenézi a játékosaink felét.
Nem tudom mi a valódi ok, de nálam nem fér bele az, hogy nem a legjobb opciót választja, mert nem pajti.

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#18413 Hozzászólás Szerző: tiszi »

kazomester írta:
Dante írta:Nem értem Willian hogy lehet még itt. Végtelen beképzelt módon viselkedik, minden mozdulatán az látszik, hogy neki most a tarcsival kell játszania és ő a rangidős, kár hogy nem tesz mögé értékelhető teljesítményt. Van egy gólpassza, mert a Bate nem tud levédekezni egy szögletet, ezen felül 4-5 homály átadása.

Bár lenne egy fiatal tehetséges szélsőnk, akit az ilyen meccsekkel fel lehet építeni...
Ami még rosszabb, hogy neki a testbeszéde mindig ilyen, flegma, "minek vagyok én itt", a bicska kinyílik a zsebemben ha ránézek... Emellé társulnak a szarabbnál szarabb teljesítmények, sorra eladott labdák, kabaréba illő lövések.

Van :)
Utálom én is williant mint a sz*rt de tegnap egy oldal szerint:
Kép

Nem tudom mit néztek....

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18414 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Dante írta:Nem értem Willian hogy lehet még itt. Végtelen beképzelt módon viselkedik, minden mozdulatán az látszik, hogy neki most a tarcsival kell játszania és ő a rangidős, kár hogy nem tesz mögé értékelhető teljesítményt. Van egy gólpassza, mert a Bate nem tud levédekezni egy szögletet, ezen felül 4-5 homály átadása.

Bár lenne egy fiatal tehetséges szélsőnk, akit az ilyen meccsekkel fel lehet építeni...
Ami még rosszabb, hogy neki a testbeszéde mindig ilyen, flegma, "minek vagyok én itt", a bicska kinyílik a zsebemben ha ránézek... Emellé társulnak a szarabbnál szarabb teljesítmények, sorra eladott labdák, kabaréba illő lövések.

Van :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18415 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sheenka írta:
Gaba írta:Kifejtenéd bővebben kérlek? Egyik tudását sem vitatom,mert rohadtul meg vagyok a elégedve a középpályásokkal.Viszont arra kíváncsi vagyok hogy szerinted Barkley vagy mondjuk Kanté mitől technikásabb
Fabregastól és Jorginhótól gyakorlatilag nem pattan el a labda, azt csinálnak vele amit akarnak. 40 méterről a cipőd hegyére teszik. Ilyen téren Kanté és Barkley is jobbak, mind a kettő elég labdabiztos, alapvető mozdulatokat jóval pontosabban és biztosabban hajtanak végre mint Loftus-Cheek. Szerintem ez a jó indikáció arra, hogy ki az, aki tényleg technikás.
Jorginho maximum akkor teszi 40-ről a cipőd hegyére, ha 10 méteres körzetében nincs senki, egyébként nem. Barkley-hoz pedig közel sem tapad úgy a labda mikor elindul, mint Rubenhez.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#18416 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Úgy húzzuk be a csoportot ahogy kell: laza, sima meccsek, lötyögős gyözelmek, a többi csapat meg szépen körbeveri egymást. Kövi körben megverjuk a BATE-t Fehéroroszországban és gyakorlatilag megvagyunk.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18417 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Fantasztikus teljesítmény volt ez Ruben-től :)

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18418 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Gaba írta:Kifejtenéd bővebben kérlek? Egyik tudását sem vitatom,mert rohadtul meg vagyok a elégedve a középpályásokkal.Viszont arra kíváncsi vagyok hogy szerinted Barkley vagy mondjuk Kanté mitől technikásabb
Fabregastól és Jorginhótól gyakorlatilag nem pattan el a labda, azt csinálnak vele amit akarnak. 40 méterről a cipőd hegyére teszik. Ilyen téren Kanté és Barkley is jobbak, mind a kettő elég labdabiztos, alapvető mozdulatokat jóval pontosabban és biztosabban hajtanak végre mint Loftus-Cheek. Szerintem ez a jó indikáció arra, hogy ki az, aki tényleg technikás.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18419 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Anti írta:Morata mire gondolhat :D
Hogy hamarosan csomagolhat, mert Ruben komoly alternatíva nálam.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18420 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Sheenka írta:
Gaba írta:
Apinho írta:Ruben! Vért ittál e ma? :)
Bizonyítani akar a srác :) Elképesztő hogy a termetéhez képest milyen lendületes. Lehet hogy bátor amit mondok,de szerintem a középpályásaink közül csak Kovacic technikásabb nála.
:D

Fabregas és Jorginho nagyságrendekkel, Kanté és Barkley pedig szintén jóval technikásabbak.
Kifejtenéd bővebben kérlek? :) Egyik tudását sem vitatom,mert rohadtul meg vagyok a elégedve a középpályásokkal.Viszont arra kíváncsi vagyok hogy szerinted Barkley vagy mondjuk Kanté mitől technikásabb :D

Válasz küldése