Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#18421 Hozzászólás Szerző: Anti »

Morata mire gondolhat :D
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18422 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Gaba írta:
Apinho írta:Ruben! Vért ittál e ma? :)
Bizonyítani akar a srác :) Elképesztő hogy a termetéhez képest milyen lendületes. Lehet hogy bátor amit mondok,de szerintem a középpályásaink közül csak Kovacic technikásabb nála.
:D

Fabregas és Jorginho nagyságrendekkel, Kanté és Barkley pedig szintén jóval technikásabbak.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18423 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Anti írta:Willian stadionbúki
Év végén benne lesz a Watts-ban!

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#18424 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Spring írta:
Moldván írta:William hosszabbításban összehozott “ollózása” összefoglalja az elmúlt időszakát... :D
Az elmúlt éveket, amit Chelsea mezben töltött. Nem értem, miert nem fogadtak el az 50 milliót érte
Na ja, ezt akartam írni, csak visszafogtam magam. :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#18425 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Gaba írta: Bizonyítani akar a srác :) Elképesztő hogy a termetéhez képest milyen lendületes. Lehet hogy bátor amit mondok,de szerintem a középpályásaink közül csak Kovacic technikásabb nála.
Ő pedig nem tud lőni... Persze ebből a meccsből nem lehet következtetéseket levonni, kb. azt csinálunk amit akarunk, 0 a letámadásuk, de RLC most valósan bekerülhet a választási repertoárba Kova és Barkley mellé.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#18426 Hozzászólás Szerző: Spring »

Moldván írta:William hosszabbításban összehozott “ollózása” összefoglalja az elmúlt időszakát... :D
Az elmúlt éveket, amit Chelsea mezben töltött. Nem értem, miert nem fogadtak el az 50 milliót érte
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#18427 Hozzászólás Szerző: Moldván »

William hosszabbításban összehozott “ollózása” összefoglalja az elmúlt időszakát... :D

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#18428 Hozzászólás Szerző: Anti »

Willian stadionbúki
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#18429 Hozzászólás Szerző: Anti »

Pedronak nem tett jót a sérülés, kezd visszaváltozni faszlábbá... :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Anti 2018. október 25., csütörtök 22:38-kor.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18430 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Apinho írta:Ruben! Vért ittál e ma? :)
Bizonyítani akar a srác :) Elképesztő hogy a termetéhez képest milyen lendületes. Lehet hogy bátor amit mondok,de szerintem a középpályásaink közül csak Kovacic technikásabb nála.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gaba 2018. október 25., csütörtök 21:48-kor.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18431 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Ruben! Vért ittál e ma? :)

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18432 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem értem Willian hogy lehet még itt. Végtelen beképzelt módon viselkedik, minden mozdulatán az látszik, hogy neki most a tarcsival kell játszania és ő a rangidős, kár hogy nem tesz mögé értékelhető teljesítményt. Van egy gólpassza, mert a Bate nem tud levédekezni egy szögletet, ezen felül 4-5 homály átadása.

Bár lenne egy fiatal tehetséges szélsőnk, akit az ilyen meccsekkel fel lehet építeni...

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18433 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Huuh, mi lesz itt ma még :D

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18434 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Hopp egy Loftus dupla :)

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18435 Hozzászólás Szerző: Gaba »

pucin írta:Sziasztok. Mai meccshez egy link? Nincs digi itthon
https://www.totalsportek.com/chelsea-live-stream/" onclick="window.open(this.href);return false;

pucin
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2009. december 3., csütörtök 0:26
Kedvenc játékos: Lampard Iva
Kedvenc exjátékos: Robben Joe Cole
Tartózkodási hely: Körösszegapáti

Re: Aktuális meccsek

#18436 Hozzászólás Szerző: pucin »

Sziasztok. Mai meccshez egy link? Nincs digi itthon

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#18437 Hozzászólás Szerző: becus3 »

adrian1989 írta:
Dante írta:
Dízel írta:Már mondani akartam, hogy Barkley helyett Fabre-t kellett volna behozni, erre bumm. :D
1-2ről már nem bánom a döntetlent, veretlenségünk megmaradt.

Nem értek veletek egyet, igen José egy beképzelt fasz, de azért a 3 bajnoki cím tiszteletre méltó. Nem kell tapsikolni neki, de miért kell utalni? Oké mata, de bruyne, lukaku elpazarlása oké, értük nekem is fáj a szívem, de ettől függetlenül amit itt elért az nagyon komoly.
Viszont amit azóta művel, az botrányos. Nem egyszer degradálta le a teljesítményünket, (most is azt nyilatkozta, hogy csak Hazard miatt vagyunk ott ahol és neki nincs ilyen játékosa, ezért nem elsők) magáénak ítéli az aktuális sikereket, rengetegszer mi vagyunk az ellenpélda, szóval összességében teljesen fölöslegesen hozza fel a Chelsea-t, olyan kontextusban amikor nem indokolt.

Arról már ne is beszüljünk, hogy minden olyan dolgot megtesz, amit korábban kikér magának. (ő kikéri magának, hogyha valaki a játékosáról beszél, de ő elmondhatja, hogy szívesen dolgozna Hazard-ral együtt)

Nagyon vártam vissza Mourinho-t Benítez után, azt hittük hogy megtörtént, de a special one JM az Inter-es korszak után megszünt létezni. Nem tudom, hogy összeszedi e magát még, pillanatnyilag nem úgy tűnik, nagyon elszaladt mellette a foci.
Persze szegényt de sajnálom, hogy 100m-os Pogba-val Lukakuval meg Sanchezzel kell dolgoznia, de azért irigykedik Hazard miatt, abban igaza van, hogy csak azért vagyunk ott mert van egy Hazard-unk a csapatba, de akkor amikor De Gea kifogta az ellenfelek szemét akkor nem mondta, hogy csak azért végeztek a top4-be mert volt egy De Gea a kapuban.
én is vártam vissza és az első szezonban még örültem neki, de az nem tetszett, hogy Lampard távozott a 2. szezonban ahogy az sem, hogy Lukaku Mata és De Bruyne Salah-t nem veszem ide, mert szerintem akkor ő még nem volt az a szint és nem is lehetett rá számítani szerintem, hogy ilyen jó lesz, de a többiekről lehetett tudni, hogy top játékosok lesznek látszott rajtuk főleg De Bruyne-n.
Hazard-al meg ha együtt akar dolgozni akkor Madridba kell neki is visszatérnie, mert talán ennyire nem lesznek bambák a vezetők, hogy odaadják el.
Vedd ide Salht. Ö nem edző volt. Menager. Valamit látnia kellett volna. Elherdálta. Őt is.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#18438 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Dante írta:
Dízel írta:Már mondani akartam, hogy Barkley helyett Fabre-t kellett volna behozni, erre bumm. :D
1-2ről már nem bánom a döntetlent, veretlenségünk megmaradt.

Nem értek veletek egyet, igen José egy beképzelt fasz, de azért a 3 bajnoki cím tiszteletre méltó. Nem kell tapsikolni neki, de miért kell utalni? Oké mata, de bruyne, lukaku elpazarlása oké, értük nekem is fáj a szívem, de ettől függetlenül amit itt elért az nagyon komoly.
Viszont amit azóta művel, az botrányos. Nem egyszer degradálta le a teljesítményünket, (most is azt nyilatkozta, hogy csak Hazard miatt vagyunk ott ahol és neki nincs ilyen játékosa, ezért nem elsők) magáénak ítéli az aktuális sikereket, rengetegszer mi vagyunk az ellenpélda, szóval összességében teljesen fölöslegesen hozza fel a Chelsea-t, olyan kontextusban amikor nem indokolt.

Arról már ne is beszüljünk, hogy minden olyan dolgot megtesz, amit korábban kikér magának. (ő kikéri magának, hogyha valaki a játékosáról beszél, de ő elmondhatja, hogy szívesen dolgozna Hazard-ral együtt)

Nagyon vártam vissza Mourinho-t Benítez után, azt hittük hogy megtörtént, de a special one JM az Inter-es korszak után megszünt létezni. Nem tudom, hogy összeszedi e magát még, pillanatnyilag nem úgy tűnik, nagyon elszaladt mellette a foci.
Persze szegényt de sajnálom, hogy 100m-os Pogba-val Lukakuval meg Sanchezzel kell dolgoznia, de azért irigykedik Hazard miatt, abban igaza van, hogy csak azért vagyunk ott mert van egy Hazard-unk a csapatba, de akkor amikor De Gea kifogta az ellenfelek szemét akkor nem mondta, hogy csak azért végeztek a top4-be mert volt egy De Gea a kapuban.
én is vártam vissza és az első szezonban még örültem neki, de az nem tetszett, hogy Lampard távozott a 2. szezonban ahogy az sem, hogy Lukaku Mata és De Bruyne Salah-t nem veszem ide, mert szerintem akkor ő még nem volt az a szint és nem is lehetett rá számítani szerintem, hogy ilyen jó lesz, de a többiekről lehetett tudni, hogy top játékosok lesznek látszott rajtuk főleg De Bruyne-n.
Hazard-al meg ha együtt akar dolgozni akkor Madridba kell neki is visszatérnie, mert talán ennyire nem lesznek bambák a vezetők, hogy odaadják el.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18439 Hozzászólás Szerző: Dante »

Dízel írta:Már mondani akartam, hogy Barkley helyett Fabre-t kellett volna behozni, erre bumm. :D
1-2ről már nem bánom a döntetlent, veretlenségünk megmaradt.

Nem értek veletek egyet, igen José egy beképzelt fasz, de azért a 3 bajnoki cím tiszteletre méltó. Nem kell tapsikolni neki, de miért kell utalni? Oké mata, de bruyne, lukaku elpazarlása oké, értük nekem is fáj a szívem, de ettől függetlenül amit itt elért az nagyon komoly.
Viszont amit azóta művel, az botrányos. Nem egyszer degradálta le a teljesítményünket, (most is azt nyilatkozta, hogy csak Hazard miatt vagyunk ott ahol és neki nincs ilyen játékosa, ezért nem elsők) magáénak ítéli az aktuális sikereket, rengetegszer mi vagyunk az ellenpélda, szóval összességében teljesen fölöslegesen hozza fel a Chelsea-t, olyan kontextusban amikor nem indokolt.

Arról már ne is beszüljünk, hogy minden olyan dolgot megtesz, amit korábban kikér magának. (ő kikéri magának, hogyha valaki a játékosáról beszél, de ő elmondhatja, hogy szívesen dolgozna Hazard-ral együtt)

Nagyon vártam vissza Mourinho-t Benítez után, azt hittük hogy megtörtént, de a special one JM az Inter-es korszak után megszünt létezni. Nem tudom, hogy összeszedi e magát még, pillanatnyilag nem úgy tűnik, nagyon elszaladt mellette a foci.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18440 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

adrian1989 írta:ez a mai meccs egy dologra jó volt, most már talán a legelvakultabbak is belátják, hogy Alonso és Morata helyett sürgősen igazolni kell, mert amíg ők ketten alap kezdők addig nekünk nincs beleszólásunk a bajnoki címbe, de lehet a top4-be se nagyon lesz.
Hazard ma nagyon gyenge volt, de érthető, mert alig pihent a válogatottba mert még a barátságos meccsen is 60-70 percet játszott ha jól emlékszem, és nekem a meccs nézésétől is elment a kedvem ahogy láttam Morata-t szóval érthető, hogy Hazard-nak betelt a pohár és ez az állandó Real-ozás sem jött valami jól.
Luiz-nak 1 hibája volt sajnos gól lett belőle, lehet nekünk is úgy kellett volna odalépkedni ahogy a MU-sok tették, hogy vittek mindent, mert nálunk a finom szabálytalanság is lap volt még náluk a durvább is csak sárgákat ért, Mike Dean egy patkány semmirekellő bíró akinek egy dolgot kéne vezetnie az áramot.
Willian semmit nem csinált sokkal előbb le kellett volna cserélni megint tipikus alibi szart nyomott semmit nem tett hozzá a játékhoz.
Barkley nálam bejátszotta magát a kezdőbe Kovacic helyett sokkal veszélyesebb mint a horvát és ő legalább a mi játékosunk.
kár hogy nincs igazi csatárunk, mert akkor ez a meccs simán meglehetett volna.
Szerintem három-négy pozíció szorul megerősítésre:

- Rudi mellé kell találni egy Rudihoz hasonló védőt. Nem tudom, hogy Christensen lesz-e ez, vagy igazolunk valakit, de újra kell egy Terry-Carvalho középső védő pároshoz hasonlító stabil védelem, amiből szerintem Rudi képében az egyik már megvan.

- Teljesen nyilvánvalóvá vált, hogy Moratanak nincs jövője ebben a csapatban, legalábbis azzal nem lőhetjük lábon magunkat minden meccsen, hogy addig, amíg nem cseréljük le Giroudra, mínusz egy emberrel játszunk. Moratanak volt akár mennyi lehetősége bizonyítani, és nem bizonyított. Ironikus, hogy Giroud kvázi pánik igazolás volt, mégis sokkal jobban beleillik a csapatjátékba, mint Morata. Ráadásul sokkal kevesebb pénzért.

- Willian ideje az én szememben lejárt. Cserének még jó, ahogy Pedro is, de a helyére vagy CHO-t kell integrálni, vagy keresni valami hasonlóan gyors és technikás játékost.

- Alonso nagy kérdőjel számomra, őt én nem írnám még le, de védekezésben van még hova fejlődnie, ez tény. Luizhoz hasonlóan sokkal inkább támadó szellemű játékos, mint védekező. Ez a mai kapu előtti fetrengés különösen undorító volt, mégha le is faultolták, és még ha Mike Dean egy csücske heregolyó is, hogy tovább engedte a játékot. Arra nem lehet sohasem hagyatkozni, hogy a nyomoronc bírók befújnak valamit, és várni a sípszóra. Remélem tanult belőle. Két pont bánta.

Válasz küldése