Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5901 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na még kap egyet Willian, Morata meg Cahill és jók is vagyunk 8)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Játékosok

#5902 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

zoli0415 írta:Marcos Alonso has committed his long-term future to Chelsea by signing a contract until 2023.
ttps://www.chelseafc.com/en/news/2018/10/24/al ... ridge-stay" onclick="window.open(this.href);return false;
A Daily Mail szerint Rüdi-nek is új szerződést kínálunk.

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Játékosok

#5903 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

Marcos Alonso has committed his long-term future to Chelsea by signing a contract until 2023.
ttps://www.chelseafc.com/en/news/2018/10/24/al ... ridge-stay" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5904 Hozzászólás Szerző: Megyó »

focimark írta:Willian made his professional club debut in 2006 for Corinthians. Since then he has made 346 League appearances as an "Attacking midfielder".
He is yet to score 50 League goals.
49 goals in 346 league appearances in 12 years !
:D
Pár hónap passzív olvasgatás után ezzel a méltó poszttal fogok visszatérni.
Kibaszott vicc, hogy mind számokban, mind szubjektíven (nézed a meccset) látszik, hogy Willian egy rakás szar... Hogy lehet, hogy nem adták el ennyi idő alatt?

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5905 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Az ESPN forrásai szerint Marcos Alonso aláirta új szerződését, ami 2023-ig a Chelseahez köti. Ma érkezhet a hivatalos bejelentés is erről.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#5906 Hozzászólás Szerző: focimark »

Willian made his professional club debut in 2006 for Corinthians. Since then he has made 346 League appearances as an "Attacking midfielder".
He is yet to score 50 League goals.
49 goals in 346 league appearances in 12 years !
:D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#5907 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Amazing24 írta:Szerintem aki kitunoen illenne a Sarri rendszerhez az Veratti, csak ra sajnos semmi esely. Pedig ebben a rendszerben a csucsra erne az biztos.
Ez egyértelmű, neki szintet kéne már lépnie, nem a preztizs nélküli francia ligába bohóckodni. Nem kifogás az, hogy csak törpék lennének középen, mert most mi van? kanté, jorginho, kovacic, fabre, egyik sem égimeszelő. Simán lehet darálni így is.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#5908 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szerintem aki kitunoen illenne a Sarri rendszerhez az Veratti, csak ra sajnos semmi esely. Pedig ebben a rendszerben a csucsra erne az biztos.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#5909 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Azért az összehasonlításhoz nem árt megemlíteni, hogy alapvetően nem egy poszt a két játékos, míg Barkley világéletében AM volt (néha szélen is játszott az Evertonban), addig Kovacic CM, de leginkább átmenet a két poszt között. Ezzel csak arra akarok utalni, hogy az angoltól - legalábbis számomra - inkább elvárás, hogy gólt szerezzen, helyzeteket alakítson ki, hiába egy poszt és szerepkör kettőjüké Sarri rendszerében.
Barkley eddig kiváló, pláne annak fényében, hogy nagyjából egy évig alig volt pályán, de egy PL-címért hajtó csapatba kezdőjébe egyszerűen kevés a kvalitásait tekintve, cserének viszont megfelelő. Kovacic pengésebb, finomabb, gyorsabb döntéshozó, egy ilyen sok passzos, egyérintős játékba szerintem jobban illik, még akkor is, ha kapura eddig veszélytelenebb volt. Hozzáteszem, amíg egy ember képes a gólszerzésre a támadóink közül, addig nincs miről beszélni. A Napoliban sem a középpályától várta Sarri a gólokat, Kovacic eddig azt a részét megoldja, hogy eljusson Hazardékhoz a labda. A többi már nem az ő feladata lenne optimális esetben.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#5910 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Pityee írta:Röviden, Kovacic okosabb, van esze a focihoz, vannak kulcspasszai de támadásban nulla. Barkley veszélyesebb a kapura, tud gólt lőni ha kell, de nem tud helyzetet teremteni, nincsenek kulcspasszai. Kettejüket kellene összegyűrni és egy olyan játékos kellene nekünk támadókp-nak.
Barkley és Kovacic is 1-1 gólpasszal rendelkezik, de Barkley már vert 2-t én neki adnék több lehetőséget, de majd a mester eldönti ki a jobb opció.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#5911 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Röviden, Kovacic okosabb, van esze a focihoz, vannak kulcspasszai de támadásban nulla. Barkley veszélyesebb a kapura, tud gólt lőni ha kell, de nem tud helyzetet teremteni, nincsenek kulcspasszai. Kettejüket kellene összegyűrni és egy olyan játékos kellene nekünk támadókp-nak.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Játékosok

#5912 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:Mi a velemenyetek eddig Kovacic teljesitmenyerol? Engem eddig nem nyert meg, tobbet vartam tole.
engem nem győzött meg, nem rossz játékos, de az ellenfél kapujára full veszélytelen.
Barkley sokat fejlődhet én neki adnék inkább lehetőséget főleg olyan meccseken amiken mi dominálunk és a középpályások is helyzetbe kerülnek.
plusz még Barkley mellett szól, hogy ő a mi játékosunk.
Kovacic-al ott lett elbaszva, hogy nincs opciós jogunk.
Ha jól emlékszem a Real már a nyáron is 80m eurót akart érte ami egy vicc, de gondolom majd szívesen felajánlják Hazard szolgálatáért cserébe plusz dobnak hozzá egy kis aprót amibe remélem nem megy bele a klub.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#5913 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Alapvetően Kova sokkal jobb játékos, ebből már mi is kaphattunk idény elején némi ízelitőt. Barkley-t csípem, de nem kezdő szint.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#5914 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Amazing24 írta:Mi a velemenyetek eddig Kovacic teljesitmenyerol? Engem eddig nem nyert meg, tobbet vartam tole.
Én örültem neki, de meglepetésemre Barkley sokkal jobb. Nem sírnék ha nem tartanánk meg a horvátot Barkley javára

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#5915 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Mi a velemenyetek eddig Kovacic teljesitmenyerol? Engem eddig nem nyert meg, tobbet vartam tole.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5916 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Called it. Reports now suggest that Hazard will miss out in the Europa League and is an early doubt for the trip to Burnley. #CFC

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#5917 Hozzászólás Szerző: Gaba »

A tegnapi Hazard interjú,amit a Skysports-nak adott:

“Amikor a Lilleben voltam azt mondogattam, hogy egyszer szeretnék Angliába jönni, mert számomra ez az álomliga, talán Spanyolország lehetne a következő lépés. 28 éves leszek, 7 éve a Chelseaben szereplem, szinte mindent megnyertünk, szóval itt is befejezhetem a pályafutásom. Nagyon boldog vagyok a csapatban, a családom boldog itt, így ha nem jutok el Spanyolországba sincs semmi gond, imádom a szurkolókat és azt hiszem ők is engem. Az fog történni aminek meg kell hogy történjen.”

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#5918 Hozzászólás Szerző: Gallion »

A holnapi meccsre egy óriási “Eden Hazard, we want you to stay!” feliratú banner készül egy szurkoló által :)

https://twitter.com/onlyapound/status/1 ... 71555?s=19" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#5919 Hozzászólás Szerző: kazomester »

"I can finish with Chelsea. No problem at all. I am very happy with this club, with the team, my family is happy here."

Eden Hazard speaks exclusively to Sky Sports: http://skysports.tv/cqXW1H

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#5920 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

tiszi írta:
tiszi írta:
Bubi írta: Én összetenném a kezem ha most télen jönne egy Higuain mert jelenleg nincs csatárunk....
Inkább Morata mint az az öntelt hisztis majom, de vonatkoztassunk el a selejtes személyiségétől, a tehetsége alapján beférne, ő biztos belőné amit be kell lőni. Viszot itt most Hazard pótlásáról volt szó, gondolom Te sem gondolod, hogy Higuain megfelelő lenne helyette!?
Én azt írtam, hogy jelenleg ötször inkább higany mint mormota! Összetenném a két kezem ha jönne télen mert jelenleg nincs csatárunk. És szerintem egy higany-hazard kettős nem is lenne rossz... :) :)
Télen semmiképp sem jöhetne, mivel nyárig a Milannál van kölcsönben. Nyáron pedig már lehet, hogy nem egy 31 éves csatárban kellene gondolkodni...

Válasz küldése