Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Maurizio Sarri

#781 Hozzászólás Szerző: Pityee »

http://www.nemzetisport.hu/europa_liga/ ... at-2659165" onclick="window.open(this.href);return false;
Sarri mester előbb-utóbb rádöbben, hogy ez nem a lagymatag olasz bajnokság. Itt a bajnokság+kupák+európai porond terhelést nem lehet 14-15 emberkével végigtolni. Kellett volna igazolni még egy-két normális perememberkét, főleg hátulra, mert attól tartok, hogy a szezon közepe/vége felé vissza fog ez ütni....
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#782 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sarri says he has decided who will be the captain, but he would like to speak to the players and the club first, before making an announcement.

Sztem Azpi - Hazard lesz, de én jobban örülnék fordítva.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Maurizio Sarri

#783 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:
AwayRoller írta:Marcost a post-matchben az öreg az egyik legjobb balbekknek nevezte Európában és úgy gondolja tud még fejlődni a védekezési részben is, és akkor a világ legjobbjává válhat.
Nem akarom mantrázni a saját gondolatom, de ismét csak azt tudom mondani, szerintem feljebb kellene rakni. Ő nem egy támadó szellemű hátvéd, hanem egy támadó játékos, vagy középpályás minimum. Ott él igazán, amikor a kaputól (ellenfélétől) 30 méterre van maximum, nem is nagyon foglalkoztatja a védekezés... Jól lát, jól rúg, mindent jól csinál. Feljebb kellene emelni. Mindegy, majd idővel meglátjuk mi lesz.

Na, akkor Hazard mehet is, meg van a pótlás ;)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#784 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta:Mellékszál: Várom már, hogy a conference-ekről eltűnjön a tolmács csávó, kb. csak az ő sutyorgását lehet hallani, a kérdezőt ritkán.

Amúgy Sarri válaszai valóban nagyon egyenesek(esetleg mehet a game, hogy ő érinti meg az orrát vagy Conte "errrr" többször egy sajtótájékoztató alatt :D )
Vagy ha úgy kezdi a választ, hogy "but". Ez amúgy vmi angol-olasz fordítási anomália amit mi nem értünk? Conte és Sarri is rendszeresen így kezdi ha kérdeznek tőle vmit.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#785 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Mellékszál: Várom már, hogy a conference-ekről eltűnjön a tolmács csávó, kb. csak az ő sutyorgását lehet hallani, a kérdezőt ritkán.

Amúgy Sarri válaszai valóban nagyon egyenesek(esetleg mehet a game, hogy ő érinti meg az orrát vagy Conte "errrr" többször egy sajtótájékoztató alatt :D )

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#786 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Megyó írta:Borzasztóan megkedveltem Sarrit.
Hogy változnak az idők :) Amúgy ja, ő klasszikusan régi vágású arc, megfűszerezve egy kis rasszizmussal, de pont ezt bírom benne 8) Mancini tudna mesélni :lol:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#787 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kazomester írta:From Stamford Bridge: Sarri says he’ll spend more time walking his dog than coaching his Chelsea players during ill-timed international break :D
Borzasztóan megkedveltem Sarrit. És ami a legjobb benne, ahogy válaszol, ahogy fogalmaz. Nyilván nem a tört és hiányos angolra gondolok, hanem arra, hogy feltesznek neki egy kérdést, akkor arra válaszol, egyenesen, további spekulációt és találgatást kizárva.
Illetve, ami még ennél is fontosabb, megmondja, hogy NEM. A fasz ki van már a világban ezzel a politikai korrektséggel, meg a mellébeszéléssel, álságos képmutatással (nyilván nem arra gondolok, hogy nem lehet niggerezni, hanem pl arra, hogy nem lehet őszintének lenni a különböző érdekek miatt).
Feltesznek neki egy kérdést és megmondja, hogy nem a sajtóra tartozik, hanem rá és a játékosára. Ennyi! Örülök, hogy nem egy pojáca showman, hanem egy egyenes, igazi régi vágású, következetes, de jó lelkű "apa típus".
Bízom benne, hogy marad nálunk sokáig.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#788 Hozzászólás Szerző: kazomester »

From Stamford Bridge: Sarri says he’ll spend more time walking his dog than coaching his Chelsea players during ill-timed international break :D

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#789 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Na hat kb az egyik legfontosabb kepessege nincs meg, ami Bale-nek van. A tempo es emiatt nem is lehet egy lapon emliteni oket.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Maurizio Sarri

#790 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Megyó írta:
AwayRoller írta:Marcost a post-matchben az öreg az egyik legjobb balbekknek nevezte Európában és úgy gondolja tud még fejlődni a védekezési részben is, és akkor a világ legjobbjává válhat.
Nem akarom mantrázni a saját gondolatom, de ismét csak azt tudom mondani, szerintem feljebb kellene rakni. Ő nem egy támadó szellemű hátvéd, hanem egy támadó játékos, vagy középpályás minimum. Ott él igazán, amikor a kaputól (ellenfélétől) 30 méterre van maximum, nem is nagyon foglalkoztatja a védekezés... Jól lát, jól rúg, mindent jól csinál. Feljebb kellene emelni. Mindegy, majd idővel meglátjuk mi lesz.
Bale is balhátvédként kezdte a spursbe, nem tudom mi kell ahhoz, hogy valaki más pozicióban játszon, ha nem az amit alonso csinal.
(Kanté egy kicsit más tészta most, én őt megtartottam volna ott ahol tavaly is volt, ő ott világklasszis.)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#791 Hozzászólás Szerző: Megyó »

AwayRoller írta:Marcost a post-matchben az öreg az egyik legjobb balbekknek nevezte Európában és úgy gondolja tud még fejlődni a védekezési részben is, és akkor a világ legjobbjává válhat.
Nem akarom mantrázni a saját gondolatom, de ismét csak azt tudom mondani, szerintem feljebb kellene rakni. Ő nem egy támadó szellemű hátvéd, hanem egy támadó játékos, vagy középpályás minimum. Ott él igazán, amikor a kaputól (ellenfélétől) 30 méterre van maximum, nem is nagyon foglalkoztatja a védekezés... Jól lát, jól rúg, mindent jól csinál. Feljebb kellene emelni. Mindegy, majd idővel meglátjuk mi lesz.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#792 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Marcost a post-matchben az öreg az egyik legjobb balbekknek nevezte Európában és úgy gondolja tud még fejlődni a védekezési részben is, és akkor a világ legjobbjává válhat.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#793 Hozzászólás Szerző: kazomester »

6 - Maurizio Sarri becomes only the sixth manager to win his first four Premier League matches and the fourth Chelsea manager to do so (Jose Mourinho, Guus Hiddink and Carlo Ancelotti).

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Maurizio Sarri

#794 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... -and-ruben

‘It is not so easy in this period because we play only once a week, but I have told the team in this month they have to be patient. In the future starting from September we play twice a week so there will be space for everybody.’

Egyelőre hiszek neki, aztán majd meglátjuk mi lesz.
Szerintem így lesz. Muszáj kvalifikálni magunkat a BL-ben, kivágják Sarrit ha ez nem jön össze, nem fogja Hazrd, Kantè, Pedro meg a többi kulcsember túlhajtását megkockáztatni Ludogorec meg Gent elleni meccsekken.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#795 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://www.chelseafc.com/en/news/2018/ ... -and-ruben

‘It is not so easy in this period because we play only once a week, but I have told the team in this month they have to be patient. In the future starting from September we play twice a week so there will be space for everybody.’

Egyelőre hiszek neki, aztán majd meglátjuk mi lesz.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#796 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Rlc sem fog sok szerephez jutni, ugy erzem. Igazat megvallva nem is nagyon tudnam hova berakni. Kova valoszinuleg kezdo lesz, igy Barkley szorul padra, de cserekent hamarabb fog raszamitani, mint Rlc re

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#797 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kazomester írta:
emsanya írta:Beszélt Cahillről,az jött le belőle, hogy ebbe a rendszerbe nem fér bele, idő kéne még neki hogy kezdő legyen.
Akkor akár el is lehet adni Törökországba, minek kínlódni vele, öreg ő már ehhez 8)
Megnéztem a sajtótájékoztatót, azért a monológja végére odatette Sarri (sablon jelleggel), hogy "he is a very important player for us". :D

A távozását én se tartom egyébként valószínűnek, így sem vagyunk középre túl sokan, ráadásul Luiz sem volt épp makkegészséges az elmúlt 1,5 évben. Peremembernek elmegy Cahill.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#798 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Beszélt Cahillről,az jött le belőle, hogy ebbe a rendszerbe nem fér bele, idő kéne még neki hogy kezdő legyen.
Akkor akár el is lehet adni Törökországba, minek kínlódni vele, öreg ő már ehhez 8)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#799 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mondott érdekes dolgokat a mai sajtotájékoztaton Sarri:

Beszélt Cahillről,az jött le belőle, hogy ebbe a rendszerbe nem fér bele, idő kéne még neki hogy kezdő legyen.

Nem fog 5 védővel játszani (védekezésben a távolságok nem fekszenek az ő stílusának). 5 éve megpróbálta, nem jött be (nevetett).

RLC-vel is elbeszélgetett, decemberig még biztos marad, aztán kiderül.

A PL nehezebb bajnokság mint a Serie A, ott már ha 2-0-ra vezetsz, eldőlt a meccs, angliában egész meccsen háború van.

És a szokásos Hazard témára rákérdeztek. Maradni fog, mert már nem lehet pótolni, illetve olyan 50-60 percet tud már játszani.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#800 Hozzászólás Szerző: kazomester »

#Sarri puts on late training sessions to allow #Chelsea players to spend more time in the morning with their children in bid to keep players happy.
Sarri's new style. #Respect #CFC @SkySport

Lezárt