Maurizio Sarri

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#801 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Sarri: “I was not completely satisfied, as we won today mainly due to individual talent rather than tactical organisation,” #CFC :!:

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Maurizio Sarri

#802 Hozzászólás Szerző: Spring »

“Chelsea ‘unlikely’ to sack head coach Sarri this weekend even if they lose at Huddersfield” (MARCA) :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Maurizio Sarri

#803 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Próbáltam felvázolni Sarri taktikájára egy A és B csapatot, a fennmaradó játékosok a "fölösleg". Ez alapján: Ampadu, Zouma, RLC, Baka, Moses, Tammy/Bats, Giroud lett a névsor. Feltételezve, hogy a fiatalok maradnak(bár RLC-ben nem vagyok biztos) ez a névsor leszűkíthető Zouma, Baka, Moses, Bats, Giroud-ra. Moses-t a HG miatt itt tartjuk szerintem, a másik 4 leves.

Szerk. Bocs, most látom, hogy Batsu már letudva :(

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Maurizio Sarri

#804 Hozzászólás Szerző: Dante »

Őt mondjuk pont Conte építette le, de a lényegen nem változtat. Örülök, hogy a szakemberek úgy látják, hogy ő nem kell, ez azt bizonyítja, hogy minden rendben lesz a csatár poszton, a harmadik és negyedik embert ki se kell próbálni, Sarri-éknak egyértelmű. Remélem így is lesz, és a gólképtelen Morata-Giroud páros brillírozni fog.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#805 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szabi írta: Szerintem a Zouma, Bakayoko, Batshuayi hármas a legsanszosabb, hogy távozik, de közülük kettő bizonyosan.
Az egyetlen, amit nem értek, hogy Michy miért is nem lesz kipróbálva? Ő nem akar maradni? Sarri nem akarja még csak meg se nézni? WTF? Azért csak egy belga válogatott csatár, aki, a hozzánk igazolása előtt még több, mint ígéretes volt, de hát ha valahol, akkor a Chelseaben igazán értenek a fiatal játékosok leépítéséhez. -.-
Conte leépítése után ez a 2. legméltatlanabb sztori az elmúlt 2 évből.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#806 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:Sarri on potential loans to leave: 'Now I think the squad is too large. Some players have to go on loan. I don't know who at the moment. I prefer to have 23, 24 players and three or four very young players. No more.' #HUDCHE

Sarri says Tiemoue Bakayoko could leave on loan but he doesn't know yet. #HUDCHE

Szvsz Bakayoko mellett Drinkwater fog dobbantani, egy csatár(vagy Batshu vagy Tammy) és talán Moses.
Jelenleg 19 nem HG státuszú játékosunk van (akik komolyan vehetően, ilyen Kalas vagy Piazón félék benne sincsenek a listában), ebből ugye maximum 17 nevezhető a PL-be, tehát kettő egész biztosan távozik az alábbi névsorból:

non-HomeGrown (19): Alonso, Arrizabalaga, Azpilicueta, Bakayoko, Batshuayi, Caballero, David Luiz, Emerson, Giroud, Hazard, Jorginho, Kanté, Kovačić, Morata, Pedro, Rüdiger, Willian, Zappacosta, Zouma

Szerintem a Zouma, Bakayoko, Batshuayi hármas a legsanszosabb, hogy távozik, de közülük kettő bizonyosan.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Maurizio Sarri

#807 Hozzászólás Szerző: kazomester »

3-4 very young player-ről beszélt, az Ampadu, CHO és Tammy lesznek, szóval elég vszinű Misi távozása. Én is inkább Morata-t küldeném :roll: Moses sajnos még Pedro-éknál is gyengébb szélsőnek, neki megszűnt a posztja, csak a HG kvót amiatt látom értelmét, hogy maradjon. Ha nélküle megoldható, akkor minden jót! Bakayoko meg a napnál is világosabb :oops:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Maurizio Sarri

#808 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Nem értem, morata milyen indokból kifolyólag marad, ha Mitchy megy?!
Ennyire meggyőzte a felkészülési időszakban (haha), vagy visszanézte a tavalyi gólzáporos szezonját? Nem is igazán Mitchyt védem, mert lehet nem kész még a PL-re (netto bullshit, ki se próbálta) hanem az, hogy mit lát morataba? Csak azért mert a realbol jött 60 misiért? vagy mert látta a juvéba játszani? komolyan érdekelne nem fikázódásból.
Bakayokonak örülök hogy elmegy, többet nem szeretném itt látni. Moses középszer, cserének talán még elmenne, de tőle sokat nem várhatunk, Drinkwater meg csak azért megy kölcsönbe, mert nincs még egy olyan marha, aki fizetne ezért az emberért valamit.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Maurizio Sarri

#809 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Sarri on potential loans to leave: 'Now I think the squad is too large. Some players have to go on loan. I don't know who at the moment. I prefer to have 23, 24 players and three or four very young players. No more.' #HUDCHE

Sarri says Tiemoue Bakayoko could leave on loan but he doesn't know yet. #HUDCHE

Szvsz Bakayoko mellett Drinkwater fog dobbantani, egy csatár(vagy Batshu vagy Tammy) és talán Moses.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#810 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Épp Sarry interjú van, és kérdezték ki lesz a kapitány és hála az égnek, nem egy reflex Cahill jött rá válasznak.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#811 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Guardiola: "We are going to improve a lot because of Sarri’s ideas here in England. I saw three games of #Chelsea in pre-season and he got it. He did it, the team in a short time plays like he wants.” #CFC
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#812 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Sarri nem értett pár kérdést (pl. Cesc-en kívül van-e sérült hétvégére vagy azt, hogy Hazard-ék szerepet kaphatnak-e vasárnap - ugyebár szombaton térnek vissza), ezért párszor nem arra felelt, amit kérdeztek tőle, de idővel fejlődni fog az angolja és rendben lesz szerintem ez a része. Én nem tudok olaszul, a tolmács meg nyilván érti a dolgát, de én azért jobban szeretem direkt módon a szájából hallani a dolgokat, még ha az elég nyers is egyelőre. Conte is egész hamar belejött, magához képest teljesen korrekt interjúkat/sajtótájékoztatókat adott pár hónap elteltével.

A Pedro-s kérdésre meg nagyon nem lehet mást felelni, olyanról még nem hallottam, hogy valakit szerződéshosszabbítás után lehordjon az edzője. :D

Az igazolásokkal kapcsolatos kérdéseket Conte mindig hárította, Sarri-t most nem kérdezték ilyesmiről ebben a 10 percben, egy hét múlva maximum már csak értékelni tudja az idei nyarat. :)
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#813 Hozzászólás Szerző: Megyó »

https://www.facebook.com/ChelseaFC/vide ... 421917259/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez az interjú már megint... Vagy lenne akkor egy tolmács, aki folyamatosan fordít, vagy nem tudom, de ezek a kérdések és válaszok kinek készülnek?
"Pedro aláírt egy új szerződést, mit jelent ez a csapatnak?"
"Pedro marad nálunk és ez jó"

Nem 100%-os a fordítás, kicsit eltúloztam, de ez a szint megy folyton. A Contés és nem folyékonyan angolul beszélő játékosainkkal készült interjúk is olyanok voltak, hogy kb 2× megnéztem 2-2 percet és soha többet, mert mintha funkcionális analfabéták "beszélgetnének". Semmi új vagy lényeges nincs ezekben, csak a szokásos "fontos a siker és az elszántáság", "XY nagyon fontos a csapatnak", "XY a Chelsea játékosa és az is marad, amíg itt játszik"

omfg :!: :?: :roll:

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Maurizio Sarri

#814 Hozzászólás Szerző: laczze »

Biztos mindenki máshogy van vele, nekem pl még mindig rossz ránézni Conte eleganciája után Sarrira, de a nyilatkozatai alapján eddig tényleg kifogástalan választás. Nem kertel, nem mond többet, mint ami van, és ami szar az szar, egy kis"falusi" edző, ami nekünk nagyon kell szerintem. Kezd szimpatikus lenni.

Abra keménykedésére meg csak ennyit :D
Úgy tűnik, a Kékek viszont megtalálták a mindenkinek megfelelő megoldást. A hírek szerint ugyanis egy külön helyiséget hoznak létre Sarrinak, ahol a mester bármikor rágyújthat.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Maurizio Sarri

#815 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Dante írta:Nem hinném hogy mindig, inkább csak általában. Aztán kupameccseken nyomhatja susogósban.
Vagy mint José nalunk, mikor kijelentette, hogy az arsenal elleni meccseket nem tartja semminek és ki sem öltözik. :D Melegítőbe volt direkt, és el is kentük a szarzi száját. :lol:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Maurizio Sarri

#816 Hozzászólás Szerző: Dante »

Nem hinném hogy mindig, inkább csak általában. Aztán kupameccseken nyomhatja susogósban.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Maurizio Sarri

#817 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta:Ha lehet hinni a pletykáknak, Abra kicsit megrendszabályozta Sarri-t dohányzás és öltözködés terén. :)

https://www.m4sport.hu/kulfoldi-foci/ci ... hoz-igazol" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.thesun.co.uk/sport/football ... igarettes/" onclick="window.open(this.href);return false;
A cigi okés a sportpályára nem való, de hogy mindig öltöny, az kicsit sok. Conte is volt h melegítőben tolta, meg van néhány rövid gatya-polo-sapka viselő a pl-ben :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Maurizio Sarri

#818 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ha lehet hinni a pletykáknak, Abra kicsit megrendszabályozta Sarri-t dohányzás és öltözködés terén. :)

https://www.m4sport.hu/kulfoldi-foci/ci ... hoz-igazol" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.thesun.co.uk/sport/football ... igarettes/" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#819 Hozzászólás Szerző: Megyó »

https://www.youtube.com/watch?v=Fdn6C71VOE0" onclick="window.open(this.href);return false;

Eddig nem igazán néztem utána, hogy mi az a "Sarriball", de elnézve ezt a videót, ehhez a keretünk nagy része alkalmatlan. Teljesen más szisztéma szerint ment a játékosok kiválasztása, gyakorlatilag Abra érkezése óta. De most maradjunk a jelen keretnél. A támadó intelligencia ezen szintje, illetve a 80%-os helyzetek 100%-ba passzolása (amit én nagyon támogatok, ez gyakorlatilag a foci legszebb része) olyan hozzáállást és tapasztalatot kíván meg, amit nem tudom ki fog nálunk képviselni. Pedro? Labdát kap és megindul az ellenfél térfél irányába leszegett fejjel. Williant ki se fejtem. Talán Morata győztese lehet ennek a taktikának. Kantét nem féltem, ő mindent tud... menni fog neki a rövid passzos játék is.
No, a lényeg, hogy ehhez még kell támadó(bb) identitású játékos(ok). Amúgy Luiz is egész jól mozoghatna egy ilyen típusú csapatban, kíváncsi vagyok mi lesz vele.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Maurizio Sarri

#820 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Szabi írta:remélhetőleg SMS
Bárcsak megvennénk Savicot. Nekem Zidane stílusa tetszett a legjobban mindig is, és valamennyire hasonlít rá.
Mindenért kárpótolva lennék 10 évre visszamenőleg :D

Lezárt