Átigazolási pletykák

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6756
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12821 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egy fiatal tehetséges kapus, akinek élő több éves szerződése van, két nappal az átigazolási piac zárása előtt, sajnos a mai világba ennyibe kerül. Az rejtély, hogy miért várt eddig a vezetőség, de valszeg a belga szarjancsi pár napja bejelentett távozási szándéka is közrejátszhatott. Ergo bíztak benne, hogy marad. Na mindegy, ha már ennyit fizetünk érte, reméljük hosszútávú megoldást jelent majd, anno De Geának sem volt ekkora neve.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

langidave
Hozzászólások: 1312
Csatlakozott: 2010. augusztus 28., szombat 12:27
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Átigazolási pletykák

#12822 Hozzászólás Szerző: langidave »

Azért kemény, hogy rá kellet googlizzak egy olyan játékosra akiért ki akarunk fizetni 80 milliót :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12823 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Emsanya véleményére lennék most kíváncsi. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12824 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta: Személyi változások szükségesek.
Emenalo IN

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12825 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Igen, amúgy ez tényleg elképesztő. Iszonyat mindfuck amit ez a board művel, azért ezt most már kijelenthetjük. Örülni fogok Kepa-nak (ha jó kapus, ezt ugye nem tudom sajnos), és Kovacic-nak (ha lesz opció rá), de ez az állapot tarthatatlan. Személyi változások szükségesek.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Átigazolási pletykák

#12826 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Chelsea are in advanced talks to sign Bilbao 'keeper Kepa Arrizabalaga, according to Sky sources.

It is understood the 23-year-old – a Spain international with one cap – would cost the Blues £71.6m, which would be a world-record fee for a 'keeper.

Reports in Spain this evening have gone as far as to say that Chelsea’s intentions are fly the player to London on Wednesday and have him train on Thursday, with the hope he could make his debut in their season-opener against Huddersfield on Saturday.

Beszarok komolyan mondom.. 71.6 millió fontért veszünk egy kapust..

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#12827 Hozzászólás Szerző: focimark »

#ACMilan have approached Chelsea for Bakayoko and are trying to sign him on loan with an option to buy. #CFC (via @DiMarzio)

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12828 Hozzászólás Szerző: Gallion »

A hírek szerint Kovacic már szinte biztosan érkezik, ami miatt még késik az üzlet, hogy mi szeretnénk egy vásárlási opciót beletenni a kölcsön végén, a Real viszont csak kölcsönben gondolkodik, opció nélkül. Szerintem jó ötlet lenne egy viszonylag közepes árat kialkudni vásárlási opciónak, ha befürdik úgyse fizetjük ki érte, de ha meg bevállna (aminek azért nagyobb az esélye) nem az elrugaszkodott árak mellett kéne újonnan alkudozni a Real-lal, hanem pikpak meglenne az üzlet.

Másrészt meg igazán lehetne annyi esze a vezetőségnek, hogy bevonjuk Courtois-t valahogy az üzletbe.. Mondjuk kevesebbért elengedjük, de Kovacic vásárlási opciójából meg nem engedünk.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Átigazolási pletykák

#12829 Hozzászólás Szerző: Spring »

Na mondjuk az se normális, hogy a keretben nagyobbnal nagyobb lyukak vannak, erre meg igazolunk egy fiatal kapust akiről szerintem a fórum fele legalább nem is hallott, köztük én se. Lett volna ennek a pénznek jobb helye is vagy akkor már Allisont kellett volna elhozni a Rómából. Courtois meg talán a leggyuloltebb ex játékosaink köze tartozik, semmi tisztelet nincs fele és az őszintét megmondva Chelsea karrierje sem mondható fantasztikusnak, sokkal többre számítottunk tőle, amikor átvette Cech helyet, de sok emlékezetes meccse nem volt.
A vezetőségunk egy kész csodtomeg, 6 hetük volt, hogy igazoljanak és Jorginhon kívül senkit sem sikerült. Jönnek a panikigazolasok, klubrekord egy kapusert, a Sarri-Conte dolog is a legalja volt, a stadiont is visszafujtak, nem tudom mi folyik jelenleg a klubnál. Jó lenne, ha Abra is észbe kapna egy kicsit, mert az utóbbi pár szezon egy hatalmas nulla volt, semmit nem lépett előre a csapat sajnos, mégha az eredmények trófeák terén nem is annyira szörnyuek.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Átigazolási pletykák

#12830 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Tényleg olyan jó kapus ez a srác, hogy megérjen egy világrekord összeget noname ( az árához képest) létére vagy csak egy újabb lehetőséget találtunk hogy lejárassuk magunkat? Tudom nem az én pénzem meg hasonló, csak nem értem, hogy ezt a pénzt miért nem szánjuk égetőbb lyukak foltozására (jobbszél, balhátvéd).
Kevesebbért már Alisson is meglehetett volna, bár nyilván nem tudni jött volna e.
Persze Courtois megy és kell valaki helyette, de nem hiszem hogy egy Butland kb 30m fontért rosszabb üzlet lett volna.

Gallion
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2012. március 15., csütörtök 15:14
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Átigazolási pletykák

#12831 Hozzászólás Szerző: Gallion »

laczze írta:Éjn egyszer sem hallottam Kepa ról :D oké nem követem annyira a spanyol bajnokságot, de nemzetközileg sehol nem olvastam róla, ellenben Donnarumma ellenkezőleg ( csak 1 példa)
Remélem jó igazolás ennyiért.
Én se hallottam Hazardról, míg hozzánk nem igazolt és nem néztem utána. :) Kepa a korosztálya egyik legjobb kapusa, csak mivel a Bilbao nemzetközi szinten sajnos már nem képvisel akkora szintet, kevés szó esik róla. Lábbal nem tudom mennyire megbízható/ügyes, de nyurga, atletikus felépítésű és igen jó reflexe van. Én őt nagy igazolásnak tartom, nem véletlen a 70 rugós kivásárlási ára, a Reallal is szóba hozták, így gyorsan aláírattak vele egy szerződést, hogy ne vigyék el aprópénzért. Szerintem nagyon jó igazolás, ha már Oblak nem jött össze, én őt mindenképp jobban adom Butland és Pickfordnál is.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#12832 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

laczze írta:Éjn egyszer sem hallottam Kepa ról :D oké nem követem annyira a spanyol bajnokságot, de nemzetközileg sehol nem olvastam róla, ellenben Donnarumma ellenkezőleg ( csak 1 példa)
Remélem jó igazolás ennyiért.
pedig Kepa ebben a szezonban messze felülmúlta Donnarummát, aki baromira inkonzisztens teljesítményt hozott.. (Kepát a Real majdnem elvitte év elején.)

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Átigazolási pletykák

#12833 Hozzászólás Szerző: laczze »

Éjn egyszer sem hallottam Kepa ról :D oké nem követem annyira a spanyol bajnokságot, de nemzetközileg sehol nem olvastam róla, ellenben Donnarumma ellenkezőleg ( csak 1 példa)
Remélem jó igazolás ennyiért.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Átigazolási pletykák

#12834 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:
kazomester írta:
focimark írta:Egyre tobb spanyol ujsag irja, hogy kifizetjuk Kepaert a 80 millio euros kivasarlasi arat. Csak erdekes lesz ez a maradek 2 nap.
Kepa, Kovacic, Fekir/Martial és megmenekült a window.
Dybalát állítólag látták együtt Abraval. Őszintén, mi dolguk lenne együtt? :)
Bár attól tartok, hogy Kepa és Dybala Hazard és Kurtoá helyett jönnek, de ha Hazard marad és Dybala + Kovacic rájön pluszba, pfff. Nem mondom, hogy a védelem attól még ne maradna kicsit gyengus, na de azért egy jó 2-3. helyre és főleg végre szép focival befuthatnánk! Bárcsak így lenne, annyira rég éreztem magaménak igazán a Chelseat, eredményességtől függetlenül, pedig annyira jó érzés volt követni a csapatot mindennap még 2004 és mondjuk 2008 között.
Nekem már a Seva, Ballack korszak sem tetszett, for me az igazi Chelsea örökre a 2005-ös marad. Sosem felejtem el azt az évet.
Nagyon osztom. 2005ben voltunk a csúcson, fenomenális volt a játékunk.

Nem hiszek ebben a dybalás dologban sajnos. 1 érkzőről beszéltek és az egy kapus lesz. Hazard egyre inkább azt érzem, hogy marad.

Nagyon nagy csalódás ez a nyár. Vízválasztó volt számomra és most úgy érzem hogy presztízsre és minőségre kicsivel a Sp*rs alatt vagyunk holtversenyben az Arsenallal, küzdvén az 5. Pozícióért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2018. augusztus 7., kedd 19:27-kor.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12835 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Chelsea have agreed to pay a world record £71m to sign goalkeeper Kepa Arrizabalaga. (via @Matt_Law_DT) #CFC #Bilbao

Azta. :D En mondjuk orulok.
Ohh Chelsea we love you..

zoli0415
Hozzászólások: 1403
Csatlakozott: 2010. május 26., szerda 21:40
Kedvenc játékos: Drogba

Re: Átigazolási pletykák

#12836 Hozzászólás Szerző: zoli0415 »

https://twitter.com/marca/status/1026873560776810498" onclick="window.open(this.href);return false;
Már Madridban.Állítólag holnap repül Londonba.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Átigazolási pletykák

#12837 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szabi írta:Lehetséges, hogy tényleg Kepa lesz a befutó. :o

Kepa has landed in Madrid to finalise the conditions of his contract with Chelsea, and will be unveiled at Stamford Bridge on Wednesday or Thursday. #CFC #Bilbao (AS)
Hátha megfogjuk vele az isten lábát. 23 éves, nagy jövő állhat előtte. Gyerekei vannak? :) :) :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Átigazolási pletykák

#12838 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Lehetséges, hogy tényleg Kepa lesz a befutó. :o

Kepa has landed in Madrid to finalise the conditions of his contract with Chelsea, and will be unveiled at Stamford Bridge on Wednesday or Thursday. #CFC #Bilbao (AS)
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Átigazolási pletykák

#12839 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Pont onnan ahonnan én ezt:
Fél órája láttam beszélgetni Ábrát Mbappéval, és Messivel

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Átigazolási pletykák

#12840 Hozzászólás Szerző: focimark »

Megyó írta:őő, nem akarom letörni a fel nem buggyant lelkesedést, de még egyszer: vélhetően Dybala Hazard helyett jönne nem? Szóval "el lehet" hinnetek (ha megtörténik), mert sajnos "nem ingyen" jön(ne) ..
Dybalarol semmi hir meg a legnagyobb kamus forrasok sem emlitik. Nem tudom, hogy honnan vette Gaba a hirt, de en semmit nem talalok rola.

Válasz küldése